Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

minuskad
4. jan 2012

@linea22 no zjedla som kyslu a rovno feferonu a musim povedat pomohlo :D

minuskad
4. jan 2012

@rosa197 no ja som tiez len terazzacala s tebou, cize netusim, ze kolko kg 🙂 a ja si pocitam na tej stranke flora aby som mala dostatok bielkovin stale. aspon 100 gramov🙂 ale to len kvoli babu 😀

rosa197
4. jan 2012

@minuskad Aháá dobre 😀

Inak, jedna známa drží delenú stravu od marca do leta, a vždy schudne vééľa..aj 10kg minimálne..No cez Vianočné sviatky sa začne, prežierať, ale fáákt prežierať, a vždy priberie 5kg späť...Potom zasa v marci delená strava..a každý rok dookola už asi 5rokov ...😀

rosa197
4. jan 2012

BAby..😀 Dá sa schudnúť aj z lýtok??? máte nejaké cviky???

áááá čo piškóty? detské? môžu sa, či nie??? 😀
áááá polystirénové chlebíky s jogurtovou polevou .😀 Tie sa môžu?? 😀 too je dobrá sladkosť .😀

zabka88
5. jan 2012

@rosa197 cau moja, piškoty - muka +vajička takže nie a chlebik s jogurtom- no to netušim z čoho je to robene a či to vôbec jogurt videlo, či len esencie sú tam, ale bojim že tiež to neni vhodne podla delenej.. ale ako vravím vždy lepšie ako šlahačková torta s maslovým krémom 🙂

podla mna keď schudneš , schudneš z celého tela teda aj z lýtok, keď som pred svadbou schudla 5 kg tak mi začali padať prstene 🙂 bohužial takmer spravidla sa schudne aj z prs- to by nemuselo ☹

ninimini
5. jan 2012

@rosa197 červené zemiaky cez rastlinný den a kapustová polievka tiež ak tam samozrejme nedáš masko a nebude s toho kapusnica 😀 ale aj tá sa može ale živočíšny den

ninimini
5. jan 2012

@rosa197 tie chlebíčky len čisté jogurt je už živočíšny

ninimini
5. jan 2012

@rosa197 na lýta sú dobré výpony

ninimini
5. jan 2012

@zabka88 no ja dúfam že z prs pojde vela dole 😀

minuskad
5. jan 2012

@rosa197
@romcag
@linea22
@ninimini baby dnes som sa postavila na vahu a mam o kilo menej od nedeleeeee 😎

Ale to sa mi asi vyprazdnili creva 😀
ranajocky za mnou postruhane jablka, s rozpucenym bananom a orechami 🙂

zabka88
5. jan 2012

@ninimini a ja zas dúfam opak 😉

claudica
5. jan 2012

Ja mám dnes rastlinky, takže ráno som mala kúsok celozrnného chleba natenko natretého rastl. maslom so šalátovou uhorkou, na obed mám zemiaky tiež s uhorkou a poobede budem mať zeleninové rizoto, na to sa teším najviac... 😉

romcag
5. jan 2012

@minuskad noo priznám sa, aj ja sa sem tam postavím na váhu, najlepšie hneď ráno, vidno že na lačno to lepšejšie váži, tiež mi to klop klop zatiaľ pekne dole ide, ale myslím, že to sa len žalúdok vyprázdnil po tom vianočnom prejedaní 😀 ja na raňajky celozrnné s plátkom šunky a zeleninkouuu 🙂 na obed trošku špagiet so zeleninkou..a si nie moc delené, ale tak snažím sa 🙂

claudica
5. jan 2012

A najbližšie už budem mať cestoviny, na tie mám chuť... možno zajtra, zas si spravím rastlinný. Na cestoviny dám orechy a trošku medu. Zatiaľ sa mi darí, nekvária ma žiadne chúťky... 😅

minuskad
5. jan 2012

@romcag no kebyze nedas sunku je to delene 😀

@claudica aj ja mam rastlinky a netusim, ze co na obed, doma nic nie je :D

claudica
5. jan 2012

@minuskad niečo pohľadaj, zemiaky, ryža, cestoviny... ja sa chystám robiť si aj polievky zeleninové, zemiakové, s bezvaječnými cestovinami...granatír z bezvaj. cestovín...
Ja som v práci, takže ja si večer alebo chytro ráno musím nachystať a aspoň tu zjem len to čo mám a nešpekulujem 😅
No zajtra doma som sľúbila chlapom palacinky, tak hádam zvládnem také lákadlo. Preto si spravím aspoň tie cestoviny s orechami, nech mám pocit, že jem podobné 😀 😀

romcag
5. jan 2012

@minuskad už to tuším aj ja začnem fakt deliť 😀 zatiaľ jem zdravo, no ak to ide s tou delenou rýchlejšie, tak sa pokúsim 🙂

romcag
5. jan 2012

Inak.. poraďte, dnes mi mm doniesol celý happy z dmky nejaké tyčinky CORNY či ako sa to volá, že keď bude neprekonateľná chuť, zatiaľ to v pohode zvládam, ale tak človek nikdy nevie.. nepapáte niektoré? Či také isto nie?

minuskad
5. jan 2012

@claudica no nasla som doma zeleninu ale nechcelo sa mi varit zemiaky ani cestoviny. tak som si urobila pitu - arabsky chlieb sozeleninou, paprika, baklazan a paradajky :D divna konbinacia alebolo to urobeneraz dva a da sa to aj jest :D drahy ma fazulovu polievocku s udenym kolenom aaach ako mu zavidim 😀 😀

minuskad
5. jan 2012

@romcag vela skryteho cukru tam je asi. no ja konbinujem zdrave s delenou 🙂 velmi tazko sa vymysla, ze co zjest ale citim sa tak lepsie 🙂

romcag
5. jan 2012

@minuskad nooo ja sa cítim aj bez delenej lepšie, je to predsa len o niečom inom.. každé ráno len tak informačne skočím na váhu a ide to doleee.. tak sa vytešujem, uvidíme do kedy 🙂 joooj, len ma štve to počasie vonku, takto bude pohyb chýbať 😖

minuskad
5. jan 2012

@romcag tak rychlo ide dole?? ja chcem schudnut len kilo tyzdenne ale je pravda, ze ty budes chudnut rychlejsie a teraz sa asi odvodnujes , ale to je super 🙂 mne po tej feferone travi jak drakovi 😀 asi si dam dalsiu 😝 😅

minuskad
5. jan 2012

@romcag
@claudica ja sa najviac tesim z toho, ze ked budem o par kil lahsiahned sa inak bude pracovat na babatku 😵

romcag
5. jan 2012

@minuskad nooo ja si tiež myslím, že my to pôjde rýchlejšie, keď mám tých kíl viac.. teda dúfam, hlavne nech sa to nestopnee.. ja zatiaľ hladná niesom 🙂 vlastne, veď pred hodkou som obedovala 😀

romcag
5. jan 2012

@minuskad júúj, tak to držím palčeky 🙂 nech sa čoskoro zadarí 😉

romcag
5. jan 2012

@zabka88 teraz čítam a mňa si teda potešila, že spravidla sa chudne aj s pŕs.. jupíííí.. 😵 😵

claudica
5. jan 2012

@romcag škoda 😢

romcag
5. jan 2012

@claudica prečo škoda??? 😒

claudica
5. jan 2012

@romcag No lebo zrovna z pŕs by som schudnúť nepotrebovala... 😠

romcag
5. jan 2012

@claudica možno neschudneš 😉 ja by som teda s tých mojích aj odrezala keby sa dalo 😀