• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

2. novembra 2016 
@fleury supis tak si ich v piatok spravim a v sobotu sluzim vo volebnej komisii tak si ich vezmem so sebou jupiii
vies co,jogurt som skusala tenkrat poprve a kupila som ho v madarsku v tescu,ale urcite maju v kauflande,tam som nejake dva druhy tiez videla no a myslim ze aj v tescu by mohli mat,inde som zatial nevidela veru :unamused:
6. mar 2012 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pukica oki, pokukam, presnorim :wink:
6. mar 2012 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ráánko sa želá
@pukica aká bola vááha prezrat nám
@fleury
@zabka88
@rosa197
@ywula
7. mar 2012 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ninimini ranecko,ze aka si len zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes: taaakze povodna bola
71,3kg teraz 67,5kg
pás 79cm teraz 74cm
brucho 93cm teraz 90cm
zadok 100cm teraz 98cm
stehno 61cm teraz 59cm

cm nejak moc neubudlo ale sak pomalicky :slight_smile: hlavne ze to citim na obleceni a je mi lepsie,sunka nezavadzia :grinning:
7. mar 2012 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@ninimini aj ja som hned pozerala aka vaha tu bude :grinning: :slight_smile:

@pukica no paradicka!!! :sunglasses: za aky cas si to tak pekne dala dole?
7. mar 2012 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co ste dnes varili??
7. mar 2012 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
celozrne špagetky so zeleninovou omačkou :slight_smile:
7. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
7. mar 2012 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleury presne pred mesiacom som zacala :slight_smile: aj ked neviem ako sa stavat k tej nasej vahe,bo prrve odvazenie dnes mi napisalo 66,6 no dalsie tri uz 67,5 :slight_smile:
ja som dnes mala ovocny den takze som nevarila nic
ale na zajtra si priatel vymyslel nejake hovadzie medajloniky s opecenou cibulkou a zemiakmi tak som zvedava co vymyslim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2012 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pukica nejaka ta odchylka na vahe bude :slight_smile: ale aj tak super za mesiac tolko! radsej pomalsie, ale nech sa to nevrati, nie? :sweat_smile: a na aku vahu sa chces dostat?
7. mar 2012 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my dnes na veceru len chlebiky so zeleninou
7. mar 2012 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleury sak hej radsej pomaly ale iste :wink: no oficialne tvrdim ze chcem na vyhu 65 ale pre seba tvrdim 62 takze psssst,nikomu to nepovedzte :slight_smile:
7. mar 2012 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
7. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. mar 2012 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak baby, hneď sa lepšie cítim teraz.. dneska ma sestra odfotila s malu.. už to veru je lepšie ako keď som mala tých 90 :slight_smile:
7. mar 2012 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pukica pomaly a isto, tak to má byť...ale čísielka ti idú dole, takže ideš dobrou cestou....

@romcag no tak to sa aj ja teším na dobrý pocit, keď sa uvidím na foto...:slight_smile:
zatiaľ je to vždy o nerve a delete.....:slight_smile:

zanedbávam to tu...ja to viem, ale ta "jarná únava" ma fakt zlomila, celý deň zívam jak vráta,...včera mi upratovanie trvalo maximum dlho, až mi vychladlá voda na podlahy... :slight_smile:
a ak to teda jarná únava je tak sa jej pýtam čo tu chce, lebo náš teplomer v ranných hodinách nad mínus 12 nejde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja idem druhý deň mesičko, včera tuniačik, zelenina na raňajky, na obed kura a kapusta,...večera paradajková polievka, dnes omeleta so slaninkou, a znova to kura...
...začala som každé ráno piť liter zeleného čaju....som zvedavá....
prajem Vám krásne dni ženičky
8. mar 2012 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ywula hihi, však tak som to aj ja robila, všade kde bolo vidieť niečo kde nemalo.. alebo ostrihávačky, dúfam už nebudem musieť :slight_smile:
inaaak nad tým zeleným čajom rozmýšľam aj ja, tiež začnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejak sa mi to zastavilo.. alee zatiaľ si z toho nič nerobím
8. mar 2012 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pukica paráááda gratulujem ide to krásne držím palce aby ti to išlo čo najlepšie:slight_smile:a najrýchlejšie :grinning:
8. mar 2012 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:

my dnes spagety so sampinonovou omackou. Dnes mrknem v biopotravinach tu sojovu ..

@ninimini a u teba ako vaha? :slight_smile:
8. mar 2012 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleury no u mna katastrofa vobec sa to nehýbe ale ja málo papám lebo nestíham tak tam to asi bude budem to musiet rozhýbat :slight_smile: a samozrejme začat cvičit:slight_smile:
8. mar 2012 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
AHojte baby ... ja dves aj včera rizoto zeleninové.. dá sa :grinning:

@romcag Vyzeráš super! :slight_smile:
8. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my sme dnes mali nakoniec celozrnne penne so sampinonovou omackou. Dali sme do nej sojovu smotanu a fakt dobreee to bolo. Len je ta smotana kusok draha..200 ml - 1,40 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2012 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleury ojojo..tak to si veru radšek odpustím tu smotanu...inak ak to takto pôjde ďalej, ako s tými vajíčkami, tak to ozaj schudneme...šak už stoja 19 centov....jeedine...asi kúpim slepice :angry:
ja som dnes dopapala kura s kapustou, paradajkovú, a poobede som tak šalela za sladkým, že som si vyšľahala šľahačku s fruktozou...ooo...ako so mnou to sladké cvičí...
:angry:
8. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@fleury my sme dnes mali hovädzinku s opekanou cibulkou a stavicka sa mala zahustit mukou no ja som tam radsej dala veeela cibulky a pak som ju rozmixovala a stavicky bola mnamkovaaa
smiem sa opytat kde si zohnala tu smotanu?dakujeem :slight_smile:

ja som teraz mala chut nieco zobkat no ocistila som si taku velku gulatu bielu redkovku a obhryzala som ju ako jablko xi :slight_smile:
8. mar 2012 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ywula nooo dost bolo chvastania sa,akurat som isla do kuchyne po krem na ruky a na linke lezala cokolada ktora s ami nalepila na prsty,normal ma tahala aby som ju nenechala samu,tak som si z nej dala dve kocky aaaauuuuuuuuuuuuuu :sweat_smile:
8. mar 2012 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pukica v biopotravinach som kupila :slight_smile: pozerala som aj v normalnych potravinach kde predavaju aj sojove vyrobky, ale tam som nic nenasla.

@ywula no veru, pri tych cenach clovek schudne rychlejsie ako s delenou :grinning:
8. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby, a vy to dodržiavate, že človek má vypiť denne toľko čistej vody, ako je jeho hmotnosť deleno 20? Nie tekutín-len čistej vody, a tekutiny sú ešte navyše k tomu.....šak ja už si pripadám ako nejaká meňavka...črievička v sennom náleve, a nie ako mäsovo-kosťový teplokrvný živočích....
9. mar 2012 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a ešte by ma zaujímalo čo za gurmána nazval 85% čokoládu SLADKÁ vášeň.....keď ten produkt je všelijaký len nie sladký. Zrovna si môžem nasypať holandské kakao z krabičky do huby....
9. mar 2012 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@yukki to pocujem prvykrat s tou vodou :slight_smile: neviem presne kolko za den vypijem, ale je toho dost
9. mar 2012 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a my dnes na veceru zase langose :grinning: ale uz sa mi slinky zbiehaju :slight_smile:
9. mar 2012 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok