Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
21. máj 2012

@yukki mnam, mnam, nezvysilo? 😀

sisa8879
21. máj 2012

🙂 ahojte aj ja som zacala z delenou stravou ale este to moc nemam nastudovane delim to zatial na meskovy den a rastlinkovy 🙂 za 3 tyzdne 2 kg dole.Pridavam sa sem k vam aby som sa poucila daco 😀 a jaktoze sa bryndza moze z graham rozkom nepatri to do živočišnej skupiny dakujem za odpoved

pukica
21. máj 2012

@fleury pssssssssssssssssssst este zo dve kila sa na mne najdu 😝

pukica
21. máj 2012

@sisa8879 ono sa to tu cele deleni zacalo podla lenky kořínkovej no vraj je delenych viacej tipov a tak tu yukki podla nejakej knizky nahodila variacie a kombinacie co sa mvoze,no ja neviem,ja som zacala podla tej kořinkovej a beriem to tak ze co je rastlina je rastlina a co je zver je zver aj ked to ma viac tuku ako ina zver,pre mna je to stale zver 😀

sisa8879
21. máj 2012

ano podla nej som to zacala aj ja len na nete som nasla aj ine varianty tak teda ci to drzim spavne 😀 zatial 2 dole tak uz len 28 po poslednom porode je to strasneeee 😢

fleury
22. máj 2012

@pukica takze furt striktne delis? 😅 teda v dni, ked delis samozrejme 😀

fleury
22. máj 2012

@sisa8879 vitaj medzi nami 🙂

sisa8879
22. máj 2012

veru furt 😀 delim hadam daco konecne schudnem a vy baby kolko ste schudli delenim a ako dlh to drzite ?Mne je dneska celi den akosi tazko grahamovy rozok ,tarhona a kopec zeleninky 2 krat uvarena kava ale ani jednu som nezvladla vypit 😵

pukica
22. máj 2012

@fleury ked delim tak delim 😝 preto som sa nehlasila ked som nedelila 😀 taaakze pre @liat na inspiraciu,ranajky chlebik s pomazankou a zeleninkou,obed kus kus a vecera fajne husta paradajkova polievka,varila som ju sice na zajtra na obed ale neodolala som,je to moja srdcovka aaaaaaaaa no a ajra bude aj dezertik,akurat sa pecie v rure http://varecha.pravda.sk/recepty/slivkovo-makov... a zajtra k polievocke este zemiakove placky s kyslou kapustou @fleury nemas dakde ulozeny recept?ja ho nemam a neste sa mi bludit spätne po strankach a uz mi slinky tecu na ne mnaaaaam

fleury
22. máj 2012

@pukica ja som myslela striktne cisto rastlinny a cisto zivocisny den 😉
myslis toto? http://www.receptar.sk/index.php?ID=6&SubID=2&r...

pukica
22. máj 2012

@fleury ano presne tak ciso ciste dni,ja sa nejak neviem preorientovat na tie polovicne dni 😝 a niektory den som citala na fb v tej skupine oc tam je ze sa ma prvych 14 dni len rastlinne jest a pak miesat taksom sa neja nastavila na rastlinky a riesim tie 🙂
a recept som myslela resne ten dakujeeeeem,zajtra sa prezerem uf 😀

fleury
22. máj 2012

@pukica aka skupina? ze o nej neviem 😕 😀

pukica
22. máj 2012

@fleury daj si do vyhladavaca na fb ďelena strava,ono je to ceske,preto ten makcen na d 😀 skus ci ti to najde alebo skus klik na link a tam sa poprosit o priatelstvo,uz davnejsie to tu niektora dodbra dusa davala len neviem ktora 😅

fleury
22. máj 2012

@pukica oki, dik 😉

pukica
22. máj 2012

@fleury za malo 😉 ked na nieco fajne a prides davaj vediet 😉 😝

liat
23. máj 2012

caute, co mate dnes? si mi urobila chutky na ten dezert @pukica 😎 ja dnes robim maso na hubovej omacke a mm k tomu urobim opekane zemiaky. ranajky parok so zeleninou, desiatka bude acidko no a obed a vecera spominane mäso

pukica
23. máj 2012

@liat nooo tento kolacik si s kludnym svedomim mvozes spravit v rastlinkovy den,ja som namiesto medu dala fruktozu je mnamkovyyy,ten som ranajkovala s kavickou,na obed paradajkova polievka bez syra 😀 a dojdme kus kus a na veceru tie zemiakove placky 🙂

fleury
23. máj 2012

ahojte 🙂

ja som dnes dostala strasnu chut na tresku, takze obed uz za mnou 😀 Dnes som sa vazila, za 10 dni pol kila dole. Na veceru neviem co dame, ale pukica ma navnadila na tie placky 😀 😎

pukica
23. máj 2012

@fleury ja tieto pol kilove zmeny na vahe neriesim 😝 a placky su uuuplne uzasne mnam,enem mame navstevu tak som ponukla a na zajtra sa nam neujde,takze zase nieco musim vyrit,enem nevim co rastlinne 🙂

fleury
23. máj 2012

@pukica tak ja by som uz aj prijala, aby to dole neslo a ustalilo sa to 😀 😉

pukica
23. máj 2012

@fleury heeej?tak to si stastna zena 🙂 tak to mvozes peslapovat potom a stravovat sa podla delenky stael :-P sa maaaas

fleury
23. máj 2012

@pukica vsak v podstate tak uz aj robim 😉 ale zvykla som si uz na tuto stravu, odkedy delim ma nebolel zaludok ani som nemala traviace problemy, ja uz pridavam aj tu neutralnu skupinu, takze ta pestrost jedal je hned vacsia 🙂

yukki
24. máj 2012

ráno celozrný chlebík a nátierka z kyslej smotany, horčice a cibulky, k tomu paprika. mňam. A zbytok dňa ešte netuším čo bude.

adamko05
24. máj 2012

ahojtee
no, ja ani nepíšem, lebo sa mi nejak nedarí... alergia ma pokladá na lopatky a nejak nestíham si doma variť pre seba delene... tak aj je občas pokus, ktorý sa potom pokazí....
tak Vám nech sa darí aspoň, keď mne už sa nie 😒

fleury
24. máj 2012

my dnes pizza 😎

fleury
25. máj 2012

halo halo @pukica zase nedelis? 😕 😀

liat
25. máj 2012

@fleury aka? s cim?

fleury
26. máj 2012

@liat to bola taka nezdravo zdrava 😀 zeleninova a syrova 😉

dnes boli langose s cesnakom a sojovou tatarskou, tatarku sme kupili v kauflande, pre mna trosku bez chuti, ale ked sa dokoreni nic jej nechyba 😎

liat
27. máj 2012

baby idem skusit dukanovu dietu, ideme na svadbe, potrebujem sakra rychlo dat dolu kila

fleury
27. máj 2012

@liat dalsia co odide? 😒