Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
9. jan 2012

baby aj ja musím už začat cvičit však všetky tu frčíte na niečom 😀 ja nestíham dve detičky ma vždy úplne odrovnajú 😀 ale musím si aspon ked je polovička doma niečo vybrat mám doma stacioná,aj zumbu aj cindy crawford tak uvidím čo začnem 😀

borabora666
9. jan 2012

@sisi1103 sisi dakujem,uz mam v tom jasno,zajtra nabieham na zvieratka 😀

romcag
9. jan 2012

@moncikyta čoby si zaostávala, však ty si mala 1000 už na obed.. ja som nakoniec ešte 200 dala, takže 1200 a stačí mi 🙂 spokojnosť, som chcela 1000 ale nejak som neodolala ešte 🙂
@rosa197 téééda, ty sa nezdáš.. šikulka 🙂 ja som si dala zas do šalátu ananás, mňaaam, som si pochutnala.. a čo, lepšie veru ako nejakú čokoládku zdláviť.. a čo chceš, kilo je super, ja budem rada, ak dám kilo tento týždeň, sa bojím, že sa to zastaví teraz :-/

ninimini
9. jan 2012

@borabora666 vítam ta ja ja 😀

ninimini
9. jan 2012

teda aj ja

romcag
9. jan 2012

na tú zumbu sa ja neviem ani za toho otca nahovoriť kurnik šopa a teraz jak šľapem na stepperi, tka kašlem už aj brušáky a všetko ostatné, no neviem či robím dobre, to čo robím..

inaaak môžem zajtra tento šalátik na obed? Ja mám stále v tom guláš 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=44167

borabora666
9. jan 2012

@ninimini dakujem nini....tesim sa ze to tu zije...aspon sa budem mat komu vykecat ked prijde kriza,aj ked som drzala tu delenu predtym,krize si teda nepametam

ninimini
9. jan 2012

@romcag no podla mna nie ked máš živočícha tak možeš všetko zo zvieratka a všetko čo zvieratko dáva ked rastlinný tak rastlinky ty máš tuším zajtra rastlinný tak si to daj bez vajíčka a tatarky a dúfam že tam nič iné už nie je

ninimini
9. jan 2012

@borabora666 no ja ju mám dnes bojujem 😀

romcag
9. jan 2012

@ninimini nooo vajíčko som vedela, že nemôžem, to ani nedám, to už som mala v pláne a tatarsku si nedávam vôbec jak som chudnúť začala, tak tú by som tiež nedala, smotanu mi mm kúpil tú s málo tukom 😀 tak presne tak to aj urobím.. dúfam, že to bude dobréé 🙂

ninimini
9. jan 2012

@romcag určite áno 😀 a tatarku cez živočícha možeš dve malé lyžičky sú v norme 😀 aj smotana

borabora666
9. jan 2012

@ninimini vydrz,zajtra idem na to aj ja 😀
@romcag mozes salatik,ale len bez vajcia,tatarky a ani tej smotany co tu pises,cisto len zelenina,cestovina a kecup a koreniiny

romcag
9. jan 2012

@ninimini
@borabora666 baby tak zajtra ani smotanu nemôžem? Oooooochh joooj ☹ kurnik šopa, to asi urobím zvlášť mm a pre mňa, lebo neviem či by im on hentak jedol a nechce sa mi zas niečo iné vymýšľať, však má obed ešte aj v robote... jaaaaj, ale ma to naštvaloooo kuaaaaa!!!

ninimini
9. jan 2012

@borabora666 však držžžžiiiim 😀

borabora666
9. jan 2012

@romcag ved smotana je mliecny vyrobok,cize zvieratko.....nie rostlinka

ninimini
9. jan 2012

@borabora666 aj ja mám zajtra živočícha tak rozmýšlam čo si dám idem kuk do kuchárskej knihy 😀

romcag
9. jan 2012

no mňa asi klepne, však to nemôžem ani ten šalát z dneška, čo ostal, čo som mala na večeru, keď tam je kuracie mäso :-/

romcag
9. jan 2012

@borabora666 nooo ja kým sa do toho dostanem, kurnik, už teraz to nejde podľa mojich predstáv 😖 😖

borabora666
9. jan 2012

@romcag ale do toho prijdes....🙂

romcag
9. jan 2012

@borabora666 chcem sa na to 100% dať, síce týždeň to šlo aj bez toho, aby som delila, ale bojím sa, že sa to stopne 😒 tak radšej takto.. no uvidíme, aká bude v nedelu váha.. takže raňajky celozrné s rastlinám maslom a zeleninou, obed tie cestovinky, aj večera, medzi tým nejaký zeleninový šalát, či čo ešte môžem cez rastlinky? Orechy?

ninimini
9. jan 2012

@romcag orechy možeš a tak isto aj semiačka slnečnicové tekvicové,vločky keby si kombinovala s ovocím tak to zvládneš s džúsom 😀

romcag
9. jan 2012

@ninimini nooo nejak sa pokúsim teda, idem do toho 🙂

romcag
9. jan 2012

inaaak pečivo celozrnné sa môže len cez rastliny, hej?

ninimini
9. jan 2012

@romcag hej

borabora666
9. jan 2012

@romcag neprisla ti ta tabulka?tam to mas pekne vypisane co s cim ano a co s cim nie

ninimini
9. jan 2012

@borabora666 to možeš poslat aj mne či to mám správne napísané aj ja 😀

ninimini
9. jan 2012

idem ja tak vám držím palce a hlavne romcag tebe aby si sa to naučila a nemusela stresovat ved ti pomožeme 😀

romcag
9. jan 2012

@borabora666 prišla, však preto sa pýtam, keď som to tam nenašla 😀 joooj, baby, neviem či to ja zvládnem, ako jem málo, zdravo.. ale toto už fakt neviem, rozmýšľam čo budem jedávať vôbec.. occhh.. to bude pre mňa moc náročné, neviem či neostanme bez delenia, jesť z rozumom, plus pohyb.. sem tam podelím, a keď váha dole nepôjde, tak začnem na drzovku deliť, ale kým dole ide, asi ostane mpri tom čo tento týždeň, zatiaľ budem delenú študovať asi len

borabora666
9. jan 2012

@ninimini jasne poslem,ja bysom to tu aj vlozila ale nezvetsi sa to.len teraz uspavam maleho a pisem cez mobil.ale daj mi email,ked prijdem k notebooku,tak poslem.

minuskad
9. jan 2012

@romcag ja som dnes maaala take, sak joj, ze nedelim 😀 ale pri deleni chudnem rychlejsie a mala som potivaciu nezjest to fajne masko, co na mna pozeralo, kedze mam dnes rastlinky 😀