• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

29. marca 2017 
@rosa197 to az take hrozne nemas, to do leta v pohodicke das :slight_smile:
24. feb 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, vyskúšali ste niekto JABLČNÝ OCOT??????? :grinning: že vraj to je dobré pri chudnutí...
24. feb 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury myslí, že by sa to dalo bez sladkostí a bez chleba?? bez delenia??? :slight_smile:

+sem tam cvičiť?
24. feb 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 bez sladkosti a bieleho peciva to das urcite! :wink:
24. feb 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 tiez som citala, ze to pomaha pri chudnuti :grinning: a aj to znizuje cholesterol! :slight_smile:
24. feb 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury joo :slight_smile: Si ma nabudila, tak idem do toho! :grinning: :grinning: potrebujem,a by mi niekto povedal, že to dááám, a vetdy sa odhodlám :grinning: .... No, mám ho doma, stráášne hnusne chutí a smrdí... že by som ho vyskúšala???? :grinning:
24. feb 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ja kávu bez mlieka a bez cukru.. teraz v detoxe by som sa mala vzdať aj kávy, ale čo ja viem.. uvidíme :wink:
24. feb 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 júúúj s jablkovym octom opatrne, iba ak do jedla, aby ste si nenarušili mikrofloru v crievkach...
@fleury
24. feb 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 daaas to!!! kedykolvek ti to pripomeniem, ked zabudnes! :grinning: :slight_smile: :sunglasses:

@zabka88 juj, bez kavy si neviem predstavit den :sweat_smile:
24. feb 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury Ďakujem ... :wink: :wink:
@zabka88 čítala som, že 2x denne 1lyžičku zamiešať do vody a vypiť to :grinning:
24. feb 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasim sa az vecer dnes som porusila ale malinko od zajtra naostro a mam otazku davate do delenej stravy aj cisto ovocne dni?? ked ano ako casto??
@pukica zajtra pohladam recept a poslem ti ho:slight_smile:
@ywula ako sa podarilo musli???
@fleury drzim sa korinkovej tak uvidim:slight_smile:)
krasny vikend este sa vam ozvem dufam ze stihnem pocas vikendu:slight_smile:
24. feb 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este toto som nasla:Jablcny ocot
Ak trpíte trávenie potom pravidelnú dávku jablčného octu môže byť len to, čo potrebujete. To zvyšuje funkčnosť kyseliny chlorovodíkovej a pepsín v tráviacom trakte. Vypite pohár vlažnej vody s 2 lyžice octu každé ráno. Ak sa snaží Piť kvôli chuti, skúste pridať trochu medu, aby zmes lepsie chutila...
24. feb 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 moje kilečká je hrôza....tvoje len hrôzka....:slight_smile:...vieš koľko mám pred sebou....za sebou mám to čo ty potrebuješ k finischu.... :grinning: :grinning: :grinning: ja si za to môžem sama...nebolo mi po pôrode rady...a zrazu...jooops...a vieš na materskej si to neuvodomuješ...ALE ŠAK KOJÍM....,musím mať výživnú stravu....oooop.....ale držím si s Vami všetkými palčeky...sme silné ženy... :sunglasses:
dnes ráno zaparené mussli...ale rastlinkové
@monikka22 k zvieratkovému som sa nedostala...:slight_smile:....ale keď to bude tak vám to ooznámim....
na obed si dám cestovinu s kapustičkou...mňám...a poobede ešte neviem...ale bude to drsné...večery sú najhoršie...dnes bude manžel doma.....nejake vínečko...katastrofa....
25. feb 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a čo tak guláš...so sojovým meskom.....ejha..to je nápad
25. feb 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury presne ja tak pijemkávu ako
@ywula
ja mám dnes rastlinky opat tak ranajky celozrnné chlebíčky maslo a šalát
25. feb 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywula vidíš to može byt tiež paráda:slight_smile:)sojový guláš mnam
25. feb 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini no ten sojový guláš je výborný...a rýchlo sa varí...dám Vám sem receptik...len ho musím napísať...malá spraskala dospelácku porciu...a mám ho toľko, že ho budem dlaviť aj zajtra...:slight_smile:... :slight_smile:
25. feb 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sojový „guľášik“
Sojové kocky pokvapkáme sojovkou a zalejeme vriacou vodou.
Necháme napučať, po vychladnutí vody ich vyžmíkame a hodíme na cibulku, ktorú sme osmáhli na oleji. Pridáme gulášové korenie, papriku, soľ a restujeme. Zalejeme vodou, pridáme zemiaky. Jeden zemiak som si odložila na neskôr. Necháme variť. Keď sú zemiačky zmäknuté, pridáme lečo rozmixované
s jedným zemiakom....necháme povrieť....poprípade dokoreníme.
je výborný, troška tam preráža horkosť tých sojových kociek, ale mne to nevadilo....DOBRÚ CHUŤ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a inak dnes mám jaký deň....mamina spravila aj spomínané fliačky s kapustou...a ešte dnes dáme štrúdel...takže hoj hoj hoj...víkend...
25. feb 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ywula ty máš super svokru ked pochváli že si schudla to mne ako 63kg hovorila že som stále tučná :grinning: :grinning:
25. feb 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini no je úprimná....:slight_smile:...úprimný ľudia povedia pravdu, aj to že si pribrala a aj to že som schudla... :slight_smile: ale je fajn...mám dobrú svokru...asi preto, že spolu nebývame...:slight_smile:)
25. feb 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekny vikend vsetkym! :slight_smile:

@ywula mnam, asi urobim :slight_smile: a s cim to jes, knedla?

@ninimini svokru nezavidim :grinning:
25. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury no ja som ho urobila redší, ako polievočku....ale už som zvážovala s maminou, že nahusto s knedlou by to bolo fajn....takže zahustiť so zemiakom kus viac...
25. feb 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywula
@fleury
@zabka88 ja som dnes mala na obed šešte tarhonu ale urobila som si k tomu šampiony len tak orestované s cibulkou na korení mnam to bolo dobré zvyšok si dám na tie chlebíčky :grinning: :grinning:
25. feb 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute babulky, krasny vikendik vsetkym :slight_smile: ja delim odusu zatím bez prešlapov, tak som hrda na seba :slight_smile: inak ja nemôžem z toho kolko energie mam z ranajok ze baban,kiwi orechy a med, resp. postruhana mrkva, jablko, hrozieka, orechy,med.. asi to bude tym medom ale uplne super aj bez desiaty vydrzim do obeda! :grinning:

s tym jablkovym octom , myslim ze je dobry ked mate problemy s travenim, ale ked mate travenie oki, tak si mozete črievka len zbytočne rozdraždit, moja mamina si takto vypestovala niečo ako syndrom draždiveho čreva, ked bola mlada fičala iba na tychto dietach s jablkovym octom.. je to na vasom zvazeni :slight_smile:
25. feb 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywula presne presne...človek, alebo teda ja, si vždy nááájdem výhovorky :grinning: :grinning:

@zabka88 S tým jablkovým octom som to chcela vyskúšať, žééé ak by to pomohlo .... tak by som to chvíli pila :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nie dlhodobo :grinning:
25. feb 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nakupila dnes v kauflande pomazanky co spominala tusim @pukica na veceru sme mali cicerovu a celkom mnamky to bolo :slight_smile: a aj listove cesto bez vajec som tam zobrala

@ywula asi zajtra na obed dame ten gulasik nakoniec :slight_smile:

@ninimini mnam mnam sampinony :slight_smile:
25. feb 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 ja mam energiu stale ked sa najem, neskutocnuu! :grinning:
25. feb 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdraviiim vas zienky,ja som dnes stale maskova kedze fasirok som si spravila viac nez dost tak som ich dnes konecne dojedla :grinning: na zajtra som spravila rizoto s tofu ak duam ze bude smakovat :slight_smile: a dnes opat raz preslap aaaa,som si chystala pizza rozky do mrazaku na tamarkinu oslavu,priatelovi dosiel kamos tak som par aj hned upiekla no a kukaj sa na to kd ti to rozvoniava pod nosom :confounded: neodolala som mnaaaam
@fleury no jo ja som vravela ze v kauflande je siroky vyder pomazanok,no a zistila som ze aj v bille je takisto riadny vyber,takze ak mate billu blizsie tak uspejes aj tam :slight_smile:
25. feb 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica jo, billa je hned za rohom! :slight_smile: a maju tam alfa bio? som si nevsimla doteraz, resp. som ani nehladala doteraz :grinning: :sweat_smile:
25. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok