Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

rosa197
5. jan 2012

@romcag Tak, mám 68kg, teda pondelok som mala 😀 neodvážim sa odvážiť, až nedeľu 😀 😀
Tak z 68g pri výške 164cm by som chcela schudnúť pod 60kg...nejakých 10kg...😀 Ak sa podarí 😀
Neviem či ste si to všimli ..😀 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1388

minuskad
5. jan 2012

@rosa197 rosa ty mas tolko kil ???? ja by som ti tipla 60max 😀 ty ich mas kde ukryte 😀

rosa197
5. jan 2012

@minuskad :D :D haha...teraz si ma pobavila 😀 😀 Ako že kde?? nevidíš? Brucho, stehná, lýtka 😀 zadok, no dajme tomu 😀 😀 68kg mám 😀 nevidela si foto? 😀 😀
Inak,, Ďakujem 🙂

Včera ma starká tak podporila 😀 ona nevie, že chcem schudnúť 😀 mala som n sebe hrubú vetrovku, a pýta sa ma ... Počuj, schudla si? 😀 😀 Asi má slabé dioptrie, ale potešilo ma to 😀

minuskad
5. jan 2012

@rosa197 videla som a prave :Dno mne dnes drahy vravi, zlaticko pocuj, vyjedas uhorky, prsia ti narasti, pribrala si :D necakame uz mimi ??? skoro som ho zabila, co stym, ze som pribrala chcel povedat 😀

ale ratam s tym, ze ked sa nam podari tak minimalne 20 kil pooojde hore 🤐

rosa197
5. jan 2012

@minuskad 😀 😀 Tak to je teda milá podpora 😀 Jáj, tak asi preto treba teraz, pred tehu schudnúť..nie? 😀 A delená strava sa dá držať aj počas tehotenstva?? 🙂

minuskad
5. jan 2012

@rosa197 no ja urcite ziadnudietu nebudem drzat,ked budem cakat drobca. a podla mna sa ani neda delena a ani ziadna dieta drzat,vtedy mas take chute, ze dovidenia 😅

no idem ja spat,skvrka mi v bruchu :D a neriskujem najazd dokuchyne 😅 😅 bru noc baby 😎

rosa197
5. jan 2012

@minuskad Jáj, tak ja neviem, ešte som ebola tehotná 😀 😀 Aj ja idem..Dobrúú

romcag
6. jan 2012

@rosa197 ooo tak to dáš hneď dole, teda vy všetky a ja tu potom ešte sama ostanem ☹ oochhh.. hej, hej, už si spomínam, do nedávna si bola v tom, že chceš dať dole 20kg, že? 😀

inak dobre ránko sa praje, malá ma o pol 8 zobudila, raňajky už máme za sebou, teraz tu behá, lieta, idem asi ja, pohyb sa zíde 😀

romcag
6. jan 2012

@minuskad nooo ja som počas tehu tiež takto narástla, prišla som menšia o brucho, ale teda za rok narástlo tak, že teraz vypadám ako keby som rodiť išla 😠 ale však hádam so sebou niečo urobím.. včera som mala slabú chvíľku, že či sa to vôbec dá schutnúť toľko.. ja by rada minimálne 20 no nebolo by zlé aj 30 kilo dať dole 😖 od dneska som ale optimista... musí sa dať, len treba chcieť..a ja chceeeem!!!

romcag
6. jan 2012

a k tomu linku.. waaaaa... aj ja chceeeem... kua, len dve - tri hodiny civičiť denne, to sa mi moc nepozdááávaaa 😀

ninimini
6. jan 2012

@minuskad gratulujem k 1 kg

ninimini
6. jan 2012

@zabka88 a kolko chceš s tých prs hned pošlem 😀 😀

moncikyta
6. jan 2012

@romcag no robil sak spat nechcel a stale chcel byt pri mne ale uz je to ovela lepsie 🙂 som ani na wc nemohla ist lebo nervacil..no sak mensie zlo oriesky ako cokolada alebo tak no aj pistacie tie ja tie milujem mnam 🙂 .. no inac som to zariekla ze ma podporuje vcera prisiel s dvomi siskami sladkymi ze aby som sa nehnevala som umrela a dnes mi povie ze uz maju iba 6stepperov v akcii ze treba kupit 🙂 no tak sa mozem zblaznit ze co si mam vybrat 🙂 ..

romcag
6. jan 2012

@moncikyta no mamičkovské obdobie asi chytil.. aj my to máme doma, aj na záchod príde za mnou, si sadne ku mne a čakááá.. joooj, ale tak čo mám robiť, keď som s ňou doma sama... booode, my ešte furt tie pistácie máme, mm ich stále vyjedá a furt tam sú, ako na potvoruuu.. porazíííí ma.. a šišky.. mňaaaam, nikdy som nejak extra nemala rada, ale 5ty deň bez sladkého robí svoje 😀 tedaaa už si zvykám 😀 a aký stepper, kde, za koľko? Inaaak, sa priznám, mňa by tiež lákalo kúpiť, ale mám stresy, že by tu len stál a ani by som ho nevyužívala.. teraz sa musím inak nútiť aspoň pár brušákov urobiť 😀

ninimini
6. jan 2012

@minuskad to poznám tiež vtedy zjem aj kona

ninimini
6. jan 2012

ahojte tak ranajky za mnou až teraz pri dvoch detoch sa skor ani nedá 😀 včera som celý den nejedla až večer som si dala zemiačiky nemala som kedy boli sme vonku a tak som nemala kde a potom ešte pomaranč nakolko som mala rastlinnku s ovocím a samozrejme sa dostali bolesti žlčníka tak som ani vás nebola kuk 😀
@romcag
@minuskad vy začínate od pondelka tak držím palce ked nebudete niečo vediet rada vám pomožem ak budem vediet držím palce
ozaj ja sa budem vážit raz za mesiac tak som zvedavá ako mi to pojde ale už teraz cítim že je to trošku lepšie 😀

romcag
6. jan 2012

@ninimini ahoooj, no s @rosa197 sa chystáme od pondelka spoločne deliť 🙂 ja sa budem vážiť každý týždeň, aj si to zapisovať idem, som zvedavá.. ale ide to dobre dole, zatiaľ tie prvé kilá, to vlastne len obžerstvo z vianoc, potom to už asi horšie bude 😠 preto zatiaľ zdravá strava a veľa vody, no potom prísne delenie pôjde 🙂

minuskad
6. jan 2012

konecne mam zivocisny den a mozem sa najest :D uz padlo vajicko, syr, sunka, a k tomu UHORKYYYYYY :D

@ninimini dakujeeem, ale to bola bud voda,alebo naozaj konecne som sa precistila po sviatkoch :Daaa na zlcnik su dobre kvapky cholagol 🙂 nejak tak sa volaju ale su uzasne, sice sa davaju na cukor, lebo su hnusne ale pomahaju 🙂

@romcag
@moncikyta
@rosa197 baby ja som dnes robila plnenu kapustu :D aa ryza a maso asi nejde do kopy co ? :D no ale nemozem teraz nechat moju polovicku hladovat. y to ako riesite?? normalne varite ale sebe potom nieco narychlo ??? dasa to pri detoch? ja deti este nemam ale momentalne sa ucim na skusky a vela toho nestiham 😖

romcag
6. jan 2012

@minuskad nooo ja varím tak, že pre mm a malú jedno a pre mňa druhé 😀 ale dneska som sa na to vybodla, mm zas v robote, tak som robil španielske vtáčky, ale nejdem ich opražiť na panvici, len ich dám na pekáč, podlejem voodu a podusím v rúre, dám si veru aj ja jeden.. si myslím, že ma nezaije, teda dúfam.. však vlastne, ešte nedelím.. a myslím, že bez zemiakov, so zeleninkou to pôjde.. malej a mm urobím k tomu zemiakovú kašu.. polievka zo včera hubová

romcag
6. jan 2012

alebo niekdy pre mm zvlášť a malá je to čo ja, podľa toho čo je na obed

madalena188
6. jan 2012

@romcag ahoj..áno mám 2 v priebehu 15,5 mesiaca 😝 ale ja som aj predtym bola povedzme že korpulentná, práve v tehotenstve som schudla..ako mi bolo zle fuuuuuuj...17 kil len tak letelo dole...ale som sa zase rozžrala...teraz druhé tehotenstvo zas šlo dole...ale už mám skoro 4 nazad...a to som len vyše mesiaca po pôrode..no fuj hanba mi ...čo ti poviem...ale keď proste musim musim bo umrem ked daco nezjem...no proste..kyselina 😒 ☹

rosa197
6. jan 2012

@romcag Ano ano .😀 Aj ja som bola vtom, že 20kg ..😀 Do by som mala, 48, ani to by nebolo zlé...K mojej výške 🙂
@minuskad Ja som dnes ani neraňajovala ..☹ Zabudla som 😀 😀 A dnes budem asi papať kapustovú polievku, mám živočíšny deň...teda, mala by som mať 😀
Dobre, som to pochopila??? kapusta-rastliná, kapustová polievka-živočíšna??? či? 😀

minuskad
6. jan 2012

@romcag a precodelis az od pondelka ??? ved del si stravu uz teraz. toto je najhorsie, co si clovek moze povedat. ze napriklad az od zajtra, az od pondelka,az od noveho roku .... ak chces nieco so sebou urobit urob to teraz 😉
lebo stale bude clovek zacinat od zajtra a nikdy nebude presvedceny, ze to naozaj chce. ale to je len moj nazor, ja som sa uz nevedela na seba pozerat a zacala som vecer a nepovedala som si, ze az od zajtra, lebo kebyze hej, mam v sebe vecer pri telke kopu kolacov a neviem coo vsetkehoo 😀

ale zdravsie zijes a bez sladkeho , to je pokrok 😎

minuskad
6. jan 2012

@rosa197 no kapusta rastlina, kapustova polievka, rastlinna ale kapustnica s masom, zivocisna tak 🙂 ale kapusta je rastlinka, cize sa ta moze stale 🙂 rastliny sa mozu stale. v dnoch obmedzujes sacharidy a bielkoviny. ja som to tak pochopila, ak vrvim zle, opravte ma 😀

romcag
6. jan 2012

@madalena188 ja som nepísala, za to, že či si po pôrode pribrala.. ja síce extremne, ale to tiež asi tým obžerstvom.. ale k tej pevnej vôli, že ja vždy, keď čosi, tak si malú predstavím, aj ke´d som fajčiť prestala, že kvôli malej, tá si to zaslúži.. mám panický strach zo zubára, som tam pár rokov nebola, no už som sa odhodlala a konečne poctivo dávam zuby do poriadku, však hádam sa malá nebude hanbiť za mňa, že som bezzubá 😀 a to som si povedala aj pri chudnutí, som mladá mamička, to s ňou môžem za 20 rokov ešte na diskotéky chodiť 😉 ale kde pôjde s takou spuchtlinou ako som ja 😠 ☹

romcag
6. jan 2012

@minuskad ale ja chcem so sebou niečo spraviť, však robím.. len neviem deliť, tak sme si povedali, že to skúsime spolu s rosou, a od pondelka s konkrétnym jedálničkom.. nejem hlava nehlava, snažím sa, doobeda celozrné, ovocie, obed maličko, poobede zlenina.. pijem.. tiež sa nemôžem na seba ozerať, ale keď som sa včera postavila na váhu a zistila som, že mám od nedele o dva kilá menej, tak je očividné, že so sebou niečo robím, nie?

romcag
6. jan 2012

@minuskad a presne každý deň bez sladkého, snažím sa viac pohybovať, cvičiť.. keby som nič nerobila, tak po večeroch vyžieram, na obed sa najem, raňajky tri klasické rožky.. sa snažím, nepovedlaa som si, že od zajtra chudnem, ja už chudnem, len od pondelka s delenou s rosou, aby som to nepokašlala

minuskad
6. jan 2012

@romcag no ved hej, ja len, ze preco chcete az od pondelka 🙂 delit ja som tiez nechcela delit ale ako tu baby pisali veci, nemusela som ani na nete studovat a nalepilo sa to na mna :D a 2 kila dobraaaa ja mam len jedno stale ale tak, co mozem cakat za par dni 😀

romcag
6. jan 2012

teraz konkretne odvážená mám o 2,8kila menej ako v nedelu večer.. ja si myslím, že to je celkom slušné (aj keď pri mojich kilách 😀 ), nie, že to odkladám 😠

romcag
6. jan 2012

@rosa197 nooo som ťa vtedy potešila, keď som ťa uviedla do obrazu 🙂 aj mňa by niekto mohol, ale tak sotva aj to ťažko, keď som jak hroch 😒