Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
16. apr 2012

@fleury to je kto ta veronika?? ja idem radsej spat nech nespravim blbost 😝 bru nocku

pukica
17. apr 2012

@fleury dobre ranko,tak tuto veroniku nepoznaaaam 🙂
jaksik nemam doma vhodne pecivko tak si idem dat pomaranc a jablo na ranajky a k tomu kavicku na obed zvysok strapaciek a vecer este uvidim ktorym smerom sa pohnem 🙂 von sa mi nechce bo je dazdivo 😒 takze budeme trcat doma ach

zabka88
17. apr 2012

@ninimini super moja, gratulujem 🙂 a zdravotne je to oki?

ninimini
17. apr 2012

@zabka88 zatial hej okrem toho že som teraz chorá🙂)

ninimini
17. apr 2012

@zabka88 a dakujem

zabka88
17. apr 2012

@ninimini 🙂 hlavne že si oki 🙂

ninimini
17. apr 2012

@zabka88 ved to ty si mala nejaké problémy

zabka88
17. apr 2012

@ninimini ja?? 😲 ja nie, možno myslíš inú holku čo mala tie zápaly.. musela by som kuknúť na nick, ja som zdravotne vcelku oki, len sa nám nedarí otehu ale ešte len pol roka sa snažíme, tak tomu dávam ešte čas..

ninimini
17. apr 2012

@zabka88 zle som to napísala mala som na mysli či si mala ty nejaké problémy pri diéte ale nemala ako čítam lebo viem že niektoré bolí hlava na začiatku alebo ich prehána.
to ešte nič neznamená snažíte sa kratučko a nie vždy sa to na ten mesiac podarí neboj bábo určite príde daj si do spále granátové jablko to je podla feng suej a budeš tehu hned🙂)) a alchimelku pi to je tiež dobré budem ti držat palce

zabka88
17. apr 2012

@ninimini kde si ho mám dať ? 😕 to jablko? 🙂
nie nemala som problémy, ale ja som falšovala, som jedla ovocie čo sa nesmie, ale neľutujem lebo váha i tak išla krásne dole, som schudla zo 5kg, a to je tých mojich zakliatych 5 kg, čo hrozne ťažko zhadzuje a o to rychlejšie priberiem späť 😔 dukan je super, ale človek musí byť úplne zdravý, nekojiť a ani teraz keď sa snažíme tak radšej neriskujem 🙂

fleury
17. apr 2012

@pukica kup si, maju to aj v tescu pri dia vyrobkoch..neolutujes, zavislost na ntu 😀

fleury
17. apr 2012

my dnes zapekane zemiaky s karfiolom 😎

fleury
18. apr 2012

halo halo, delenkarky, kde sme??!

my dnes cestovinky so sampinonovou omackou 😎
aaa dalse kilecko dole 😀

ninimini
18. apr 2012

@zabka88 do spálne si ho daj

ninimini
18. apr 2012

😀 😀 @fleury gratulujem

fleury
18. apr 2012

@ninimini dik, aspon niekto tu dnes zavital 😀

ninimini
19. apr 2012

@fleury ja vás sledujem stále 🙂)

fleury
19. apr 2012

@ninimini mas zariadene v byte podla feng suej? 🙂

fleury
19. apr 2012

hlasim akciu na pomazanky alfa bio..v kauflande za 0,49 😎

ninimini
19. apr 2012

@fleury nie ale zaujímalo ma to🙂)

fleury
19. apr 2012

@ninimini mna to tiez zaujima 😉

ninimini
19. apr 2012

@fleury ono to dost pomože 🙂) ked tomu človek verí a chce niečo zmenit🙂)

fleury
20. apr 2012

co to, @pukica kde siiii?

pukica
20. apr 2012

@fleury ja vieeeem zanedbavam to tu 😒 ale ked ja sa nejak neviem zastavit posledne dni a Tamarka si nejak zmyslela ze bude chodit neskoro spavat ach
inak sa snaziiim jest podla pravidiel,predvcerom som robila kuracie stehna a prsa na kyslej kapuste a zo zvysku kuratka som spravila suprovu polievocku s veeeela zeleninkou
a dnes sme mali sosovicovy privarok mnaaaaaaaaaaam a kedze som nestihala veceru tak si idem dat jeden dva croasntiky co som si akurat upiekla 😝
ocuuvaj baba jedna,ty uz musis menit satnik ked ti tak pekne kilecka odchadzaju,hm? 🙂

fleury
20. apr 2012

@pukica ani nie, skor sa vojdem konecne do veci spred tehu 😀 ale furt som este v pluse 3 kg oproti povodnym kilam, ale ja som uz spokojna 😉

pukica
20. apr 2012

@fleury no ja by som bola najsamspokojnejsia keby som klesla o take tri kilecka este ale nejak to faaaakt nejde dole,zeby som uz starla a tie kila sa ma nechcu zbavit? 😕 😅

fleury
20. apr 2012

@pukica nooo asi na tom nieco bude, ze cim sme starsi tym tie kila idu dole tazsie a tazsie 😅

pukica
20. apr 2012

@fleury dakujeeeem za pekne slova 😝 aspon sa necitim blbo ked mi to nejde dole jedna radost 🙂

fleury
20. apr 2012

uz to nie je take spalovanie ake byvalo 😀 a co planujes cez vikend varit?