Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

romcag
8. jan 2012

mm ide uložiť malú, ja si idem dať ten levanduľový kúpel.. zatiaľ papaaa baby

jarka28
8. jan 2012

@romcag ja sa zvyknem vazit rano nalacno,lepsie sa na tu vahu pozera 😀 😀 chod si dat kupel ja sa chystam uz do prace pomaly...zajtra sa tu ukazem urcite....dobru noc zelam a vyspinkajte sa do stihlosti.......papa

rosa197
8. jan 2012

@romcag No, ja som sa dnes snažila mať živočíšny, takže zajtra by som chcela mať rastlinný..

rosa197
8. jan 2012

@jarka28 Tak aj ja ťa tu vítam 🙂 Môžeš začať s nami, s @romcag začíname od zajtra delenú 😀

Baby, a kolko denne cvičíte na stepperi? 😀

romcag
8. jan 2012

@jarka28 oki, tak zajtra sa "vidíme" nech ti to na tej nočnej šikovnoo ujde 😉
@rosa197 tak asi nebude nám to spolu vychádzať kurnik, bo ja už mám zas kura nachystané na zajtra, tak sa musím tomu prispôsobiť.. a čo môžem raňajkovať? Celozrné so šunkou? Poobede môžem jogurt, či ten sem nepatrííí.. jaaaj začína dilema.. my sme len dneska kúpili stepper, o pol 4 som začala po troške, ako kedy, 500 mi ich napočítalo, stačí i zatiaľ 🙂 myslím, že celkovo mi to bude stačiť, uvidím ako budem stíhať, ale aspoň tých 500 by som chcela veru

romcag
8. jan 2012

Takže večerné meranie.. žiadnych 85,5kg jak na lačno, ale teraz 86,7kg, čož som ale tiež samozrejme spokojná, čiže 3,3kg za týždeň, úspech pre mňa jak hovado.. a v meraní, v páse -5cm, na bokoch -2cm nooo a teraz sa budete smiať, prsia nemeriam, namiesto toho meriam ruku, lebo mám pocit, že ich mám jak sumo 😀 a ta mám -2cm.. takže spokojnosť, len aby to aj ďalej tak išlo 🙂

rosa197
8. jan 2012

@romcag Tak dobre, dám si aj ja živočíšny deň ...😀 nech ideme spolu 😀 😀 Tak, aj ja budem denne minimálne 500..😀 Aaaa ja sa meriam až o 3týždne..😀 a odvážim sa ked pojdem spať, až zajtra to sem dám 😀 Inak, Gratulujem..😀 centimetrííky idú pekne dole 😀 super..

romcag
8. jan 2012

@rosa197 jéééj, si poklad 🙂 tak zajtra ideme do tohooo 🙂 a čo teda raňajkujeme? Môžem jesť to čo som písala, či to už dva dni pletiem? Hm? 😀 nooo ja sa teším veru, dúfam, že to pôjde aj ďalej dole 🙂 dúfam, že s váhou budeš spokojnáá 🙂

ninimini
8. jan 2012

@jarka28 no ja od 2.1. takže nie dlho zatial sa darí ale nerobím si žiadnu hlavu z prehreškou resp. dnes som zhrešila robila som koláčik tak som jeden ochutnala a mám mršku tak to až tak tragicky neberiem 😀 ja sa budem vážit raz za mesiac aj merat tak až 31 budem vediet ako som na tom 😀

ninimini
8. jan 2012

@romcag pekne ti to išlo dolu ja by som sa teraz neodvážila íst na váhu ked mi začala mrška 😀 ja to nechám na mesačne 😀

romcag
8. jan 2012

@ninimini nooo ja som mala tento týždeň, tak som rada, že je to preč.. ale asi som nejaká divná, lebo vtedy som nemala problém odolaaať a teraaaz, furt mi somariny behajú po rozume 😀

rosa197
8. jan 2012

@romcag No, neviem či v rastlinný deň môžeme pečivo 😀 Ale ja už idem zajtra do školy, tak pečivo budem jesť aj v rastlinný aj v živočíšny deň ..🙂 čo iné? 😀 a na obed...budem mať to mäsko, z kačičky čo som mala dnes 😀

romcag
8. jan 2012

@rosa197 okik, okik, aj ja si dám celozrnú teda 🙂 a na obed kuriatko upečiem.. chudučké mäsko zo zeleninkou.. mňaaam, už sa mi slinky zbiehajú.. inak ako, stepperuješ dneska? Či od zajtra? Nebude svalovka?

minuskad
8. jan 2012

@rosa197 ak mas rastlinky mozes pecivo. ak mas zivocicha tak nie :D no napriklad v zivocichovy na desiatu si urob,zedo uzatvaratelnej nadoby si daj uvarene, vajko, sunka,syr, zeleninka. a napapas sa z toho aj bez peciva 🙂

ja tak ranajkujem a somnajedena, vobec nie som hladna 🙂

minuskad
8. jan 2012

@ninimini aj ja som mala kolacik, strudlu orechovu, ale boli sme na navsteve a piekol ju ujo, bolo by nevhodne, kebyze odmietnem. ale bola mnam mnam 😀

minuskad
8. jan 2012

@romcag pecivo a sunka nikdy nie dokopy. zapamataj si tak, ked mas rastlinky tak ziadne vyrobky, co su zo zvieratiek, to je masko ,mlieko a vyrobky z neho 🙂 vtedy mozes pecivo, cestoviny, ryza, zemiaky .....

ked mas zivocicha tak naopak. papas masko a vsetko zo zvieratiek okrem sacharidov, cize ziadne pecivo, ziadne prilohy ako ryza,zemiaky, cestoviny 🙂

zeleninu mozeskedykolvek, je jedno aky den mas a ovocie sa smie iba ked mas rastlinky 🙂

snad som pomohla 🙂

moncikyta
9. jan 2012

@jarka28 ahoj no uz som schudla 10kil za 2,5 mesiaca a plus kojim tak aj to nieco pomohlo ale keby sa nehybem a nejem zdravo tak neschudnem az tolko a uz tych par kil nejak hadam dole dam no neviem ako vcera som uz bola taka unavena ze som si dala kusok cokolady lebo som nevladala ked som nespala v noci :( a zas taka uzasna noc tak neviem ako budem uz dnes vladat :(

@romcag jeej ty si sikula ti to ide krasne dole 🙂 gratulujem 🙂 hned mas lepsi pocit co ? ja tiez cvicim na nom ale pri tychto prebdenych nociach ledva fungujem sama a to som chcela dnes si zumbu zatancovat a mozem tak prd lebo zas by to dopadlo ze malo cukru a dala by som si cokoladu idem sa odvazit ci mi ten vcerajsok ublizil 🙂

romcag
9. jan 2012

@minuskad ojojooooj, tak som to dnska pomiešala, no fasa, hneď prvý deň somariny robím :-/
@moncikyta ďakujem 🙂 ja som včera 600 dala, ani neviem ako 🙂 dneska sa tiež minimálne 500 chystám, uvidím ako budem stíhať.. na zumbu by som sa aj ja chcela dať, ale tak neviem neviem či by som to zvládla 😀 aaaa hádam neublížil, malý prehrešok nevadí, či? My sme bez plienky, každú chvíľu na záchod chodíme, tak tiež náročné dni máme 🙂 😀

moncikyta
9. jan 2012

@romcag tak Kristinka uz taka sikula 🙂 ..no a maminka tiez sikula ked dala 600 🙂 vies co prehresok neublizil schudla som aj tak 🙂 tak som spokojna 🙂 ..zvladla len by si sa do toho musela dostat ja som iba doma pri dvd a to super odreagovanie 🙂 a k tebe by sa Kristinka pripojila by ti tam tancovala 🙂 ..si si dala zle ranajky jaj ale to nevadi ved to su zaciatky naucis sa casom 🙂

romcag
9. jan 2012

@moncikyta nooo drží sa, už sme od rána tri krát boli, ale tak darí sa jej.. dva krát sa vycikala a raz vykakala, nerobí zbytočné prehánky na wc 🙂 nooo pohľadám ešte dajaké videá amožno sa s Tinkou aj do toho dáme, že by so mnou potancovala 😀 tak ale ja som drevo v tomto 😀 veru, raňajky som pokašalala 😖 ale nevadí, nabudúce budem múdrejšia 🙂 aj tak som hrdá, malý krajšek celozrneného chlebíka, s kolieskom šunky a zeleninou sa mi zdá lepšie ako tri rožky s nejakým šalátom majonézovým :-/

moncikyta
9. jan 2012

@romcag no aspon ze nie zbytocne tam nebehate to je sikula kedsa tak rychlo naucila 🙂 no aj ja som bola na zaciatku dreco 🙂 tak uz som si dala stepper na rano 🙂 pokracujem na obed 🙂 .. urcite zdravsia varianta ako 3rozky 🙂 mozes byt na seba pysna aj tak ved robis pre seba teraz vela 🙂

romcag
9. jan 2012

@moncikyta noo veru, snaží sa, šikulka naša 😵 nooo aj ja som stepperovala už, ešte idem trošku a šup malú dať spať, potom pôjdeme von trošku na vzduch.. utekám bo už mrnčí, ahoooj zatiľ

moncikyta
9. jan 2012

@romcag no ja uz som porobila nieco az tu nemame bordel uvarila si caj az vypijem 2litre vody 🙂 a ked sa napapa Samko tak pojdeme von 🙂 tak sa zatial drzte a potom popiseme ako pokracujes 🙂

romcag
9. jan 2012

@moncikyta noo aj my už máme poratané a postané, riady umyté, malá spí, ale keď pozerám ako je von, dneska sa prechádzka si nekoná, však tam je hroooozne 😖 aspoň zložím konečne stromček bo nemám kedy 😒 keď sa malá zobudí po obednom spánku, ak budeme stíhať a vonku sa polepší, tka pôjdeme tatovi naproti.. uvidím..trebalo by mi aj povysávať, pozmývať, ožehliť, nakoľko som sa na to cez víkend vybodla,ale však aj zajtra je deň 😀

romcag
9. jan 2012

inak baby, ešte som vám chcela povedať, že ja niesom nejaká kávičkárka.. ale tak keď niekde sme, tak si príložitostne kávičku dám.. nooo a minule na tej tridsiatke prvý krát bez mliečka a cukru a celkom mi šmakovala 😉

moncikyta
9. jan 2012

@romcag ani ja este nemam dole stromcek ale poobede sa chystam mi drobec teraz zaspal tak ked sa zobudi pojdeme von a ked sa vratime sa na to dam 🙂 som dnesuz dala 1000🙂 hned sa citim lepsie 🙂 si este ten zositok musim kupit 🙂 aby som co najskor bola spokojna 🙂

romcag
9. jan 2012

@moncikyta nooo ja som už odzdobila, mm keď dojde, tak ho zloží 🙂 mne sa malá teraz ukladá, no uvidíme čo z toho bude ja asi variť pôjdem.. waaaw, že 1000, ty si super.. to ja tam nemám kedy ani ísť, s malou sa hrať, nakŕmiť na wc dať, tak vždy tak po 100 ledvo dám a už ma ťahá odtiaľ preč, ale dneska by som chcela veru aspoň 1000 dať.. a ty po koľko naraz dávaš? A aký zošit, to len tak aby si si písala, koľko si ich dala? Nooo ja si to tiež začnem značiť 😉 včera 600 dneska bohvie koľko bude 🙂

minuskad
9. jan 2012

@romcag ja nechapem o com tu tocite :D 600 1000,coho ? 😀

moncikyta
9. jan 2012

@minuskad o stepperi 🙂

minuskad
9. jan 2012

@moncikyta jaaaaaj dakujem 😀
ja mamstacionar doma,aaale nebavi ma to na nom 😀