• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

29. marca 2017 
@liat my grilovane masko so zeleninou a udenym syrom :sunglasses:

dnes som sa vazila, tak za 2 tyzdne pol kila dole
13. máj 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fleury gratulacia :slight_smile:
13. máj 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halo halo, kde ste?

my dnes spagety so sampinonmi :sunglasses: na ranajky klasicky jogurt ..
14. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes granadir..uz mam pocit, ze si tu pisem sama so sebou :zipper_mouth: :grinning:
15. máj 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...caz deň grahamové rohlíky s kadečím, obed kozie mlieko, večer zemiaky s bryndzou, klasika. Liahnu sa kurence, nie je čas na varenie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2012 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki jej, tak konecne niekto odpisal :grinning:
15. máj 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki bryndza je aka skupina???
16. máj 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury budem sa snazit navstevovat toto forum castejsie, ja dnes zemiaky so salatom, zajtra bude asi granadir, dik za typ :wink: uz mi dochadzaju inak napady
16. máj 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat ja ju beriem ako neutrálnu. Aj v tej nemeckej príručke tam bola, medzi neutrálnymi.
16. máj 2012 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki a ja si preco nerobievam bryndzove halusky?????? aaaaaaaaaaaaaaa. mnam. co je vsetko neutralne vies tak z rychlosti napisat?
16. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat na stranách 87 a 88 som to opisovala...aj som dávala link na jednu slovenskú stránku
16. máj 2012 o 20:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat @yukki ja uz tiez davam do jedalnicka tu neutralnu skupinu
16. máj 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki dik
18. máj 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co varite cez vikend baby?

@pukica ty zas nedelis, priznaj sa :grinning:
18. máj 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury do kelu,caala som kedy kliknes na moj nick a napises :stuck_out_tongue_closed_eyes: odhalila si ma,nedelim,ja mam potrebu rusit a dat si chebik s maslom a zeleninou,alebo so srom proste to so nemozes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale som sa rozhodla ze budem par dni este rusit a pa pekne delit,14 dni ratlinky na zaciato a pak rozne,len sa bojim aby som neschudla moc a potom saty co si davam sit mi budu velkeeee :grinning:
18. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica :grinning: uz ta kusocek poznam, tak som vedela, co je vo veci :grinning: uz sa tesime na foto v satach! :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj,budem poctivo informovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja len pevne dufam ze aspon saty budem mat :grinning: boty som si uz zohnala co je u mna veeeelky problem pri mojej velkosti,no balerinky deichmann ficia supr :slight_smile:
a ked sa preladim na delenku ta budem prispievat aj jedlom a receptami :wink:
18. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica :slight_smile: som si uz v deichmanne aj ja popozerala topanky, po tom co si pisala a naozaj, aj lode predavaju :grinning: :sweat_smile: tak sa tesim na recepty, lebo by uz helfla nejaka inspiracia :slight_smile:
18. máj 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury diky ze lode :grinning: veru ode som nasla na prvy sup a to som myslela ze v tejto sfere budem neuspesna a nestastnaaaa :slight_smile: neboj ked najdem recept vyhovujuuuci tak hodim :wink:
18. máj 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica vsak aj ja mam lode, treba nazyvat veci pravym menom :grinning: a co fajne nezdrave si tento tyzden jedla? :sweat_smile:
18. máj 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ake lode mas ty? :-O
nooo napr ryza s masom na kari mnam,rybaciu pomazanku s chlebikom,bryndzovu pomazanku s chlebikom sosovicovu polievku s normal mliekom chlebik len tak s maslom,spagety so zeleninou a tatarkou ale snazim sa nekombinovat moc,ale ked ma prepadne chut na chlebik s niecim zakazanym neodolaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica same lahodky! :grinning: mam c.41, uz som sa tu chvalila :grinning:
18. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury zeee? ani nevies ako mi srdco pisti po takom jedle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a viem ze si sa chvalila ale vedz ze ja som zabudlaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica v pohode, aj ja som uz zabudla tvoje cislo, ale viem, ze je vacsie :grinning:

u nas dnes zemiaky so zeleninovymi fasirkami
19. máj 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky, pridám sa k vám .. ja sa takto stravujem už dlhšie, niekedy to preklopím fastfoodom či kebabom či zákuskami, ale už nemám ťažké návraty k tomuto zdravému stravovaniu, síce chlebík s maslom a paradajkou ma niekedy zlomí :slight_smile:

ja som skôr donútená mojím žalúdkom, z vyprážaného mi je zle, z pečiva som zahlienená a nejak podvedome som prešla na bielkovinovú stravu poobede, cukry si doprajem doobedu, občas aj poobede ako ovocie

len neviem, čo urobiť s tým preháňaním, ak sa istú dobu stravujem spôsobom ryža-omáčka-mäso-šalát a ked prejdem na formu mäso a šalát, tak ma potom preháňa .. máte s tým skúsenosť?
19. máj 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadne nove inspiracie :frowning2:
21. máj 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury tak som naspat,oddnes ficim poctivooo na delenke :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim do tych siat nejake to kilecko este zhodit nech som k svetu :grinning:

taaakze na ranajky bananovy koktejl so sojovym mliekom samo,obed v cinskej restike,zeleninovy tanier a na veceru kus kus so zeleninkou mnam :slight_smile:
21. máj 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja dnes bebe dobre rano s kavou, obed granatir s uhorkou a vecera to iste, medzitym vlasske orechy
21. máj 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obed šašlyk z diviny a jahňacej pečene, zelenina, večera bryndzová nátierka na graham.rožku
21. máj 2012 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica ale nezabudaj, ze netreba zhodit az moc! :grinning:
21. máj 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok