Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
9. mar 2012

@yukki ahoj ja tú čoku mám velmi rada 🙂) ale ked je ti málo sladká tak si kúp milku diétnu ja som ju minule kúpila teda dve a obsahuje fruktozu nie cukor je vhodná aj pre diabetikov a je sladká ako prasa mám dva kusy a do tej druhej sa mi absolútne nechce sapapáš jednu tabličku a máš až po krk🙂)

ninimini
9. mar 2012

inak baby ja dnes dodržiavam dvojhodinový odstup od jedál papám málo a snažím sa každé 2 hod. papat zase 🙂) tak uvidíme čo bude akurát mi dnes volali že mám zlé výsledky gynekol.výsledky tak zase musím íst na odber krčka dúfam že to dopadne dobre ☹ držte sa malému idú zuby tak som tu málo je ako 40čertov🙂)

ninimini
9. mar 2012

@ywula ahoj aké bolo to musli živočíšne

ywula
9. mar 2012

@fleury
@yukki no to s tou vodou to je sila...to je aké kvantum, ja že som frajer...vypijem denne 2 litre zeleneho plus sem tam čistá voda..šak to by som jak vodný balon chodila...uf a toľko cikania...juj...ale tak môžeme skúsiť...hahaha
mňa čaká 4,4 l vody....🙂)))...ako ste na tom vy??? 😀 😀

ywula
9. mar 2012

@ninimini musli je fajn....ak teda chceš silou mocou ničo chrumať...ja som si ho davam sem tam aj ku kave...miesto sušienok...a dala som si ho aj do paradajkovej polievky, lebo mi tam niečo chybalo,ale ako nechapem sama seba, prečo som taká krava pažrava, že mi nepasujem, keď mi niečo nepláva v polievke...iuf 😢

ninimini
9. mar 2012

@ywula idem si to vypočítat ja som dnes ráno vypila 1,5l vody nalačno tak som zvedavá či s toho niečo bude i ked ma hned prečistilo 😀 😀

ninimini
9. mar 2012

@ywula ja mám 4,2 ale niekde som si už robila test a tam mi dala 2,7l tak neviem dnes som určite vypila cca 3,5l tak sa cítim ako bazén

fleury
9. mar 2012

@ninimini ides na konizaciu?

ywula
9. mar 2012

aaa dobrá správa pred víkendom,...zajtra idem prevetrať moje odložené lyžiarské nohavice...s veľkým potleskom v myslí som ich zapláááá....juchuuuu...znamená to, že sa teda naozaj formujem....lebo ako 3 KG za viac ako mesiac nieje až také super číslo....ale som happy...juch...ale foto tu teda ešte nedám....🙂 to by som popri romci vypadala jak mamut.....🙂
jaj ženy, už som to tu písala, ale ešte že Vás mám, nikdy som pri nijakej diete nevydržala tak dlho,...a za to vďačím aj tomuto foru...díííkes 😲

fleury
9. mar 2012

@ywula ja necele 3 litre len jupii 😀

ywula
9. mar 2012

woooow závisť @fleury ... ale keby išlo o litre čokolády...to by som bola na tom lepšie...🙂 😀

fleury
9. mar 2012

@ywula ale to je super cislo! 😎 ja viem, ze kazda chce schudnut co najrychlejsie 😀 ale zdrave chudnutie ide pomalsie! 😉

ninimini
9. mar 2012

@fleury zatial nie budú odoberat z krčka to mi aj minule takže viem do čoho idem ale nechce sa mi 😠

fleury
9. mar 2012

@ywula hehe, s tou cokoladou si ma pobavila 😀 svata pravda! 😀 🙂

fleury
9. mar 2012

@ninimini tak drzim palceky! 🙂 😎

ywula
9. mar 2012

@fleury hlavne ide o to, aby ma aj to málo posúvalo napred....však...a to ma teda zatiaľ posúva

fleury
9. mar 2012

@ywula presne tak! a clovek aj tak vidi na oblecku hlavne ako to ide dole 🙂

ywula
9. mar 2012

@ninimini
jaj držíme palce...až sa tiež bojím, čaká ma preventivka, druhá po pôrode, tak som zvedavá, juj

minuskad
10. mar 2012

@rosa197
@romcag
@zabka88
@ninimini ahojte baby. no uz som si konecne myslela, ze je vsetko dobre,ale mylila som sa. nasli mi zase zapal, teraz krc maternice a z preventivky histologicky nalez CIN , co je lahky predrakovinovy stav 😢 uz som si myslela, ze nic horsie nemoze prist a prislo ....

romcag
10. mar 2012

@minuskad Ahoj.. jooooooooooj, to mi je strašne ľúto 😢 verím, že všetko zlé sa na dobré obráti!!! Len treba veriť, polovička nech ti je oporou, spolu to určite zvládnete a čoskoro sa budete tešiť s malej fazuľky na UTZ.. neboj, myslíme na teba.. moja Tinuška ti posiela povzbudivý cmuk, hlavu hore..

ninimini
10. mar 2012

@minuskad ja som na tom rovnako tak držím palčeky aj tebe aby to bolo v poriadku 🙂

romcag
10. mar 2012

inak baby, musím sa vám pochváliť, ja chudnem a môj mm priberá 😀 xixi.. včera mi kričí, že si nevládze šnúrky zaviazať a že má brucho jak tehotný, tak reku odváž sa a na váhe 91,3.. no mne vám skoro oči vypadli.. keď sme sa dali do kopy mal ledvo 80 😀

rosa197
10. mar 2012

@minuskad Moja, aj mne to je lúto... držím palčeky, nech je všetko dobré 🙂

fleury
10. mar 2012

Ahojte 🙂

tak ako dnes delite? my fliacky s kapustou, mnaaam!

@pukica malej princezne vsetko naj naj naj k 2 narodeninkam! 😵 😵 🙂

ywula
10. mar 2012

@romcag tak to sa má pri tebe dobre...keď priberá...🙂 😉

fleury
10. mar 2012

@ywula co si dnes varila?

ninimini
10. mar 2012

@fleury
@ywula
@rosa197
@romcag a ja som dnes abstinovala už ma to proste nebaví musím sa opat nastavit na pozitívne myslenie lebo je to hrozné dnes som zjedla cele toffifé nech ma aj para trafí proste ked to nejde mám depku 😢

fleury
10. mar 2012

@ninimini joj moja neboj, bude dobre, drzim moc moc palceky!! 😎

ninimini
10. mar 2012

@fleury dakujem

ywula
11. mar 2012

@fleury no dnes mi varil opäť skibufet...boli sme sa kus poslniť na svahu, tak sme si dali obed v bufete...🙂...hehe...ale ako som to tu už raz spomínala, bolo bez výčitiek....však som to trikrát vylyžovala... 🙂
@ninimini tak tak, ak ti má k pozitívnej nálade prispieť tofifé tak nech...aj 4 balenia, myslíme na teba....neboj 😖
dnes je nedeľa...takže fasa....zase bude na obed niečo supiš pupiš, máme sa stretnúť celá familia, takže dnes asi delená bude odložená...🙂....ale budem s mierou, sľubujem...prajem Vám krásnu, pokojnú nedeľu... 😝