• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

29. marca 2017 
@fleury len či vydrží je to dost drsné.))) ja som dva týždne jedla všetko ale naozaj všetko čo sa dalo proste som už nemohla vidiet ani jogurt ani tvaroh
28. máj 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury ale ne, vykaslala som sa na to, radsej pojdem na to pomaly, ked som si precitala na to ohlasy ako ludia kolabovali, tak nie dik, ja potrebujem byt fit pre malu, a nestoji mi to za to aby som si ublizila, takze zostavam :slight_smile:
takze pokracujeme, rano acidko, obed budu pecene kur.stehienka a vecera to iste

co vy??
28. máj 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ninimini takze uz tu dietu nedrzis? :slight_smile:

@liat mudro! :wink: ja este neviem co navarim, rano lietacky, teraz som prisla od zubarky a nemozem jest :angry: :grinning:
28. máj 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury co je horsie? bolest alebo ze nemozes jest? :grinning: s vahou strasne stojim, som z toho zufala. a strasne mi chyba sladke, co si davas?
28. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja med...špaldové pukance v mede opražené, banány....zelený čaj-je síce horký, ale úprejde ma po ňom chuť na čokoľvek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2012 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury ale držím
28. máj 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat nebolelo ma nic, ale ten hlad bol hrozny :grinning: nakoniec som mala aj tak az veceru, tresku :slight_smile: ked mam chut na sladke dam si nejake sladke ovocie vacsinou, jablko, hrozno, hrusku alebo cheerios milujem..potom mam zas pre zmenu chut na slane :grinning:
28. máj 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury nie je ti zle ked si das samotnu tresku? ja milujem tresku. ja som dnes dala jahody zo zahradky, doslova som sa obzrala :grinning:
28. máj 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury zdraviiim,mali sme dost divoky vikend tak to delenie nejak neslo :unamused: ale tych 5 dni pekne poslusne :slight_smile:
no vcera ani nie a dnes som sa tesila ze si robim delene ranajky plus obed a vsetko je ok,no ked som dojedla mi trklo ze sak ovocie s mliekom nemvozem ach a ja na ranajky ovocny-mliecny koktail a na obed budeme mat tekvicovy privarok mnaaaam :slight_smile:
no fakt tu ubudaju baby,uz sme tu len my dve?a ja len kde tu...
29. máj 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj som si nevsimla ze uz je dalsia strana popisana :grinning: beriem spät ze sme tu len dve xi
29. máj 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica to sa mi stalo skoro dnes rano. zahrada plna jahod a ja si nemozem urobit na ranajky koktejl :angry:
29. máj 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat nie, dokonca zjem menej ako s rozkom :zipper_mouth:
29. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica kazdopadne nas naratas na prstoch jednej ruky :grinning: co si mam vysvetlit pod pojmom divoky vikend, len jedlo ci aj zbytok? :sweat_smile:
29. máj 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zajtra ma segra pozvala na lokse s makom. mozem ne? lebo straaasne lubim
29. máj 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@liat mozes, takze dobru chut! :grinning:
30. máj 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury boli vyyyyytecne :grinning:
30. máj 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liat takze aj dupla bola? :grinning:
30. máj 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes zeleninove fasirky so zemiakovou kasou
30. máj 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury jasne :sunglasses: ako robis prosim ta tie zel.fasirky?
30. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat zmiesam zeleninovu zmes so zltkom, struhankou al. ovsennymi vlockami, vytvarujem fasirky, obalim v struhanke a vyprazam :slight_smile:
30. máj 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babeny, mozem skombinovat maso so strukovinami? chcela by som spravit gulas s fazulou, ziadne zemiaky, iba s nejakou zeleninou, mozem to kombinovat?
31. máj 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika1988 nemozes, lebo strukoviny su rastliny a tie sa s masom nesmu
31. máj 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury myslela som, dakujem
31. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mám písanú všetkú zeleninu okrem zemiakov a cukrovej kukurice v neutrálnej skupine, teda fazuľa s mäsom by mala byť podľa zásad.....zelenina sa môže kombinovať s bielkovinovou skupinou aj so sacharidovou, sacharidová skupina s bielkovinovou by sa nemala.
1. jún 2012 o 07:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki ty to mas moc volne pocuvaj :grinning:
1. jún 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas dnes fliacky s kapustou a normalne vaham ci vecer neurobim aj placky :grinning: :slight_smile:
1. jún 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? :confused:
4. jún 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, asi sa pridám. Už neviem, čo mám robiť. Snažila som sa držať dukanovú dietu, ale akosi mi to nejde...strašne mi chýba zelenina a ovocie...Ale ako pozerám, aj vy máte prestávku, napíšte ako ste pochudli, aby som mala niejakú stimuláciu...
6. jún 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ahoj, no ja delim stale :sweat_smile: schudla som od februara 7-8 kil
6. jún 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn no ja zhruba tak isto, ale viac menej všetko za prvý mesiac-dva, potom sa váha ustálila, delím ďalej tiež, váha stojí ale to je v poriadku, štýl vyhovuje.
6. jún 2012 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok