Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

borabora666
11. jan 2012

@romcag jeeeej,ved to nieje hriech..jedna musli tycinka.....ved to je fajn....nerob paniku 😉

romcag
11. jan 2012

@borabora666 nooo, len ja keď som si ju teraz dovolila, sa bojím, že si ju častejšie dovolím :-/ a tam cukrov jak neviem čo ty kks.. to som si už aj tribitku mohla dať mňaaaaaaaaam

borabora666
11. jan 2012

@romcag to je logicke,bola si hladna,potrebovala si do tela dostat energiu a a prijde formou cukru...z toho nepriberies...to si telo proste pytalo..nekedy je dobre pocuvat aj svoje telo......my skor robime chybu,ze jeme ocima ..ked si telo pyta,tak bysom bola bez vycitiek

romcag
11. jan 2012

@borabora666 noo a teraz mm a malá jedli tixy, tá ma tu chodila kŕmiť s nimi, tak aj s tých som si dala pár 😀 😀 aaaachhhhh jaaaj, no nezabijem sa 😖 zajtra bude lepšie

borabora666
11. jan 2012

prave som zjedla fantastikus veceru 😵 😵 😵 uz sa tesim na dalsi zvieratka az si to znova spravim....mnaaaaaaaaaaaamkyyyy
@romcag veru....jedno lastovicka jar nerobi,ci ako sa to pise

ninimini
11. jan 2012

@borabora666 úplne im rozumiem prečo chcú prejst na druhý breh 😀

ninimini
11. jan 2012

@romcag ale prosím ta jedna musli nič neznamená 😀 už som sa bála že si stroj 😀 a ani prehrešok nebude 😵

borabora666
11. jan 2012

@ninimini no dneska som poslala uz asi 7 mejlov s tou delenou stravou 😀

labelo
11. jan 2012

borabora666
a co tak fantastikus si mala na veceru?inak nemohli by ste mi poradit nejake konkretne recepty čo sa tejto delenej stravy tykaju?ja som to držala kedysi ale 15 rokov spat a schudla som 10 kil a tusim by som to znova vyskusala,len potrebujem tie recepty lebo stale dookola jem to iste,dakujem

borabora666
11. jan 2012

@labelo mala som vyprazany syr bez vyprazania 😉 recept...vymastit keramicku misku oliv.olejom a jemne poprasit struhankou(sice bysme ju nemali,ale je to minimum) naspod dat struhany syr,na to na kocky platok sunky na to jedno vajce..osolit,na to zas platok sunky a navrch zas syr..to som dala na plech s vodou a piekla som v rure do zlatova...k tomu kopec domaci calamadky a domaciho struhaneho chrenu.....
inak ja si tiez recepty idem vymyslat,lebo je to tiez davno co som ju drzala,ale mohli bysme si tu pisat,co si varime a brat inspiraciu jedna od druhej.......ja som si uz dneska na zajtrra prichystala kapustove fliacky

romcag
11. jan 2012

@borabora666
@ninimini nooo ale ja teraz furt myslím na sladké, slané a všeliaké mňamky, zas to neviem dostať z hlavy, no bolo mi to treba?!?

borabora666
11. jan 2012

@romcag no to nieeeeeeee....hadam rano vstanes a s bojovnym duchom naladena zas dietkovat 😀

romcag
11. jan 2012

@borabora666 noo však ja už som teraz naladená, len ma to štve, že chytám také strašné chute, telo by malo byť rado, že niečo dostalo a nie pýtať viac a viac, či to pýta moja pažravosť?!? asi skôr 😀 😀 ale dosť, už som si aj tak fajn dopriala, tak diéte zdar 😀

borabora666
11. jan 2012

@romcag presne tak...aj ja si nekdy myslim,ze pazravost u mna vitazi,hlavne ked je mm doma

romcag
11. jan 2012

@borabora666 presne, presne, presne!!! Chlopi za to môžu 😀 😀 ja keď som sama ma to ani nenapadne, ale keď je doma, tak niekedy ako napríklad dneska mi jedno bolo, že som tixy dlávila 😒

borabora666
11. jan 2012

@romcag veru,aj ja som sa nevedela rozbehnut pokym bol doma.....teraz ked je prec tak pohoda a len dufam,ze kym prijde si to v hlave zrovnam a neporusim

romcag
11. jan 2012

@borabora666 a kde je? Respektíve kedy príde?

borabora666
11. jan 2012

@romcag no on je zvarac-monter,takze stale prec....teraz isiel na par dni do kosic,ale okolo 22.by mal nastupit nazpet do nemecka do salzgitteru,cize ratam,ze kolem stredy stvrtka buduci tyzden prijde domov.....(len dufam,lebo som zobrala jedneho nedockaveho zakaznika na tetovanie a chce hodne detailne velke tetovanie a ja uz som od porodu poriadne netetovala,tak by mi to dlho trvalo,tak velmi dufam,ze prijde a bude tetovat on...ja sa musim do toho nazpet dostat...uffff) ale tak zasa tu bude len tri styri dni a zase odide

romcag
11. jan 2012

@borabora666 joooj, to ti je isto aj smutno bez neho ☹ nezávidím, aj keď detičky ti to isto vynahradzujú.. a ty tetuješ? To fakt? Tééda, aj môj mm si chce dať vytetovať, buď meno a dátum narodenia malej alebo jej foto, ale to sa bojí, že ako by to dopadlo.. ja teda neviem či by som to zvládla 😒 myslím, keby sa dám tetovať 😝

borabora666
11. jan 2012

@romcag no tetujeme 🙂 baba vydrzi viacej,zvladla by si to...najmensi bolest je asi ruka,tam ma tetoval manzel aj 7 hodin v kuse....a v poho,len koniec uz bolel.... ty si zo ziliny primo? v ziline je jeden dobry tater vola sa tomas jankuliak tusim studio sa vola bodliak tattoo alebo jeste jeden macher je v puchove..hvizdotattoo....ten tetuje perfektne a rychlo.... 😉 😉 😉
no ja som si uz zvykla,ze ho nemame doma stale,ale co ked peniaze treba ☹ ale chceme rychlo posplacat uvery a hypoteky a potom snad otvorit studio a obchod so sperky z chirurgickej ocele a gothickymi saty tu v sturove a hadam uz potom ostane doma.....ale to je tak vyhlidka na 5 rokov,ked bude makat

romcag
11. jan 2012

@borabora666 áno, áno v bodliak tattoo sme sa boli pýtať už 😉 tak uvidíme, ako si to rozmyslí, ja som tiež chcela, ale sa bojím, že by som to tam celé preojkala 😀😀
veruu peniaze treba, je to na riť v dnešnej dobe, ale máte pekné plány, tak nech to ide podľa plánu a bude to super.. nejak to určite vydržíte 😉
mňa zas žravosť chytá, myslím na objednanie pizze, chipsy, čokoládku, zmrznlinový kornútok, chlebík so syrom a mňaaam veľa vecí.. ty koky, toto je horšie, ako keď som sa rozhodla že začínam

borabora666
11. jan 2012

@romcag a nebudes mat kramy?

romcag
11. jan 2012

@borabora666 práveže som mala minulý týždeň ☹ to chute žiadne a teraz... ty kks, ale nemôžem, sa kuknem na seba v zrkadle a hneď ma to prejde

borabora666
11. jan 2012

@romcag ja sa radsej ani nekukam......

romcag
12. jan 2012

@borabora666 no si zober, že pri tvojej výške to je oveľa lepšie ako u mňa, ale tak už neriešim, však do leta budeme kočky, no nie?!? Inak dobré ránko sa praje, tak som večer už nič nezjedla, aj keď som mala chuť "vykradnúť" špajzičku pri kuchyni 😀 ráno som neodolala a stupila som na váhu, tak niečo málinko je predsa len dole 😉 sa vytešujem, že aj napriek tomu zlému včerajšiemu dňu niečo ubudlo 😝 dneska ideme s kamoškmi na prechádzku, tak trošku pohybu zas konečne, ked sa počko ustálilo, aj včera sme boli s tatom, tak ma nehryzie tak musli, že však som pochodila 😀 ale dneska žiadna sladká ani slaná dobrotka nebudeeeee.. dúfam 😅

borabora666
12. jan 2012

@romcag ahojky a ja som ti pisala moju vysku 😕 😕 😕 😕 ja som si urobila na ranajky ovsene vlocky s medom..teraz mi to chladne a uz kavickujem...cakam az maly pojde spat a idem si kuk niejaky filmik

romcag
12. jan 2012

@borabora666 nepísala, si, že máš 170cm, že sa to nejak stratí? Či si to zas mýlim? Kurnik, ak hej, tak prepáč, neviem prečo som si to s tebou dávala do kopy.. hmm.. keď nás je to tu toľko, že ja som sa na začiatku 5 krát pomaly každej pýtala koľko váži 😉 mne malá akurát zaspala, tak načase je isť sa pomaly učesať, obliecť, keď sa zobudí, zas nebudem nič stíhať 😠

borabora666
12. jan 2012

@romcag len bezkaj bezkaj,ja maleho dam spat o par minut...no asi nepisala,ja som na tom troska lepsie mam 175cm🙂

romcag
12. jan 2012

@borabora666 alebo 175 si písala, no vedela som, že okolo 170 to kdesi je.. a už si sa aj vážila od nedele, ako to dole ide? Idem idem, to už oči otvára, rekordne dlhý spánok, porazí ma

borabora666
12. jan 2012

@romcag
@romcag no ja som yavislak na vahe,pravda ze som nevydrzala.ja som sa s vami nedelu nevazila,som tu od utorka,ale od utorka mam 1.6kg dole a to jsem vcera v noci pri telke zozrala celu mliecnu cokinu,proste jsem musela🙂ale nevadi,ideme dalej a ja som zo sebou spokojna