Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
1. mar 2012

@pukica cola ani mne nesedi..ja hlavne caje (nesladene samozrejme), cistu vodu a zriedene 100% dzusy

fleury
1. mar 2012

kde steee vsetky?

@pukica langose na veceru schvalene! 😀 co vsetko si davala do cesta a co k tomu ako prilohu?

pukica
1. mar 2012

@fleury ahojky,ja som tu tak jednym ockom,doobeda posilka,ted vysavanie a umyvanie podlahy a o pol hodku idem s kamosom parketovat

ja som langose robila podla tohto receptu co sem niekto daval

500 g hladké mouky, sůl, 20 g droždí, 4 dl vody, lžička fruktózy, olivový olej na smažení
Postup přípravy: Z vlažné vody, fruktózy a droždí necháme vzejít kvásek, který vlijeme do nepatrně osolené mouky a zaděláme těsto. Necháme pod utěrkou asi půl hodiny kynout. Pak přeneseme na pomoučněný vál a rozdělíme na cca 8 dílků. Rukou těsto vytáhneme na placku velikosti pánvičky a smažíme po obou stranách na rozpáleném tuku. Langoše podáváme horké, sypané fruktózou a skořicí, nebo je potíráme třeným česnekem rozmíchaným v troše vlažné vody. Můžeme potřít kečupem.

namiesto fruktozy som dala lyzicku cukru,nemam fruktozu a s medom som nechcela riskovat a myslim ze zas tolko cukru ma nezabije 😝 a davala som spaldovu muku,soli aspon lyzicku,mne boli nase malo slane,neviem ci sa lepili dost kvoli tej spaldovej muke ci celkove aj z bielej sa budu no lepili sa ale aj tak sa s cestom dobre robilo,pomucila som si furt ruky a bolo 😝

no ja beziiim pa zatim

rosa197
1. mar 2012

@fleury No, na dobrej 😀 ak vydržím mesiac, tak potom sa uvidí, či šlo dole aspoň kilo 😀

@pukica fúúú tak to neviem či sa to móže..😀 ...

ninimini
1. mar 2012

@pukica kukurica vraj má vela škrobu tak preto je to rastlinka🙂) fazulová sa može v rastlinkách 😀 😀

ninimini
1. mar 2012

inak ahojte ja som dnes rozbehaná tak som ani nesíhala na vás pozriet ako sa mi strácate 😀 😀

fleury
1. mar 2012

@rosa197 to pojdu dole aspon 2! 😀 😉

fleury
1. mar 2012

takze u nas na veceru langoseeee 😎 z celozrnnej muky, vyzerali zvlastne 😀 ale chutili vyborne! 🙂

rosa197
1. mar 2012

@fleury No kiežby 😀 to by som bola úúplne najšťastnejšia 😀 To by som mala takmer polovicu za sebou 😀

fleury
1. mar 2012

@rosa197 😀 takze o 2 mesiace nam zakyvas? 😀

rosa197
1. mar 2012

@fleury Ak sa mi to podarí, dať 5kg dole za 2mesiace, tak ma to navňadí, že tu budem čo najdlhšie 😀 😀

fleury
1. mar 2012

@rosa197 😀 tesime sa!

rosa197
1. mar 2012

@fleury ...Aj ja 😀 ..Budem tu s vami až do konca 😀 😀 😀 ...minimálne dooo...augusta 😀
Do kedy u budeš ty? 😀 ..kolko ti chýba do vytúženéhoo výsledku? 😀

fleury
1. mar 2012

@rosa197 noo, take 4 kila by mohli ist dole, asi tu budem s tebou 😀 😀

rosa197
1. mar 2012

@fleury Dobre 😀 ...budeme tu teda spolu 😝 Koľko vážiš?

fleury
1. mar 2012

@rosa197 ti napisem, ked schudnem kolko vazim, hm? 😀 😉 a co si dnes jedla?

rosa197
1. mar 2012

@fleury No dobre teda :P .. doobeda pečivo ss papričkou a maslom a tak 😝 na obed ...cestoviny s hrábovou omáčkou... na olovrant..som si spravila 😀 také jednohubky 😀 pečivo-rohlík, maslo, trošičku salámu a krúžok kyslej uhorky 😀 😀 keď ja tak milujem kyslé uhorky 😀 😀 aa ešte...mandarínky 😀 dosť toho, no čo už 😀 ..a moc delené to neni...ale tak...ťo už 😀

fleury
1. mar 2012

@rosa197 ale nevidim tam ziadne sladkosti!!!! 😀

rosa197
1. mar 2012

@fleury No 😀 😀 zatiaľ ..😀 ale neije to delené ...

fleury
1. mar 2012

@rosa197 vsak pomaly dalej zajdes! 😀

rosa197
1. mar 2012

@fleury čím pomalšie, tým rýchlejšie ma to omrzí 😀

fleury
1. mar 2012

@rosa197 vsak radsej pomalsie ako rychlo dole a potom este rychlejsie hore 😀

rosa197
1. mar 2012

@fleury Tiež pravda 😀 ...uvidíme, ako to pojde...ale už musím niečo zo sebou robiť... No, ani na stepperi sa mi nechce 😀 😀 😀 stráááááášne som lenivá.... ty aj cvičíš?

fleury
1. mar 2012

@rosa197 cielene nie, ale pri malej sa nabeham dostatocne aj necielene 😀 😀

rosa197
1. mar 2012

@fleury jáj tak... tak potom, aspoň niečo 🙂

fleury
1. mar 2012

@rosa197 dnes vecer tu sme len dve 😕 zeby ostatne uz nedelili? 😀

pukica
2. mar 2012

@fleury ranko,ja som bola vcera neskutocne vycerpana tak som len lemrila pred telkou a k tomu som si ala pohar piva,viem ze nemvozem no mala som nan strasnu chut 🙂

dnes mam masko,na ranajky treska no na obed netusim co ukuchtim

ninimini
2. mar 2012

aj ja vás zdravím ja dnes rastlinky a idem si urobit ryžu nič iné ma nenapadá 😒 a ani nemám vela času tak vám želám krásny den

zabka88
2. mar 2012

pekný dník všetkým baby 🙂 ja dnes prekladané zemiačky s kysou kapustou a hubami 🙂 idem na víkend k našim,takže budem vážiť.. ale moc sa neteším, lebo včera som mala na sebe tie gombičkové nohavice a necítim žiaden pokrok 😖 tak dúfam že to bude opratými gaťami a nie rozrastajúcou sa žabkou 😀

ninimini
2. mar 2012

@zabka88 aj ja cez víkend idem na oslavu ale budem delit je to u svokry 😠 tak nech je spokojná že držím diétu ☹