Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

romcag
1. feb 2012

baby, ja nemám rada jogurty vo všeobecnosti, ale teraz sa nútim a tuším mi normálne začala chutiť biela activia so sušeným ovocím 😀 čudnééééé 😅

ywula
1. feb 2012

NO TAK ZAJTRA ZAČÍNAM AJ JA...čo to som už poštudovala, na chladničke vycapené zásady....tri dni som len tak skúmala a skúšala čo jak jesť...a dúfam, že to štartnem správne....dežte palčeky a naďalej ma motivujte príspevkami s Vašími úspechmi...juchuuuuuuuuu

rosa197
1. feb 2012

Takže babule... Nemám čas sem chodiť ☹ ...Prišla som vás len omrknúť, ako sa Vám darí...
Nečítala som to tu... ale @romcag ... teda.. Gratulujem ti...super výsledky 🙂

ááách baby... hambím sa... mám také obdobie, menštruácia mi dooosť dlho mešká, som stráášne nafúknutá, a strašne vela sladkého papaám... na váhe sa to ani neodzkadlilo... a ani som sa nemerala ... Stráášne som nafúúknutá, a vôbec sa mi nechce deliť... Tak veľmi by som chcela, ale nedáá sa... Ale, ja sa nakopnem :-P Verím sama sebe :-P Už musíím!!!!!!!!!!!

ninimini
2. feb 2012

@ywula vitaj 🙂)

zabka88
2. feb 2012

@rosa197 ahoj moja, nič si z toho nerob, to je typická predmenstru žravka, keď odíde tak začneš opäť s nami, čakáme 🙂
@ywula ahoj, vitaj u nas a drž sa 🙂

ninimini
2. feb 2012

@ywula a kolko potrebuješ schudnút

minuskad
2. feb 2012

@romcag
@zabka88
@ninimini babulky same dobre spravy vam nesiel. skusku som urobilaaaaa , poslednu , chvala bohu 🙂 vsetky vysvetky na vsetky bakterie a hnusoby mam negativne. mam ,,len,, obycajny zapal, ktory sa lieci lahsie ako nejaka mykoplazma. a dalsia vec, konecne sa necitim ako balon. vcera som dokopy nic nejedla , precistilo ma. uz len dat doporiadku travenie z ATB a bude vsetko fajn. konecne vyslo slniecko 🙂

romcag
2. feb 2012

@ywula Ahoj, vítame ťa medzi nami 😵
@rosa197 ďakujem ti .-) ale už to veru nejde ako na začiatku 😖 som sa rozžrala a teraz je ťažko skončiť ☹ som zvedavá straaašne na nedelu 😠
@minuskad jééééééééééééééééééééééééj jupíííííííííííííííííííííííííí.. tešíme sa spolu s tebou, že sa všetko zlé na dobré obrátilo.. teraz len veľa optimizmu a všetko bude fajn 😀

zabka88
2. feb 2012

@minuskad super správičky, tešíme sa s tebou 🙂

minuskad
2. feb 2012

@romcag
@zabka88
@ninimini inac babule. viete co ??? pozerala som jeden klip na nete. dam vam link

https://www.youtube.com/watch?v=KQ6zr6kCPj8

no a ta blondyna co v druhej pasazi spieva. priatel na nu povedal,ze je TUCNA . ja na neho oci . akoze ja som sirsia od nej o dost, mam zadok velky, boky a po pribrati tych kil teraz uz aj dost brucho. a on povie, ze je tucna a co som potom ja ??? normalne som v soku ostala. ale ked poviem, ze idem chudnut mi povie, ze nemusim, ze on ma miluje, ze nie je dolezite telo ale to co je v srdci. ale na chudu babu povie, ze je tucna. ja tym chlapom nerozumiem 😲 normalne som sa s vami o tom musela podelit , sokovana som ostala 😀

ninimini
2. feb 2012

@minuskad no super gratulujem aký pekný den si nám urobila 😀

romcag
2. feb 2012

baby ja vás idem potešiť teraz, chcete???
pozrite na mňa, zistíte, že vy vlastne ani nemusíte chudnúť 😀

ninimini
2. feb 2012

@minuskad vieš poviem ti to asi takto kedže muž má v hlave kodex že bol na tejto Zemi prvý a je dokonalý a žena bola stvorená na jeho obraz tak aj ona musí byt dokonalá hoci chlapi skor ako ženy sú nefunkčí ale to mu už povedat nemožeš lebo náhodou zraníš jeho ego alebo city 😀
naštastie ani ja nemám chlapa ktorý odomna vyžaduje dokonalost to by som skor chcela ja vyzerat dobre aby som sa dobre cítila a mala sa rada 😀

ninimini
2. feb 2012

@romcag ako keby som seba videla možno ešte horšie vyzerám 🙂

romcag
2. feb 2012

@ninimini a to si zobeer, že mám už 7 kilo dole, aké to bolo hrozné na začiatku 😀 😀 😀

ninimini
2. feb 2012

jéééžiš baby ja snád už zase dostanem ☹ chcem byt aspon na tých pár dní chlap 😉 a kde ste všetky

rosa197
2. feb 2012

Tak babulky, od zajtráá idem aj ja 😀 ZASA!!!! 😀 😀 ... Dúfa, že tento krát mi to vydrží dlhšie 😀

rosa197
2. feb 2012

Maláá inšpiráácia 😀

ninimini
2. feb 2012

@rosa197 no túto som už niekde videla 😀

zabka88
3. feb 2012

@minuskad chlapi su divní čo si budeme hovoriť ☹
@romcag júúúj neblbni, čo by som ja za to dala keby som tam hore mala tak požehnane toho 😉 a maličká je nádherná , pozri na ňu a hneď vieš že to stálo všetko za to..
@ninimini moje, mne sa to tiež kráti, mám dostať niekedy v utorok a už dnes žravka jak hovado.. 😖

ninimini
3. feb 2012

@zabka88 no ja som dostala včera tuším to už mám stále 😀 😀

minuskad
3. feb 2012

@ninimini
@zabka88
@rosa197 ahojte🙂 ako sa mate??? ja som dnes chcela ist na protest, ale jednak je strasna zima, potom beriem ATB a vzhladom na moj stav sa asi neoplati ist vymrznut, ATB uz iba 2 dni, nech si nepokazim liecbu 🙂

inac, brala som HAK, zvysil sa mi blister, je mi to luto si doma nechat a cakat, kym mi expiracna vyprsi tak som pisala babam, ktore ju beru , ze za symbolicku cenu predam 😀 a viete co?? ziadna nechce 😀 ja neviem, ze ci nie je vyhodnejsie kupit za smiesne peniaze, alebo sme vsetci na tom tak dobre? 😀 alebo sa boja, ze im dam asi nieco neucinne alebo co, falzifikat 😀 no nic, asi skonci v kosi v lekarni

janula_nz
3. feb 2012

ahojte. ja sa pridavam. ja drzim 90dnovu dietu, je to tiez delena strava nie?

romcag
3. feb 2012

@zabka88 máš pravdu, krpaňa stála za to 🙂 dík za povzbudenie, inak na takéto dôležité veci zabúdam 😢 hanba mi

romcag
3. feb 2012

baby ja som dneska stúpila na váhu a rovnako ako v nedelu 😖 tak am to tak zamrzelo 🙄 ako viem, že som žrala, žrala, žrala.. mala som mrchu.. včera skončila.. že môžem byť rada, že som nepribrala, že váha ostala taká aká je, ale aj tak ma to mrzííí 😕 musím sa začať viac snažiť 😝

romcag
3. feb 2012

@rosa197 waaaw, ja som to ešte nevidela, tak ma to potešilo 🙂 fakt motivácia, že sa to zrejme dá 😉

zabka88
3. feb 2012

@janula_nz čaf, jasné pridaj sa .-) toto je miernejšia verzia 90 dňovej 🙂 tu si môžeš sama určiť kedy chceš rastlinny den alebo živočišny a nie su tu ovocne dni 🙂
@romcag júúúúj, však hlavne že tam neni viac nie? 😉 ja sa skúsim pomeriať cez víkend, ale bojím sa moc, bo žeriem že mi není hamba 😖 mužík mi síce tvrdí že sa mi asi zlepšil metabolizmus, ale ja si to moc nemyslím .. jednoducho som mlstná, rozožratá a neviem sa ovládať.. chcelo by to nejakú fotku v plavkach nech vytriezvem pri tom pohľade 😔

zabka88
3. feb 2012

@minuskad hm, to je divné , asi sa boja že im primiešaš nejaké drogy, na čom šlapeš moja? 😉 😀 😀 😀

jj, inak na protest by som i ja chcela,ale pre lenivcov môjho druhu by mali vymyslieť niečo v tom zmysle že večer dajte sviečku do okna - to by som zvládla 😀 ale ísť kamsi do zimy brrrr.. môj zmysel pre spravodlivosť zmrzol už pri tej predstave 😔

minuskad
3. feb 2012

@zabka88 hej do zavreteho blistra nieco primiesam 😀 inac somzavisla na spenatee, od vecera som ho zjedla pol kila 😀

zabka88
3. feb 2012

@minuskad to fakt , špenat? to maš môj obdiv, ja sa s nim sicemoc nekamaratim, ale občas si dám, ale len tak trošičku čo keby mi toho viac ubližilo? 😀 moja zavislosť je kava, v novom roku som sa odučala, vydržala som päť dní a už som zase v starých kolajách 😖