Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

zabka88
15. mar 2012

@ninimini nedaj sa odradiť, radšej sa meraj ako važ a nie pred mrchou 😉 verim že to chce len čas.. .. hm, travenie maš oki?

ywula
15. mar 2012

@adamko05 oooo a tá cena tej milky v tom letáku, to čo má znamenať?....🙂
dievčence, včera som sa nepripojila...mala som full day....dnes ma bolí od rána hlava,,....chystám sa ju ísť prevetrať na to vetrisko, čo u nás fučí.....a slniečko ma snáď dobije....dnes ráno som cupla na váhu...máme dole 4 kilečka,....jupí....takže pokračujeme..včera som tak strašne flákala na zumbe, že sa hanbím, ale tá lenivosť bola silnejšia, ale tak aspoň niečo som potriasla,
dnes na raňajky tuniačik v paradajkách,...volské očko, uhorka....liter zeleného čaju, na obed si dáme špenátovú....a včera som si zatočila kuracie prsia so syroma šampionikmi.....takže dnes dopapáme...
...zajtra sa chystáme na langošíky...mnaaaaam.....
prajem krásny deň 😅

fleury
15. mar 2012

@ninimini my sme mali placky vcera 🙂

inak dnes ma v bille obarilo, polka spaldoveho chleba 1,86e 🤐 😝 😝

fleury
15. mar 2012

@ywula za aky cas isli dole?

adamko05
15. mar 2012

@zabka88 o akej knižočke si to písala pár strán dozadu, že receptíky?? poslala by si aj mne? 😉

ywula
15. mar 2012

@fleury od začiatku februára...a to som prekvapená....mala som každý víkend kopec prehreškov..... 🙂

viera22
15. mar 2012

ahojte babulky vaša členka Yxula mi dnes poradila dečlenú stravu na chudnutie ale ako začať dajte daake rady mi na začiatok lebo kým by som sa tu k tomu dostala to by trvalo .... Ďakujem za rady 🙂

ninimini
15. mar 2012

@viera22 vitaj a na všetko sa pýtaj 🙂)

@zabka88 ved to bude asi problém alečo mi pomože

rosa197
15. mar 2012

Ahojte babule..Mám teraz veľa práce...nestíham vás čítať...ako sa mi máte? 🙂

fleury
15. mar 2012

@rosa197 nic nove, delime 😀

viera22
16. mar 2012

@ninimini no už som dostala nejaké inštrukcie od vašej "kolegyne" ale normalne treba na to maturu .... trochu mám v tom zmätok čo môžem s čím jesť ... 😒 .....čo jedávate na raňajky napríklad

viera22
16. mar 2012

chcem sa ešte opýtať kamoška čo tu chodí mi poslala rozpis čo s čím môžem a nemôžem kombinovať písalo sa tam že chlieb nemôžem jesť s maslom a o niečo nižšie zas písali že môžem maslo kombinovať aj s proteínmi aj so škoroboma písalo sa že chlieb je škorb tak môžem chleba s maslom či nie....ďakujem

viera22
16. mar 2012

ďalšie otázočka 🙂 akurát som čítalu tu v príspevkoch že ovocný deň tu niektorá z vás mala to znamená že každý deň mám jesť niečo iné ako striedať to alebo môžem dva dni mať mäsko zo zeleninkou a pod. ..... uff to bude si na to zvyknúť a ešte aj tie receptíku budú fuška

adamko05
16. mar 2012

@viera22 podľa mňa, s rastlinným.. ja som nováčik, ale tak som pochopila ten rozpis

viera22
16. mar 2012

@adamko05 ahoj ... ďakujem .... 😉

adamko05
16. mar 2012

@adamko05 ja mávam čo dom dá... teraz som mala dva dni rastlinné, dnes živoč. - ráno jogurt, obed mledé maso a syr, mrkvový šalát... a večera asi omeleta vajíčková ....

a zajtra neviem... asi dačo zemiakové + tofu.. aj sojovú tatarsku som kupila, tak to bude mnamka ... 😝

adamko05
16. mar 2012

@viera22 toto malo byt tebe, nie sebe 😀 😀
ja mávam čo dom dá... teraz som mala dva dni rastlinné, dnes živoč. - ráno jogurt, obed mledé maso a syr, mrkvový šalát... a večera asi omeleta vajíčková ....

a zajtra neviem... asi dačo zemiakové + tofu.. aj sojovú tatarsku som kupila, tak to bude mnamka ...

fleury
16. mar 2012

Ahojte

@adamko05 a ty si uz niekedy delila ci teraz 1x? a aky mas ciel? 🙂

fleury
16. mar 2012

@viera22 chlieb s rastlinnym maslom mozes

adamko05
16. mar 2012

@fleury prvýkrat od utorka 😀 😀 .. ale ja som 9O dnovku voľakedy držala.. tak princím troška viem.. len tam sa aj cestoviny zvlášt jedny, nie v den so zemiakmi a strukovinami, tak mi to teraz príde jednoduchšie, ale zároveň zložitejšie 😀
no, ja tak 4-5 kg keby dám dolu, skáčem 100 metrov do výšky 😀 😀

fleury
16. mar 2012

@adamko05 90dnovku nepoznam, co za princip tam je? 😀

adamko05
16. mar 2012

@fleury striedajú sa 4 dní, bielkovinový (môže sa k obedu chlieb, vývar), škrobový (zemiaky, ryža, fazuľa), uhlohydrátový - cestoviny, pečivo, na večeru koláč, zákusok a 4tý ovocný,r esp. vitamínový... teda ked sa ti obje ovocie, tak môže byť aj zelenina.. princím... doobeda len na ovocí, prvé jedlo o 12tej a potom dalšie okolo 18 tej .. to ako večera... a tak sa točia tie 4 dni dokola, na 29 den len voda a zasa dokola 28 dní a zasa voda ... a potom po 3 vode máš vyhraté a dolu možno aj 10 kg.
mne sa pred 4 rokmi podarilo tak dať dolu 8, ale teraz na mňa nejak už nefungovala....chýbalo mi ráno jesť niečo iné, ako ovocie.. tak skúsim toto

ninimini
16. mar 2012

ahojte tak ja som včera šlapala jak das až bicykel horel 😀 a dnes som sa postavila na váhu a kg hore ☹ tomu nechápem a pritom som cvičila ráno aj večer a od piatej som nič nejedla 😖
takže ma to prinútilo skontrolovat si štítnu žlazu čí je všetko ok jebo som už rovno na gulku do hlavy 😢
@viera22 ahoj podla toho čo chceš mat ak živočícha tak ranajky može mat syr,šunka zelenina alebo omeletu alebo praženicu,jogurt ,cotagecheese a v rastlinkách sú to celozrnné pečívá s rastlinným masielkom alebo sojovovou pomazánkou,vločky s džemom alebo si dáš ovocie

adamko05
16. mar 2012

@ninimini koľko delíš a koľko máš dolu, za aký čas, aký cieľ a koľko stojíš na váhe? 😀 😀 😀 😀 pár otázok 🙂

fleury
16. mar 2012

@adamko05 no teda, nic pre mna 😀

adamko05
16. mar 2012

@fleury prečo?

fleury
16. mar 2012

@adamko05 nepaci sa mi uz ta myslienka striedat tie dni a jest iba nieco a v danom case 🙂 a ten den, ze len voda, tak to ani nahodou u mna nehrozi 😀 ako aj pri delenej strave nemozes miesat hocico, ale oproti tej co si ty pisala mi to pride este leharo 🙂

zabka88
16. mar 2012

@ninimini moja a určite si neni tehu? 😕 a inak supko ten bycikel, ja idem dnes behať 😀

adamko05
16. mar 2012

@fleury neviem, mne sa nou podarilo schudnúť... ale teraz to nejak nešlo
a tá voda, po pravde, lahší den ako vitamíny... ako fakt.... ale vydržala som iba dva dni, tretí už eee 😝

ywula
16. mar 2012

@viera22 chlebík môžeš postrašiť maslom, ale len s rastlinným, nie so stolových, jak sme zvyknutí, takže len ramu, ale floru.....
...ja si dávam na raňajky napríklad v živočíšny deň, varené vajíčko, zeleninu, syr....to si tak pomiešam, alebo tuniaka so zeleninou, jogurt.....v rastlinnéé mám poväčšinou hrianky s cesnakom, mnam, alebo mussli, vločky....
prvý týždeeň bol problém vydržať, ale teraz už je to v pohode, nie som hladná až do obedu, a hlavne sa zalejem rano zeleným čajom....tak asi aj to urobí veľa....a recepty, o tie sa neboj...na fc je ich dosť, a postupne začnejš kreovať, a bude to hračka...na začiatku je to nepredstaviteľné....
...dnes som, dievčence, spravila tie langoše....no som sa natrepala kvalitne....ale mala som nedovarené zemiačky, tak to malo takú plackovú chuť,....aj manžel povedal, že je to ako placka, no ale boli super, dala som do nich pčenično rážnu múku, a mali takú príťažlivú farbu...juj...dobrota...
@viera22 ešte k tomu striedaniu dní....ja si dávam dni podľa toho čo mám navarené, keď sa niečo zvýša, tak sú aj tri dni meskové....väčšinou mám dva a dva....ovocné dni nezvládam, to by som potom poobede zožrala všetko, tak neriskujem....a cez tie zvieracie dni sa najviac chudne, teda baby to tu tvrdili.... 😝 😝 😝
a skús sa tak začítať do predchádzajúcich strán, veľa ďalších veci sa tu dozvieš, ja som tu asi od strany 40....to sme si už teda dosť načmárali...🙂 😀 😀 😀