Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

romcag
12. jan 2012

@borabora666 waaaw, to je super, že ti to tak krásne ide 😉 mne sa to spomalilo akosi, ale tak tiež sa vytešujem, že to aspoň ako tak ide 🙂

borabora666
12. jan 2012

baby kde ste vsetky????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

romcag
12. jan 2012

@borabora666 waaw 1,6 za 2 dni tak to si si tú čokoládu fakt zaslúžila 🙂

romcag
12. jan 2012

ja mám dneska za sebou trojhodinovú prechádzku s kočíkom taaaakže asi sa dneska ani stepper nekoná 😀

borabora666
12. jan 2012

@romcag a mna caka teraz prechadzka doskolky a tiez rozmyslam,ze od buduceho tyzdna zacnem cvicit.teraz este pockam vikend kym si moje telo nezvykne na delenu a potom uz zapojim pilates,eliptical a pod.

romcag
12. jan 2012

@borabora666 🙂 tak si to uži 🙂 no ja to s cvičením až tak nepreháňam, nikdy so mnebola nejaký športový typ, že by ma to bavilo alebo čo, ale tak teraz musím aspoň trochu, aby sa nepovedalo 😝

rosa197
12. jan 2012

@borabora666 wááu 1,6kg za 2dni 🙂 Gratulujem, to je krásneee... Ja som tolko dala dole za 1apol týždna 😀 😀

No čo baby? ako vám to ide??? 😀 Ja cca 2kg dole, no snažíím sa, som rada, že aspoň niečo 😀 Stepper nepoužívam, to potom časom, ked sa váha zastaví 😀

@romcag Máš kráásnu dcérušku, myslím, že sa podobá na teba, nie? 🙂

romcag
12. jan 2012

@rosa197 ahoj, ahoj, ahoj.. ja sa tiež už nejak cvičením nepretrhujem, malá mi to moc neumožňuje, sem tam sa na to dám, ale hádam už prechádzky to istia, ja sa teraz nevážim, radšej, jedným očkom som kukla, ale už to nebudú isto 2-3 kilá za týždeň.. a ďakujem za Kristínku, veru, je na mňa asi, teda až na tie oči, tie čudesné očiskááá 😀

borabora666
12. jan 2012

Všichni si myslí , že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže . .
Zbláznili jste se ? Naším největším snem je žrát a nepřibrat! :D

erika115
12. jan 2012

ahojte mamicky. neviem ako dlho to drzite ale ja som s nej nikdy trvalo neschudla. overene mam pravidelne jedenie po 4 hodinach a len tmave pecivo,vela kysleho ovocia a vyvarovat sa mastnym jedlam. ja som schudla za tristvrte roka 20 KG a jojo efekt sa neukazal. prajem zdrave chudnutie. 🙂 😉mala som 100kg po porode a teraz mam80kg a stale pokracujem.

romcag
12. jan 2012

zjedla som na večeru o 18tej pol šalátovej uhorky a je mi tak blbo, že asi budem vracať.. ajajaaaaj 😒 inak v nedelu ideme na oslavu mm starke, tak neviem kedy tu budem, ale isto nedelné váženie napíšem 😉

ninimini
12. jan 2012

@romcag
@romcag ahojte ja som dnes mala živočícha ale nemala som kedy sem ani na vás kuk 😀 a sladké musíte ved keby ste potom začali papat niečo s cukrom váha vyskočí ja ked mám obrovskú chut dám si niečo sladké mám zásobu čokolád 80% a nerobím si s toho hlavu ked ak chcem papat v živote niečo čo má cukor musím to telu dat už teraz a nie držat sa od toho 😀 ale to je moj názor ked to dokážete máte moju poklonu ja som dokázala byt najdlhšie bez sladkého 9 mesiacov 😀 a to ked som bola tehu s malým nič sladkého som nemohla ani cítit🙂

borabora666
12. jan 2012

@ninimini no ja tez sladke nevynechavam...teda obmedztila som uz davno..kavu som napriklad prestala sladit a jediny caj ktory sladim je cierny s citronom.....ale ja som uz kedysi pri delenej robila tak,ze ked som mala chut na sladke tak v zvieratkach som davala cokinu a v rastlinkach keksik...lebo ten obsahuje muku

ninimini
12. jan 2012

@borabora666 vidíš to je pekne rozdelené 😲

borabora666
12. jan 2012

@ninimini ze jo...furt som si povedala,ze v keksiku muka,cize rostlinky a v cokine mlieko,kedze lubim mliecnu a to su zvieratka 😀 😀 😀 😀 😀

romcag
13. jan 2012

Dobré ránko maminy, tak my už sme hore, prezlečený, Kristínka napapaná a ideme fungovať, dneska máme dosť roboty, keďže víkend by mal byť rozlietaný, teda zajtra neviem či mm do roboty nepôjde, ale v nedelu na tú oslavu, tak nebudem stíhať si ani doma porobiť čo to.. prajem vám pekný deň 🙂 mne sa tá váha nejak zastavila, neviem či to tým cvičením nebude 😅 uvidíme v nedeľu

minuskad
13. jan 2012

@romcag
@borabora666
@ninimini
@borabora666
@romcag babyyy konecne som tu 🙂 bola som u rodicov a tam sa vobec nedalo nic dodriavat, ked som mame na obed povedala, ze nechcem ryzu k masu, skoro ma zabila, ale potom skonstatovala, ze aj ona by potrebovala nieco zhodit 😀
boli prehresky, trosku miestanie, ze rano rastlinky, vecer zivocich nastastie na vahe sa to neukazalo 🙂 tak som spat 🙂 kavickujem 🙂 vcera som bola na krv, som zvedava, na vysledky po HAK. potom este kontrola u doktora a vysledok, ci bude treba dalsiu opku. ale asi by som aj brala, konecne mat pokoj a potom snazenie o malu princeznu alebo princa 😎

minuskad
13. jan 2012

a som zvedava na nedelu, kolko sme dali dole za tie 2tyzdne 🙂 ja stojim na vahe ale somrada, ze nesla hore 😀

romcag
13. jan 2012

@minuskad ahoooooooj, tak klasicky ťa prvá vítam ja 😀 😀 ja som tu takmer furt, to tak na materskej s malým dieťaťom 😀 aspoň si si odýchla, to je super 😉 a netráp sa, že to dole nešlo, podstatné je, že ani hore 🙂 dole to isto teraz pôjde 🙂 u gyndoša držím palce, určite to dobre dopadne a sa teším, keď nám tu napíšeš, že na tehu teste si našla krásne kolajnice 😉

ninimini
13. jan 2012

@romcag ty sa snád vážiš každý den🙂)to nie je dobré na psycho 😀

ninimini
13. jan 2012

@minuskad no super ked nič nešlo hore podstatné je aby si mala bábo potom ked porodíš budeš mysliet na odstánenie záchranného kolesa okolo bruška 😀 ja tiež čakám kedy odpláva a nech vezme aj tie vankúšiky na stehnách.ked si predstavím kolko toho ešte mám dat fuč je mi na zaplakanie 😀
@romcag ja som zvedavá aká bude váha nevážim sa vobec ale citim sa lepšie no dala som si stanovenie že aspon 2kg za mesiac také zdravé chudnutie teraz mi skončili tak dúfam že aj to urobí svoje 😀

romcag
13. jan 2012

@ninimini a vieš čo, mne to na psycho práveže pridáva, keď viem na čom som, koľko treba dať dole 😉 a tebe sa to povie, že zdravé chudnutie 2 kg za mesiac, mne len prvý týždeň zišlo 3,3kg a to som nič nerobila, len som sa stravovala zdravo, ani som necvičila, nič.. ja si myslím, že ten začiatok je taký, že hneď váha skočí dole.. mne sa len žalúdok po sviatkom vyprázdnil a tri kilá dole, teraz uvidím, ako to pôjde dalej, už to isto nepôjde tak rýchlo, ale som odhodlaná sa nevzdať 😉 do leta ešte času dosť 🙂

ninimini
13. jan 2012

@romcag to si išla pekne dole 🙂 ja som zvedavá hoci dne som jedla málo ale blbosti ☹ čím je ten malý vačší tým mám menej času a dnes zlobil dost 😠 som úplne mimo idem spat a čo som jedla na ranajky pečivo s medom ale potom som si šupla malej chocapic už som bola hladná obed som stihla až o pol 3 a to len čisté špagety viac som pre seba nedokázala urobit a večera asi pred hod. jablkové pyré a to vobec neviem či sa može a je mi to aj fuk 😀 bola som hladnáááá 😎

ninimini
13. jan 2012

@romcag
@minuskad
@borabora666 už začína víkend a vás niet 🙂 no super však ho celý prežerem ked tu nie ste 😕

borabora666
13. jan 2012

@ninimini heeeeej ani saq nesnaz 😀 😀 😀 😀 ...ja som bola cely den na navsteve,prisla som pred pol hodkou a este mi decka behaj hore dole...ja som ani na navsteve neporusila 😀 tak sa vytesujem

ninimini
13. jan 2012

@borabora666 tuším vás budem musiet nalúsknut lebo všetky ste také poctivé 😀 😀 😀

romcag
13. jan 2012

@ninimini my sme nedávno došli z nákupov, mm išiel ešte botasky kuk, malá spí a ja oddychujem.. mm mi zas kúpil nejaký "zázrak" na cvičenie, tak som zvedavá čo s tým budem robiť, ten to berie akčnejšie ako ja 😀 no dneska sme dobre ponakupovali, akurát teraz aj mm došiel, si kúpil v exisporte botasky, zajtra sa tam chystám aj ja.. majú super akciu, keď si kúpiš jedny za 39,90 tak druhé dostaneš za 1euro.. tak si kúpil nikde za 39,90 a k tomu rebooky za 1, tak je nadšený... dúfam, že zajtra niečo súce aj ja nájdem 😉 a z jednia si ani ja nerobím ťažkú hlavu, však diétujem, ale sem tam si doprajem.. aj teraz ideme na tú 80tku starkej, tak si isto čosi dám, nebudem pred všetkými formu hrám, že dietujem

romcag
13. jan 2012

@borabora666 aj aj som bola na 30tke kamoške pred týždňom a neporušila som, ale teraz sa chystááám a už teraz sa teším 😵

a inak baby, už teraz viem, že ma mm na valentína pozve kdesik na večeru, tak tam to preženiem na celej čiare určite, nič diétne v žiadnu normálnu hodinu a už teraz sa tešíííííííím 😵

borabora666
14. jan 2012

Ahojte babulky,tak ja po ranajkach a idem si robit salat s kuracim maskom poprve,tak drzte palce,nech dobre dopadne🙂

romcag
14. jan 2012

pre dnešok sa s vami lúčim, oslava sa presunula na dneska, tak som rýchlo chystala čo sa dalo, práve som si vlasy umyla, idem sa "namachliť a už aj letím 🙂 tak vám prajem pekný dníček, nech sa vám darí, dúfam, aj ja sa tam nenapchám do nemoty 😀 😀 a sa vytešujem, bo šmátram v skrini, že čo si oblečiem, reku rifle niesú moc oki.. a som obliekla nohavice o číslo menšie ako nosím, normálne ich aj zapnem.. waaaaw 🙂