Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
24. feb 2012

@rosa197 to az take hrozne nemas, to do leta v pohodicke das 🙂

rosa197
24. feb 2012

Baby, vyskúšali ste niekto JABLČNÝ OCOT??????? 😀 že vraj to je dobré pri chudnutí...

rosa197
24. feb 2012

@fleury myslí, že by sa to dalo bez sladkostí a bez chleba?? bez delenia??? 🙂

+sem tam cvičiť?

fleury
24. feb 2012

@rosa197 bez sladkosti a bieleho peciva to das urcite! 😉

fleury
24. feb 2012

@rosa197 tiez som citala, ze to pomaha pri chudnuti 😀 a aj to znizuje cholesterol! 🙂

rosa197
24. feb 2012

@fleury joo 🙂 Si ma nabudila, tak idem do toho! 😀 😀 potrebujem,a by mi niekto povedal, že to dááám, a vetdy sa odhodlám 😀 .... No, mám ho doma, stráášne hnusne chutí a smrdí... že by som ho vyskúšala???? 😀

zabka88
24. feb 2012

@fleury ja kávu bez mlieka a bez cukru.. teraz v detoxe by som sa mala vzdať aj kávy, ale čo ja viem.. uvidíme 😉

zabka88
24. feb 2012

@rosa197 júúúj s jablkovym octom opatrne, iba ak do jedla, aby ste si nenarušili mikrofloru v crievkach...
@fleury

fleury
24. feb 2012

@rosa197 daaas to!!! kedykolvek ti to pripomeniem, ked zabudnes! 😀 🙂 😎

@zabka88 juj, bez kavy si neviem predstavit den 😅

rosa197
24. feb 2012

@fleury Ďakujem ... 😉 😉
@zabka88 čítala som, že 2x denne 1lyžičku zamiešať do vody a vypiť to 😀

monikka22
24. feb 2012

ahojte hlasim sa az vecer dnes som porusila ale malinko od zajtra naostro a mam otazku davate do delenej stravy aj cisto ovocne dni?? ked ano ako casto??
@pukica zajtra pohladam recept a poslem ti ho🙂
@ywula ako sa podarilo musli???
@fleury drzim sa korinkovej tak uvidim🙂)
krasny vikend este sa vam ozvem dufam ze stihnem pocas vikendu🙂

monikka22
24. feb 2012

este toto som nasla:Jablcny ocot
Ak trpíte trávenie potom pravidelnú dávku jablčného octu môže byť len to, čo potrebujete. To zvyšuje funkčnosť kyseliny chlorovodíkovej a pepsín v tráviacom trakte. Vypite pohár vlažnej vody s 2 lyžice octu každé ráno. Ak sa snaží Piť kvôli chuti, skúste pridať trochu medu, aby zmes lepsie chutila...

ywula
25. feb 2012

@rosa197 moje kilečká je hrôza....tvoje len hrôzka....🙂...vieš koľko mám pred sebou....za sebou mám to čo ty potrebuješ k finischu.... 😀 😀 😀 ja si za to môžem sama...nebolo mi po pôrode rady...a zrazu...jooops...a vieš na materskej si to neuvodomuješ...ALE ŠAK KOJÍM....,musím mať výživnú stravu....oooop.....ale držím si s Vami všetkými palčeky...sme silné ženy... 😎
dnes ráno zaparené mussli...ale rastlinkové
@monikka22 k zvieratkovému som sa nedostala...🙂....ale keď to bude tak vám to ooznámim....
na obed si dám cestovinu s kapustičkou...mňám...a poobede ešte neviem...ale bude to drsné...večery sú najhoršie...dnes bude manžel doma.....nejake vínečko...katastrofa....

ywula
25. feb 2012

baby a čo tak guláš...so sojovým meskom.....ejha..to je nápad

ninimini
25. feb 2012

@fleury presne ja tak pijemkávu ako
@ywula
ja mám dnes rastlinky opat tak ranajky celozrnné chlebíčky maslo a šalát

ninimini
25. feb 2012

@ywula vidíš to može byt tiež paráda🙂)sojový guláš mnam

ywula
25. feb 2012

@ninimini no ten sojový guláš je výborný...a rýchlo sa varí...dám Vám sem receptik...len ho musím napísať...malá spraskala dospelácku porciu...a mám ho toľko, že ho budem dlaviť aj zajtra...🙂... 🙂

ywula
25. feb 2012

Sojový „guľášik“
Sojové kocky pokvapkáme sojovkou a zalejeme vriacou vodou.
Necháme napučať, po vychladnutí vody ich vyžmíkame a hodíme na cibulku, ktorú sme osmáhli na oleji. Pridáme gulášové korenie, papriku, soľ a restujeme. Zalejeme vodou, pridáme zemiaky. Jeden zemiak som si odložila na neskôr. Necháme variť. Keď sú zemiačky zmäknuté, pridáme lečo rozmixované
s jedným zemiakom....necháme povrieť....poprípade dokoreníme.
je výborný, troška tam preráža horkosť tých sojových kociek, ale mne to nevadilo....DOBRÚ CHUŤ 😝

ywula
25. feb 2012

a inak dnes mám jaký deň....mamina spravila aj spomínané fliačky s kapustou...a ešte dnes dáme štrúdel...takže hoj hoj hoj...víkend...

ninimini
25. feb 2012

@ywula ty máš super svokru ked pochváli že si schudla to mne ako 63kg hovorila že som stále tučná 😀 😀

ywula
25. feb 2012

@ninimini no je úprimná....🙂...úprimný ľudia povedia pravdu, aj to že si pribrala a aj to že som schudla... 🙂 ale je fajn...mám dobrú svokru...asi preto, že spolu nebývame...🙂)

fleury
25. feb 2012

pekny vikend vsetkym! 🙂

@ywula mnam, asi urobim 🙂 a s cim to jes, knedla?

@ninimini svokru nezavidim 😀

ywula
25. feb 2012

@fleury no ja som ho urobila redší, ako polievočku....ale už som zvážovala s maminou, že nahusto s knedlou by to bolo fajn....takže zahustiť so zemiakom kus viac...

ninimini
25. feb 2012

@ywula
@fleury
@zabka88 ja som dnes mala na obed šešte tarhonu ale urobila som si k tomu šampiony len tak orestované s cibulkou na korení mnam to bolo dobré zvyšok si dám na tie chlebíčky 😀 😀

zabka88
25. feb 2012

caute babulky, krasny vikendik vsetkym 🙂 ja delim odusu zatím bez prešlapov, tak som hrda na seba 🙂 inak ja nemôžem z toho kolko energie mam z ranajok ze baban,kiwi orechy a med, resp. postruhana mrkva, jablko, hrozieka, orechy,med.. asi to bude tym medom ale uplne super aj bez desiaty vydrzim do obeda! 😀

s tym jablkovym octom , myslim ze je dobry ked mate problemy s travenim, ale ked mate travenie oki, tak si mozete črievka len zbytočne rozdraždit, moja mamina si takto vypestovala niečo ako syndrom draždiveho čreva, ked bola mlada fičala iba na tychto dietach s jablkovym octom.. je to na vasom zvazeni 🙂

rosa197
25. feb 2012

@ywula presne presne...človek, alebo teda ja, si vždy nááájdem výhovorky 😀 😀

@zabka88 S tým jablkovým octom som to chcela vyskúšať, žééé ak by to pomohlo .... tak by som to chvíli pila 😀 😀 😀 ...ale nie dlhodobo 😀

fleury
25. feb 2012

ja som nakupila dnes v kauflande pomazanky co spominala tusim @pukica na veceru sme mali cicerovu a celkom mnamky to bolo 🙂 a aj listove cesto bez vajec som tam zobrala

@ywula asi zajtra na obed dame ten gulasik nakoniec 🙂

@ninimini mnam mnam sampinony 🙂

fleury
25. feb 2012

@zabka88 ja mam energiu stale ked sa najem, neskutocnuu! 😀

pukica
25. feb 2012

zdraviiim vas zienky,ja som dnes stale maskova kedze fasirok som si spravila viac nez dost tak som ich dnes konecne dojedla 😀 na zajtra som spravila rizoto s tofu ak duam ze bude smakovat 🙂 a dnes opat raz preslap aaaa,som si chystala pizza rozky do mrazaku na tamarkinu oslavu,priatelovi dosiel kamos tak som par aj hned upiekla no a kukaj sa na to kd ti to rozvoniava pod nosom 😖 neodolala som mnaaaam
@fleury no jo ja som vravela ze v kauflande je siroky vyder pomazanok,no a zistila som ze aj v bille je takisto riadny vyber,takze ak mate billu blizsie tak uspejes aj tam 🙂

fleury
25. feb 2012

@pukica jo, billa je hned za rohom! 🙂 a maju tam alfa bio? som si nevsimla doteraz, resp. som ani nehladala doteraz 😀 😅