Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
11. mar 2012

@ywula len si daj dobrú chut 😀 😀

fleury
11. mar 2012

Ahojte

my dnes morcacie sote so zeleninovym salatom so syrom. Mnaaam!

@ywula a kde lyzujete?

ywula
11. mar 2012

@fleury my väčšinou Bachledová dolina...Lomnica a ostatné J&T svahy sú na nás drahé....🙂

fleury
11. mar 2012

@ywula 🙂

ninimini
11. mar 2012

tak baby ja sa ku vám pridám opat v utorok moja potrebujem resetovat psycho lebo ma to dost zobralo že sa snažím a nič takže dám si opat nejaké ciele hlavne budú nekonzumovat sladkosti a začat poriadne cvičit zajtra ma čaká ten zákrok tak to nechám na utorok vám budem držat palce aby vám to išlo stále smerom dole a ja sa skúsim zmobilizovat v utorok a nastúpit sem 😉

ywula
11. mar 2012

ja, dievčatá, zajtra očistra, ráno prelejem telom veľa vody a zeleného čaju,...neplánujem nič len nejakú zeleninku, po dnešnom obede(sviečková na smotane) a malinovici som jak vypchatá...manžel odchádza na týždeň, takže spamätávačka....
@ninimini držíme palce, a v utorok sa tu dúfam stretneme zmobilizované viaceré..... 😢
dobrú

fleury
11. mar 2012

@ninimini ahoj v utorok 🙂

zgurkaa
12. mar 2012

Ahojte baby, necitala som celu temu, ale viete mi poradit kam zaradit soj. mlieko? mozem ho kombinovat s rozkom? vdaka

fleury
12. mar 2012

@zgurkaa ano, sojove mlieko je rastlinna skupina, takze mozes 🙂

zgurkaa
12. mar 2012

@fleury dakujem 🙂

yukki
12. mar 2012

@ninimini vďaka za tip na čoko, budem ju hľadať v obchode! A držím palce na zákrok! 🙂

fleury
12. mar 2012

@zgurkaa za malo 🙂

ywula
12. mar 2012

ahojte delenky,.....dnes depresívne od rána, slniečko nikde, malá je nervná, ja sa nejak necítim...uf...ani s tou zeleninou som to nedotiahla nikam, pridala som si aj mäsko, nevydržala by som....takže raňajky...vajíčko na tvrdo, zelenina, veľa čaju, na obed kuracie grilované so zeleninovo-jogurtikový šalát....ďalej nemám v pláne nič...len čaj...inak pijete tie čaje na očistenie?...kúpila som si čisté telo- čistá myseľ...na dnes sa hodí dokonale....ako ste na tom dnes vy? 😢

fleury
12. mar 2012

@ywula meni sa pocasie, tiez ma cely den pobolieva hlava a som jak mechom udreta 😝 koncom tyzdna ma byt uz teplo a pekne, tak sa tesme 🙂 Ja pijem ovocne a bylinkove caje

fleury
12. mar 2012

dnes som kupila v DMku spagety alnatura a vrelo odporucam, nelepia sa, pevne, treba varit aj s kvapkou olivoveho oleja 🙂

ninimini
12. mar 2012

@fleury
@ywula tak zajtra som tu zase 🙂) ten zákrok bolel 😒 minule ma to nebolelo teraz to bolo dost auuu 😠 však som prežila len ja tava mala som mu povedal aby mi odstrihol aj z bokov,pásu a stehien 😀 😀

adamko05
13. mar 2012

ahojte baby
no skúšam to aj ja delenou, budem Vás čítať, brať motiváciu..
voľakedy (asi 4 a pol roka dozadu) som schudla 9Odnovkou cca 8 kg, teraz by mi stačilo aj 5, 9Odnovkou to moc nešlo, tak skúsim toto, je to podobné....

dnes začínam.... na obed granadír... 😝 ranajky som už mala, cereálie a kávu... môže byť?

ywula
13. mar 2012

@ninimini haha...keby také niečo existvalo, tá bolesť by stála za to....🙂....a kedy budeš mať výsledok?
@fleury...a čo si si na tie špagetky dala?

adamko05
13. mar 2012

kto poradí, ako sa vyporiadam s čokoládou 😀 ? hrozne mám rada, uplne že vymením za všetko, keď je veľká chuť??, akú môže?? asi žiadnu, že? 😝

yukki
13. mar 2012

@adamko05 85%horkú môžeš....ale podľa mňa to už nie je čokoláda, resp. nemá nárok na názov SLADKÁ vášeň. A mne toť na predošlej strane radila
@ninimini že je diétna Milka...s fruktózou...tak sa poobzeraj pot akej.

adamko05
13. mar 2012

@yukki no, to sa teda poobzerám 🙂 😝
díky

ninimini
13. mar 2012

@ywula o 12 dní snád🙂
@adamko05 teba si pamatám z 90🙂) chudli sme spolu
@yukki
@fleury ahojte tak som tu zase 🙂) ja dnes ráno omeleta so šunkou a cibulkou kde by tá nechýbala 🙂) a včera som jedla všetko a dnes o pol kg menej 🙂) parodia dva mesiace ništ a človek sa prežere a ide to preč🙂)

ninimini
13. mar 2012

@adamko05 tá milka je naozaj stráááášne sladká majú ju v tescu tak som ju kúpila

adamko05
13. mar 2012

@ninimini heeej, ja teba nepamäťám 😝
ani tebe sa 9Odnovka neosvedčila teraz...?
tú čokinu ale kúpim, lebo sa poznám, čas núdze sa isto dostaví 😠

ninimini
13. mar 2012

@adamko05 mne sa už sprotivilo ovocie ráno 😀 😀 tak radšej sem a ked som schudla všetko sa vrátilo aj s úrokomi 😠 😠

ninimini
13. mar 2012

@adamko05
@yukki
@ywula
@fleury baby mám tu pre vás recept na rastlinky🙂)
bramborové langoše
300g polohrubé mouky
0,5lžičky cukru
celý kmín
1 cibule
špetka muškátového květu
2 ks žloutků
sůl
kostka kvasnic
300g brambor
mletý černý pepř
150ml zajíce
brambory uvaříme v neosolené vodě necháme vychladnout pak je oloupeme a na hrubém struhadle ustrouháme,připravíme kvásek se zajíce cukru a žloutků,bouku smícháme s kmínem česnekem muškátovým květem pepřem a najemno nastrouhanou cibulkou.pak přídáme kvásek a brambory dobře prohněteme a dáme kynout .aby těstzo zdvojnásobilo svoji velikost.pak vyhodímena pomoučený vál uděláme šišku a krájíme oválky ze kterého rukou vytvarujeme požadovaný tvar🙂a dáme smažit.potíráme směsý z vody soli a česneku já vše smíchám a dát do mikrovlnky a trochu to svařím .holky je to výborný z toho množství je tak zhruba 9 kousků.
dokonce jde udělat aji to že se jenom z lehounka osmaží pak se nechají vychladnou a doalobaluzabalit a šupnout do mrazáku potom je nerozmražené šupnete do oleje a je hotová večeře oběd.dobrou chut a pak dejte vědet jak vám chutnalo

fleury
13. mar 2012

Ahojte 🙂

@ywula sampinony s omackou 🙂 od zajtra maju v bille akciu, kilo za 1,99 tak asi nakupim 10 kil pri nasej spotrebe 😀

@ninimini u nas su langose skoro kazdy tyzden 🙂 na striedacku s plackami 😀

fleury
13. mar 2012

@adamko05 my mame dnes tiez granadir, clovek si zrazu vychutna aj menej narocne jedla, hlavne, ze sa naje 😀

adamko05
13. mar 2012

@fleury no, ja granadír klasicky robím pre rodinku aj s maskom, či párkou.... a robievam dosť často, lebo deti lúbia, teraz som sebe odobrala bez maska... 😉
a zajtra si asi teda urobím palacinky, ale miesto mliečka, voda - také môžem, hej???

fleury
13. mar 2012

@adamko05 alebo mozes dat sojove mlieko, ale podla delenej nemozes dat cele vajce, iba ak zltok 🙂