Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
15. jan 2012

@rosa197 a aj ty si tu dlho nebola čo všetky spíííte 😀 😀 😀

romcag
15. jan 2012

baby, ja mám nedelu vždy taký pozvolný deň, tak za hodku si objednáme s mm tú pizzu 😀 nevadí, že aj včera som si všeličo dopriala 😅 boli sme vyše dvoch hodín vonku, s malou na sánkach, sme pochodili, tak mám dobrý pocit zo seba 😉 čoto som vychodila hádam a od zajtra poctivo, aj s papaním aj s cvičením, už sa teším, tieto víkendy, to sú riadny zabijak, zabudnem aj o čo sa snažím celý týždeň 😠 vymrznutá popíjam čajík s rumom, aspoň, že bez cukru 😀

moncikyta
15. jan 2012

ahojte baby nebola som tu lebo som chora ale uz sa to lepsi a aby som nebola zla tak som sa rano odvazila aj ked som necvicila uz vazim 61,8kg takze 0,7kg dole aj tak tak som na seba pysna idem pomaly ale predsa len 🙂 a cm si dam az zajtra tak uvidim ci nieco islo a odkial 🙂 a ked uz nebudem chora tak budem konecne opat cvicit 🙂
@romcag super ti to ide 🙂 aj ja chcem tie zaciatky teraz to ide ani nie po kile :(

romcag
15. jan 2012

@moncikyta nooo začiatky, ale tak ty máš inú váhu ako ja moja, neboj nič, mne sa to teraz spomalí 😉

romcag
15. jan 2012

takže nakoniec zapisujem teraz večerné váženia ako dve nedele predtým, váha 84,7kg, pás -5cm, boky -3cm.. dopriala som si dneska aj koláčik a tri kúsky pizze, vlastne som papala celý deň ako keby som diétu nedržala, akurát pomenej ako kedysi predtým.. od zajtra sa zas pekne krotím, dúfam, že nový týždeň prinesie zas nový elán do toho chudnutia..
inaaak celkovo mám dole -5,3kg, pás - 10cm, boky -5cm 🙂 😵

cherie25
15. jan 2012

čaute kočky
rada by som sa k vam pridala. Niečo v skratke o sebe a skúsenosťami s chudnutím - delenú stravu som už skúšala viackrát, vždy pomohla. za posledné dva roky som úspešne pribrala 15kg 😔 , vážim momentálne 85kg pri výške 173cm. Som tučnejšia ako po pôrode 😒 , nič ma nebaví, veľmi mi to prekáža, ničí mi to už dosť chabý sexuálny život 😢
neviem či dodržiavate klasickú delenú stravu lebo viem že ich existuje viacero. ak si nájdete niektorá čas poprosím o nejaké infošky

borabora666
15. jan 2012

@cherie25 ahojky...ja som nemala cely den cas,ale uz som tu....ja mam asi tu najstarsiu delenu.....a vazime rovnako 🙂 aj meriame skoro..ja mam 175cm a 84,6 kg...mam aj tabulku tej mojej delenej,ak bys ju chcela poslat hod mi email

borabora666
16. jan 2012

dobre ranko babulky......normalne som dnes stupla na vahu a mne to ide na zaciatku nejako rychlo...asi tie rychlo nabrane kila cez vianoce sa na mna nenalepili a idu pekne dole....dneska na vahe rovnych 84...cize od utorka 3,6 kg dole a to len zajtra bude tyzden,co som sa na to dala......ale ozaj nehladuje...davam si riadne porcie

zabka88
16. jan 2012

caute baby, tak sa hlásim že som späť z dovolenky 🙂 bolo úplne super, len priznávam nedelila som ☹ takže začínam s vami od znova.. ako vám to ide ? pozerám že pekne z vás ubúda 😀

zabka88
16. jan 2012

@ninimini už som späť 🙂 chudnem ale teraz to bolo skôr pohybom, skúsim večer odmerať či to pomohlo 🙂 a začínam opäť na novo deliť s vami 🙂

zabka88
16. jan 2012

@romcag jéééj, ty si šikulka, krásne to z teba ide.. držím palčeky nech to aj tak pokračuje 🙂

romcag
16. jan 2012

@zabka88 ahoooj, tak konečne si spúť, sa tešíme 🙂 je super, že si si dovolenku užila, poriadne si oddýchla 😉 nooo my veru začíname tretí týždeň už, ale to letí.. ja zatiaľ nedelím, len jem zdravšie, z rozumom, sem tam si zacvičím a chodím s malou na prechádzky.. kým to ide pomaly dole, tak delením sa netrápim 😉

ninimini
16. jan 2012

@cherie25 ahoj ja tiež delím klasicky a občas nejaká maškrta ved inak by ma diéta nebavila 😀 ja mám 170 a začínala som na 86,7 teraz 84, 4 tuším🙂) za 2 týždne tak sa pridaj tiež nie som spokojná sama so sebou a preto som sa rozhodla íst na to mám čas nikam sa neponáhlam jednoducho chcem dosiahnut váhu aspon 65 čo je min. ale rada by som bola opat na svojej 60 🙂) 😀 to je ale hrozné ako strašne som pribrala ked sa na to pozerám 😀 nevadí raz budeme na seba hrdé ako vela sme zo seba odhodili 😀

ninimini
16. jan 2012

@zabka88 no vitttaaaaj

zabka88
16. jan 2012

@cherie25 ja poznám len tú klasickú - najstaršiu 🙂 u mňa tiež vždy zabrala, tak dúfam že aj teraz zaberie 😉

@borabora666 jj, rýchlo prišlo rýchlo odíde 😉 teda verme tomu 😀 ja som za tri mesiace pribrala päť kíl , tak keď sa mi tie podarí dať dole, otváram šampus 😀 ale viac ako kg má trápia cm, nezapnem niekotré svoje oblúbené veci, čo ma štve ☹

moncikyta
16. jan 2012

@romcag tak ty si aka sikula ti to ide inac krasne dole 🙂 gratulujeme 🙂 Inac Kristinke vsetko najlepsie prajeme a posielame pusinku 🤐 no tak ja neviem kedy zacnem cvicit je to stale zle dnes som musela ist k dr a sa mi to po ceste zhorsilo pri tej zime :(

romcag
16. jan 2012

@moncikyta noo uvidíme ako to pôjde teraz, ale zatiaľ som optimista.. ja dneska sa tiež nechystám cvičiť, idem si s malou za hodku lahnúť, pospím s ňou, bo únavný víkend za mnou a potom sa chystám upratovať, bo to tu je zas jak po výbuchu, ako furt, keď býva tatík dlhšie doma 🙂 ty sa len pekne lieč a ďakujem za prianie, odovzdám, aj ona pusu posiela 😉

ninimini
16. jan 2012

@romcag aj ja sa pridávam všetko najlepšie k meninám 😀

ninimini
16. jan 2012

ozaj čo ste dnes mali za dník ja rastlinnky tak mám cestoviny s hráškom,kukuricou,šampionmi to som podusila 😀 a strašne dobru náladu dnes mám 😀 😀

ninimini
16. jan 2012

však som sa zabudla spýtat čo poviete na bebe cereálne som kupila a čítala som obsah a vyzerá to že počas kvietkového dna to možem 😀 😀

borabora666
16. jan 2012

@ninimini ahojky....aj ja mam celkom fajn naladicku 🙂 bebe by som kludne dala na kytky 🙂 ja budem mat kytky zajtra......uz sa celkom tesim

@romcag aj ja sa pripajam s prianim 🙂

ninimini
16. jan 2012

vy ste sa dnes stratili to ste tak všetky schudli 🙂

romcag
16. jan 2012

@ninimini
@borabora666 ďakujem babenky 🙂 sme poriadne oslávili veru, tata na poobednej, ja som si k nej lahla o 14tej a sme spinkali do 17tej, ona od 19:15 zas zarezáva a ja asi tatu budem čakať, sama som zvedavá o koľkej po takom obednom "šlofíku" zaspím 😉

borabora666
17. jan 2012

ahojteeee...tak ja dneska a zajtra kytky....prave ranajkujem ovsenu kasu ochutenu medikom a uz sa mi vari rizotko namiesto maska davam soju...mnaaaamka to bude

ninimini
17. jan 2012

@borabora666
@romcag ahojte ja dnes živočícha a neviem čo budem ranajkovat 🙂 snád niečo nájdem v chladničke 😀

borabora666
17. jan 2012

@ninimini no ja uz po ranajkach som....uz aj obed na dnes a zajtra navareny......takze mam uz veget,ale este som triedila skrinu,tak nejake veci ponahadzujem do inzeratov a mam pokoj dneska..zajtra chcem poupratovat a stvrtok mi prijde mm dmov..ale nedelu zas odchadza,takze si verim,ze nezhresim

ninimini
17. jan 2012

@borabora666 ty si šikovná nemohla by si aj mne občas navarit 😀

romcag
17. jan 2012

noo baby, ja som dneska robila koláčik, slinky mi tečú, to bude zas utrpenie, aby som si nedala 😒 na obed sme mali takú pikantnú polievočku - mm variť, bude aj na zajtra a druhé čínu s ryžou, tak trochu som si dala.. mňaaam.. mi bolo ľúto, že len tak málo môžem, ale však zajtra si zas dám 🙂 dneska bez pečiva ráno, lebo váha skôr hore ide ako dole, keď som sa dneska informačne na váhu postavila.. ale ja myslím, že to tá nedeľná pizza a všetko čo som si dopriala.. zrejme od budúceho pondelka začnem aj ja deliť, aj keď moc sa mi do toho nechce, ale keď musím, tak musím, zataiľ ešte užívam, že môžem ďobnúť do hocičoho po troške, okrem teda mastného a sladkého.. prajem vám pekný dníček 🙂

borabora666
17. jan 2012

@ninimini no veeeed dojdi 😀 navarim aj tebe take rychlovky 😀
@romcag ja pecivo vynechavam aj pri delenej 😉

romcag
17. jan 2012

@borabora666 to úúúúplne? Aj tmavé? Žiadne nepapáš? To bude pre mňa teda riadny trest 😒 no však uvidíme v nedelu, čo a ako, ale zrejme nastupujem ku vám do delenej, nechcem aby to hore zas išlo 🙄