Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
8. feb 2014

@pukica 😀 no hej, aj ty mas tekute 😀 ja kupujem v DM, stoji cca 1,50 1l 😝

pukica
8. feb 2014

@fleury hmmm to nie je take tregicke,ale aj tak 😝 ale moznaaa raz oskusam

fleury
8. feb 2014

@pukica skus, mozno uz susene nekupis 😀

pukica
8. feb 2014

@fleury ta pride vyplata a ta veru skusim,sak co za to dam,nist,ups ale hej 1,50€ 😝

nadyka
10. feb 2014

@pukica tak tie sú ,wau,to vyskúšam 😉

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fleury
11. feb 2014

@pukica @nadyka tak ako pokracujeme? 🙂

pukica
12. feb 2014

@fleury pomaly 😀 stravovanie v poho,pohyb ziadny,teda okrem kocikovania a vaha stoji,miery sa nemenia ale prdim na to,mozno sa to pohne,mozno nie ale strava mi vyhovuje tak pokracujem 🙂 co dobreho mas na obed?

nadyka
12. feb 2014

@fleury no ide to pomalinku,ale začínam troška aj Jill cvičenie,tak snád sa to do léta ukáže 😉

fleury
12. feb 2014

@pukica na obed boli spagety a u teba?

@nadyka do leta by som uz aj ja chcela byt vo forme 🙂

pukica
13. feb 2014

@fleury ja som mala na ranajky rastlinky,obed som chcela zver ale tak som bola o nicom a hladna ze som furt nieco zobala a nemala som vydrz na 4hodky bez jedla tak som si len opiekla zemiaky s cibulou a s kecupom som to zbodla,a formu by som uz aj ja do leta stela maaaat
@nadyka co od jillian cvicis?

nadyka
13. feb 2014

@pukica začínam 30 Day Shred 1: level 😉

fleury
13. feb 2014

@pukica v lete vymenime fotky v plavkach 😀

pukica
15. feb 2014

@fleury nestras 😝 ja sa obavam ze sa k cviceniu nedostanem skor ako o mesiac,aj to len vtedy ked budem chodit s Tamikou o 9tej...
@nadyka ja osm ju zacala cvicit nejak v oktobri,no vydrzala som cca 8dni potom mi bolo divne a nebol cas,ale popravde ja som z toho nemala ten skvely pocit ako ostatne,ziadne endorfiny... ale rozmyslam nad kick boxom od Jill no dokopat sa k nemu je tiez umenie u mna 😀 ale viem ze cvicenim svoje bandero nezlikvidujem...

aaaa mam tešooo,dnes som na seba navliekla nohavice z rozlucky zo strednou,neviem ako sa to hovori po slovensky,my juzania tomu hovorime po hunsky 😀 vtedy som mala max 65kg,previsa mi brucho,ale zapla som ich v pohodeeee,cize zbavit sa sunky a budem spokojna 🙂

fleury
15. feb 2014

@pukica cica, nezdas sa 😀 😉

pukica
15. feb 2014

@fleury v cooom? :-P

fleury
15. feb 2014

@pukica v tom, ze oblecies gate zo strednej..i ked v mojom pripade by to nebola vyhra, kedze vtedy som mala viac kil 😀

pukica
15. feb 2014

@fleury 😵 ja osm si ich len z prdele vyskusala,reku motivacne gate a hen,navliekli sa jak nist 🙂 nooo tak co stes,ty mas motivacne gate,ktore na tebe musia visiet 🙂

haniar
16. feb 2014

ahojte. mozem sa k vam pridat?

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fleury
17. feb 2014

@haniar jasne, pridaj sa 🙂

haniar
17. feb 2014

@fleury dakujem 🙂 prvy den mam uspesne za sebou

nadyka
19. feb 2014

tak já som myslela,že dnes ani nevstanem 😉 ,svalovka riadna .Dnes mám zvieratká a bude kuriatko ,zeleninka 😀

haniar
19. feb 2014

aj ja mam zvieratka. mala som na obed zeleninovy salat a kuracie masko

nadyka
23. feb 2014

tak jak baby,ako to ide?Pijete kávičku a ak áno,tak si dávate i cukor?Já keď mám kytičiy,tak si dám kávu s prírodným cukrom bez mlieka a pri zvierazkách si dám i mlieko :D.Inák dnes zvieratká-kurac.masko z polievky,zeleninový šalát :D .Čo dobré máte vy? 😉

fleury
23. feb 2014

@nadyka ja som pila kavu stale bez mlieka a cukru, cize pohoda 😀 dnes som mala divinu so zeleninovym salatom s fetou

pukica
23. feb 2014

@nadyka ja kavu pijem denne,vzdy bez cukru a mlieka,zriedka kedy mam chut na sladku kavu 🙂
a ala som sa aj ja na cvicenie,uz bez vyhovoriek,ale mna ten 30days rapid... nejak neberie,dala som si od jillian kickbox workout,ten bol super,ted rozmyslam nad 6week... to je same posilovanie,uvidim ci to zvladnem,zajtra dem na to 😀

@fleury ta a ty ako?cvicis cvicis?ja som sa ofotila pred prvym cvicenim,som zvedava na zmenu po mesiaci,ci nejaka bude :D

pukica
23. feb 2014

@nadyka ze 30day rapid 😀 ach ci som blba,to je to 30day shred,ja som si to poplietla s rapid share,to je nieco s pc a chlap to zvykne pouzivat tak som pomotana 😀

pukica
24. feb 2014

baby toto ste uz ochutnali?maju to v DM a chuti to bozskyyyyy 🙂