Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

mukky
26. apr 2009

Tak co je s Vami baby??? 😕

norik1
27. apr 2009

Tady jsem 😀 ale tu uz je asi kazdy chudy lebo nikde nikto 😒

mukky
27. apr 2009

a ty co nespis 😀 😀 a co este drzis delenu ci nie...a schudla si nieco,kolko?

norik1
27. apr 2009

nespim nespim maly uz buntosi od siestej 😉

norik1
27. apr 2009

schudla som asi 6 kg, neviem lebo mame pokazenu vahu a odhadujem to len podla utiahnutych dierok na opasku 😀 😀 😀 😀

norik1
27. apr 2009

no a hej drzim, aj ked sem tam porusim, nic strasne, ale nezmierila by som sa s faktom ze uz nikdy halusky s bryndzou 😀 😀 😀 😀 takze sem tam treba porusit 😀

mukky
27. apr 2009

tak super nie 😉 moj drahy chce zacat co som skoro odpadla 😀 jaa nedrzim ...

norik1
27. apr 2009

no moj muz nedrzi ale obeduje so mnou delene - ci chce alebo nie - a evidentne schudol aj on a pritom ranajkuje a veceria klasicky. CHlapom tie hnusne kila idu dole ovela lahsie 😠 😠

mukky
27. apr 2009

ale asi pre mojho to neni vhodne,nasadim mu iny dietnejsi rezim...ale to sa musi hlavne vzdat pivka a vinka po prve 😀 robi 12stky a tazku pracu ma tak sa musi aj najest,niekedy nema cas ani na to...ale jemu to pojde lahsie lebo nemusi mat sladkost kazdy den ..

norik1
27. apr 2009

No ja sa priznam ze kym som nezacala delit tak mi sladkost nechybala vobec...odkedy delim, tak sladke kazdy den 😠

syja
9. feb 2010

Hej babenky tak ja som cela stastna ze som konecne nasla debatku o delenej strave a ona viac ako 9 mesiacov neaktivna. Tak co po case kocky. Ake su vysledky? Kolko sa Vam podarilo zhodit? Ste na delnnej aj dnes. Ja zatial este len mesiac ale islo dole 3,5 kg tak sa vytesujem ako mala. dnes som mala na veceru kolozvarsku kapustu (kysla kapusta, sojova drt, cibula ryza) k tomu zemiakovu kasu.mnamky. mnan. Tak ak ma niekto este zaujem mozme to tu ozivit a podelit sa o receptiky. netrpezlivo cakam. 🙂

makalu
17. feb 2010

Čítam tu malo o polievkach , je to lepšie bez nich?

emma_932
17. feb 2010

syja ty ju drzis podla Korinkovej?

nelinka79
22. feb 2010

ahojte tak ako vidim moc faniniek delenej stravy tu nieje ... ja sa tiez do toho pustam tak uvidim ako to pojde.

natalschen
22. feb 2010

ahojte... rada by som sa pridala do klubu, s DS som zacala vcera a chcem shudnut 10 kg do 1.7.2010 - sme sa v robote stavili 😅 - tak dufam ze vyhram a nebudem musiet behat v plavkach po meste 😕 😀 😀

mam par otazok - poradte ak mozte - do akej skupiny patria sojove vyrobky - do rastlinnej (sojove masko a tofu), do akej skupiny sa zaraduju olivy a aky olej - olivovy a rastlinny sa moze v aky den? - dakujem za odpoved vopred

cibulkas
12. mar 2010

Hura, konecne som vas nasla, babenky. Od aprila zacinam aj ja.
Natalschen: zda sa mi, ze soja je bielkovina, tofu tiez. Ale olivy neviem... Drzim palce!!!!

cibulkas
12. mar 2010

a podarilo sa mi aj nasjt knihu Lenky Korinkovej, na internete aj za rozumnu cenu. Youpi!!! Tak budem citat a hadam aj chudnut : ))))

janka1874
16. mar 2010

žienky tiež by som sa chcela nejako pridať len neviem ako začať poďme na to nejako viaceré spolu a budeme sa podporovať tak nám to určite pôjde lepšie

ianitka
16. mar 2010

Ja sa asi pridam..... ale musim zacat skoro hned ... od stvrtka, lebo si to zas rozmyslim.... 😒

janka1874
16. mar 2010

no kľudne len ja ani neviem ako na to a lenivá som čítať celú tému 😀

janka1874
6. apr 2010

ženy oživme túto tému a poďme sa pustiť do spoločného chudnutia

natalschen
7. apr 2010

ahojte .... suhlasim s ozivovanim temy a ... kedy zaciname?

janka1874 ..... ja zacinam zajtra, pridas sa ku mne, dvom nam to pojde urcite lepsie 😉

kkkatarinkaaa
7. apr 2010

caute kocky!!
tak by som sa aj ja rada pridala, ak mate este jeden volny flek 😀 😝 co vy na to??
pozerala som na nete nejake tabulky ale len tak na skok...jedni moji znami to drzia os noveho roku a veru pekne m to ide...on 16kg a ona 11kg dole 😕 😅

janka1874
7. apr 2010

natalschen tak to som už nestihla
kkkatarinkaaa jasné že sa pridaj
ešte by sa mohol niekto nech je nás viac keď niektoré vypadnú
ja by som potrebovala dať dole takých 10kg a dnes idem prvý krát aj na zumbu a zajtra mám v pláne kúpiť si rodoped (či ako sa to volá)
podľa mňa počkajme nech nás je viac a tak začneme hromadne teda jsné nebudeme čakať večne ale čo tak od pondelka dovtedy aj čo to poštudujeme lebo ja ani neviem ako na to dáme si akčný plán a viacerým nám to pôjde lepšie

kkkatarinkaaa
8. apr 2010

janka1874- zumba musi byt super...skoda ze ja tu nemam s kym ist... 😖 ale zas na druhej strane, ja asi ani velm na cvicenie nie som 😠 ,,spolieham,, sa, ze prechadzky s malou v kociku a dodrziavanie delenej stravy mi zaberie 😝 myslim, ze kdesi sme mali doma aj knihy o delenej strave, len ich akosi neviem najst....

janka1874
8. apr 2010

no tak ako potom začneme zjavne sa asi nikto viac nepridá
natalschen ty si už začala hoď nejaké recepty alebo podľa čoho ideš

bezaz
8. apr 2010

jej ja by som sa pridala, kedysi pred 10rokmi som schudla delenou stravou skoro 20kg 😅 ale potom isli pekne naspat 😝
a ktoru idete drzat? podla heya alebo korinkovej?

janka1874
8. apr 2010

no to práve netušíme
ja teda vôbec netuším ako na to a celú tému nemám šancu čítať pri dvoch deťoch

bezaz
8. apr 2010

ja asi pojdem do korinkovej, tu som drzala aj pred tym 😉

janka1874
9. apr 2010

a to je aká