Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
30. apr 2012

dnes boli cestoviny so spenatom 😎

fleury
30. apr 2012

@pukica tak aky bol vikend? 🙂

liat
1. máj 2012

baby ake mate dnes menu? ja pecene zemiaky so salatom

pukica
1. máj 2012

@fleury noo vikend bol v pohodeeee 🙂 zvladla som to 😝
vcera som spravilapous v posilke,zobrala som malu so sebou kedze tam maju novy detsky kutik ze reku zahra sa s kamoskinou malou a houby houby zlata rybka 😒 v kuse mi bola v patach takze som zvladla len stepper,par brusakov a hasla,takze posilka nehrozi ☹ budem musiet aspon doma tie brusaky nezanedbat bo sice ila isli dole mišelin na bruchu je stale :(

my sme dnes mali hrachovu kasu,zajtra dojeme ale este netusim co ukuchtim na stvrtok...

fleury
1. máj 2012

ahojte

my dnes na obed spagety so sampinonovou omackou a na veceru super chlebik s pomazankou a zeleninkou, mnam! a kedze mm urobil sojove parky dala som si aj z tych 😀

@pukica ja teda necvicim vobec 😕 tak som celkom happy, ze pneumatika nie je 😀 😅

pukica
1. máj 2012

@fleury ti zaidim tu nesunku ☹ ale tak co uz nevozme byt vsetky take stastne 😀 ja som nejaka chora dnes,ide na mna ieco,som zvedava kedy sa dostanem do postele,mala sa zatial nechysta ☹

ako si robila sampinonovu omacku?take spagetky by som si aj dala

fleury
1. máj 2012

@pukica my kupujeme v DM-ku spagety Alnatura, velmi dobre chutia. Na oleji oprazim cibulku, pridam sampinony, podusim a pridam sojovu smotanu alebo sojove mlieko, korenie podla chuti 🙂

pukica
1. máj 2012

@fleury a este otaaazocka,sojovu smotanu kde kupujes?mlieko som videla v potravinach,fest drahe 😒 ci so suseneho sojoveho?

fleury
1. máj 2012

@pukica jj, susene sojove som myslela a sojovu smotanu v biopotravinach kupujeme. Ale je fest draha 😠

pukica
1. máj 2012

@fleury dakujem moc pekne za odpovede 🙂 taze za smotanou sa hrabat nebudem 😀 idem do postele vyspat chorobu ☹ dobru nocku prajem

fleury
1. máj 2012

@pukica za malo! a skore uzdravenie! 😉 bruu

adamko05
1. máj 2012

zajtra už idem na toooo... dobroty zabíjačkové spráskané, a ostatné v mrazáku... ráno rožtek, na obed rožtek alebo zemiaky, uvidím, ako stihnem z práce.... a medzi tým dáke sušienky Bebe padnú, isto.. po takom rozjedenom víkende 😝

tosijo
2. máj 2012

ahojte, chcela by som začať s delenou stravou, ale nechce sa mi čítať všetky strany dozadu. popíšete mi prosím v skratke alebo do IP ako na to. čo s čím, čo nie...
a kolko a za ako dlho sa vám podarilo schudnúť? ja by som chcela tak 10kg 🙂 na začiatok.
dakujem 🙂

liat
2. máj 2012

@adamko05 jes normalny rozok? biele pecivo? to ja som vylucila uplne. no ja tiez dnes peciem jaternice muzovi, ale co si dam ja vobec netusim ☹

adamko05
2. máj 2012

@liat ano, lebo inak by som si musela piecť doma... v obchode su aj tak poväčšinou len dofarbené tie tmavé ... takže obyčajný, aký príde 😉

fleury
2. máj 2012

@adamko05 a mas doma pekarnicku? ja uvazujem kupit..presne ako pises, v obchode to pecivo casto zdaleka nie je take, ake by malo byt

adamko05
2. máj 2012

@fleury mám, ako som bola na MD, fičala stále, denne... chlaba, koláče, buchty, rožky... vianočka... teraz síce fičí dosť, ale chleba pečiam ozaj sporadicky... 😝

fleury
2. máj 2012

@adamko05 takze spokojnost s nou bola velika? aku mas, hod link

adamko05
2. máj 2012

@fleury bol, aj je.... 😉 (nie je nad domáce buchty, buctičky, knedľu, či vianočku) 😵

adamko05
2. máj 2012

@fleury mám túto... http://domace-pekarne.heureka.sk/ecg-pcb-538/
a teraz boli super v TEscu za 12 e pekárničky... keby nemám, isto kúpim...
ja som si ale chlebík piekla poväčšinou v rúre... preto teraz nemám moc toľko času... ale kto má raz z pekárne, tak v pohode, nastaviš a za 3 hodky máš chlebík, ale detom aj MM chutil viac z rury taký oválny 😉

no, balím dom.. papa

dnes na obed žemla s rast. maslom, na večeru dám zemiaky...

fleury
2. máj 2012

@adamko05 jj boli, ale predavacky si ich rozobrali, aspon u nas 😀

liat
3. máj 2012

@adamko05 rastl.maslo je povedzme rama? skoda. fuj

adamko05
3. máj 2012

@liat povedzme 😉 , alebo Veto, alebo čo ja viem, Flora... ja si na to dám med a jaká papina ku káve... samotné ani ja moc eee 😝

fleury
3. máj 2012

tak my vcera placky s kapustou a dnes fliacky s kapustou, zeby zajtra zase kapusta? 😀

liat
4. máj 2012

my dnes zemiak placky s lecom

ninimini
4. máj 2012

ahojte tak čo ako sa vám darí 🙂)

fleury
4. máj 2012

@ninimini sevas, uz som chcela vyhlasit po tebe patranie 😀 inak vsetko po starom, delime 🙂

nelka012
5. máj 2012

Ahojte dievčence potrebovala by som keby ste boli také dobré a poslali my neaké recepty na delennu stravu . Ďakujem!!!
🙂

ninimini
5. máj 2012

@fleury bola som chorá a aj deti tak nebol čas potom som tu mala rodičov tak teraz pozerám či ste ešte tu 🙂) a ako vidím kráááásne sa držíte🙂)

fleury
5. máj 2012

@ninimini jj, sice je nas tu uz len par, ale drzime sa ako klieste 😀 a ty si stale na dukanovej? 🙂