Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
5. máj 2012

@fleury ešte hej i ked prehrešky vo forme sladkostí ale ešte sa tam trááápim 🙂)

fleury
5. máj 2012

@ninimini a kila idu dole? u mna uz ani nie, ale nepribudaju, to je hlavne 😀 🙂

ninimini
5. máj 2012

@fleury zatial 6kg je dole ale zajtra mám vodu tak dúfam že ešte jedno pojde 🙂)

fleury
5. máj 2012

@ninimini paraaada!! 😎 🙂

ninimini
5. máj 2012

@fleury tažko vyhladované🙂)

fleury
6. máj 2012

ja som dnes mala 1x odkedy delim cisto zivocisny den 😀 rano jogurt, na obed maso so zeleninou a na veceru tresku..huraa, zajtra rastlinky!! 😀

fleury
7. máj 2012

kde steee??? 🙂

pukica
7. máj 2012

@fleury ja som tu 🙂 aj ked vikend som mala statocne pracovny,vcera hokej kuk tak ako aj ted 😝 a nejak nedelim posledne dni 😒 a mam bachor ako sud takze musim pritvrdi v deleni ale ked furt sa nieco deje preco to nejde ☹ no musim byt na seba tvrda ach a hlavne do augusta musim zhodit este aspon dve kila

fleury
7. máj 2012

@pukica a dnes si kukala hokej? 😉
my sme dnes mali pizzu, takze kusok sme zhresili, ale tak normalne 😀 mne sa ta vaha uz drzi pekne 🙂

pukica
7. máj 2012

@fleury hej aj dnes som kukalaaaa huraaaa 🙂
drzat sa drzi aj mne vaha,hore nejde,teda aspon dufam,bojim sa postavit na vahu 😀 ale fest som nepuchnutaaaa som dnes vypila litre caju tak neviem ci z toho ci co 😒

ja som dnes zhresila hrooozne,fasirky so zemiakovou kasou mnaaaaam

fleury
7. máj 2012

@pukica nie si pred mrchou? vtedy som aj ja taka nafuknuta 😝
a zeleninove fasirky si nerobis?

pukica
7. máj 2012

@fleury mrcha mi skoncila pred cca tyzdnom takze ee
vies co,raz som skusala zeleninove fasirky a nedopadlo to boh vie ako 😀 ale spravim si veru aj take ked sa nakopnem konecne 😝
ale taka zemiakova kasa s maslom a mliekom mmmm to som si nemohla dnes odpustit 😝

fleury
7. máj 2012

@pukica vsak raz za cas si treba dozicit 😎 ale priznam sa ti, ze mne ta pizza uz tak nechutila 😅 akoze vycitky nemam ani nahodou 😀 ale naozaj uz to nie je co byvalo 🙂

pukica
7. máj 2012

@fleury no ja na tom tak nie som 😅 mne chuti vsetko tak ako pred tym ale napr som si vsimla ze neja ci uz privarok alebo parky prosto kde je ako priloha chleba tak ten chleba mi nechyba,neziada sa mi 🙂

adamko05
8. máj 2012

@pukica my máme nejaké podobne obdobia... ja teraz tiež moc nie.. 4 dni voľna mi to neja už druhý týžden nedovoľujú.. ako som v práci, ide to.. ale doma sa 4 dni nejak neviem prekonať, dva ešte hej,a le 4 je na mňa moooc 😀 😠

adamko05
8. máj 2012

ahojte inak
sme u našich, to o delení moc nemôže byť reč... budeme grilovať to si teda si šupnem aj chlebík 😝

fleury
8. máj 2012

@pukica ja mam toto pri mase, zemiaky ani ryza mi absolutne nechybaju 🙂 clovek si uplne inak vychutna to maso

pukica
8. máj 2012

@adamko05
@fleury ahojte babenky,ja som dnes KO,od pol 9 som parketovala a dosla som domov pred hodkou znicena som jak pes,o deleni vru rec nemohla byt nejak som ani nerozmyslala co podelit,spravila som cestovinovy salat so zeleninkou a kyslou smotanou pre chlapa a diet a ja som si dala v cinskej restike masko so zeleninkou a torska ryze aj ked ta ich neslana ryza...no nic moc 😒
a napuchnuta som bola aj dnes sakra,mala by som si asi dat uz konecne ovocny den,troska sa precistit,hadam to pomoze 🙂

fleury
8. máj 2012

@pukica 🙂 tak sup do postele a zajtra deliiime 😀 😅

pukica
8. máj 2012

@fleury uz sa pooomaly prevalujem do postele bruu nocku,a ten cestovinovy salat je ci nie deleny?ked ste tu minule rozoberali aj nejake mliecne vyrobky ako neutral... :-O

fleury
8. máj 2012

@pukica ja som minule poliala salat jogurtovou tatarkou a paradicka! 😉 pokial tam nedas maso, tak problem by to nemal byt. Ja som davala sojovu salamu alfa bio

pukica
9. máj 2012

dobre rankooo 🙂 baby chcem sa opytat ci je puding neutral alebo kam ho zaradit?bo keby bol tak mam fajny recept na sladke v maskovy den 😉

liat
9. máj 2012

caute baby, takze sa drzime zatial len ja a @fleury ? zelam vam aby ste sa do toho dostali. mne je tak fantasticky, 4 kilecka su uz dole juchuuu, delim skoro dva mesiace. teraz sa to urcite zastavi, ale neva. kamarat co sa venuje cviceniu a dietam, tak povedal ze mam dobru dietu, ale ze raz za tyzden by som mala "odzubat" telo a dopriat si vsetko , ze lebo telo si zvykne a prestane chudnut. potom ho takto oklamem a na druhy den to zasa spustim. co si o tom myslite? co dnes papkate? ja som robila vcera ryzu a maso na hribikoch. takze ja som si dala ryzu s tou stavou a hlavkovy salatik, to mam aj dnes. ranajky bebe dobre rano

fleury
9. máj 2012

@liat u mna to slo tiez tak ako u teba, teraz to stoji, dala som dole skoro 6 kil. Tiez si myslim, ze telo nebude pri delenej chudnut nekonecne, len do urcitej vahy. Ja som nikdy nedrzala delenu tu striktnu, ze cely den len rastliny alebo maso, jem na co mam chut, co si telo ziada a funguje to 😎

My dnes rizotko 🙂

fleury
9. máj 2012

@pukica ked je so sojovym mliekom tak rastlina..aky mas recept?

pukica
9. máj 2012

@liat no klobuk dolu ak to zvladas tak dlho a tak v pohode 🙂 nechcem byt mudra ale ked si das stavu z masa na ryzu nie je to to iste ako keby si si tu ryzu dala rovno s masom?som citala ze ani vyvar z masa nie je kombinovatelny s rastlinkami...ale ak sa milim tak ma opravte 😉

a k tomu co tvoj kamarat vravel-podla mna na tom nieco bude 🙂 ja to robim v podstate tak isto,len mam ten cas na odžub mierne dlhsi 😀 vaha sa mi zastavila a ked sa zmobilizujem zase na sebe zamakam nech tie 2-4 kila dam dole 😉 do svadby musim byt kocka 😝 😅

pukica
9. máj 2012

@fleury mlieecko ziadne,citaj,podla mna to je na maskovy den ako stvorene,hm? http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8176

yukki
9. máj 2012

nie je ten pudingový prášok vlastne sacharidovej povahy? kukuričný...alebo nejaký taký...škrob? teda ako múka?

fleury
9. máj 2012

@pukica kedy mas svadbu? 🤐 🙂

pukica
9. máj 2012

@yukki nebre mi tooooooooooooooo 😝 neviem preto sa pytam ze ci sa to da niekam zaradit 🙂