Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

romcag
4. mar 2012

baby, tak pridávam začiatok, asi po týždni chudnutia je prvá fotka a druhá je teraz dneska aktuálna.. neviem či to nejak vidno, ale ja to cítim a to je super 🙂 tak kuknite

romcag
4. mar 2012

nejde mi zmeniť formát fotky a tento nepodporuje,tak inokedy 😀

romcag
4. mar 2012

Tak to nedám ako jednu fotku, ale oddelene.. tá prvá je na začiatku chudnutia, asi po prvom týždni fotená a tá druhá dneska..

ninimini
4. mar 2012

@romcag tak vyzeráš super a išlo ti to velmi pekne dole 😀

ninimini
4. mar 2012

Boruvkove muffiny z kokosove mouky (ZVIRATKA)

1/2 hrnku kokosove mouky 1/2 lzicky soli 1/2 lzicky sody bicarbonate 6 vajicek 1/3 hrnku fruktozy 1/3 hrnku masla (rozehrate) 1 hrnek boruvek Smichejte suche ingredience (mouku, sul, sodu). V mise umixujte vajicka, cukr a maslo a nalejte do suche smesi a smichejte. Nakonec pridejte boruvky (muzete i vice), jeste jsem pridala lzicku skorice jestli mate radi. Testo dejte do kosicku a pecte 30 minut nebo az muffiny nabydou. Vyjde Vam to asi na 6 muffinu, takze kdyz chcete vic zdvojnasobte ingredience. Dobrou chut

to pridali baby na fb🙂)

romcag
4. mar 2012

@ninimini tak vidno, že niečo zliezlo hej? A ty ako? Som ani nečítala, ako si pokročila.. darí sa?

fleury
4. mar 2012

@ywula super gratulky! ja tiez dalsie kilo dole, co tyzden to kilo, nejako rychlo to ide na mna 😀

ozaj baby, do omacok co pouzivate, sojovu smotanu/mlieko?

ninimini
4. mar 2012

@romcag trápim sa ale cm idú dole🙂)

fleury
4. mar 2012

@ninimini mnam mnam to moze byt fajnota! vajcia cele ci len zltko?

ywula
4. mar 2012

@romcag paráááda...to musí naozaj tešiť....zajtra sa idem fotiť....nech mám poriadnú motiváciu...🙂....zatiaľ si mojou motiváciou ty....🙂

@fleury no ja som tu sojovú smotanu, hľadala, ale nenašla som nič...kde to kupujete??

fleury
4. mar 2012

@ywula ja som ju este tiez nepouzivala, ale mrkala som na nete, ze ju je dostat v biopotravinach a opytam saj v DMku, tam mozu tiez prekvapit

pukica
5. mar 2012

dobre ranko zienky,tak ja som mala perny vikend,sme boli vela vonku kedze uz konecne vykuka slniecko jupiii,no a mne cez tyzden kamoska tak zavystlivo okomentovala ze vidno ze mi brucho mizne,nech zavidi ked ona so sebou dokopy nic nerobi 😝 a ja mam v stredu den D ked sa budem vazit a merat som moooc zvedava,a fotku spred mesiaca mam taku nahotinkovu,teda v spodnom pradle,tak neviem ci sem mam taku nahodit 😝
@fleury pomazanky mam veru v zasobe,mam tam 6 pomazanok,to je na taky fajny mesiac mozno aj dlhsie
dnes mam rastlinky konecne,na ranajky parky mnam na obe mam kapustove fliacky,svagrina mi doniesla takze len priatelovi musim navarit no a na veceru asi chlebik s pomazankou
a upeciem strudlu s makom a slivkami mnaaam

pukica
5. mar 2012

@romcag gratulujem,pekne ti to ide dole,palec hore 😉

ninimini
5. mar 2012

@fleury asi celé

ninimini
5. mar 2012

tak dnes som sa odvážila po mrške a mám 83, 5 konečne sa to pohlo

ywula
5. mar 2012

Ahojte, ja dnes mäsko, teda rybičku.....upiekla som si ju v horčicovej čapici...aha foto.
Dnes poctivo aj keždú hoďku pijem 3 dcl vody...nech spláchnem zo seba ten neuveriteľný víkend...🙂
Na večeru dopapám zeleninu, čo sa mi zvíšila....dnes sa budem snažiť aj sadnúť na bike....som to zanedbala... 😖
pekný deň

fleury
5. mar 2012

Ahojte 🙂

@pukica my asi dnes tiez len chlieb s pomazankou a zeleninou.

A zajtra sa chystam na kapustniky! Po vcerajsom masovom dni veru par dni maso nechcem ani vidiet! 😀

rosa197
5. mar 2012

@romcag wááááu spriš 🙂 ..jasné že to vidieť....

fleury
5. mar 2012

baby kde stee?? 🙂

ywula
6. mar 2012

BABY...môže byť, že sa mi kvôli delenej zmenilo obdobie plné energie na obdobie únavy...či to už sú prvé príznaky jarnej únavy...ja si musím schrupkávať aj poobede s malou, a večer som o 8 mrtva tiež...ani správy nedopozerám...uf
dnes mám chuť na praženičku, takže si urobím zase živočíšny dnik....obed ešte vymyslím....

pukica
6. mar 2012

@fleury ja som podvecer sla tak necakane do posilky,som si dala 3/4 hodky beh na steppery cez 300 brusakov ked som dosa domov som sa najedla uspala malu a bola som KO,nemala som sil len lezat a kuk telku 🙂
@ywula no toto by zaujimalo aj mna,ja si sice cez obed neschrupnem no zato som niekedy zdechla az az 😒

ja mam dnes tiez rastlinky ale ze neskutocne som nemala chut na ranajky 😖 no nasla som na stole diabeticke keksiky tak chrumem tie a popijam k nim kavicku na obed si dam bud zvysok kapustovych fliackov alebo sa pojdeme po dlheeeeeej dobe najest niekam von napr do cinskej restiky si robim chut na ryzu so zeleninkou mnaaaam

zabka88
6. mar 2012

@ninimini ahoj moja, tak ako si dopadla u svokruši? inak myslím že toto v bledomodrom poznáme všetky 😀 😀
baby, ja som z toho navetvy, som sa vážila a vyzerá že som dala dole len 1 kg!! ale na centimetre je to ovela lepšie, hlavne pás a boky, okolo bruška sa mi nejaké zákeracke centíky usadili a nechcú preč!!! dúfam že to je aj tým, že som pred mrchou, tak snaď po mrche to bude oveľa lepšie 😀

fleury
6. mar 2012

@ywula @pukica baby no u nas to iste, nejaka strata energie alebo co.. predtym kopec sily a teraz to nejako klesa 😅

u nas dnes kapustniky, mnam! 🙂

fleury
6. mar 2012

@pukica fuu, tak ty mas uz celkom dobru kondicku! by som nestihala pri tebe 😀

pukica
6. mar 2012

@fleury 🙂 no som sa divila aj ja ale zas na steppery je to lahsie ako skutocne behat podla mna ale tesim sa strasne ze so takto postupila bo ja som nikdy nemala kondicku a beh som nemala rada strasne

zajtra mam den D meranie vazenie tak som zvedava
a este mi napadlo,som sa minule stazovala na nafuknutost a uz viem cim to je,sak ked jem furt papriku,redkovky a spol tak som jak balon 😝 a potom pustam nebezpecne plyny 😅

fleury
6. mar 2012

@pukica 🙂 tak som zvedava co ti zajtra vaha ukaze! ta moja je zatial celkom mila ku mne 😀

my sme mali tie kapustniky dnes a teda napraskala som sa riadne 😎

fleury
6. mar 2012

@zabka88 za aky cas si dala dole kilo?

ninimini
6. mar 2012

@zabka88 ahoj bola som prekvapená ale velmi dobre nefrflala tak som mala od nej pokoj 😀 😀 a mne tiež cm idú viac ako váha takže ja sama cítim že pás je menší už mi tak pneumatiky netrčia a boky tiež lepšie cítim sa ovela lepšie s detmi stíham neuveritelné veci🙂
@pukica
@fleury ja mám zase príval energie neviem čím to je ale s malými som v kuse v pohybe🙂) sa teším že svieti slniečko už len čakám kedy uschne to naše pole ktoré tu máme a budem behat juchúúú🙂

pukica
6. mar 2012

@fleury 🙂 noo vaha v posilke ukazovala dnes o pekne cislo menej ako na zaciatku,no musim sa riadit podla domacej vahy bo neviem aku som mala pociatocnu podla posilkovej 🙂 takze som moooc zvedava na zajtrajsie rano
akurat som dosla z posilky a supla si sojovy jogurt,ze to je aka basta mnamky len keby nebol taky drahy fnuk
a na kapustinky sa tesim uz aj ja asi si v piatok spravim,ono su ony dobre aj ny druhy den?take prihrievane?
zajtra mam opat ovocny den 🙂

fleury
6. mar 2012

@ninimini no u mna je jednak jarna unava zjavne, ale asi aj tou delenou to bude, ze energie obcas ubudne skor ako som zvyknuta 🙂

@pukica sojovy jogurt som este nemala 🙂 kde kupujes? kapustniky zvysili aj na zajtra, mm si berie do prace 🙂