• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

22. marca 2017 
@pukica cola ani mne nesedi..ja hlavne caje (nesladene samozrejme), cistu vodu a zriedene 100% dzusy
1. mar 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde steee vsetky?

@pukica langose na veceru schvalene! :grinning: co vsetko si davala do cesta a co k tomu ako prilohu?
1. mar 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ahojky,ja som tu tak jednym ockom,doobeda posilka,ted vysavanie a umyvanie podlahy a o pol hodku idem s kamosom parketovat

ja som langose robila podla tohto receptu co sem niekto daval

500 g hladké mouky, sůl, 20 g droždí, 4 dl vody, lžička fruktózy, olivový olej na smažení
Postup přípravy: Z vlažné vody, fruktózy a droždí necháme vzejít kvásek, který vlijeme do nepatrně osolené mouky a zaděláme těsto. Necháme pod utěrkou asi půl hodiny kynout. Pak přeneseme na pomoučněný vál a rozdělíme na cca 8 dílků. Rukou těsto vytáhneme na placku velikosti pánvičky a smažíme po obou stranách na rozpáleném tuku. Langoše podáváme horké, sypané fruktózou a skořicí, nebo je potíráme třeným česnekem rozmíchaným v troše vlažné vody. Můžeme potřít kečupem.

namiesto fruktozy som dala lyzicku cukru,nemam fruktozu a s medom som nechcela riskovat a myslim ze zas tolko cukru ma nezabije :stuck_out_tongue_closed_eyes: a davala som spaldovu muku,soli aspon lyzicku,mne boli nase malo slane,neviem ci sa lepili dost kvoli tej spaldovej muke ci celkove aj z bielej sa budu no lepili sa ale aj tak sa s cestom dobre robilo,pomucila som si furt ruky a bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja beziiim pa zatim
1. mar 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fleury No, na dobrej :grinning: ak vydržím mesiac, tak potom sa uvidí, či šlo dole aspoň kilo :grinning:

@pukica fúúú tak to neviem či sa to móže..:grinning: ...
1. mar 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica kukurica vraj má vela škrobu tak preto je to rastlinka:slight_smile:) fazulová sa može v rastlinkách :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte ja som dnes rozbehaná tak som ani nesíhala na vás pozriet ako sa mi strácate :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 to pojdu dole aspon 2! :grinning: :wink:
1. mar 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze u nas na veceru langoseeee :sunglasses: z celozrnnej muky, vyzerali zvlastne :grinning: ale chutili vyborne! :slight_smile:
1. mar 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury No kiežby :grinning: to by som bola úúplne najšťastnejšia :grinning: To by som mala takmer polovicu za sebou :grinning:
1. mar 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 :grinning: takze o 2 mesiace nam zakyvas? :grinning:
1. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury Ak sa mi to podarí, dať 5kg dole za 2mesiace, tak ma to navňadí, že tu budem čo najdlhšie :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rosa197 :grinning: tesime sa!
1. mar 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ...Aj ja :grinning: ..Budem tu s vami až do konca :grinning: :grinning: :grinning: ...minimálne dooo...augusta :grinning:
Do kedy u budeš ty? :grinning: ..kolko ti chýba do vytúženéhoo výsledku? :grinning:
1. mar 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 noo, take 4 kila by mohli ist dole, asi tu budem s tebou :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury Dobre :grinning: ...budeme tu teda spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koľko vážiš?
1. mar 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 ti napisem, ked schudnem kolko vazim, hm? :grinning: :wink: a co si dnes jedla?
1. mar 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury No dobre teda :P .. doobeda pečivo ss papričkou a maslom a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: na obed ...cestoviny s hrábovou omáčkou... na olovrant..som si spravila :grinning: také jednohubky :grinning: pečivo-rohlík, maslo, trošičku salámu a krúžok kyslej uhorky :grinning: :grinning: keď ja tak milujem kyslé uhorky :grinning: :grinning: aa ešte...mandarínky :grinning: dosť toho, no čo už :grinning: ..a moc delené to neni...ale tak...ťo už :grinning:
1. mar 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 ale nevidim tam ziadne sladkosti!!!! :grinning:
1. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury No :grinning: :grinning: zatiaľ ..:grinning: ale neije to delené ...
1. mar 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 vsak pomaly dalej zajdes! :grinning:
1. mar 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury čím pomalšie, tým rýchlejšie ma to omrzí :grinning:
1. mar 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 vsak radsej pomalsie ako rychlo dole a potom este rychlejsie hore :grinning:
1. mar 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury Tiež pravda :grinning: ...uvidíme, ako to pojde...ale už musím niečo zo sebou robiť... No, ani na stepperi sa mi nechce :grinning: :grinning: :grinning: stráááááášne som lenivá.... ty aj cvičíš?
1. mar 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 cielene nie, ale pri malej sa nabeham dostatocne aj necielene :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury jáj tak... tak potom, aspoň niečo :slight_smile:
1. mar 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosa197 dnes vecer tu sme len dve :confused: zeby ostatne uz nedelili? :grinning:
1. mar 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ranko,ja som bola vcera neskutocne vycerpana tak som len lemrila pred telkou a k tomu som si ala pohar piva,viem ze nemvozem no mala som nan strasnu chut :slight_smile:

dnes mam masko,na ranajky treska no na obed netusim co ukuchtim
2. mar 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vás zdravím ja dnes rastlinky a idem si urobit ryžu nič iné ma nenapadá :unamused: a ani nemám vela času tak vám želám krásny den
2. mar 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dník všetkým baby :slight_smile: ja dnes prekladané zemiačky s kysou kapustou a hubami :slight_smile: idem na víkend k našim,takže budem vážiť.. ale moc sa neteším, lebo včera som mala na sebe tie gombičkové nohavice a necítim žiaden pokrok :confounded: tak dúfam že to bude opratými gaťami a nie rozrastajúcou sa žabkou :grinning:
2. mar 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zabka88 aj ja cez víkend idem na oslavu ale budem delit je to u svokry :angry: tak nech je spokojná že držím diétu :frowning2:
2. mar 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok