Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ywula
5. feb 2012

@ywula
ešte som našla trávenie jednotlivých skupín:

Trávení jednotlivých skupin:

živočíšna - 5 hodin

rastlinní - 3 hodiny

zelenina - 1,5 hodiny

ovoce - 2 hodiny

ninimini
5. feb 2012

@ibamy2 lebo toto som našla na nete že je to podla nej a nechcelo sa mi verit ja som sa dnes nevážila mám mršku tak to nechám na budúci týžden🙂

ninimini
5. feb 2012

@romcag super tebe to ale ide 😀

romcag
5. feb 2012

@ninimini nooo a to som prekvapená, bo som do štvrtku mrchu mala a poviem ti žrala som piate cez dieviate.. tak ako dneska 😅 oslavujem dnešné úspešné váženie 😝 😵

ninimini
5. feb 2012

@romcag ja mám teraz ale mne nejak tá váha neche íst dobrovolne tak musím začat makat 😀

ninimini
5. feb 2012

baby aj Tina schudla delenou stravou 😀

ywula
5. feb 2012

@ninimini no tej sa to podarilo....pekne vyzerá...v porovnaní so superstar...

ninimini
5. feb 2012

@ywula však aj my tak dobre budeme vyzerat ešte lepšie 😀

romcag
5. feb 2012

@ninimini nooo tej Tine to teda pekne zliezlo.. som aj ja obidivovala.. aj ja chceeeeem 🙂 mne stačí aj tak vyzerať, nepotrebujem ani lepšie 😀 😀

ywula
5. feb 2012

@ninimini 😀 😀 😀 😀 😀
TO BY CHCELO STRAAAAAŠNU MOTIVÁCIU....🙂

ninimini
5. feb 2012

@ywula
@romcag a čo ju nemáme🙂)))

ninimini
5. feb 2012

@ywula
@romcag ja som mala na návšteve svokru a tá mi šplechla že moja potrebuješ schudnút ako keby ona modelka bola takže ma naštartovala 😀 tak že 10/2012 jej to vráátim aj s úrokom 😠 😠 i ked je to vrátit nedokážem ale určite ju aspon trošku naštvem 😀 😀

zabka88
5. feb 2012

@ninimini júúúj moja, by som jej oči vyškriabala 😖 najlepšie sa jej pomstiš ked krasne schudneš a bude z teba kočica a potom jej možeš niečo prehodiť, že mamka ale už ste aj lepšie vyzerali 😀 😀

romcag
5. feb 2012

baby, v stredu ideme k našim do nedele... ooooch to sa zas kilečká nazbierajúúú 🙄 ako sa tomu vyhnúť???

romcag
5. feb 2012

myslím tým kilám, nie našim, na nich sa tešímm.. ale asi sa tam neudržííím, ja nechcem aby to šlo hore 😨 😨

zabka88
5. feb 2012

@romcag uff to bude tazke, to poznam 😖 snaz sa aspon trosku neprepadnut sladkemu.. 🙂

ywula
6. feb 2012

@ninimini
@zabka88
@romcag
ha mojej kamoške sa to stalo po svadbe....boli u známych a niekto ju pohladkal po bruchu a povedal...ooo vidím, že na nič nečakáte, rodinka už na ceste,...🙂)) tá bola naštvaná jak paprika....
...ja som bola vždy buchtička, takže s takýmito poznámkami sa už netrápim....skôr by som chcela docieliť len opak...že oo ako si schudla...ale to bude stále tak že my ženy chceme opak toho čo máme...keď sme blond chceme tmavé...keď kučery tak chceme rovné...🙂))....
...jo a tie návštevy...to je hrozné,...hlavne babičky navypekajú...a potom má človek prehltať len sliny????....tak to teda nie....🙂

romcag
6. feb 2012

@ywula Ahoj 🙂 presne ako hovoríš, babičky sú hrozné, moja mama je tiež babička (mojej malej) 😀 to tam toho zas bude nachystaného.. 5 týždňov sa tu držím, prídem na 5 dní k mame a zas to bude naspäť..
k tým poznámkam, ja to neznááášam, ako ostala som takáto po pôrode, predtým som začala trochu s mm priberať, ale teraz je to otras.. malá keď sa narodila a prvé mesiace bola taká buchtička.. a všetci že to má po mne.. tssss.. nervy, reku keby ste ma videli rok dva dozadu.. malá jak behať začala, je len také tintínko a teraz všetci, že po mm je 😅 no vyber si.. ako podľa mňa má po mm len oči, ale tak budiš 😵
ty chceš koľko schudnúť? Veľa ste toho popísali, som to nejak nezaregistrovala

romcag
6. feb 2012

@zabka88 nooo moja, budem sa ja strašne snažiť, ale už teraz mám pocit, že to nemdopadne dobre 😠 😖

ninimini
6. feb 2012

@romcag podla mna aj ked sa budeš prejedat 5 dní tak ti to potom pojde dole uvidíš čo naberieš dáš za další týžden dole 😀 tak sa neboj

ninimini
6. feb 2012

@zabka88 to je dobré musím si to zapamatat 😀

ywula
6. feb 2012

@romcag
nechcem si dávať nejaké neskutočné ciele...pre začiatok by som híkala aj nad 5 kilečkami....vždy som bola buchtička...asi by mi ani nepristalo byť zrazu wooow....50 kilová...🙂))haha neskutočné číslo...to bolo tak na strednej... 😖 ...ale chcem povyťahovať veci čo som nosila tak dva-tri roky dozadu...to by bol dobrý pocit...takže pre tento ciel mám pred sebou zhodiť nejakých tých 10- 12 kg....inak lekár mi povedal že musím ísť aspoň 30...hahahahaha... 😎
hehe...moja malá neni po mne...po pôrode zvažovali či som ju ozaj porodila...je to čistý tato...tiež kus bunčka, a samozreeejme že v tom prípade BABA AKO MAMA...tí ľudia nechápu čo s takými poznámkami spôsobuju žene, ktorá tu biedak stojí hodinu pred skriňou, potom hodinu pred zrkadlom...a zrazu to po tomto knokaute nemálo význam... 😀 teda aspoň ja som taká...hlavne neviem na to reagovať....

romcag
6. feb 2012

@ywula noo raz tu bol taký link, že vypočítaš ako si na tom, keď dáš výšku a váhu.. tak mi tam vypísalo, že ja vlastne ohrozujem vlastné zdravie 😕 😠 zatiaľ to nechávam voľne pôsobiť, nesilím sa, ani nedelím zatiaľ, ide to pomaličky dole.. ten začiatok bol najviac úžastný.. tri kilá za týždeň 😝
a k tým "taktným" poznámkam... tiež neviem ako reagovať a ma to mrzíí.. neviem prečo to robia.. chcem ich vidieť, ako by im to príjemné bolo.. a o obchodoch ani nehovorím.. človek si chce niečo pekné na seba kúpiť a nula bodov.. samé S,M,L .. nič pre mňa 🙄 zatiaaaaaaaaaaaaaaľ 😠 raz im ot poriadne natriem 😠 😵 dúúúfam 😉

zabka88
6. feb 2012

@romcag
@ywula

baby, davam link na bmi kalkulačku http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/ keď udate vyšku, vahu, vek tak vam povie približne ako ste na tom 🙂 mne sa však najlepšie vyplatilo počítať výška-100 - normal vaha, výška-110 ideálna váha 😉

romcag
6. feb 2012

@zabka88 tak by som mala ešte 24 dať doleee .. uffff

zabka88
6. feb 2012

@romcag neboj, keď sa to raz rozbehne, ani sa nenazdaš a bude to preč 🙂 maš pravdu, že z malych čisel maju väčší výber, ale dnes už všeličo zoženieš aj vo väčších, často aj ovela originalnejšie.. ale tie reči okolia bolia veľmo, keď som bola v puberte som mala velmi zlu pleť a pmaätam ako to cele okolie riešilo, všetci mi davali zaručene rady, som mala chuť zaliesť pod koberec a už nikdy nevyjsť ☹ tí ludia si neuvedomujú že ti ubližujú, alebo, a to mi nikto nevyhovorí sa potichučky sebecky vytešujú že samy také problémy nemajú 😢

ywula
6. feb 2012

@romcag ja som si chcela kúpiť šaty na ples...a pani mi doniesla same blúzky alebo šaty, v ktorých by som vyzerala ako svadobná mama...🙂..24-ročná..🙂....chodim nakupovať do Polska...ku príkladu v slovenskom HM ani väčšie ako 44 nemajú, málokedy..aspoň sa mi teda nikdy nepodarilo trafiť nejakú peknú vec...pripadám si akoby som mala chodiť len v teplakovej súprave..🙂....ale polske HM...to je úplne niečo iné...bez obmedzení...takže čo z toho vyplíva, že prevádzkovatelia obchodikov si myslia, že ženy nad 44...nie sú slovenky..či jak??...asi že sme tu len na dovolenke,...🙂....hehe...ALE NÁĎ IM TO TEDA PORIADNE NATRIEME... 😝 😝 😝

ywula
6. feb 2012

to BMI si radšej ani nerátam, ešte mi to napíše, že ako sa mi podarilo vykopať, že už som dávno mimo ohrozenia...ale z tej druhej strany... 😀 😀 😀

romcag
6. feb 2012

@zabka88 v to dúfam, že to pôjde rýchlo preč ☹
k tým väčším číslam, ani bohovi si už nič väčšie nekúpim, budem nosiť to čo mám a až potom budem menšie kupvoať.. už teraz mi gate padajú, ale veru ešte nejdem kupovať... až keď bude menšie treba :-P xixi.. originálnejšie a väčšie čísla sú v moletke akurát a tam som nikdy nebola 😠 iba z vonku kukala.. nemám odvahu, alebo ako sa tomu povie..
@ywula tak to nás tu je viac na "dovolenke" xixi.. teraz mi je smiešne, ale veru ja už sa miestami aj hanbím za seba.. ďaleko sme sa presťahovali.. to je jediné šťastie.. ale keby teraz mám ísť von, napr s kamoškami zo základky, alebo strednej, tak sa sproste cítim.. len tak medzi rečou, neviem či si to tu písala, či nechceš písať, ale tak spýtam sa.. ty koľko vážiš? Si sa teraz dala na chudnutie, či už si tomu dávnejšie prepadla?

ywula
6. feb 2012

no začala som pred týždňom, tak vážne,..doteraz som sa vyhovárala, že by som nemala lebo ešte dojčím..ale hľa...pri delenej to nie je problém...no pred tehotenstvom som mala 85, pred pôrodom to bolo pekných 91....týždeň po pôrode som bola na 79....čo som nechápala...som sa tešila, že kojením pôjdem ešte nižšie..a spametala som sa pred týždňom, keď som videla na váhe krásnu 95....hrozné 😀 😀 😀 to sú v skratke moje kilá za dva roky.... 😝....ako sa to stalo??...keby sa dal nejak pretočiť obraz.....aby som sa videla ako to naberám...lebo fakt na tej materskej sa človek motá len v kuchyni...a ako sa to stalo..to som ani nepostrehla