Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
28. jún 2012

@pukica neboj, dockas sa 😀 no super, tak snad to tu v pondelok zase ozije!!! 🙂

pukica
28. jún 2012

@fleury no duuufam,ja sa tak torska prezieram bo viem ze od pondelka budem "abstinovat" 😀 ale sak tu mame noveho clena,hadam poklebeti s nami 🙂 hm? @lenca23

fleury
29. jún 2012

@pukica a co fajne si davas? urob chute 😀

lenca23
29. jún 2012

teda, že s vami poklebetím 🙂 ja sa tiež prežieram, lebo od pondelka natvrdo, tak treba nabrať zásoby 😝

fleury
30. jún 2012

my dnes grilovane kuriatko so zeleninovym salatom s fetou 😎

pukica
2. júl 2012

@fleury nooo napr take lasagne s mletym masom,alebo chlebik s maslom a lekvarom aaaaaaaauuuuuu a tak proste masko nie len zo zeleninou ale aj prilohou a tak 🙂

v sobotu v oci som mala horucku,vcera cely den tiez,zjedla som krajec chleba a troska gulasu,som myslela ze dnes nebudem delit bo este nie som uplne fit ale vaha mi ukazala 64,8kg tak aby som si to nepokazila veru delim,na ranajky pomaranc,chcela som si dat k nemu tri marhule ale ked som do jednej hryzla uplna tragedia,total vez chute,tie su z obchodu no,strach a hroza,musim si ist do zahrady kuk svokre nazbierat fajne bio marhuly 🙂 dnes mam inak rastlinkovy den,sice nemam nic navarene takze ak mi prepne este z toho mvoze byt aj ovocny den 😀

fleury
2. júl 2012

@pukica jaaaj, tak take lasagne neposminaj, sliny mi tecuuu 😀
ajajaj, chora si? tak skore uzdravenie!! 😉
ja som tiez kupovala marhule, ale este som ich nejedla 🤐 poobede skusim a dam hlasenie! 😀

pukica
2. júl 2012

@fleury choroba nie je vazna,uz ma len hlava boli pri prudkom pohybe a troska hrdlo,dnes uz v pohode fungujem 🙂 len sa to teraz nejak na priatela presunulo,no a ked je chlap chory.... no comment 😀

taaakze ja mam dnes ovocny den,kedze som nic nemala nachystane a na ranajky bol ten pomaranc,desiata jablko a na obed miska ribezli tak to na veceru dorazim melonom 🙂
a na zajtra spravim tekvicovy privarok 🙂

ninimini
3. júl 2012

@pukica ahoj gratulujem k takému odvážnemu kroku ako je manželstvo a želám ti všetko len to najlepšie 🙂) o mesiac už pod čepcom 🙂)) ja som mala podobný text na oznamku ako ty vlastne ten istý len menšie rozdiely🙂) uži si to a ešte raz gratulujem

ninimini
3. júl 2012

@ywula bože ty už máš polovicu za sebou fííí ale to letí

pukica
3. júl 2012

@ninimini dakujem rasne za prianie,no veru o mesiac uf,leti to a to v aprili som sa chytala za hlavu ze preco svagrina uz riesi podaktore veci,no a ono je to tu uz cochvila 😝
no takze ste mali paradne oznamko aj vy,mne sa to moooc paci 🙂

fleury
3. júl 2012

@pukica takze marhule boli chutovo o nicom! 😀
furt delis??! 😀 😅

pukica
3. júl 2012

@fleury cche pochybujes o mne? 😝 hej delim,nechcem si pokazit tuto vahu co mam 😝

fleury
3. júl 2012

@pukica a cielova meta?? 🙂

pukica
3. júl 2012

@fleury teraz uz vyslovene nemam,som len zvedava ci sa to este pohne ked uz co to zislo,potom stagnovalo... som zvedava co sa udeje 😀 len dufam ze mi nezmaknu opat nechty bo ich potrebujem mat fit a dlhe na ten august 😝

fleury
3. júl 2012

@pukica no snad nie, musis byt kocka predsa! 😅 inak pisala som do tej sukromnej temy na fb v delenej, ale nejako ma okaslali, ked som sa tam nieco pytala 😀

pukica
3. júl 2012

@fleury no pekne teda,ja som do tej temy este nepisala 😀 ja tam len kde tu nakuknem co tam rozoberaju,no niekedy mam pocit ze by som musela byt milionar aby som si mohla dovolit niektore suroviny co tam ony rozoberaju... 😒

fleury
3. júl 2012

@pukica a to si predstav, zeby som im tam napisala, ze mam v jeden den aj rastliny aj zivocichov, okamzite by ma vyhodili odtial! 😀

fleury
6. júl 2012
pukica
7. júl 2012

@fleury hmmmm mnam dakujem za tip,urcite vyskusam,ty si ju uz robila?

kohutovci
7. júl 2012

ahojte kocky.. pridavam sa k vam ked mozem.. ja delim roky.. s prestavkami pocas ktorych sa vypasiem na slona a potom nazad normalne zrat 😀 😀 😀 😀

fleury
7. júl 2012

@pukica jj, vcera 😉 ako si na tom cez vikend? toto pocasie laka opekat/grilovat 😀

pukica
8. júl 2012

@fleury a aka bola polievocka?? vies co,to moje delenie nie je 100% ale na tych 90% ju davam,a ked ti mam pravdu povedat mna nejak v tomto horucom pocasi nelaka opekat 😝 ja som nejak viac zeleninovo ovocna 🙂
ozaj,ovocie a zeleninu nemvozes miesat v jeden den,no iste sa to dat tak ako ty mas cely den rastlinky a vecer zver,ze po nejakej dobe co zjem ovocie mvozem aj zeleninu,ci ni?nevies aka je to doba?ako to je? 🙂

pukica
8. júl 2012

@kohutovci ahoj,vitame ta tu,takze to funguje v pohode ked si das pauzu? chudnutie sa rozbehne uplne v pohode?

pukica
8. júl 2012

@pukica no som ja ale sikovna,som si to vygooglila 😝 takze ovocie aj zeleniana sa travia dve hodiny takze si kludne mvozem dat ovocicko a po dvoch hodkach aj zeleninku xi 🙂

pukica
8. júl 2012

@fleury no som ja teda sikovna kd sama sebe poslem spravu aka som sikovna 😀 😀 😀 dnes tu mam nejak sama rec 😝

fleury
8. júl 2012

@pukica ja jem aj ovocie aj zeleninu v jeden den, ide presne o ten cas travenia 😉 kedysi som mala zmaknute casy travenia skoro kazdeho ovocia aj zeleniny 😀

kohutovci
8. júl 2012

@pukica ahoj.. dakujem za privitanie.. chudnutie sa rozbehne jedna radost.. prvych par kil zmizne raz dva.. no potom chudnem velmi pomaly.. ale treba byt trpezlivy.. delena nieje dieta.. je to trvaly sposob stravovania.. ktory ked na dlhsie prerusis.. pride klasika.. jojo.. ☹ ja som byvaly fajciar.. a tak si vravim, ze to moje obzieranie je rovnaka zavislost ako na cigaretach.. a ked mam chut zhresit..poviem si, ze spravim to raz a uz to budem chciet opakovat.. lebo sak nic sa nedeje.. nevravim.. obcas si dam co nemam.. ale snazim sa byt vytrvala..

kohutovci
8. júl 2012

@fleury ja tiez kombinujem sacharidy a bielkoviny v jeden den.. cca 3-4 hodiny trva kym telo stravi co sme zjedli.. takze ked mam na ranajky sacharidy a chcem na obed bielkoviny.. dam si 4 hodinu pauzu.. a ovocie sa tiez deli na to co sa moze so sacharidami a co s bielkovinami..

fleury
8. júl 2012

@kohutovci ja by som nevedela jest cisto zivocichov alebo len rastliny striktne cely den, telo potrebuje aj - aj a ked si ziada treba mu dopriat 😀