Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

liat
7. jún 2012

@fleury ahoj tu zeleninovu zmes kupovanu ci? som tu nebola dlhsie, lebo uz zarezavam v praci, takze sa moc nedalo, ale drzim sa statocne, stale som s vami 🙂 dnes pecene zemiacky s olivami mnam mnam

liat
7. jún 2012

@fleury inak ja tiez strasne casto robim placky 😀 ze brutalne ich lubim, dam si k nim aj leco mnaaam

liat
7. jún 2012

@jazminn ahoj ja som od aprila dala dolu 4 kg, tiez vaha stoji, ale mam pocit ze este pojde dole 😀

fleury
7. jún 2012

@liat jj, kupovanu zeleninovu zmes 🙂 mimochodom hadaj, co mame dnes na veceru? plackyy 😀

liat
7. jún 2012

@fleury ja ich dam zajtra 😀

fleury
7. jún 2012

@liat tak ja uz po plackach 😀

liat
8. jún 2012

@fleury cauko, parene buchty mozem????

ninimini
8. jún 2012

ahojte a čo ste tu už len vy dve

ninimini
8. jún 2012

@ywula a ty sa máš ako?

fleury
8. jún 2012

@liat pokial tam davas mlieko tak ee

@ninimini jej, sevas, krasna fotocka! 😵

liat
8. jún 2012

@fleury no do prčic, robila ich svokra, takze tam urcite šlo, no co uz 😀

ywula
8. jún 2012

ahojte dievčence...no sem tam zavítam...ale málo...no máme sa dobre...úspešne sme sa prehúpli do kraších častí tehotenstva...mimčo sa mrví...sme v 16 týždni....a zatiaľ hlásim od začiatku tehotenstva úbytok 4 kilečiek...🙂...šak som sa aj pregrcala 4 kilečkami, doslova...fuuj...ale už je to dobre...od začiatku piateho mesiaca plánujeme s maminou spoločne vhupnúť do delenky, takže ma tu budete mať častejšie...🙂...tak si Vás idem kus prečítať....ako Vám to ide??? 😉 veď vy už ste tu baby riadne delenkárky, tak dlho...wow

ywula
8. jún 2012

inak Vám musím zdieľať, že Vierka, čo sem nedávno tiež chodilo, a prešla potom na dukanku...bola u mňa na kávu a vyzerá super.....už si nepamätám koľko vravela, že schudla, ale viditeľné to je...wow...tak len aby ste boli inšpirované...fakt to asi funguje...🙂))....bola som v úžase

ninimini
8. jún 2012

@ywula ahoj tak ked ti bolo tak krásne tak to bude chlap uvidíš ja som bola pri malom na tom úplne rovnako ale vierka už nedrží dukana teda aspon o nej už neviem prešla na 90dnovú ale aj tak jej gratulujem super🙂) a ty sa opatruj🙂

fleury
9. jún 2012

@liat hlavne, ze chutili 😀

fleury
12. jún 2012

pozeram, ze vsetko po starom 😀

anita79
13. jún 2012

ahojte- tak ja po 28 dnovej detoxikacnej od Macingovej, kde som schudla 6kg prechadzam na delenu , s ktorou mam skusenost spred rokov a vyhovovala mi.... tak sem tam tu nakuknem.

fleury
15. jún 2012

@pukica kde siiiiiiiiiii?

pukica
17. jún 2012

@fleury ahojyyyy,ja sa sem hambim aj nakuknut,kedze som neposlusna a nedeliiiim 😒 ale hadam v tychto horucavach pomaly spravim krok v pred,bo ked priatel prestupi do druhej prace rada by somopat zaala cvicit bo ted sa to fakt nedalo a dost ma to zarmucuje,teda pohlad do zrkadla,kila nepribudli ale nejaa som neforemna a svadba sa bliiiizi,musim byt kocka 😝 inak som na tom tak,ze mi neskutocne chuti to co som si odopierala,chleba s maslom,maso s ryzou a pod. pretosa nejak neviem dokopat delit 😒

aaa ked uz pisem opat o svadbe tak sem hodim oznamko ak neva teda 🙂

fleury
18. jún 2012

@pukica waaaw, super oznamko!! 😵 😵 😵 kto vyrabal, ty? 🙂
mas odo mna ospravedlnenku za delenu! 😀

nam maju prist nejake kucharky a knihy o delenej, objednali sme v gorile, ale dlho nic nechodilo tak som uz myslela, ze nepridu vobec 🙂

pukica
18. jún 2012

@fleury dakujeeeem 🙂 oznamko som nasla na nete,pismo sme s priatelom vyberali spolu a on to potom dal do finalnej podoby 🙂

nooo takze ked uz tie knizky budes mat tak dufam ze sem nahodis nejake mnamky receptiky aby som mala inspiraciu a a snad mi to aj pevnu volu posilni 😝

fleury
18. jún 2012

@pukica jasne, v piatok alebo sobotu by som ich uz mala mat, tak sa podelim o recepty🙂
ty uz saty vybrate?

pukica
18. jún 2012

@fleury nooo ja si davam saty sit,nebudu klasicke svadobne,budu site podla jednych spolocenskych a kamoska mi na ne bude malovat,sak hodim foto potom aj siat 😉

vrelo ocakaaaavam receptiky,ieco fajne aby chutilo ako placky 😀

fleury
19. jún 2012

@pukica tak sa tesim na fotku siat 🙂
obavam sa, ze placky neprekona nic 😀

pukica
19. jún 2012

@fleury chvilku si este pockas kedze su momentalne v nedohladne...

juj az mi slinky tecu ked tu placky riesime aaaaaaaaaaa

fleury
19. jún 2012

@pukica aj mne 😀 dnes bol tekvicovy privarok, dalo sa, ale na placky to nemaaa 🙂

ywula
24. jún 2012

ahojte herečky....!)....tak my sme s maminou začali /nesmelo a opatrne/ deliť....mamina ide pekne poctivo...dala dole po týždni 3 kilečka....ja sa držím na jednej váhe...sem tam prekúsnem aj niečo nedovolené...ale teda jááá si dovolím...🙂))....fakt sa chcem len udržať na takej primeranej váhe, aby som po pôrode nebola zase tam kde som už raz bola a nechcem byť...🙂)....
@pukica tak ty budeš fakt originál nevesta...super nápad to je s tými šatami...závisť...🙂))....budeš jedinečná
tak Vám pekne držím delenkárske pršteky a krásne letné dni prajem

lenca23
27. jún 2012

ahojte dievčence... rada by som sa k vám pridala, lebo treba mi nejakú inšpiráciu 😎 pred svadbou - bola 12. mája - som držala 90 dňovku, ale len mesiac..ale poviem vám, dala som dole 6 kg... teraz sa mi ale už nechce túto diétu držať, rada by som prešla na delenú, lebo tú môžem držať doživotne 🙂 držte palce, dnes začínam a uvidím, kam sa posunem 😝

lenca23
27. jún 2012

@liat držím palčeky...ja som skúšala dukanku a dodnes, keď si spomeniem na ovsené otruby, tak sa mi ježia chlpy.... ale ak vydržíš, výsledok bude určite stáť za to 🙂

pukica
28. jún 2012

@fleury halooo kde su nejake receptiky?knizky nebodaj nedosli? 😕

ja sa hlasim ze od pondelka zacinam opat,ale teraz uz naozaj 😀 cely mesiac musim vydrzaaaat a hadam sa mi aj cvicenie zadari