• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

10. januára 2017 
@minuskad nie nie nedavaj ziadnu vodu ani nezakryvaj. ale mäso nech ma len cca 1 cm hrubku
4. jan 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bez kávy by som nemohla existovať... pijem bez cukru a mlieka, tak mi chutí, nekazím si ju.
4. jan 2012 o 13:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tretí deň bez kávy - odúčam sa :slight_smile:
4. jan 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. jan 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minuskad že si ráno rozmýšlala nad delením :slight_smile:
4. jan 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini ano aj na obeed ale prave som sa docitala, ze ok nesmie sa kombinovat bielkovina a sacharid ale ze ani bielkovina a bielkovina. to co je za hlupost? ci je to pravda? zelen jeden druh bielkoviny napriklad maso. ale ze k nemu uz nie syr a vajicko napr. hm :confused:
4. jan 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag Živočíšna skupina:
-maso,masové výrobky,
-údeniny(POZOR na obsah múky a soji)
-rastlinný tuk
-maslo
-syry a syrové výrobky
-mlieko(nízkotučné,polotučné)
-jogurt (biely)
-tvaroh(neochutený)
-smotana
-vajcia
-majonézak,tatárska omáčka
Rastlinná skupina:
-chlieb,pečivo(celozrnné,grahamové,koláče z celozrnnej múky)
-ryža,zemiaky, cestoviny(bezvaječné)
-strukoviny
-sója,sójové výrobky(tofu,sójové masko,sójové pomazánky,sójové nárezy,sójové mlieko,sójová omáčka
-kukurica
-pšenica,raž, jačmen,ovos proso,pohánka
-rastlinný olej(iba minimálne)
-vločky,krupica,med,tekvicové semiačka,slnečnicové a iné semiačka
-med
Neutrálna skupina
je možné ju kombinovat s obidvoma skupinami aj so zeleninou aj s ovocím len pri živočíšnej menej a pri rastlinnej skupine kolko chcete
-orechy(nie arašidy)
-med
-huby a hríby
-pochutiny(korenie,kečup,horčica)
Ovocie
-všetky druhy ovocia
-orechy,mandle
-kakao
Zelenina
-všetky druhy zeleniny
-kečup, rajčiakový pretlak
-orechy
!!!!Hrach je zeleniny-hrachová kaša---strukoviny!!!! treba na to dávat pozor aj pri ostatných strukovinách je to rovnaké :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minuskad no ja si dávam na masko postrúhaný syr a ranajky je nejaká šunka,syr, zelenina a dokonca aj s vajičkom na tvrdo mám v knižke uvedená na ranajky :grinning:
4. jan 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minuskad :slight_smile:))ani môj drahý nemá rád kávu,ale kapučíno si raz za 100 rokov dá:slight_smile:
4. jan 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ninimini no potom dobre. hlupost som sa docitala :slight_smile: neni vsetko na nete asi stale pravda :grinning:
4. jan 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@filipal veď to,že bez cukru prežijem,ale bez mlieka by som ju nevypila:slight_smile:
4. jan 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Žienky a ako varíte doma?ja mám rada zdravú stravu aj nezdravú:slight_smile:ale môj manžel má kus s tým problém,on veľmi nieje na tú zdravú a zvlášť sa mi nechce variť.
4. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linea22 tiež som toho názoru :grinning:
4. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linea22 kludne si daj trochu mlieka :wink:
4. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neskutočne ma bolí hlava a to som už od rana vypila asi 2 litre tekutín:(
4. jan 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minuskad no dari sa zatial odolavam este sa dnes donutit hybat a bude super :slight_smile: a aj sa snazim vela pit zatial to ide :slight_smile: uvidim dokedy :slight_smile: a kedy sa vazievas? aby som vedela :slight_smile:
@romcag kolko merias? no som zvedava dnes mi mrcha prisla tak sa mi nechce moc hybat :( este aj drobec daky nervoznejsi je
4. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linea22 s tou stravou to mam vyriesene cez tyzden ked je mm prec a som iba s mamou a malym tak varim delenu stravu :slight_smile: a ked cez vikend pride mm jemu uvarim a ja uz si dam nieco ine :slight_smile:
4. jan 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncikyta v nedelu sa tu kocky vazia tak budem s nimi :slight_smile:
4. jan 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncikyta to máš super:slight_smile:mne drahý raz príde domov inokedy nie(jazdí na kamióne)ale nikdy nevie ako bude robota či príde či nie.keby som vedela na 100%,že budeme samé tak uvarím Zojke,lebo jej stále varím a sebe niečo zdravé:slight_smile:
4. jan 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@minuskad a tebe sa ako dari? si len teraz zacala ci?
4. jan 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linea22 no to je horsie ze nevies kedy pride, tak sa ani necudujem ze sa ti nechce varit zvlast :slight_smile: ..no aspon na to ze nemusim takto varit zlozite jedla je super uz to nas e zabehane inac neviem keby tu bol kazdy den tak by som assi nic nedodrzala :slight_smile:
4. jan 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncikyta zacala som v pondelok sa mi zda :slight_smile: no uz padla prva obet od pondelka:D slahacka na kave :sweat_smile:
4. jan 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minuskad treba aj prehrasky take male :slight_smile: sak sa nic nedeje to schudnes :slight_smile: das si jeden brusak viac alebo co :slight_smile:
ja som zvedava ako to pojde mne ze kedy prvy prehresok dam :slight_smile: asi ked pojdeme k svokrovcom, lebo tam sa najem normalne :( oni by to nepochopili
4. jan 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=KQ6zr6kCPj8

zaskackam s nimi a bude fuc slahacka :D

@moncikyta
4. jan 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som to este neskusala ale mozno to skusim ked hovoris ze je to dobra vec dakujem
4. jan 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncikyta ahoj pozerám že aj ty máš samka aj tvoj je taký hyperaktívny :grinning:
4. jan 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si dáte babenky zajtra ja mám rastlinný den tak
ranajky : postrúhané jablká,med a dam si tam aj orechy :grinning:
obed:hmm šúlance s makom :slight_smile:
večera to isté ako ostane ak nie tak nejaké ovocie :slight_smile:
4. jan 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čááute .. :grinning: óóóch, aj ja som mala dnes..prehrešok! :frowning2: :slight_smile: Veľkýýý...spapala som jedny BEBE jogurtové...

@ninimini Aj ja mám zajtrá rastlinný deň...:grinning: Fúúú na raňajky si dám asi to, čo ty :grinning: Akurát rozmýšlam, čo si dám,,,JAblks medom, super nápad..:grinning: Aj keĎ, bude my tam chýbať škorica :grinning: :grinning:
Na obed máme parené buchty :frowning2: JA to dokážem, a nedám si ani jednu :grinning: Dúúfam... Táák...
Na obed si dááám...asi cestoviny..s kečupom? :grinning: Neviéééém...ešte sa do tej delenej stravy moc nerozumiem ...:frowning2: :grinning: :grinning: A na večeru uvidíím... Inááč, môžu sa papať tie...polystrirénové chlebíky? :grinning: A kam patria???? :grinning:
4. jan 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini
@rosa197 aj ja mam rastlinny :D dnes som chcela, ze rastliny, ale na obed som to zmenila :D tak bol zivocisny :slight_smile: ale ranajky aj tak bola len hrianka a kopec zeleniny a snad tu hrianku vytravilo rychlo :D

ja od tej slahacky mam strasnu chut na sladkeeee. ale neskutocnu. a fazulova polievka kam patri? ci ta sa nesmie? mama priniesla, drahy ju zboznuje a bol by hriech si z nej nedat :D
4. jan 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok