Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
6. apr 2012

@pukica to sa neda! 😀 😉 😎

pukica
8. apr 2012

@fleury neda veru neda 😅

co sa tu porobilo?uz ste fat vsetky presli ku konkurencii??
je pravda ze ani ja sem ted nejak nechodm no jaksik nemam casu a vecer sme mali bud navstevu alebo som bola tak skapata ze som tu nevladala vysedavat 🙂

a musim sa priznat ze neskutocne preslapy robim ☹ a hanbim sa jak divaaa a to som sa @fleury zastrajala ze budem delit no trt,mam nejake divne dni a nedokazem sa sustredit na to co mam a co nie co sa tyka jedla,nejak som dostala chut na ot co nemvozem,ako napr grilaz,tak som si ju spravila,potom som chcela nejaky kolacik upiect co sa mi nepodaril tak som z toho bola nestastnaaa a dnes bol priatel u mamy a ze jedol zemiakovy salat no a co myslite,co som akurat dorobila?? spraaavne,salat 😅 a posilke sa tiez nejak vyhybam oblukom,neviem co mi je ale nejak sa mi nechce nic riesit,takze par dni este preslapy a pak sa do toho musim vrhnuuut,bo za druhy mesiac som dole nedala nic 😖
hanba mi 😕

adamko05
8. apr 2012

@pukica netráp sa, ani mne to tieto 3 dni moc nejde... tak to kašlem a od utorka idem na to zasa.... aj ked ráno je odhodlanie, vždy okolo obeda to končí
ale zisťujem, že som si už na delenie celkom zvykla, bo už dva dni mám problémy so stolicou 😠 ... tak od utorka znova poctivo idem - snáď 😀

pukica
8. apr 2012

@adamko05 dakujem,hned sa mi lepsie dycha 🙂 aj ked fakt ma to mrzi ze som takto zlyhala 😒 ale mam fakt nejake divne obdobie,od utorka sa chystam taktiez nastartovat,tak pevne verim ze sa rozhybem 🙂

fleury
8. apr 2012

@pukica ale ani si nepribrala, ze? 🙂 ja som dnes tiez ochutnala aj nezdravsie jedla, ale stale v ramci delenej 😀 na vahu si stupnem radsej az o tyzden 😀 😅

fleury
8. apr 2012

@pukica neboj, ja tu budem furt 😀

pukica
8. apr 2012

@fleury mojaaa ty sa mi nepacis,ty si moc poctiva 😝 😀
ja som inak na bode mrazu co navarit,aj preto sa mi nejak nedari so sebou nieco robit ach jo

pukica
8. apr 2012

@fleury jaj a zabudla som ti odpovedat,nie nepribrala som nastastie,to by ma asik piclo a poriadne 😕

fleury
8. apr 2012

@pukica ja mam tu vyhodu, ze ja maso az tak nemusim, takze rastlinky mi nevadia 🙂 ja som spokojna aj s chlebikom so zeleninkou 😀

pukica
8. apr 2012

@fleury noo ja nemam nic proti chlebiku so zeleninkou sak to je mnam,enem ja zas nemusim tie umele masla,co nemaju daleko od umelej hmoty 😖 a furt si davat tie alfa bio pomazanky tiez nie je slava 😅
juj dnes som neodolala chlebiku s maslom a lekvarom aaaaaaaaa

fleury
8. apr 2012

@pukica u nas je stale vypredana gazdovska alfa bio, asi delenkari hned vypredaju 😀

pukica
8. apr 2012

@fleury vy tam mate nejaku komunitu deleniek? :-O

fleury
8. apr 2012

@pukica asi hej, ked sa kupuju alfa bio vo velkom 😀 ale uz som vyzistila, ze maju aj v tescu 🤐

pukica
8. apr 2012

@fleury z ktorych koncin si ta vlastne? co ine si este zvynes na chlebik ked nie tie pomazanky?

fleury
9. apr 2012

@pukica ja som daleky vychod 😀 na chlebik len tie pomazanky alebo maslo..v podstate sme uz vyskusali skoro vsetky sojove co predavaju, ale gazdovska a francuzska alfa bio su fakt naj! 🙂

fleury
9. apr 2012

kusok statistiky 😀 po 7 tyzdnoch delenej su dole 4 kila 😅

adamko05
10. apr 2012

@fleury ty si jaká šikovná... gratulácia
a daj ale dva dni, ako sa stravuješ, nech mám motiváciu... mne tiež viac chutia a vyhovujú rastlinky, len týmito vraj ide pomalšie dolu, ale ako vidím, tebe to ide super...
masu nemám problém odolať, len sladkostiáááám heeej 😝
ale dnes idem na rastlinkách bojovať dalej... dala som rožok s rast. maslom a kávu zatiaľ, na obed šošovicová polievka.... a na večeru netuším... musím MM nakrmiť zákuskami, čo máme doma, nech to poje s chlapcami, nech ma to neláka 😠
@fleury a cvičiš??

pukica
10. apr 2012

@adamko05 ja som sa dnes este nerozbehla,mame doma majonezovy salat furt no a nechaj ho tak,nieeee pekne ho zbastim,ked budem mat vypratanu chladnicku potom sa naplno pustim do delenky,ja sladkostiam aj odolam,ale taky poharik vinka ci pivka ach to je moj strasny rest ☹ fnuuk
@fleury malemu tigrikovi prajeme vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam,nech je babika zravucka a maminka nech ju poslucha ;)

aaaa co je to daleky vychod,nejaka si tajnostkarka 😝

minuskad
10. apr 2012

zeny po dlhej dobe som dnes natriasala zadkom pri zumbe 😀

fleury
10. apr 2012

@adamko05 na ranajky mavam vacsinou nizkotucny jogurt, no a obed a vecera je rozna, ale najviac u nas idu placky, langose, fliacky s kapustou, cestoviny so sampinonovou omackou, chlebik s pomazankou a zeleninou...necvicim, ale pohybu mam habakuk 😀 za malou sa nabeham 😅 chodime na dlhsie prechadzky

@pukica ta kosice, ne?! 😀 a dakujeme kraaaasne!!! 😵 😵 😉

pukica
10. apr 2012

@fleury ta dakujem,ted uz viem 😉 v lete sme boli u kamosky v presove na tyzden a jeden den sme si spravili vylet do kosic,do zoo 🙂

no ja sa asi zajtra uz konecne pustim do delenky,salatu som prejedenaaaa a mam pocit ze kysnem 😒 tak teda rano prazenicka a na obed salatik zeleninovy bud so syrom alebo bravcove masko nejak pripraviiiim 🙂

fleury
10. apr 2012

@pukica zoo tu mame celkom peknu, teda hlavne prostredim 🙂 my sme salat ani nerobili, ja som si pred chvilou dala chlieb, som zabudla dnes aj jest 😀

pukica
10. apr 2012

@fleury ja som salat robila len preto ze som nan dostala strasnu chut ako bol priatel u mamky a spominal ze oni maju
ted som obajvila v chladnicke želatín,ak je teda zelatina neutral ak veru na ranajky budem mat ten so zeleninkou,je to mnamka a na rastlinkove dni som nasla opat dajaky receptik 🙂
http://varecha.pravda.sk/recepty/postne-kelove-...
http://varecha.pravda.sk/recepty/tofu-rezne-/26... vyskusam ked budu rastlinky na rade 🙂

adamko05
10. apr 2012

@fleury a papáš teda 3krát za deň... ? a ráno jogurt - zvieratko a potom rastlinky? 😕

fleury
10. apr 2012

@pukica fajn receptiky, ukladam si 😉

@adamko05 papam aj ovocie, vacsinou doobeda a vela vela pijem, hlavne nesladeny caj alebo si riedim 100% dzusy. Ja na 90% v ramci jedneho jem aj rastliny aj zivocichy a ako vidis, funguje to! 🙂 Ked mam maso, tak vacsinou ako veceru, kedze sa travi najdlhsie.

pukica
10. apr 2012

@fleury jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej aka krasna foteckaaaaaaaaaaaaa zlate ste 😉

takze ty v jeden den jes vsetko??a ake mas casove rozostupy?medzi masom a rastlinkami?ci ako to robis?prosim vysvetlenie 😅

fleury
10. apr 2012

@pukica dakujeme!! dnes fotene 🙂
Ano, ja jem v jeden den vsetko. Maso ako som pisala vacsinou papam na veceru, kedze sa travi aj 8 hodin. Inak mavam rozostupy medzi obedom a vecerou min. 4 hodiny. Sladkosti nejem vobec, len teraz som zhresila, torta bola velmi dobra 😀

pukica
10. apr 2012

@fleury ma neondzi,to fakt funduje aj takto??cize cez den si dam rastlinky a po min 4 hodkach po poslednom jedle,teda olovrante si mvozem dat na veceru trebars kocky tvrdeho syru s rajcinkami??

fleury
10. apr 2012

@pukica preeesne tak!! fakt to funguje! 😎 😉

ninimini
10. apr 2012

@fleury malinkej želám všetko najlepšie ku krásnym 2 ročkom vela vela zdravia,štastia,lásky a hlavne život plný štastia a úsmevu🙂