Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

monikka22
23. feb 2012

🙂 ja krizu este len ocakavam mam doma nakupene 2 sacky susenych sliviek keby nieco🙂)) 😀 dufam ze tam budu dlho ale chcem vyskusat spravit musli tycinky a take ako bebe dobre rano z ivsennych vlociek to sa moze je to aj sladke a nebudem mat vycitky 🙂)

ywula
23. feb 2012

@ninimini ja chcem byť tiež na seba prísnejšia....ako začať?mám sa mlátiť, či čo?...už si fakt myslím, že som slaboch najhrubšieho zrna...fuuuj 😝

monikka22
23. feb 2012

@ywula vrchny prispevok pre teba🙂 a urcite nie si slaboch toto je moja uz asi 6 dieta pri ziadnej som nevydrzala viac ako 2 dni🙂 😠

ywula
23. feb 2012

@monikka22 no ja sa chystám na to zvieratkové mussli, lebo ako som spomínala najviac ma láka sladké cez zvieratká, tak by som si to mohla dať s jogurtom... 😢
ako dlho delíš???

monikka22
23. feb 2012

@ywula este len 4 den som uplne na zaciatku ale dufam ze vydrzim co najlepsie niekde som citala aj recept na zvieratkove tiramisu🙂

ninimini
23. feb 2012

@monikka22 gratulujem adržímti palčeky
@pukica ako si robila tie fašírky mnam vyzerá to supe 😀

ninimini
23. feb 2012

@ywula ja som slaboch tiež len sa snažím nad sebou zamysliet a povedat si že takto to naozaj dalej nejde🙂)

monikka22
23. feb 2012

@ninimini dakujem 🙂

ninimini
23. feb 2012

baby ja som dnes išli na prevetívnu prehliadku ku gynekologovi a pozerá pozerá a ja zo strandy že čo je tam dalšie a on to zabil neviem ale niečo tam je 😠 ja som skoro z kozy spadla ☹ to dúfam nie lebo ja sa na dalšie momentálne necítim tak držte palčeky aby to bola len mrška ako aj on povedal mám len dve možnosti bud bábo alebo mrška 😀 😀 ale strašne ma boli kríže tak dúfam že to bude mrška 😔

ninimini
23. feb 2012

@monikka22 čím nás bude viac tým sa nám bude lepšie chudnút 😀 😀

ninimini
23. feb 2012

@fleury hrozne tvrdohlavého barančeka niekedy neviem ako na nu 😖

romcag
23. feb 2012

🙂 kočky, všetkým vám veľmi pekne ďakujem, ste zlaté, to som od vás nečakala 😕 😝 🙂 😉

ja mám teda za sebou tú pocilku, hodinu na páse a pol hodku byciklovania, poviem vám, skvelý - úžastný, perfektný pocit, urobiť niečo pre seba.. už teraz sa neviem dočkať nabudúce.. možno ma to ráno aj prejde, keď budem znášať následky, alebo bolo to supééér 🙂

fleury
23. feb 2012

tak my sme dnes mali granadir 🙂

@ninimini nas este vzdorove obdobie este len caka 🙂 aj ked zaciatky uz boli 😀

fleury
23. feb 2012

drzite tu niekto delenu podla Haya? dnes som v knihkupectve uz mala v ruke, ze kupim knizku, ale nakoniec som nebrala, mam objednanu Korinkovu a trochu sa v oboch roznia nazory..

ywula
23. feb 2012

@ninimini svätá pravda....ešte nás tak aj zavrieť do jednej miestnosti... 😝 a len s určitými potravinami,...to by bolo riešenie....AAA JA SOM NA TO PRIŠLA ...

fleury
23. feb 2012

@monikka22 ja drzim od nedele 🙂

monikka22
23. feb 2012

@fleury tak to sme na tom asi rovnako ja som dnes neodolala vahe ale vazit tak naozaj sa chcem az po 20 dnoch alebo mesiaci uvidim ako vydrzim🙂) aj sa pomeram az potom aby som videla ci sa to hybe ale potesilo dnes🙂 ako sa tebe dietuje??

fleury
23. feb 2012

@monikka22 celkom v pohode to ide, v utorok som mala sice strasnu krizu, ledva som vydrzala do vecere 😀 ale odvtedy to uz ide bez hladu v podstate 🙂 tak to mame rovnaky startovaci bod skoro 🙂

monikka22
23. feb 2012

@fleury no to ano kolko chces schudnut??? uz si drzala niekedy delenu stavu??

fleury
23. feb 2012

@monikka22 ano, uz davnejsie som drzala delenu, chudnutie beriem len ako doplnok, chcem hlavne precistit telo 🙂 ty mas nejaky konkretny ciel kolko schudnut?

monikka22
23. feb 2012

@fleury noo chcelo by to aspon 15 kilov takym zdravym usudkom uvidime kolko vydrzim ale chcela by som aspon zacat a zlepsit metabolizmus...

fleury
23. feb 2012

@monikka22 tak ti drzim palce! 😉

monikka22
23. feb 2012

@fleury dakujem taktiez aj ja tebe🙂

ywula
23. feb 2012

ženičkyyy....došla som zo sprchy a hádajte čo?....váha mi ukážala 2,900 kg menej/dva a pol týždňa/...ujujuuuj....sa vytešujem... 😀 😀 😀 motivácia došla...už skúmam recepty na zajtra... 😠

@romcag no a to sa ti tie kilečka ešte len rozkotúľajú, keď si začala cvičiť...si myslím... 😀 tebe sa kotúľali už bez cvičenia, takže sa máš na čo tešiť... 😀 😀 😀 😀

fleury
23. feb 2012

@ywula ja som citala 2900 kg menej 😀 😀 tak to ide ides fest rychlo 🙂

pukica
23. feb 2012

@monikka22 to bebe dobre rano ma zaujima,ako sa vyraba? to tiramisu som ja skusala,no u mna uspech nemala,zjedol ju moj chlap,podla mna je to blee
@ninimini zeby mimi? 🙂 fasirky robim normal ako klasicke len som nedala struhanku ani rozok,vcera som sice pisala ze bez vajca ale to som mala zatmenie od ovocnej stravy 😀 je tam mlete maso,struhany syr,vajicko,cibula,cesnak,koreniny som ich tak roztapla na paper na pecenie,nerobila som gulky aby to bolo skvor hotove,a dala som piect su fakt peckove 😉
@ywula ze WAW gratulujeeeem,len tak dalej 😉

ninimini
24. feb 2012

@pukica
@fleury
@ywula
@monikka22
@romcag tak dúfam že s toho naozaj nič nebude dnes mám rastlinky a včera som sekala dobrotu takže dnes opat 😀 😀 nakolko mi moj zlatý mm spráskal celú kapustnicu urobím si tarhonu 😀

ninimini
24. feb 2012

a zabudla som dobré ráááánko

ywula
24. feb 2012

@fleury haaaaa...2900 kg..to by sme sa v akých veľerybých číslach pohybovali...no ale napriek tým 2,9 kg aj tak cítim ako veleryba, takže ideme ďalej

@ninimini
@pukica
@monikka22
@romcag A VŠETKY ĎALŠIE DELENKÁRKY
prajem vám krásne ráno...ja ho mám vážne krásne...po včerajšom úspešnom vážení....
dnes si dám živočíchov...včera som si zapiekla brokolicu s tuniakom, ale ani som sa jej nedotkla, lebo mi dajak nevoňala...tak skúsim dnes, ale ako som tak pozerala do misy, polovica už chýba, takže niekomu to chutilo, a ja som to nebola...no nemajú sa tí naši nedeliaci spolubývajúci dobre...popri svojej strave ochatnujú aj z naších dobrotiek a noviniek.
už so zhltla 0,5 l vody, tabletku lebo ma nejak pobolieva uzlinka v krku...chystám sa na jogurtík...a dnes si chcem už prichystať to zvieratkové musli...dám Vám vedieť aké to bude....
babule, krásny deň prajem, pokiaľ u Vás teda už neprší...lebo ako je to choré?...u nás pred týždňom -25 C...a dnes leje...hróooozne 🤐 🤐

zabka88
24. feb 2012

caute baby
@rosa197 oki, keď mi pošleš do IP svoj mailik, pošlem ti tú knižku aby si sa mohla inšpirovať 🙂 ja dnes raňajky: banán, kiwi, hrsť orechov, poliate medom, káva bez cukru a bez mlieka, čaj. Na obed plánujem grenadír čo neni síce detox ale je delená, a na večeru si dám zelerovú polievočku zo včera 🙂
@pukica zeler je dosť prenikavý máš pravdu, ale keď o opražíš tak to tú chuť zmierni, skús to najbližšie , z rúry budú ešte lepšie lebo nenasiaknu olejom , potrebujú ale dobre zmäknúť keď sú polotvrdé cítiť chuť zeleru viac, keď sú makkučké tak sú mńam 😉 a ich výhoda je že k nim môžeš aj kečup aj majolku ;-P
@ywula si nedala, ako vyšiel test 😀 😀 😀
@monikka22 vitaj a držim palčeky nech to ide týmto tempom ďalej 😉