Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
10. feb 2012

@ywula fakticky?nooo tak ja sa na to pozriem tedaaaa a v nedelu si dam rastlinky a spravim strudu jablckovu a skusim nieco s tou cokoladou a sakraaaa tecu mi slinky 😝

ninimini
10. feb 2012

@pukica
@zabka88 ja robím jednoducho može íst aj tá pravá wok zelenina ale ja si dávam len cibulku a mrkvu opražit a potom opražím vopred uvarené cestoviny dám tam worcesterskú omáčku a vegetu a je to nič zložité ale velmi dobré 😀 😀

pukica
10. feb 2012

@ninimini aaaach baby netrapte ma,idem sa navecerat,coze si dam,zeby ovocie? 😀
a tie spagetky si spravim aj ja mnaaaam
zajtra budeme mat na ranajky omeletu so sunkou a zeleninkou
na obed akurat varim masove gulky v kyslej kapuste,samozrejme gulky bez ryze
na veceru tuniaka s vajickom vyskusam
a desiata olovrant bude nejaky jogurtik
ja sa nesmierne tesim ze som zacala s tymto stravoanim,normal mam pestrejsi jedalnicek,bo predtym som navarila na tri dni a v kuse sme to iste jedli 😝 no ted je to hojne pestreeee

pukica
10. feb 2012

no ja som uz navarila na zajtra obed,vraj je to mnamkove a moja vecer dnes postruhane jablcko,dve postruhane kivi,posekane orechy a lyzicka medu,ze aka mnamkaaaaa a kvoli viac vitaminikom som si tam dala aj za lyzicku lanovyhc semienok a pomlety cierny sezam 🙂

ninimini
10. feb 2012

@pukica mnááám dala by som si 🙂

ninimini
10. feb 2012

aj som zabudla zajtra ideme ku svokre tak som zvedavá aká zase bude na mna milá 😀 😀 😀 dúfam že to prežijem

pukica
10. feb 2012

@ninimini tak sup na ovocnickovy den a sprav si take 😉 ja sa uz tesim na dalsi takyto dnik,to si na obed spravie za velkuuuu misu takehoto salatiku do chutilo aj Tamarke aj chlopovi 🙂 inak v pohode som zvladla dnesny den,aj ked kriza bola okolo obeda,no nemala som inu moznost len ydrzat kedze som bola mimo domu a nemala som ovocne zasoby so sebou 😀

pukica
10. feb 2012

@ninimini ejha to mas taku zlatu milu svokru?ci preco ze bude mila?

ywula
10. feb 2012

@pukica no ja mám tiež pocit, že sa viac realizujem v kuchyni, a určite pestrejším smerom...veď kdeže by ma niekedy napadlo robiť nutelu,ooo šak si ju kúpim,...a tak teraz viem, že je v nej len to čo som si priala...chodila som si ulyzovať celé poobedie...ja bez sladkého cez mrchu nevydržím/a možno to je len výhovorka/...a zistila som že sa mi aj dosť zmenili chute...mne sa ta nutela zdá neskutočne sladká...dala som tam miesto cukru med...a moj otec ochutnal...a povedal že je to hnusné že to nieje vôbec sladké 😀 ...čo myslím že je fajn...jednak ostane viac mne...a fakt tie chute sú iné...ešte sa musím posnažiť menej soliť
😝
TAK ženičky, zajtra si dam znova rastlinky/aby som mohla nutelu/,...chcem skúsiť niečo so sójou...na raňajky si dám musli ... nakupila som si tofu ... a skúsim ho napchať do sojových plátkov...uvidíme čo to bude...

pukica
10. feb 2012

@ywula no teraz si ma uz fakt presvedcila a vyskusam tu domacu netelu 😉 a ze som hladna je svata pravda sakris 😀

ibamy2
10. feb 2012

@pukica a to dnes davas vazne iba ovocie? by som umrela hladom 🙂 ovocie mozes v pohode kombinovat s rastlinkami, ale to asi vies...
u nas bola dnes na obed sosovicka... taka klasika so zemiacikmi a sojovym mlieckom... rada si robievam ryzu s tofu syrom: uvarim si ryzu, na troske oleja zlahka osmazim na hrubsie nakrajanu cibulku s mierne osolenym tofu (viac mi chuti udene)... viete, aka je to uzasna vona? 🙂 niekedy si k cibulke supnem aj cesnak... no a jasne, ze vzdy pridam aj kukuricu a pripadne podusenu akukolvek zeleninu 🙂, podla toho, aku mam v ten den kombinaciu... koreniny podla chuti- bazalka, provensalske, kari... je to rychle, kym sa mi uvari ryza, stihnem si pripravit aj ten zvysok... a hlavne to chuti aj mojej dcerke

pukica
10. feb 2012

@ibamy2 no jo cisto ovocny 😝 viem ze mvozem kombinovat,no ja si chcem z casu na cas dat takyto jeden den,da sa to 😉
tofu udene luuubim aj ja,my sme mali vcera na cinsky sposob,aj ket ta mrazena zelenina chutila a vonala ako zmoknuta pokosena trava☹ nie zeby som ju uz jedla 😀 ale tak to vonalooo no som to ochutila a ked sme si na to dali stiplave bolo to mnam
no idem ja spat bo takto mi tu zaiskri laptop z tych tecucich slin 😀 dobru nocku,pa zajtraaa 😉

ywula
11. feb 2012

@pukica z tvojích komentárov bolo naozaj citiť, že si chúďa dnes len ovocníčko.....skúsim aj ja....ale teraz nie...to by som zhynula...🙂)...
to s tým laptopom bol fajný klinec za dňom...🙂)) 😀 😀 😀
ja som teda dnes už načala deň kolieskom rohldíka s drahou priateľkou nutelou....chutila aj menželovi...mnam 😉

pukica
11. feb 2012

@ywula moja fakt som len ovocie,po eceri ked to trosku skripalo som si dala par susenych hrozienok a bolo dobre
akurat som doranajkovala fajnu omeletu,ze to je aka basta sakris,neviem preco sme to nezvykli robit aj pred tym 😖
ted ranajky zalejem kavickou a bude mi sveta zit 😉

ninimini
11. feb 2012

@pukica no ona mi vždy tak taktne naznačí aby som už schudla a proste má plbé poznámky na všetko tak preto je taký milý tvor 😀 😀

ninimini
11. feb 2012

baby mne tá váha nejak stojí 😖 a to som len v začiatku ved by to malo íst dole a nie stát 😢 no nevadí ešte počkáme a ked nepojde dole tak začneme intenzívnejšie cvičit 😕 to je snád trest boží 😨

ninimini
11. feb 2012

@pukica
@pukica a ozaj ja mám dnes živočícha tak ranajky sú už v brušku 🙂) šunka,syr,zeleniny mnam

pukica
11. feb 2012

@ninimini no milu svokru mas teda 😖
neboooj vaha sa pohne,uvidiiiis,chce to cas,ja sa budem vazit a merat najskvor po mesiaci,ha ak to vydrzim neodvazit sa 😀
jaj ozaj este otazocka,ta nutela sa smie len v rastlikovy de,ze?kedze je tam sojove mlieko?

ibamy2
11. feb 2012

@ninimini poctivo som si nalistovala par stranok dozadu, aby som sa presvedcila, ci si to dobre pamatam... a ano! ved ty si (tusim za mesiac) dala dole z pasu a bokov dokopy 21!!!cm... podla mna je to fantasticke! verim tomu, ze co nevidiet pojdu dole aj kila, ved tie stratene centimetre sa isto coskoro ukazu aj na vahe 😵 vo vsetkych mudrych knizkach sa pise, ze zdrave a trvalejsie je schudnutie pomalsim znizovanim vahy... ;)

ninimini
11. feb 2012

@ibamy2 no ešteže ta mááám pomohla si mojej duši 🙂 ved hej teším sa aj tomu 🙂)) a moje telo asi reáguje na všetky tie moje neštastné diéty čo muselo so mnou absolvovat

@pukica hej nutelka iba v rastlinky

ywula
11. feb 2012

@ninimini nerob si ťažkú hlavu...ani mne sa váha nepohla...na začiatku kilečko... to bola asi voda...ale ďaleja ani kus...ale odchádzajú cm....formujeme sa... 😀 😀 😀 😀

pukica
11. feb 2012

@ninimini diky,a inak objavila som este nieco sladke pod zub co sa da v rastlinkovy den jest,je to chalva,ta je z jadier slnecnice,vlasskych orechov,cukru,extrakt korena krasovlasu,melasy a vanilinu,ci sa mylim?
no idem si ja potrapit telo do posilky 🙂

ninimini
11. feb 2012

@pukica
@ywula aj ja si idem zacvičit hoci sa mi dnes vobec nechce 😀 😀 a samozrejme skor si niekto všimne že ti odbudlo s bruška alebo s inej časti ako z váhy 😀 😀 😀

ywula
11. feb 2012

ach ženičky...teraz som došla domov...cestou som míňala cyklistický chodník a povedala som si, že už nech je po zime a vytiahnem korčule...bike si musím kúpiť...a teším sa na tie vychádzky...jujuj...a protestne som sa rozhodla, že zajtra vyjdem na lyže...
...zajtra chystám zvieratka,..asi to bude kus horšie, kedže nebudem doma..ale pozitívum je, že opäť menej zjem/ak ma nezlákajú všetky tie bufetové langoše a gofriii/. 🙂 🙂 🙂 🙂

minuskad
12. feb 2012

@zabka88
@ninimini
@romcag babaule tu soooooom 🙂mala som taky tyzden,ze som behalaa hore dole, ale uz som tu 🙂 mam dole kilooo, ani neviem ako, kedze som ani nedbala na stravu ale som rada, ze to nejde hore ale aspon troska dole 🙂

konecne mam cas aj na seba, ale len dnes, od zajtra mi zacina skola, kedze studujem denne nie externe 😀 ale externe sa to studovat neda, co uz narobim 🙂 som zvedava,ake to bude v skole, ci budem chudnut, alebo priberat :D a avy ako ?? chudnete ?mna mrzi dost, ze za ten cely cas, som mohla byt krasne schudnuta a aj napriek tomu, ze som sa snazila ( plus minus 😝 ) tak som skoro tam, kde som bola, ale to nevadi, asi telo bolo v soku, aj z antibiotik aj ja som mala stres, ale uz je took, snad 🙂
teraz pijem kavu po dlhom case, mnaaaaam 🙂

ninimini
12. feb 2012

@ywula že lyže to závidím 😀 😀 😀 tu ani sneh nie je 😔 išla by som si zabehat ale strašná kosa 😒 tak sa mi nechce
@minuskad no vitaj to máš dobre mne sa vobec nehýbe váha ale nevadí počkáme 😀 😀 nakolko sa všetky vačšinou vážite v nedelu tak ja stále 84 fuj nech to ide dole 😠 😠

pukica
12. feb 2012

@ywula
@ninimini baby ta akoze nutela je aka super?sice som nemala lieskove orechy bo su drahe jak slak,tak som dala 100g mandli a 100g vlasskych orechov a je to neskutocneeee,chlop s dietatom mi skoro vsetko zjedli 😀
aaaa mam dilemu,to listkove cesto na strudlu z lidlu sice vajicko neobsahuje,no nie je to nahodou biela muka? 😖

my sme dnes obedovali spagety so zeleninkou a omackou,teda mrazena zeleninka podusena na cibulke a zaliala som to domacim paradajkovym pretlakom a omackou bolognese z tesca 🙂 a sme sa nazraliiii 😀

ninimini
12. feb 2012

@pukica ked to tak zoberieš aj cestoviny sú robené z bielej múky tak kašlat na to

pukica
12. feb 2012

@ninimini vidiiisto,to mi nenapadlo 😀 ok tak na olovrant bude struuudla,spravila som jablckovu a do jednej som dala tu nutelu ale je to tvrde jak fras 😀 ale iste to spasieme 😝

ninimini
12. feb 2012

@pukica
@ywula ja som dnes úplne mimo malý nechcel spat tak som mala celý den čo robit 😠 a to nehovorím že je to aktívne dieta a náročné čiže celý den na rukách priznám sa že som zoštrotoval 2 malé čokoládky a ešte také čokoládové oblátky ale už som nevládala takže si sama odpúštam 😀 😀