• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

22. marca 2017 
@fleury ahoj tu zeleninovu zmes kupovanu ci? som tu nebola dlhsie, lebo uz zarezavam v praci, takze sa moc nedalo, ale drzim sa statocne, stale som s vami :slight_smile: dnes pecene zemiacky s olivami mnam mnam
7. jún 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury inak ja tiez strasne casto robim placky :grinning: ze brutalne ich lubim, dam si k nim aj leco mnaaam
7. jún 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jazminn ahoj ja som od aprila dala dolu 4 kg, tiez vaha stoji, ale mam pocit ze este pojde dole :grinning:
7. jún 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat jj, kupovanu zeleninovu zmes :slight_smile: mimochodom hadaj, co mame dnes na veceru? plackyy :grinning:
7. jún 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ja ich dam zajtra :grinning:
7. jún 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liat tak ja uz po plackach :grinning:
7. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury cauko, parene buchty mozem????
8. jún 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a čo ste tu už len vy dve
8. jún 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywula a ty sa máš ako?
8. jún 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat pokial tam davas mlieko tak ee

@ninimini jej, sevas, krasna fotocka! :dizzy_face:
8. jún 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury no do prčic, robila ich svokra, takze tam urcite šlo, no co uz :grinning:
8. jún 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievčence...no sem tam zavítam...ale málo...no máme sa dobre...úspešne sme sa prehúpli do kraších častí tehotenstva...mimčo sa mrví...sme v 16 týždni....a zatiaľ hlásim od začiatku tehotenstva úbytok 4 kilečiek...:slight_smile:...šak som sa aj pregrcala 4 kilečkami, doslova...fuuj...ale už je to dobre...od začiatku piateho mesiaca plánujeme s maminou spoločne vhupnúť do delenky, takže ma tu budete mať častejšie...:slight_smile:...tak si Vás idem kus prečítať....ako Vám to ide??? :wink: veď vy už ste tu baby riadne delenkárky, tak dlho...wow
8. jún 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak Vám musím zdieľať, že Vierka, čo sem nedávno tiež chodilo, a prešla potom na dukanku...bola u mňa na kávu a vyzerá super.....už si nepamätám koľko vravela, že schudla, ale viditeľné to je...wow...tak len aby ste boli inšpirované...fakt to asi funguje...:slight_smile:))....bola som v úžase
8. jún 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ywula ahoj tak ked ti bolo tak krásne tak to bude chlap uvidíš ja som bola pri malom na tom úplne rovnako ale vierka už nedrží dukana teda aspon o nej už neviem prešla na 90dnovú ale aj tak jej gratulujem super:slight_smile:) a ty sa opatruj:slight_smile:
8. jún 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat hlavne, ze chutili :grinning:
9. jún 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram, ze vsetko po starom :grinning:
12. jún 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte- tak ja po 28 dnovej detoxikacnej od Macingovej, kde som schudla 6kg prechadzam na delenu , s ktorou mam skusenost spred rokov a vyhovovala mi.... tak sem tam tu nakuknem.
13. jún 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica kde siiiiiiiiiii?
15. jún 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ahojyyyy,ja sa sem hambim aj nakuknut,kedze som neposlusna a nedeliiiim :unamused: ale hadam v tychto horucavach pomaly spravim krok v pred,bo ked priatel prestupi do druhej prace rada by somopat zaala cvicit bo ted sa to fakt nedalo a dost ma to zarmucuje,teda pohlad do zrkadla,kila nepribudli ale nejaa som neforemna a svadba sa bliiiizi,musim byt kocka :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak som na tom tak,ze mi neskutocne chuti to co som si odopierala,chleba s maslom,maso s ryzou a pod. pretosa nejak neviem dokopat delit :unamused:

aaa ked uz pisem opat o svadbe tak sem hodim oznamko ak neva teda :slight_smile:
17. jún 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pukica waaaw, super oznamko!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kto vyrabal, ty? :slight_smile:
mas odo mna ospravedlnenku za delenu! :grinning:

nam maju prist nejake kucharky a knihy o delenej, objednali sme v gorile, ale dlho nic nechodilo tak som uz myslela, ze nepridu vobec :slight_smile:
18. jún 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury dakujeeeem :slight_smile: oznamko som nasla na nete,pismo sme s priatelom vyberali spolu a on to potom dal do finalnej podoby :slight_smile:

nooo takze ked uz tie knizky budes mat tak dufam ze sem nahodis nejake mnamky receptiky aby som mala inspiraciu a a snad mi to aj pevnu volu posilni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica jasne, v piatok alebo sobotu by som ich uz mala mat, tak sa podelim o recepty:slight_smile:
ty uz saty vybrate?
18. jún 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury nooo ja si davam saty sit,nebudu klasicke svadobne,budu site podla jednych spolocenskych a kamoska mi na ne bude malovat,sak hodim foto potom aj siat :wink:

vrelo ocakaaaavam receptiky,ieco fajne aby chutilo ako placky :grinning:
18. jún 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pukica tak sa tesim na fotku siat :slight_smile:
obavam sa, ze placky neprekona nic :grinning:
19. jún 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury chvilku si este pockas kedze su momentalne v nedohladne...

juj az mi slinky tecu ked tu placky riesime aaaaaaaaaaa
19. jún 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica aj mne :grinning: dnes bol tekvicovy privarok, dalo sa, ale na placky to nemaaa :slight_smile:
19. jún 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte herečky....!)....tak my sme s maminou začali /nesmelo a opatrne/ deliť....mamina ide pekne poctivo...dala dole po týždni 3 kilečka....ja sa držím na jednej váhe...sem tam prekúsnem aj niečo nedovolené...ale teda jááá si dovolím...:slight_smile:))....fakt sa chcem len udržať na takej primeranej váhe, aby som po pôrode nebola zase tam kde som už raz bola a nechcem byť...:slight_smile:)....
@pukica tak ty budeš fakt originál nevesta...super nápad to je s tými šatami...závisť...:slight_smile:))....budeš jedinečná
tak Vám pekne držím delenkárske pršteky a krásne letné dni prajem
24. jún 2012 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence... rada by som sa k vám pridala, lebo treba mi nejakú inšpiráciu :sunglasses: pred svadbou - bola 12. mája - som držala 90 dňovku, ale len mesiac..ale poviem vám, dala som dole 6 kg... teraz sa mi ale už nechce túto diétu držať, rada by som prešla na delenú, lebo tú môžem držať doživotne :slight_smile: držte palce, dnes začínam a uvidím, kam sa posunem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat držím palčeky...ja som skúšala dukanku a dodnes, keď si spomeniem na ovsené otruby, tak sa mi ježia chlpy.... ale ak vydržíš, výsledok bude určite stáť za to :slight_smile:
27. jún 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury halooo kde su nejake receptiky?knizky nebodaj nedosli? :confused:

ja sa hlasim ze od pondelka zacinam opat,ale teraz uz naozaj :grinning: cely mesiac musim vydrzaaaat a hadam sa mi aj cvicenie zadari
28. jún 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok