• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

29. marca 2017 
@fleury jaaa se z toho picnu,no hned mam lepsiu naladu,zajtra teda fakticky zacinam :slight_smile:
10. apr 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ninimini dakujeeem :dizzy_face: :dizzy_face:
10. apr 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica drzim palce a uvidis, ze to ide! :slight_smile:
10. apr 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury dakujeeeem,tento mesiac musim zamakat a neulievat sa ani si neulievat :grinning: :grinning:
10. apr 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, narazila som na super web o chudnuti a dietach... je tam popisana aj dukanova dieta a 90 dnova dieta, ktore sa daju prisposobit na delenu stravu, klikajte na http://www.topdieta.sk
11. apr 2012 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

my dnes sojovy gulasik s knedlou :slight_smile: cez vikend sa chystam na tie kelove zavitky :wink:
11. apr 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som dnes dorazila veľkonočné koláče bez cukru, chutili aj všetkým nič netušiacim návštevám, mrkvové rožteky s makovou a orechovou plnkou....hmmmmmmmmmmm
11. apr 2012 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes je tu tiez nejak tichoooo :slight_smile:

ja som dnes papkala salamku so syrom na ranajky a zeleninka,na obed sme si dali sunu so zeleninkou a ted na veceru som spasla dva taniere paradajkovej polievky so syrom :sweat_smile:
zajtra bude polievocka este a lecooo :slight_smile:
@fleury ako dopadli zavitky?robila si?
12. apr 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica este nie, cez vikend urobim :slight_smile: dnes sme dojedli sojovy gulas a zajtra budu zapekane sampinony, kedze dnes mali na nich akciu, nemohla som odolat :grinning:
12. apr 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury oki cakam na avizo chute :wink: ja sa nejak neviem dokopat na rastlinny den,furt si nieco vymyslim v com je bud syr salama alebo smotana :sweat_smile: aaa dala by som si nieco dovolene sladke,nejaky kolacik,ale to asi nie je,ci mate nejaky fajny recept niekto?
12. apr 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica vsak strudlu mozes :sweat_smile:
12. apr 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ale tu len v rastlinny den,ja by som si v zvieratkovsy nieco dala :unamused:
12. apr 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica ale no, som myslela, ze som ta motivovala, ze to ide aj ked si das aj aj :grinning:
12. apr 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury jaaaaj vidis,nejak som na to zabudla :confused: tak si teda na dezert pockam kym sa nepreorientujem na rastliny :slight_smile:
12. apr 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica vyzera, ze tu uz delime len my :grinning: a este yukki :slight_smile:
12. apr 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tato dieta - http://www.topdieta.sk je super, povinne kazda precitat a ucit sa,.. tu v diskusii bolo uvedenych vela poloprav, takze si dostudujte :slight_smile:
13. apr 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury
@pukica ja držím, aj už nafurt budem! Akurát si robím bryndzovú pomazánku s cibuľou a cesnakom medvedím, na grahamový rohlík bude.
13. apr 2012 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki a delis aj s mm ci len sama?
13. apr 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ta nedelím bo MM nemám :grinning: o to ľahšie mám to stravovanie, deti mi pojedia hocičo...
13. apr 2012 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki jaj tak :slight_smile: takze aj deti papaju to co ty?
13. apr 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ta dakedy hej, inokedy veď jedia v škôlke, a na večere raňajky im aj jogurt alebo buchta alebo vianočka s maslom dobré....no a zeleninové polievky pojedia, zemiakovú kašu s niečím tiež, rizoto zeleninové tiež...a varí aj babka a ona klasika babkovské jedlá tak tam sa najedia aj normálnej nedelenej stravy...
13. apr 2012 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki ta ty tiez vychod? :grinning:
13. apr 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, blízky východ.
@fleury
13. apr 2012 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
haloo, kde ste? :slight_smile:
14. apr 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ahojkyyy,ja som bol v piatok hyrit vonku,po dvoch rokoch tenkrat po druheeee a vcerajsok som prevegetila a vecer som kukala telku
ja som stale masovaaaa :grinning: uplne zavyslacim na paradajkovej polievke so syrom,opat som si musela vceraspravit :sweat_smile: a dnes k tomu masko s chrenovou stavickou a so salatikom mnam ale som strasne slaba,nemam tu pevnu volu ako v uplnych zaciatkoch :frowning2:
15. apr 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica mnaam, paradajkova polievka so syrom, pocas delenej sme ju este nemali :zipper_mouth: :sweat_smile: Inak dnes to su uz 2 mesiace, co delime :slight_smile:
15. apr 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury tak si ju frisko sprav ja ju zboznujeeeem :slight_smile: a aky je stav po dvoch mesiacoch?nech zavidiiiim :sweat_smile:
15. apr 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica 4 kila dole :slight_smile: ty si ako na tom?
15. apr 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury no ja so dala dole tak isto 4kila ale za prvy mesiac,druhy stagnujem kedze sa neviem udrzat na uzde :frowning2:
15. apr 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica ja 2 kila za kazdy mesiac, ale predpokladam, ze sa to zastavi, lebo telo nemoze chudnut stale :sweat_smile:
15. apr 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok