Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

romcag
17. feb 2012

Ahojte 🙂 tak ja som včerajšok mala celom úspešný, až na to, že mm som zjedla tri jednohubky z večere, booo sa odolať nedalo to bolo bez prehreškov 🙂 od rána sa tiež držííím 😉 zeleninka už nakúpená, tak už natvrdooo 😝

pukica
17. feb 2012

babyyyy pomooooc ja mam dnes žravku 😖 sledke ma nahana,asi to fakt bude PMS jem v poho to co mam ale sladke si kde tu supnut musim 😖

ninimini
17. feb 2012

@pukica nič si s toho nerob šupni si inak si potom šupneš toho tolko že ta to bude štvat radšej si dám trošku ako potom zožrat všetko 😀 😀

pukica
17. feb 2012

@ninimini supla som si,pravdu mas,radset trosku a ukludnim sa bo potom sa nezdrzim a sezerem pol spajze 😀

ninimini
17. feb 2012

@pukica presne tak🙂

ywula
17. feb 2012

juj baby...ja som dnes mala ten pokus s ovocným dňom...zlyhala som na obed...keď som dorazila včerajšiu kapustu....🙂)...VEĎ JU TREBALO DOJESŤ...potom som sa trestala poobede...a na večeru som si dala ovodný šalát....teraz sedím ja trestanec pred telkou...a páli ma žalúdok jak sviňa...ale tak mi treba...mala som vydržať... 😎

@pukica máš môj obdiv, že to zvládaš.... 😕

monikka22
17. feb 2012

ahojte tiez chcem s pridat k tym co chudnu delenou stravou prestudovala som knihu aj nejake stranky ale potrebujem poradit su ranajky co ranajkujete??? dakujem a prajem vela trpezlivosti a pevnej vole

pukica
17. feb 2012

@ywula dakujem 🙂 neboj casom budes silna aj ty a zvladnes to 😉 aj ja som mala krizu ale som sa zatla a vydrzala,radsej som si dala tie hrozienka alebo nejake ovocie,teda nebolo za den len 5 porcii ale o kustok viac aby som neumrela 😝 ja si nemvozem pomoct,aspon raz za tyzden je podla mna dobre dat si len taky ovocny den 😉

moje dnesne fitko waaaw,mavam pri slapani na stepery neoprenovy pas,po pol hodke slapania sa mi spod pasu doslova vyliala voda,zeby som spalovala? 😕

ninimini
18. feb 2012

@monikka22 vitaj ide o to ktorým dnom chceš začat potom sa možeme rozprávat o ranajkách ak živočích tak možeš omeletu,alebo si dáš šunku,syr,zeleninu varené vajíčko k tomu alebo jorgurt s medom a rastlinky napríklad celozrnnú žemlu v rastlinným maslom a zeleninou alebo medom alebo si dáš vločky s medom

ninimini
18. feb 2012

@pukica
@ywula
@romcag baby ja som tento týžden tiež jedla dost sladké a dnes to iodklepnem v ikei 🙂) tak asi diéta niiieeee

romcag
18. feb 2012

baby teraz na váhe 80,7kg.. čiže ešte 0,7 a 10kg zo mňa doleeeeeeeeeeee 🙂

jazminn
18. feb 2012

@romcag a za akú dlhú dobu?

romcag
18. feb 2012

@jazminn od začiatku januára

jazminn
18. feb 2012

tak to gratulujem...naozaj úspech!!! bapíš mi do IP ak môžeš čo si jedla...

pukica
18. feb 2012

@romcag to vazne??aj s tymi prehreskami na navsteve? 😲 waw takze ziadne vycitky si nemam robit kvoli nejakej oslave kde neodolam?

romcag
18. feb 2012

@pukica áno, aj z prehreškami.. nič zvláštne ani nerobím, len jem menej (ani nedelím), veľa pijem a sem - tam si zacvičím, aj to málo v poslednej dobe.. niekto si možno myslí, že je to nezdravé toľko schudnúť za tak malý čas, ale ja nič čudné nerobím, neviem to spomaliť akosi.. a to som sa dobrý týždeň ak nie viac prejedala

pukica
18. feb 2012

@romcag hmm no ja take stastie bohu zial nemam,aj ked som si davala pozor na to a kolko jem neslo to dole,no takto delenkou sa citim ovela lepsie,taka lahka 😀 ale tebe veke gratulko za zhodene kilecka 😉

romcag
18. feb 2012

@pukica to asi za to idú dole,že ich mám tak požehnane, telo sa nebojí pustiť, keď vie, že má toľké zásoby 😅 isto sa to aj tebe rozhýbe a z prehreškov si nič nerob, ja som na začiatku dlho vydržala bez jediného prehrešku, ale zas potom som to riadne zaklincovala 😀 😀

ywula
18. feb 2012

@romcag no taaak ako moje telo má čo púšťať a dnes od soboty dole 1,5 kg....a to som sa tešila, jak blcha a prišla som tu a ty tu napíšeš také číslo...no zabíjačka... ☹

@pukica ale aspoň že sa vieme oklamať pocitmi...cítime sa fajn... 😀

😝 😝 😝 😝 😝
ach ach, ešte že Vás tu mám, lebo by som už dávno sekla s dietkou

romcag
18. feb 2012

@ywula alleeeeeeeeeeeee však od soboty to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer úúspech 😵 😵 blahoželám 😉 máš byť na čo pyšná, ai sa nenazdáš a budeš mať schudnuté toľko čo ja 😉

ninimini
18. feb 2012

@romcag gratulujem ide ti to velmi dobre 😀
@ywula nič si s toho nerob ja od januára 2,6 kg 😀 😀 a nestresujem 😀 😀 tak si budeme držat palce

minuskad
18. feb 2012

@romcag
@ninimini babuleeeee o tyzden folikullometria aa hormonalny profil aaa viete co????????? citim sa konecne uzasne 🙂 vysledky zatial vsetky su dobre🙂 jupiiii 🙂 a k strave.nepapam sice delene, ale snazim sa zdravo. aj tak nechudnem 😀 ale momentalne mi to nevadiiii

ninimini
18. feb 2012

@minuskad ahoj no super teším sa že sa máš dobre a budem ti držat palce o týžden nech ti povedia čo najviac chceš a hlavne aby sa ti potom podarilo tvoje vytúžené bábo 😀 😀 tak ti strašne držím palčeky

ninimini
19. feb 2012

@romcag
@ywula
@pukica tak baby ja som sa dnes odvážila íst na váhu a to som včera nikde nakoniec nebola a mám o kg a pol viac ☹ no moje nádeje najak chabnú ale uvidíme v cm 27.2 včera ma bolel celý spodok asi som prechladla takže som teraz taká sfučaná

ninimini
19. feb 2012

ozaj neviete mi povedat či sa može glukopur

romcag
19. feb 2012

@minuskad Ahoj, teším sa s tebou, že to ide tak ako má.. jupííííííííííí.. také dobré správy, si ma potešila 🙂 sa teším, keď tu napíšeš, že si na tehu teste našla kolajničky 🙂
@ninimini Ahoj.. k tvojej váhe, si myslím, že to je nefér, lebo viem, ako sa snažíš a čo všetko pre to robíš, isto by ti mali ísť kilečká dole viac mne.. ja nemám pocit, že robím niečo extra a vyše týždňa som bola totáálne mimo.. ja mám pocit, ako keby to moje telo nakoplo, že som mu dopriala... teraz to ide dole samo, len čo som sa skludnila, aj keď necvičím.. dneska na váhe 80,3.. zachvíľu začnú čísla so 7 na začiatku.. hrozne ma to teší.. ale so 6 to bude ešte lepšie, verím, že sa tam dopracujem 😵

Inak baby, dneska som sa aj merala, v práse mám od začiatku chudnutia -20cm, v bokoch - 8cm.. kiež by to takto pekne šlo aj ďalej..
Zabudla sooom, od budúceho týždňa idem s kamoškou aspoň raz to týždňa do posilky.. tak sa tešííím, doma mi malá málo dovolí, keď spí, nechcem búchať, tak je to o hubu.. síce len raz to týždňa, ale aj tak to bude pre mňa dobrý pociť 🙂 prajem vám krásnu nedelu, ja dneska svoje váženie oslávim dvomi kúskami pizze na obed 😅 😝

romcag
19. feb 2012

@ninimini a k tomu glukopuru, netešíííííííííííííííííííím.. ja ho mám tiež doma, kupovala som kedysi malej, keď bola maličká a nemohla sa vykakať, tak mi to poradili, že ju z toho preženie.. ale teda som to nevyužila nakoniec a stále je v skrynke celý

ninimini
19. feb 2012

@romcag tak to je práda s cm úplne že super 🙂) no motivuješ ma aby som to nevzdala aj ked nedelíš🙂)

romcag
19. feb 2012

@ninimini jasnééé že určite sa nevzdať.. ja sa bojím, keď sa to mne zastaví, ale tak zas dám týždeň obžerstva a začnem nanovo 😀 nebooooj, isto to pôjde dole, chce to len čaas

rosa197
19. feb 2012

Ahote babulky ... Dlhooo som tu nebola, bola som 2týždne chorá, deliť mi tiež nedovolovalo, neschudla som odvtedy ani gram, ba ešte naopak ☹ ☹ Bzudúci týžden tu budem celý týždeň s vami, potom ten ďalší uvidím, ako čas dovolí...

@romcag wáááu, Gratulujem 🙂 Myslím, že si vzor tu na pre všetkých ... Ako ti to ide krásne dolu ...
ááá aj ostatných Gratulujem 🙂 Ste statočné, nie ako ja...:-/