Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
15. jan 2014

@fleury 😀 no super uvidim teda,to budem musiet pre zvysok navarit normalne a ja si potom sezerem to co si navarim 😀 podrazky s kecupom waw

fleury
15. jan 2014

@pukica 😀 potom daj avizo, mozno naberiem odvahu aj ja 😀

pukica
15. jan 2014

@fleury oukej,neviem sice ci sa k nim zajtra dostanem,mam nabity den,ale urcite dam vediet ked ich budem robit,ci sa to oplati a ci to de 🙂

fleury
16. jan 2014

@pukica no ako, dostala si sa? ja som mala na veceru hrianky s alfabio pomazankou, nejaka novinka -brokolica..zvlastna chut, mierne pikantna

pukica
16. jan 2014

@fleury aaale tr,doobeda som bola s malou v skolke,pak u dr po vysledky,pak kadernicka,potom spanok 😀 potom porada v m atici,som totiz clenom vyboru tu u nas 😝 a uz bol vecer,cize som dojedala privarok a na zajtra nemame obed aaaaaaaaaa,nieco z hlavkovej kapusty?babo raď 🙂 kapustove fliacky chlap nelubi a ja ich neviem pripravit ☹

fleury
16. jan 2014

@pukica kyslu nemas? zeby placky boli

janka1313
17. jan 2014

Ahojte. No ja by som doporucila vylozene na chudnutie nejaku ketodietu. Delena strava mne pomohla dost ale uz by som sa k nej nevratila. Nejako sa nam s kamoskou nepodarilo na delenej strave schudnut uplne. A tych poslednych 5 kilo sme nevedeli absolutne co s tym. Delena nam uz nepomohla. A potom sme premyslali o dukanke co je vlastne ketodieta. Ale nakoniec sme skusili Ketoaktiv. Maju strasne dobre dezertiky mimochodom a pestru skalu jedal. A na youtube sme nasli dokonca aj videa s receptami ako si tie rozne jedla pripravit s tou ktorou zeleninku a tak podobne. A dali sme 5 kilo dolu kazda s prehladom. Fakt doporucujem baby. No ale kedze sa nam takto pekne podarilo, tak sme este presvedcili jednu znamu mojej mamy. Ta mala asi 30 kilo nadvahu a dala to dolu za 4 mesiace. Neskutocne. A nenabrala spat. Lebo ked s tym koncite, tak tam mate nejake prechodne obdobie, aby telo znova zacalo spracuvat cukry. Nesmie sa hned zacat jest moc sacharidove, lebo to by bol potom jojo efekt ako svina. Len uznavam, ze sa pri tom neda sportovat, iba prechadzky. A ja som strasne rada na bicykli. Ale pre tych poslendych mojich 5 kilo som mesiac vydrzala.

ivanka266
19. jan 2014

@janka1313 No ja som mala s ketoaktivom tiez dobre skusenosti. Ako tie kedodiety su zrejme funkcne vsetky ale kamoska vravela ze su aj pekne nechutne 😖 niektore . Ako chutovo fakt strasne. No a ketoaktiv je vraj chutny, tak som isla na to a bolo to vacsinou bezproblemov. Aj slane jedla aj sladke, takze som nemala problem vydrzat. A hej, aj ja som nasla na youtube videorecepty, pokial viem tak to este nedavno nemali, keby som chudla teraz tak uz si to viem este viac spestrit. Netreba ale zabudat, ze k jedlam si treba si pomahat cez den aj doporucenou zeleninkou. No nic skuste a dajte pripadne vediet.

pukica
19. jan 2014

@fleury placky sa nekonali a langose tiez stale nic 😀 cez vikend som nedelilaaaaa,hanba mi,ale uz som si dnes navarila fazulovu polievocku,a nejaku obdobu ryzoveho nakypu 😀 muzovi robim normalny a sebe ryzu varenu v sojovom mlieku,med,vanilkovy struk,zltko a marhule 🙂 som zvedava co z toho bude 😀 a kapustova hlava stale caka na nejaky recept 😝

fleury
19. jan 2014

@pukica ja som mala deleny den, na obed zeleninova polievka a divina so zeleninou, na veceru cerealne pecivo. Zajtra sa odvazim 😀

pukica
20. jan 2014

@fleury no ako?co ukazala vaha?ja som uz po ranajkach tak sa vazit nebudem :-P a to si na obed mala maso a vydrzala si taaaak dlho nejest ze si si potom mohla dat pecivo??

fleury
20. jan 2014

@pukica zabudla som, rano boli fofry, snad zajtra a ano, vydrzala som v pohode, ale u mna vela robi, ze nestiham jest, ani ked je hlad 😀
Mrkala som, ze si na fb nastolila otazku v delenej

pukica
20. jan 2014

@fleury kokos ja som dnes od obeda nejedla 4 hodky a skoro ma kleplo kym som si dala veceru,stale som nejaka slaba...bojim sa ze na mna pride slaba chvilka a zozerem vsetk ohlavne co nemozem... dnes by som v kuse nieco jedla,neustale som hladnaaaa 🙂
aaale hej dala som otazku,bo mi to neslo do hlavy preco riesili tie kolace,ked sa bije zelenina s ovocim 🙂 tak reku ci som ja blba,ci ony 😀

fleury
20. jan 2014

@pukica pobavila ma ta odpoved, ze to si mozu dovolit tie co uz schudli..posli im tvoju fotku, myslim, ze budu prekvapene 😀

pukica
20. jan 2014

@fleury ze?ta co ma na starosti celu skupinu je tak trosku na velkom,chapem ze schudla tusim 4 konfekcne velkosti,ale zato no...nemusi sa spravat jak fuchtla... aaaale co,mam co davat dole,aj ked asi skor cvicenim ako jedenim 🙂 neviem co mi je,som nejaka rozklepana,mam pocit ze mi chyba cukor,ale nemam chut na sladke ach jo

fleury
20. jan 2014

@pukica jj, vedie to tam ako pani veduca, ktora karha akekolvek opakujuce sa otazky alebo nevedomost 😀 daj si banan, mne pomaha na energiu cez den

pukica
20. jan 2014

@fleury necitila som sa na nic zdrave,cely den som sa drzala a ted som to zabila ☹ dala som si chipsy ☹ nie som vo svojej kozi...

fleury
20. jan 2014

@pukica nevadi, nemaj vycitky 😉 tak si otvor este pivko a strngni si so mnou 😀

pukica
20. jan 2014

@fleury nemam pivko ☹ 😀 ale neva,dopujem sa vodou,mozno aj to mi je ze malo pijem tak mi je divne

fleury
20. jan 2014

@pukica hadzem jedno na dialku, chytaaaj 😀
moze byt aj nedostatkom tekutin, ze si slaba, ja pijem cez den vela

pukica
20. jan 2014

@fleury ooooooch dakovalaaaaa mam ho,no skoro mi padlo 😝 ja som v tomto hrozna,strasne malo pijem,nejak zabudam ☹ musim sa polepsit

fleury
20. jan 2014

@pukica treba pit aj nasilu, daj si nejaky vacsi pohar a obracaj, zajtra ta skontrolujem! 🙂

pukica
20. jan 2014

@fleury obracat sa daju poldecaky 😀 ale ok,polepsim sa,dam si nejake meritko a budem luochat vodu a zapijat ju vodou ;)

fleury
21. jan 2014

@pukica tak ako, obracala si dnes? 😀

pukica
23. jan 2014

@fleury co,poldecaky? 😝 obracala ale nie vela ☹ myslim vodu,ale musim s uplnym delenim prastit,moje telo odmieta aj delenie aj kojenie... je mi divne,som casto strasne hladna... musim si len davat bacha na stravu,ale uplne delenie nemozem ☹

fleury
23. jan 2014

@pukica nevadi, ved si staci len davat bacha na to co jeme 😉 posuvam recept na lievance..

rozpis na 20 ks:
- 1 konzerva preplachnuteho cicera zmixovaneho na hustu pastu
- 1 salka pokrajanej kapusty
- 1 salka najemno postruhanych surovych zemiakov
- 2 struciky cesnaku posekaneho na hrubo
- 1 cajova lyzicka majoranu
- 2 PL spaldovej muky
- cierne korenie
- morska sol
- olej na pecenie

postup: zmiesat zmixovany cicer, kyslu kapustu a zemiaky so stavou. Dochutit cesnakom, majorankom, solou a korenim, zahustit spaldovou mukou. A uz len robis lievance. Podava sa so zeleninovym salatom a dressingom.

aimee84
28. jan 2014

Ahojte kocky, tiez pomaly prechadzam na delenu..no takcpekne, nenasilne 😀 kedysi som delila podla Haya, to bolo auper, lebo smotana a tvaroh boli neutralne a mohla som cestovinu so zeleninou na smotane, no podla kvetiniek a zvieratiek u Korinkove nie..s cim robite cestoviny?daka omacka???

sonca13
28. jan 2014

Ahojte baby, rada by som vyskúšala delenú stravu, neviem ako na to, teda základy ovládam, nejesť spolu bielkoviny a sacharidy... potrebovala by som poradiť, teda čo k raňajkám, keď mám bielkoviny, tak celý deň jem len to alebo na obed môžem sacharidy a na večeru bielkoviny? Poraďte prosím,už som vyskúšala aj 90 dňovú, 2 mesiace som krásne chudla a potom nič..ani deko.. to bolo minulý rok v oktobri, držím si váhu, nepriberám, ale potrebujem asi niečo iné, tak by som vyskúšala deliť..cvičiť cvičím, tak ako sa len popri 2,5 ročnom dieťati dá 😀

fleury
28. jan 2014

@pukica kukam, ze uz si nas vymenila za fb 😀 😝

pukica
29. jan 2014

@fleury aaaale no 😝 hodila som otazocku do plena,tam je predsa len viacej bab co makaju v delenke,tu by som sa koho pytala,teba,teba,teba a teba? 😀 kokos neda mi to nedelit,normal mi hrabe ze ked nebudem delit pribereeeeem 😀