Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

tamichloe
2. jan 2012

ahojte,ja som tiež držala 10r dozadu oddelenu a schudla som za pol roka 18kg...no teraz sa nemožem do toho dostať,neskušali ste sa stravovat podla Mira Veseleho??

rosa197
2. jan 2012

@ninimini Ale tak na záchranku to nieje 🙂 Držím ti palčeky, aby si do leta bola o 20kg ľahšia 🙂 a ja tiež..z 68 náá..aspoň 55kg 🙂 to by som bola...HAppy ..😀 Snáď..sa mi to za 6mesiacov podarí ..

rosa197
2. jan 2012

@tamichloe Ahoj..Miro veselý, to je tá stránka...chudnitie-ako ..či ako to je 😀 😀 ten, čo vydal tú knižku???

tamichloe
2. jan 2012

@rosa197 ano

zabka88
3. jan 2012

@ninimini
@minuskad
@rosa197

caute babule, ako sa mi mate? aky mate dnik? ja dnes rastlinný.. a prečo ti bolo zle z tej brokolice? ako si si ju robila? skus polievočku si uvariť, to aj zohreje, aj zasyti..
baby, ja tiež chcem dať dole aspoň päť kíl, ale chcem takto papať dlhodobo lebo mi to prospieva tráveniu, pleť, nechty a tak.. takže aj keby sa podarilo bábo tak chcem ostať na tomto stravovaní, myslím že mu tonemôže ublížiť lebo papám vlastne všetko ale v iných kombináciách. pokial ide o sladké, si myslím že čokoláda raz za čas nemôže uškodiť, radšej si dať kocku čokolády ked príde na chuť, ako potom na raz zjesť celú lebo príde taký absťák že to neustojíte 🙂 inak aj pravidelný prísun ovocia robí svoje - vyrovná hladinu cukru, s týmto som mala pri dukanovi problém že tam sa neje žiadne ovocie, lebo tam sa úplne odstavujete od cukru, čo nie je správne podla mna, lebo cukor má tiež svoju úlohu v organizme, samozrejme s mierou 🙂
díky za linky na zumbu, kuknem si to doma, ja práveže skôr doma poskáčem keď tam nemám muža, si urobím prestávku kedy chcem, napijem sa, vyvetrám si .. proste viac slobody mám ako ked idem niekam cvičiť.. a nemám pocit že som úplne nemehlo ked si ani po 10 x nepamätám zostavu 😀

zabka88
3. jan 2012

@tamichloe vitaj 🙂 nie tú diétu nepoznám, ale ja dám radšej na to, čo už v minulosti pomohlo 🙂 ako píšeš, tak aj tebe, keď chceš pridaj sa ku nám 🙂

minuskad
3. jan 2012

@zabka88 ahoj no zatial nemam ziaden den, kedze som nemala cas si prestudovat o tej delenejstrave, kezdesa ucim na skusku, cize zatial mam take lahke dni, snazim sa hlavne nekombinovat teraz :D nic viac. po skuske si o tom nieco precitam. vlastne ja tu stranku od mira veseleho mam precitanu a snazim sa podla toho stravovat 🙂 jeden cas som vydrzala a schudla som pekne, ale potom po lete som nabrala naspat 😒 no brokolicu som si urobila na pare. len tak som ju chrumkala. zboznujem juuu 😝 no alee nesadla asi.

@zabka88 to nie je dieta od tam pise o uplnej zmene stravovacich navykov, o zmene zivotneho stylu 🙂ja by som chcelazmenit, ale chceto vela presvedcenia a niekedy je to straaasne tazkeeee.. ale zatial to vyzera nadejne. od vcera ziadnesladke a tazke jedla, dnes budem robit zapekany karfiol. mnam mnam:D

aj cvicit by som mohla ale absolune nie je cas, ach.

zabka88
3. jan 2012

@minuskad mne pomahalo počas skuškoveho si robiť prestavky, ono mozog je i tak schopny sa naplno sustrediť max 45 min, potom pozornosť klesa.. ked som sa učila dlhšie vkuse, zbadala som sa že mi už odlietaju myšlienky, tak skus vybehnúť na 10 min von - vyniesť kôš, alebo sa prejsť okolo domu, uvidiš lepši reštart ako kava 😉 si na intraku či doma?

claudica
3. jan 2012

Ahojte, odvčera robím delenú, tak ak môžem, pridávam sa 🙂

zabka88
3. jan 2012

@claudica vitaj, budeme rady 🙂

zabka88
3. jan 2012

@minuskad aha, tak to si skusim prečitať, znie to dobre 🙂

minuskad
3. jan 2012

@zabka88 ja som doma 🙂 a prestavky robim, ked som dlhsie ako hodinu zatvorena v spalni drahy uz klope, ci zijem:D noooo vidis kavaaaaa:D ja som na nu zabudla, chladi sa mi 🙂 a mozeem zacat sa ucit. ale najprv si idem spocitat kaloricku hodnotu ranajom :D
tu sa prihlasis a ides🙂 mne sa lahsie tak dodrziava papat zdravo,lebo tam presne vidis, co si si dala na ranajky, na obed atd🙂
a je to zalezitostpar sekund 🙂
http://www.flora.cz/edenicek/eden_kalk.php

zabka88
3. jan 2012

íha, super link, sa treba zaregistrovať že? 🙂

minuskad
3. jan 2012

@zabka88 treba ale nic ine ako heslo a meno od teba nepyta,mozno max.mail, ktory sa nikde nezobrazuje 🙂 no moje ranajocky mali 1300 kj a mozem sa ist ucit :D

@claudica vitaj 🙂 ja sa delenu len uciim🙂 ale ono to prideeee🙂 budeme sa podporovat 🙂

zabka88
3. jan 2012

@claudica a aký máš ciel? my tak rôzne od 5 do 20 kg 🙂

zabka88
3. jan 2012

@ninimini jj, večerné vyjedanie je velmi zradné, ja mám "šťastie" že ked večer neskoro čosi zjem, tak mám potom z toho strašidelné sny a nevyspím sa 😖 takže silná motivácia pre mňa večer nejesť.. to sladké je horšie, hlavne keď je ho okolo mna toľko ako teraz po sviatkoch ☹ super, daj si motiváciu ale aj skôr napr. niečo pekné si kúpiť na seba 🙂 mne pomáha aj to, ked si vyberiem zo šatníka niečo čo som nosila rada ale už to neoblečiem a mám to na očiach 🙂

minuskad
3. jan 2012

@zabka88
@claudica
@tamichloe co vravite na tento jedalnicek ??? a aj muz sa naje :D mozno :D

zabka88
3. jan 2012

@minuskad chcela si dať link? 😕

ninimini
3. jan 2012

@tamichloe ja tiež neviem aká je podla veselého ale ked som si pozerala diskusie na delennú stavu všade sa pripojit a bojkotoval ju a snažil sa ludí nalákat na seba preto ho nemusím a ked vidím túmu kde sa zapojí ani nečítam jemu nie je žiadna diéta dobrá iba tá jeho moj osobný názor
ja mám dnes rastlinky takže na obed budú zemiačiky 🙂))

ninimini
3. jan 2012

@claudica vitaj 🙂)

claudica
3. jan 2012

@zabka88 Môj cieľ je minimálne 10-12 kíl... Zhruba pred tromi rokmi som delenou schudla okolo 10 kíl, potom prišli sviatky, stresy a nejaké problémy tak som sa na to vykašľala a zas som pribrala. Potom som robila 90-dňovku, schudla som zas okolo 9 kíl, prestala som a zas som pribrala. Zakaždým spravím chybu, že keď prestanem, zas hore-dole žeriem. Vrátila som sa k tejto diéte, lebo ju ani nevnímam ako diétu, skúšam sa vnímať to ako spôsob stravovania, ale nie na 2-3 mesiace, no ak sa dá, tak nadlho...najlepšie by bolo asi navždy, len musím byť silná... Je to v podstate vyvážené stravovanie a vždy som sa cítila pri tomto spôsobe fajn, mala som viac energie, nebola som tak unavená. Zlepšilo sa mi trávenie, a aj pleť. Takže to plánujem robiť dlhodobo a tentokrát to nevzdať... Preto som aj tu, viem, že keď je nás viac a môžme konzultovať, ide to ľahšie.

ninimini
3. jan 2012

@minuskad zaujímavý jedálniček no ja by som mala po týždni vločiek až po uši 🙂)

zabka88
3. jan 2012

@minuskad vyzerá to pekne, ale neni to podla delenej, mieša rastlinnú a živočísnu skupinu..
@ninimini ja o ňom dnes počujem prvý krát 😕 a robíš si niečo k zemiačkom? ja lúbim napr. nasekať zemiačky na drobno s cibulokou a cesnakom a šup do rúry zapiecť, najlepšie ked už niečo v rúre pečiem (slané) , zemiačky sa zvezú a šetrím energiu 🙂 dať na vrch posekané bylinky a je to mna mnam

claudica
3. jan 2012

@ninimini Ďakujem 😉

ninimini
3. jan 2012

@claudica presne takto to chcem aj ja zmena štýlu nie diéta a 90 dnová vyskúšala som katastrofa rýchlo sa vrátili kg a dalšia vec pri tejto diéte sa musíš dopovat vitamínmi lebo strašne vela stahuje z tela a človek je unavený 🙂 to raz jedna lekárka napísala do nejakej diskusie

zabka88
3. jan 2012

@claudica jj, tiež som s týmto spôsobom stravovania v minulosti hodne schudla ale mne sa chvalabohu nevrátilo celé iba časť, potom som si dávala väčší pozor čo papám aj keď som už nedelila, ale presne ako píšeš mala som super pleť, aj nechty, vlasy mi nepadali .. proste zdravotne tip top.. na jeseň som s dukanovou dietkou schudla päť kíl ale falšovala som nezvladla som odstaviť ovocie , ale ako rýchlo odišli tak sa rýchlo vrátili - takže chcem deliť aj kvôli tým kilečkám ale hlavne kvôli svojmu zdraviu , pokúšame sa o bábo tak dobrý zdravotný stav môže len pomôcť 😀

ninimini
3. jan 2012

@zabka88 aj to tak robím bud v šupke alebo bez cibulka acesnak 30min a je to🙂

ninimini
3. jan 2012

@zabka88 tak pri snažilkovaní je tosuper strava 90 sa neodporúča 🙂

zabka88
3. jan 2012

@ninimini jj, a aký olej používaš? mám síce olivový čo je aj na studenú aj teplú kuchyňu ale šetrím ho, tak len po kvapkách dávam, brutal drahý je 😖 jj, tiež mám pocit, a pri dukanovej dokonca jedna mamička skoro stratila mliečko 😢 ty kojíš ešte, či už máš väčšie detičky?