• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

22. marca 2017 
@pukica šak prípadne do cieľovej váhy ostaň na tej prísnejšej, svojej......overenej. A potom možno si kus povoľ pokombinuj...ja neviem, vravím, že toto všetko sú veci, ktoré som si len prečítala, napokon doktor, čo mi doporučil delenú stravu vravel furt Jesť ako jedli naši predkovia-jednoduché jedlá...
25. apr 2012 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica vazne? u nas zase mali tie kelove zavitky dobry ohlas :slight_smile: aj mala praskala ako diva :grinning:
25. apr 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki mne dr vravela to iste
25. apr 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki vidis to,poriesim to tak :wink: a pak pospekulujem
@fleury no priatelovi to chutilo ja som mozno vyfasovala nejaky blby list :unamused: ale viac to veru robit nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica ja som ich nechala vo vriacej vode trochu dlhsie, mozno preto neboli take horke
25. apr 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam sa aj ja. som na tejto diete tyzden. zatial ani deko. okrem toho cvicim 2x tyzdenne zumbu. a od buduceho tyzdna idem aj plavat 1x tyzdenne. drzala som tuto dietu asi pred 4 rokmi a islo to krasne dolu ale samozrejme aj som vela cvicila. dnes rano vajicko, na obed aljaska treska so salatom, olovrant -hrst orechov, vecera opät rybka. co mate dnes vy? zajtra by som chcela robit jablkovu strudlu, uz ste ju niekto robili? nemozem posypat ani hnedym cukrom???? neviem cim to osladit aby mi to aj mm zjedol
25. apr 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma napadlo ze co vsetko take listkove cesto obsahuje?
25. apr 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat medom.
25. apr 2012 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co poviete na sladke v zivocisnej skupine kysla smotana so skoricou a medom? v pohode?

a co sladke v rastlinnej bud bebe dobre rano /rano/ alebo susene marhule? alebo co slivkove gule?
25. apr 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som práve našla slivky v bielkovinovej skupine. Med v uhlohydrátoch, kyslú smotanu neutrál.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si robím sladké ryžový chlebík s maslom a medom. Alebo jogurt s medom a vločkami.
25. apr 2012 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki a co si myslis o listkovom ceste????
25. apr 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa v pohode, čo ja viem...narvala by som doň nejaké orechy s medom alebo sladké sypké jablká...ne? so škoricou....alebo tvaroh, ten je neutrál s medom...hm...dalo by sa kadečo
25. apr 2012 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki no ja len ci tam nie je nabuchene aj muka, aj mlieko, aj vajce aj neviem co. idem mrknut do obchodu
25. apr 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat super je ze kysla smotana je neutral / i ked som si nie tym velmi ista/ lebo ta sa hodi do vsetkeho jedla. mnaaaaam
25. apr 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kuchárskej knihe je múka, voda, prach do pečiva, maslo a žĺtky. Takže Ok...a v obchodnom neviem...
25. apr 2012 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki same éčka :slight_smile: ale inak v poho rastlinna
25. apr 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki slivky v bielkovinovej? :confused:
25. apr 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes rezanky s tvarohom :slight_smile:

@liat vitaj a snad tu vydrzis co najdlhsie :slight_smile: u mna ide vaha pekne dolu aj bez cieleneho cvicenia, co ma nesmierne tesi :grinning:
25. apr 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury vdaka, aspon sa mam s kym delit :slight_smile: a snad aj ziskam nove recepty
25. apr 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury hej, takmer všetko ovocie je tam, okrem sladkých jabĺk a banánov, datlí a fíg a sušených plodov-tie sú v sacharidovej gr....tu píšu
25. apr 2012 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat urcite ziskas! :slight_smile: mne tu baby poradili uz mnohokrat s delenim aj receptami
25. apr 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury tak super, co ides zajtra jest? ja idem robit makovu strudlu s medom a cesnekovu polievku
25. apr 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. apr 2012 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liat este netusim, uvidim rano, mm dovliekol domov kopec pomazanok :grinning: tak asi budeme tie likvidovat
25. apr 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki tak to mi dost spestri jedalnicek! :grinning: korenie, kecup a horcicu beru ako neutral? co rozumies pod kombinovat menej?
25. apr 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ake? ake mozem? s cim to jes?
25. apr 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury čo ja viem...tak hlboko sa nad tým až nezamýšľam že menje alebo viac...môže sa a dosť. Ja to už nejako nesledujem, jednoducho sa podľa toho chovám a dobre.
25. apr 2012 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat alfa bio, sojove, z tejto temy som sa o nich dozvedela :slight_smile: najlepsiu cenu najdes v kauflande, ale maju ich skoro vsade, aspon u nas. Jem to s chlebom a zeleninou, skus, fakt su dobre!
25. apr 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki a co to korenie a kecup..neutral, ze?
25. apr 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok