Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

romcag
27. jan 2012

taaak včera konečne po 5tich dňom "papkania" som vydržala deň pôstiť a čaká ma ďalší snáď.. akurát však mrchu čakám koncom týždňa, tak to bude už len parádička.. už teraz by som zožrala všetko čo vidím najradšej 😀

ninimini
27. jan 2012

baby tak ja dnes úplne že zle včera prišiel svokor a priniesol mi pralinky tak som mu povedala že diétujem 😀 a ráno mi hovorí daj si ved zase prídem o mesiac a tak som si musela dat aj toust 😀 mnam nevadí včera som sa držala dnes nie vavadí mám čas 😖 zatial 😎

ninimini
27. jan 2012

@romcag aj ja asi dostanem 😕

ninimini
27. jan 2012

tak ja sa priznávam dnes som úplne ☹ všetko pokazila 😢 malý bol ako čert a nedokázala som si ani nič na jedenie urobit takže som jedla všetko čo sa dalo 😢 som sklamaná a nahnevaná ale snád to zajtra vylepším 😵

romcag
27. jan 2012

@ninimini nooo keď dostaneme, ešte len potom bude veselo 😠

a nič si z toho nerob, tento týždeň sa nedarí, nezabijeme sa, aspoň sa obmedztujeme a od pondelka natvrdo.. nezahodíme kvôli pár dňom predsa všetko 😉

ninimini
27. jan 2012

@romcag však jasné ale aj ostatné baby nás nejako opúštajú 😀

romcag
27. jan 2012

@ninimini nooo bohvie kde sa podeli.. víkend ide.. ja som nejaká nachcípaná, čaká ma asi pekný víkend a to zas v nedeľu návštevu čakáme, zajtra piecť chystám, polievku robiť, v nedelu mäso piecť, no otraas zas len jesť, jesť jesť 😀

minuskad
28. jan 2012

@ninimini taak toto si mi nemla vravieeeeeeeeet ☹ od tej cokolady jem vsetko jedo cez druhe 😢 uz som si aj test robila, ze ci nie som tehotna, aj ked nemam byt z coho. dnes som sa postavila na vahu a mam 2 kila viac. no mozem zacat tam , kde som zacala aj pred tym.

romcag
28. jan 2012

@minuskad Ahoj 🙂 určite to nie je také strašné.. váž sa ráno, keď sa napapáš vážiš už aj obsah žalúdka a jasné, že ti to vyskočííí.. hlavu hore 😠 ja som prekvapená, 5 dní som žrala, prisahám vačku úúúplnneee všetko, vo všetkých možných hodinách, druhý deň sa držím a dneska keď som sa postavila na váhu ráno som zistila, že predsa len to dole ide.. nenabrala som

minuskad
28. jan 2012

@romcag ved som sa vazila rano, nalacno ..... ale dnes mam den, ze len tekute, mozno mam zanesene creva. uvidim, uz ma to nebavi, dookola schudnem, priberiem, aj som tusila, ze to tak dopadne 😠

romcag
28. jan 2012

@minuskad noo ja som začala s váhou 90 kg a dneska ráno 82,7 kg tak ja som spokojná celkom.. ono asi keď je menej kíl tak sa to viac kolíše, kilo dva.. joooj, dúfam, že sa tam raz aj ja dostanem, na dákych 60 😀

romcag
28. jan 2012

baby práve som upiekla Parížske banánové rezy, prvý krát, to vám vyzerá iná mňamkaaaaa... už som krém olizovala, som nevydržalaa 😠

romcag
28. jan 2012

nedáte si?!?
PS: Ja zatiaľ odolávam 🤐

minuskad
28. jan 2012

@romcag neprovokuj 😀 ja som si dala, ze cez vikend budem jest len zeleninu, ovocie a tekute veci, polievky. zatial sa mi dari 🙂 musim dat dole tie 2 kila . no to nie je az tak hore dole, ako si pisala, hlavne ked chces schudnut len 5 😀 ale uz musim nieco robit so sebou a nejak sa donutit to dotiahnut do konca,kedze vela veci uz neoblecieeeem

zabka88
28. jan 2012

caute baby moje, prisla som vas kuknut, ako vam to ide? ja raz delim, raz nie ☹ moc som ubehana, delim nedelim, dnes som to zabila obrovskou davkou palaciniek ☹

ninimini
28. jan 2012

@zabka88 nič si s toho nerob 😀 tu všetky tento týžden delíme ináč 😀 😀

romcag
29. jan 2012

Ahojte baby, tak pridávam svoju dnešnú nedeľnú rannú váhu 82,5 kg, večer aj mieri.. a chcem si urobiť prehľad, koľko som dala spolu za celý mesiac dole :-P tak sa vám isto pochválim 😀
PS: som prekvapená pri svojim prežieračkách, je pravda že niekedy som sa aj viac prežierala 😀

yukki
29. jan 2012

http://schudnut-ako.meu.zoznam.sk/news/jedalny-... no ale baby tu sa práve píše, že zemiaky s maslom alebo s tučným syrom (bryndzou?) sa môžu kombinovať.... preto som sa aj pýtala Vás, čo vy na to... tak ako to vlastne je, pomôžte mi, prosím..

ninimini
29. jan 2012

@yukki no podla mna ten jedálniček nie je na delennú stravu ja ponám takú čo v jeden den ješ živočísnu skupinu len a druhý den rastlinnú skombinovanú s ovocím alebo zeleninou a živočíšnu iba so zeleninou 😀 ten jedálniček obsahuje v jeden den všetko

minuskad
29. jan 2012

baby ja len priberam a priberam 😲 😲 a pritom nic take nejem

ninimini
29. jan 2012

@minuska kašli na to asi to tvoje telo potrebuje ved chceš bábo tak mu musíš urobit pekné bývaničko 😀

minuskad
29. jan 2012

@ninimini no pekne byvanicko uz maaaaaaa, a ked bude v brusku vypyta si 20 kil najmenej. aleja nerozumiem tom, vaha sialene ine hore, az rozmyslam, ze mam nieco so stitnou zlazou

zabka88
29. jan 2012

@minuskad ahoj moja, to mozu byt aj nervy, skusky zdravie a tak ...

minuskad
29. jan 2012

@zabka88 no asi, ale beriem ATB prehanama z nich nenormalne, mala by som chudnut, netusim prco priberaaaaam. snad sa to da do normalu. 😖

romcag
29. jan 2012

taaaaaak dneska som oslávila svoju váhu, zajtra bude o 2 kilá viac 😖 zjedla som asi 7 koláčov a 5 obložených chlebíkov, nedávno, som sa rozžrala.. mi je zle normálne 🙄 prečo to ja pekne nevydržím sa držať?

borabora666
29. jan 2012

ahojte babulky,ja som vam nezdrhla som tu,ale tyzden som prezivala peklo a z mojej dietky bola hladovka...minulu nedelu mi zacal puchnut rozpadnuty zub...dasno pod nim....asi sa zapalil koren...a ja ze si to vyliecim atb,lebo sa bojim zubara,no vcera ma uz kamoska dokopala k zubarovi a tahala mi koren von..pani zubarka,ku ktorej som ani nechodila bola taka ochotna a kvoli mne bez sestricky,nicoho bola ochotna prist do ordinacia sama a sama mi to spravit.....uz to bola neznesitelna bolest,za tyzden som zozrala 4 krabicky valetolu.....od bolesti...este nemam uplne cely hnis vonku,ale uz to neboli a mam dalsie uz spravne atb tak ich teraz zeriem.....zajtra uz vraj mozem aj mliecne,tak pomalu znova najizdim na dietku,ale tento tyzden som si presla peklom

ninimini
29. jan 2012

@romcag lebo občas treba aj zhrešit aby nás tá dietka bavila 🙂)

ninimini
29. jan 2012

@borabora666 nepáči sa mi to ale dala som like koli tomu aby to nebolelo a mala si pokoj chúda moje je mi to lúto zuby sú prasiatka 🙄

zabka88
30. jan 2012

@borabora666 uff moja, toto som si zažila na vlastnej koži, normalne mi museli rezať dasno aby hnis vytiekol.. je len malo veci horšich ako bolesť zubov ☹ pamatam že som zo dva tyzdne chodila zavisla od paralenov a ked som sa z toho dostala, bola som o par kil chudsia, bleda, bez nalady a chuti do života a nemohla som ani vidieť kavu ani nič kofeinove - asi paralen daco take v sebe obsahuje, lebo som bola ako predavkovana 😀 odvtedy si zubky strazim poctivo, uz nikto by som toto nechcela zažiť ..

zabka88
30. jan 2012

@romcag
@ninimini tak tak, zhrešiť občas treba ale pekne sa teraz vratme do chudnucieho režimu 😀 ja mam pocit ako som taka rozožrata že som furt hladna a to je najhoršie mať vždy čosi po ruke čo je zdrave a delene 🙂