Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
10. apr 2012

@fleury jaaa se z toho picnu,no hned mam lepsiu naladu,zajtra teda fakticky zacinam 🙂

fleury
10. apr 2012

@ninimini dakujeeem 😵 😵

fleury
10. apr 2012

@pukica drzim palce a uvidis, ze to ide! 🙂

pukica
10. apr 2012

@fleury dakujeeeem,tento mesiac musim zamakat a neulievat sa ani si neulievat 😀 😀

barracudablur
10. apr 2012

ahojte, narazila som na super web o chudnuti a dietach... je tam popisana aj dukanova dieta a 90 dnova dieta, ktore sa daju prisposobit na delenu stravu, klikajte na http://www.topdieta.sk

fleury
11. apr 2012

Ahojte

my dnes sojovy gulasik s knedlou 🙂 cez vikend sa chystam na tie kelove zavitky 😉

yukki
11. apr 2012

Ja som dnes dorazila veľkonočné koláče bez cukru, chutili aj všetkým nič netušiacim návštevám, mrkvové rožteky s makovou a orechovou plnkou....hmmmmmmmmmmm

pukica
12. apr 2012

dnes je tu tiez nejak tichoooo 🙂

ja som dnes papkala salamku so syrom na ranajky a zeleninka,na obed sme si dali sunu so zeleninkou a ted na veceru som spasla dva taniere paradajkovej polievky so syrom 😅
zajtra bude polievocka este a lecooo 🙂
@fleury ako dopadli zavitky?robila si?

fleury
12. apr 2012

@pukica este nie, cez vikend urobim 🙂 dnes sme dojedli sojovy gulas a zajtra budu zapekane sampinony, kedze dnes mali na nich akciu, nemohla som odolat 😀

pukica
12. apr 2012

@fleury oki cakam na avizo chute 😉 ja sa nejak neviem dokopat na rastlinny den,furt si nieco vymyslim v com je bud syr salama alebo smotana 😅 aaa dala by som si nieco dovolene sladke,nejaky kolacik,ale to asi nie je,ci mate nejaky fajny recept niekto?

fleury
12. apr 2012

@pukica vsak strudlu mozes 😅

pukica
12. apr 2012

@fleury ale tu len v rastlinny den,ja by som si v zvieratkovsy nieco dala 😒

fleury
12. apr 2012

@pukica ale no, som myslela, ze som ta motivovala, ze to ide aj ked si das aj aj 😀

pukica
12. apr 2012

@fleury jaaaaj vidis,nejak som na to zabudla 😕 tak si teda na dezert pockam kym sa nepreorientujem na rastliny 🙂

fleury
12. apr 2012

@pukica vyzera, ze tu uz delime len my 😀 a este yukki 🙂

barracudablur
12. apr 2012

caute baby, tato dieta - http://www.topdieta.sk je super, povinne kazda precitat a ucit sa,.. tu v diskusii bolo uvedenych vela poloprav, takze si dostudujte 🙂

yukki
13. apr 2012

@fleury
@pukica ja držím, aj už nafurt budem! Akurát si robím bryndzovú pomazánku s cibuľou a cesnakom medvedím, na grahamový rohlík bude.

fleury
13. apr 2012

@yukki a delis aj s mm ci len sama?

yukki
13. apr 2012

@fleury ta nedelím bo MM nemám 😀 o to ľahšie mám to stravovanie, deti mi pojedia hocičo...

fleury
13. apr 2012

@yukki jaj tak 🙂 takze aj deti papaju to co ty?

yukki
13. apr 2012

@fleury ta dakedy hej, inokedy veď jedia v škôlke, a na večere raňajky im aj jogurt alebo buchta alebo vianočka s maslom dobré....no a zeleninové polievky pojedia, zemiakovú kašu s niečím tiež, rizoto zeleninové tiež...a varí aj babka a ona klasika babkovské jedlá tak tam sa najedia aj normálnej nedelenej stravy...

fleury
13. apr 2012

@yukki ta ty tiez vychod? 😀

yukki
13. apr 2012

hej, blízky východ.
@fleury

fleury
14. apr 2012

haloo, kde ste? 🙂

pukica
15. apr 2012

@fleury ahojkyyy,ja som bol v piatok hyrit vonku,po dvoch rokoch tenkrat po druheeee a vcerajsok som prevegetila a vecer som kukala telku
ja som stale masovaaaa 😀 uplne zavyslacim na paradajkovej polievke so syrom,opat som si musela vceraspravit 😅 a dnes k tomu masko s chrenovou stavickou a so salatikom mnam ale som strasne slaba,nemam tu pevnu volu ako v uplnych zaciatkoch ☹

fleury
15. apr 2012

@pukica mnaam, paradajkova polievka so syrom, pocas delenej sme ju este nemali 🤐 😅 Inak dnes to su uz 2 mesiace, co delime 🙂

pukica
15. apr 2012

@fleury tak si ju frisko sprav ja ju zboznujeeeem 🙂 a aky je stav po dvoch mesiacoch?nech zavidiiiim 😅

fleury
15. apr 2012

@pukica 4 kila dole 🙂 ty si ako na tom?

pukica
15. apr 2012

@fleury no ja so dala dole tak isto 4kila ale za prvy mesiac,druhy stagnujem kedze sa neviem udrzat na uzde ☹

fleury
15. apr 2012

@pukica ja 2 kila za kazdy mesiac, ale predpokladam, ze sa to zastavi, lebo telo nemoze chudnut stale 😅