• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

10. januára 2017 
mm ide uložiť malú, ja si idem dať ten levanduľový kúpel.. zatiaľ papaaa baby
8. jan 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag ja sa zvyknem vazit rano nalacno,lepsie sa na tu vahu pozera :grinning: :grinning: chod si dat kupel ja sa chystam uz do prace pomaly...zajtra sa tu ukazem urcite....dobru noc zelam a vyspinkajte sa do stihlosti.......papa
8. jan 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@romcag No, ja som sa dnes snažila mať živočíšny, takže zajtra by som chcela mať rastlinný..
8. jan 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarka28 Tak aj ja ťa tu vítam :slight_smile: Môžeš začať s nami, s @romcag začíname od zajtra delenú :grinning:

Baby, a kolko denne cvičíte na stepperi? :grinning:
8. jan 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarka28 oki, tak zajtra sa "vidíme" nech ti to na tej nočnej šikovnoo ujde :wink:
@rosa197 tak asi nebude nám to spolu vychádzať kurnik, bo ja už mám zas kura nachystané na zajtra, tak sa musím tomu prispôsobiť.. a čo môžem raňajkovať? Celozrné so šunkou? Poobede môžem jogurt, či ten sem nepatrííí.. jaaaj začína dilema.. my sme len dneska kúpili stepper, o pol 4 som začala po troške, ako kedy, 500 mi ich napočítalo, stačí i zatiaľ :slight_smile: myslím, že celkovo mi to bude stačiť, uvidím ako budem stíhať, ale aspoň tých 500 by som chcela veru
8. jan 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže večerné meranie.. žiadnych 85,5kg jak na lačno, ale teraz 86,7kg, čož som ale tiež samozrejme spokojná, čiže 3,3kg za týždeň, úspech pre mňa jak hovado.. a v meraní, v páse -5cm, na bokoch -2cm nooo a teraz sa budete smiať, prsia nemeriam, namiesto toho meriam ruku, lebo mám pocit, že ich mám jak sumo :grinning: a ta mám -2cm.. takže spokojnosť, len aby to aj ďalej tak išlo :slight_smile:
8. jan 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@romcag Tak dobre, dám si aj ja živočíšny deň ...:grinning: nech ideme spolu :grinning: :grinning: Tak, aj ja budem denne minimálne 500..:grinning: Aaaa ja sa meriam až o 3týždne..:grinning: a odvážim sa ked pojdem spať, až zajtra to sem dám :grinning: Inak, Gratulujem..:grinning: centimetrííky idú pekne dole :grinning: super..
8. jan 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 jéééj, si poklad :slight_smile: tak zajtra ideme do tohooo :slight_smile: a čo teda raňajkujeme? Môžem jesť to čo som písala, či to už dva dni pletiem? Hm? :grinning: nooo ja sa teším veru, dúfam, že to pôjde aj ďalej dole :slight_smile: dúfam, že s váhou budeš spokojnáá :slight_smile:
8. jan 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarka28 no ja od 2.1. takže nie dlho zatial sa darí ale nerobím si žiadnu hlavu z prehreškou resp. dnes som zhrešila robila som koláčik tak som jeden ochutnala a mám mršku tak to až tak tragicky neberiem :grinning: ja sa budem vážit raz za mesiac aj merat tak až 31 budem vediet ako som na tom :grinning:
8. jan 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag pekne ti to išlo dolu ja by som sa teraz neodvážila íst na váhu ked mi začala mrška :grinning: ja to nechám na mesačne :grinning:
8. jan 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini nooo ja som mala tento týždeň, tak som rada, že je to preč.. ale asi som nejaká divná, lebo vtedy som nemala problém odolaaať a teraaaz, furt mi somariny behajú po rozume :grinning:
8. jan 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag No, neviem či v rastlinný deň môžeme pečivo :grinning: Ale ja už idem zajtra do školy, tak pečivo budem jesť aj v rastlinný aj v živočíšny deň ..:slight_smile: čo iné? :grinning: a na obed...budem mať to mäsko, z kačičky čo som mala dnes :grinning:
8. jan 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 okik, okik, aj ja si dám celozrnú teda :slight_smile: a na obed kuriatko upečiem.. chudučké mäsko zo zeleninkou.. mňaaam, už sa mi slinky zbiehajú.. inak ako, stepperuješ dneska? Či od zajtra? Nebude svalovka?
8. jan 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 ak mas rastlinky mozes pecivo. ak mas zivocicha tak nie :D no napriklad v zivocichovy na desiatu si urob,zedo uzatvaratelnej nadoby si daj uvarene, vajko, sunka,syr, zeleninka. a napapas sa z toho aj bez peciva :slight_smile:

ja tak ranajkujem a somnajedena, vobec nie som hladna :slight_smile:
8. jan 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini aj ja som mala kolacik, strudlu orechovu, ale boli sme na navsteve a piekol ju ujo, bolo by nevhodne, kebyze odmietnem. ale bola mnam mnam :grinning:
8. jan 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@romcag pecivo a sunka nikdy nie dokopy. zapamataj si tak, ked mas rastlinky tak ziadne vyrobky, co su zo zvieratiek, to je masko ,mlieko a vyrobky z neho :slight_smile: vtedy mozes pecivo, cestoviny, ryza, zemiaky .....

ked mas zivocicha tak naopak. papas masko a vsetko zo zvieratiek okrem sacharidov, cize ziadne pecivo, ziadne prilohy ako ryza,zemiaky, cestoviny :slight_smile:

zeleninu mozeskedykolvek, je jedno aky den mas a ovocie sa smie iba ked mas rastlinky :slight_smile:

snad som pomohla :slight_smile:
8. jan 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarka28 ahoj no uz som schudla 10kil za 2,5 mesiaca a plus kojim tak aj to nieco pomohlo ale keby sa nehybem a nejem zdravo tak neschudnem az tolko a uz tych par kil nejak hadam dole dam no neviem ako vcera som uz bola taka unavena ze som si dala kusok cokolady lebo som nevladala ked som nespala v noci :( a zas taka uzasna noc tak neviem ako budem uz dnes vladat :(

@romcag jeej ty si sikula ti to ide krasne dole :slight_smile: gratulujem :slight_smile: hned mas lepsi pocit co ? ja tiez cvicim na nom ale pri tychto prebdenych nociach ledva fungujem sama a to som chcela dnes si zumbu zatancovat a mozem tak prd lebo zas by to dopadlo ze malo cukru a dala by som si cokoladu idem sa odvazit ci mi ten vcerajsok ublizil :slight_smile:
9. jan 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minuskad ojojooooj, tak som to dnska pomiešala, no fasa, hneď prvý deň somariny robím :-/
@moncikyta ďakujem :slight_smile: ja som včera 600 dala, ani neviem ako :slight_smile: dneska sa tiež minimálne 500 chystám, uvidím ako budem stíhať.. na zumbu by som sa aj ja chcela dať, ale tak neviem neviem či by som to zvládla :grinning: aaaa hádam neublížil, malý prehrešok nevadí, či? My sme bez plienky, každú chvíľu na záchod chodíme, tak tiež náročné dni máme :slight_smile: :grinning:
9. jan 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag tak Kristinka uz taka sikula :slight_smile: ..no a maminka tiez sikula ked dala 600 :slight_smile: vies co prehresok neublizil schudla som aj tak :slight_smile: tak som spokojna :slight_smile: ..zvladla len by si sa do toho musela dostat ja som iba doma pri dvd a to super odreagovanie :slight_smile: a k tebe by sa Kristinka pripojila by ti tam tancovala :slight_smile: ..si si dala zle ranajky jaj ale to nevadi ved to su zaciatky naucis sa casom :slight_smile:
9. jan 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncikyta nooo drží sa, už sme od rána tri krát boli, ale tak darí sa jej.. dva krát sa vycikala a raz vykakala, nerobí zbytočné prehánky na wc :slight_smile: nooo pohľadám ešte dajaké videá amožno sa s Tinkou aj do toho dáme, že by so mnou potancovala :grinning: tak ale ja som drevo v tomto :grinning: veru, raňajky som pokašalala :confounded: ale nevadí, nabudúce budem múdrejšia :slight_smile: aj tak som hrdá, malý krajšek celozrneného chlebíka, s kolieskom šunky a zeleninou sa mi zdá lepšie ako tri rožky s nejakým šalátom majonézovým :-/
9. jan 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag no aspon ze nie zbytocne tam nebehate to je sikula kedsa tak rychlo naucila :slight_smile: no aj ja som bola na zaciatku dreco :slight_smile: tak uz som si dala stepper na rano :slight_smile: pokracujem na obed :slight_smile: .. urcite zdravsia varianta ako 3rozky :slight_smile: mozes byt na seba pysna aj tak ved robis pre seba teraz vela :slight_smile:
9. jan 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncikyta noo veru, snaží sa, šikulka naša :dizzy_face: nooo aj ja som stepperovala už, ešte idem trošku a šup malú dať spať, potom pôjdeme von trošku na vzduch.. utekám bo už mrnčí, ahoooj zatiľ
9. jan 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag no ja uz som porobila nieco az tu nemame bordel uvarila si caj az vypijem 2litre vody :slight_smile: a ked sa napapa Samko tak pojdeme von :slight_smile: tak sa zatial drzte a potom popiseme ako pokracujes :slight_smile:
9. jan 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncikyta noo aj my už máme poratané a postané, riady umyté, malá spí, ale keď pozerám ako je von, dneska sa prechádzka si nekoná, však tam je hroooozne :confounded: aspoň zložím konečne stromček bo nemám kedy :unamused: keď sa malá zobudí po obednom spánku, ak budeme stíhať a vonku sa polepší, tka pôjdeme tatovi naproti.. uvidím..trebalo by mi aj povysávať, pozmývať, ožehliť, nakoľko som sa na to cez víkend vybodla,ale však aj zajtra je deň :grinning:
9. jan 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, ešte som vám chcela povedať, že ja niesom nejaká kávičkárka.. ale tak keď niekde sme, tak si príložitostne kávičku dám.. nooo a minule na tej tridsiatke prvý krát bez mliečka a cukru a celkom mi šmakovala :wink:
9. jan 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag ani ja este nemam dole stromcek ale poobede sa chystam mi drobec teraz zaspal tak ked sa zobudi pojdeme von a ked sa vratime sa na to dam :slight_smile: som dnesuz dala 1000:slight_smile: hned sa citim lepsie :slight_smile: si este ten zositok musim kupit :slight_smile: aby som co najskor bola spokojna :slight_smile:
9. jan 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncikyta nooo ja som už odzdobila, mm keď dojde, tak ho zloží :slight_smile: mne sa malá teraz ukladá, no uvidíme čo z toho bude ja asi variť pôjdem.. waaaw, že 1000, ty si super.. to ja tam nemám kedy ani ísť, s malou sa hrať, nakŕmiť na wc dať, tak vždy tak po 100 ledvo dám a už ma ťahá odtiaľ preč, ale dneska by som chcela veru aspoň 1000 dať.. a ty po koľko naraz dávaš? A aký zošit, to len tak aby si si písala, koľko si ich dala? Nooo ja si to tiež začnem značiť :wink: včera 600 dneska bohvie koľko bude :slight_smile:
9. jan 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag ja nechapem o com tu tocite :D 600 1000,coho ? :grinning:
9. jan 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minuskad o stepperi :slight_smile:
9. jan 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncikyta jaaaaaj dakujem :grinning:
ja mamstacionar doma,aaale nebavi ma to na nom :grinning:
9. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok