Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
29. jan 2014

@pukica ja som ti malo? haaa? 😀 ja tiez delim, aj ked kila dole nejdu, ale cm ano 😀

pukica
30. jan 2014

@fleury nieee stacis mi 😝 ak mi odpovies aspon 5 nazorov,reakcii ci je niekomu divne tak ako mne 😀 ja zatial na sebe nebadam ziadne dalsie zmeny ach jo,ale snad sa uz k nejakemu cviceniu dostanem kua fix bo pneumantilky si nezbavim 😒

nadyka
30. jan 2014

ahojky baby.Rada sa pridám do delenia.Začínam znova po niekolkých rokoch.Pred otehotnením som s delenkou dala dolu 16 kg za 4 mesiace a teraz dúfam,že sa mi podarí tak 10kg.Začínam práve od dnes a zatial to celý den dodržujem :D .Dávam si podla Lenky Kořínkovej ,den zvieratká a den kytičky.Tak snád sa nám to spoločne podarí 🙂 😉

pukica
30. jan 2014

@nadyka ahoj,vitaj 🙂

@fleury ahaaa,neskusala si? ja som ho ted vecer robila a mne to moooc chuti,sice asi nie so salamou,ale s normal maslom mnaaaaam a mozno casom aj so salamou 😀

KOKOSOVY CHLEBIK:

Suroviny :

- 5 vajec - 2 PL medu - 1-2 ČL vanilkového/rumového extraktu - 150 g nastrúhaného nesladeného kokosu - sóda bicarbóna - 100-150 ml mlieka

Postup:

Vo veľkej miske zmiešame vajíčka, med a esenciu. Prisypeme kokos so sódou bicarbónou a vymiešame s metličkami. Ak vám príde zmes trošku hustá, pridajte mlieko a opäť vymiešajte. Pečieme (troška) vymastenej forme na chleba cca 45 minút pri 180 stupňoch.

Nie je extra sladký, najlepšie chutí s jogurtom alebo potretý medom

fleury
30. jan 2014

@pukica ee, neskusala skusim! 😉 zajtra ale budu placky, uz mam nenormalnu chut 😀

pukica
30. jan 2014

@fleury mnam,vidiiis mam postarsie zemaky,urobim aj ja cez vikend,my sme mali pred vcerom a vcera masovo syrove fasirky s mrkvovym pyre a dnes som si spravila kuracie kusky na smotane a spekulovala som ze si to zahustim kokosom,ale reku tie kusky struhaneho su take vacsie,skusala som to pomlet na mlynceku na kavu no trt,troska sa to zjemnilo no nic moc,za lyzicu som supla k masu a bolo to mnaaaaaam,lepsie akoby som to kokosovym mliekom zarabala 🙂

fleury
30. jan 2014

@pukica my sme mali fliacky s kapustou, ale to tusim tvoj mm nemusi 😀

pukica
30. jan 2014

@fleury ooo ze ako si pamatas 😀 hej nemusi ich a ja ich zase neviem pripravit ☹ ja ich luuuubim

fleury
30. jan 2014

@pukica a co pizza, robievas? kukala som, ze v lidli budu plechy na pizzu v akcii, u nas teraz fici dost casto

nadyka
30. jan 2014

@pukica ďakujem :D ,to znie dobre,možno vyskúšam 😉

nadyka
30. jan 2014

já ked mám kytičky,tak milujem kuskus so sojou a pri zvieratkách milujem kurací šalát so zeleninkou.To je moje 🙂 .no a pijete kávičku pri delenke? Ja áno a niekde som čítala,že sa nesmie a niekde zas,že áno.No a co cvičenie baby??? Hej a dodržujete to,že pri zvieratkách žiadne ovocie a pri kytičkách sa musí bud ovocie,alebo zelenina,nie v jeden den jedno aj druhé,,,??? 😨

aimee84
31. jan 2014

Nadyka, myslim ze pocas lyticiek sa moze aj zelenina aj ovocie, ale s dostatocnym casovym odstupom...ja som dnes mala spageyy so zeleninov.omajdou, boli super, dokonca aj chlapom chutili bez masa...a na veceru grecky briam..odporucam kazdej, receptmje na webe, ked pride hlad, bachnut na pekac a potom vychutnavat bez vycitiek..no pomaly s olejom;)Ozaj, prvy uspech, po tyzdni v ktorom som este hresila a caosila kilo dolu;)

aimee84
31. jan 2014

Chaosila...na tom tablete mi to nejde;)
😀

nadyka
5. feb 2014

tak jak to ide kočky??? delíme? :D Já áno,zatial v pohode 😀

pukica
6. feb 2014

@fleury pizzu som nerobilaaaa ale uz mam nu veru chut,co sicko si na nu davas?nechyba tam na nej syr? 😒
inak mali sme zemiakove placky s kyslou kapustou a nechci vydiet ako som vyzerala,brucho jak slon a tie vypary co som davala... sak to suce na rozvod 😀
@nadyka jaaaa delim,aj ked vcera som mala slap vedla,nejak nevedomky som si dala rastlinky a s nie dostatocnym odstupom zver,ale bola som nervna z mamy a neuvedomila som si ze jem hala bala

nadyka
6. feb 2014

🙂 a delíš pol dňa tak a pol zas inka?Já si to dávam po celých dňoch.Ide to dolu aj tebe a po akých dlhých odstupoch si to dávaš?Júúúúj aj ja by som si pizzu dala a trebarz s tofu sýrom by nemusela byt zlá 😉

fleury
6. feb 2014

@pukica nechyba, so syrom ma mm 😀 my mame zajtra kapustniky, to bude zataz na zaludok, tesim tesim 😀

fleury
6. feb 2014

@nadyka delime, tiez v pohode 😀

pukica
6. feb 2014

@nadyka no jo pol dna rastlinky a na veceru zvieratka,ale nie vzdy,vacsinou mam cele dni jednu fajtu 🙂
a ja tak viem ze ovocie travi 2hodky,rastlinky 4hodky a zvieratka 6hodin... hmmm pizzu s tofu syrom si ja predstavit veru neviem 😀 to by mi asi nerezalo
@fleury a co si potom na nu davas?

pukica
7. feb 2014

@fleury mam otaaaazocku,rano som mala rastlinky okolo 8mej,cize zver som mohla mat az okolo 12tej,no ja som strasne mala chut na nieeeco,ale kedze som chcela tu zver nemohla som si dat rastlinky lebo by sa mi zase cas oddialil,tak som si dala zeleninovy salat s lidlovou tatarkou.mozem to podla teba brat ako "neutral" kedze zelenina sa moze v oboch skupinach a lild tatarka tiez a ted by som si uz v poho mohla dat zivocicha kedze cas od ranajsich rastliniek presiel,ci?

fleury
7. feb 2014

@pukica jasne, mozes 🙂 ja tu tatarku tiez beriem ako neutral

fleury
7. feb 2014

@pukica na pizzu davam kopec zeleniny, olivy, ale naposledy som si dala aj syr 🤐 😀

pukica
7. feb 2014

@fleury juj preklikavam to tu a cakam kedy odpiiiises,bo hlad je velka svina 😀 dakujeeeem super,tak mam teda zaplatu na hlad medzi skupinami 🙂

jaaaaj pizza mnam,no na zajtra mame na plane spagety so zeleninou,dnes na veceru zeleninovy salatik s maskom ale pizzu veru asi pozajtra abo v pondelok aaaaaaa mnam

fleury
7. feb 2014

@pukica ja som prave dojedla rizoto a vecer tie kapustniky ma cakaju 😎

nadyka
7. feb 2014

já kurací šalát,ten mi ujedá i manžel 😀

pukica
8. feb 2014

@fleury
@nadyka paci sa receptik na pochutku,je to mnaaaam http://dobruchut.azet.sk/recept/16399/fotorecep...

fleury
8. feb 2014

@pukica pouzivas susene sojove mlieko?

pukica
8. feb 2014

@fleury hej,preco?

fleury
8. feb 2014

@pukica ja som zacala kupovat tekute, viac mi chuti

pukica
8. feb 2014

@fleury aj ja ho mam tekute 😀 ja som sojove take onakve tekute nemala este,ale to je fest drahe... 😒