Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

minuskad
6. jan 2012

@romcag 2,8 a dnes je piatok 😲 a ja tu delim, a k tomu aj sa snazim jest zdravo a dokopy nic 😨 asi zacnem byt prisnejsia na seba 😀

romcag
6. jan 2012

@minuskad a kedy si začala?? Ja som sa v nedelu rozhodla, odvážila, tiež večer som sa rozhodla a už som do seba nič nepchala a od vtedy sa snažím.. ale tak ja so bola so sviatkou totááááálne obžratá, tak ja si myslím, že to len to zliezlo dole.. dúfam, že to tak aj ostane a nenaberem to späť po týždni.. ja som pevne odhodlaná vydržať 🙂 koľko to ty chceš schudnúť? Ja sa to furt vás každej pýtam, lebo sa mi to mýli.. viem, že niekto chcel tak veeeľa ako ja, len neviem kto

romcag
6. jan 2012

@minuskad no mala som 90kg v nedelu večer a teraz mi ukazuje 87,2kg, tak neviem či váha zle váži, alebo zle počítam, ale malo by to byť 2,8kg

minuskad
6. jan 2012

@romcag ja som sa rozhodla asi v nedelu alebo v pondelok, uz neviem :D tiez jak ty a mne treba schudnu len6 kil teda uz 5 :D

romcag
6. jan 2012

@minuskad nooo tak to sa nečudujem, to si o moooooooooc ľahšia odomňa, že ti to tak pomalšie ide.. ja tiež rátam, že toto len prvé motivačné úspechy.. aby som vydržala..a ja vydržíííííííííííím... dúfam 😠

ninimini
6. jan 2012

@rosa197 kapustová polievka je rastlinná skupina ale kapustnica čo sa vačšinou jedáva na vianoce je živočíšna

ninimini
6. jan 2012

@romcag krásne si dala dole 😀 2 kg super gratulujem a držím ti dalej palčeky

ninimini
6. jan 2012

@romcag to som ja kto chce schudnút ako ty 😀

rosa197
6. jan 2012

@ninimini
@minuskad Kapustová polievka s mäsom je živočíšna 😀 Dobre som to pochopila? 😀 Gratulujem Vám k prvým úspechom 😀 JA som sa neodvážila osvážiť, až v nedeľu 🙂 Uvidím...Ale dnes je prvý deň, čo som nespravila fáákt žiadny prehrešok, ani malý, tak som rada... Nemám až takú pevnú vôľu ako vy ☹
No, akurát to, že som dnes neraňajkovala, hneď som obedovala...
Inak, ked mám živočíšny deň, nemôžem ovocie??? či?

ninimini
6. jan 2012

@minuskad tak takto sa chcem aj ja pozerat na svoje fotky ako na minulost 😀 ozaj ja dnes živočíšny den a mala som pečené kuriatko kožu som dala preč ja ho robím v sáčku na pečenie tak ide vo vlastnej štave a k tomu vela zeleninky a tá ked sa dá s kuriatkom je nenormálna 😀

ninimini
6. jan 2012

@rosa197 presne si to pochopila 😀

rosa197
6. jan 2012

@ninimini Čiže, dnes som prvý krát obedovala správne 😀 😀

ninimini
6. jan 2012

@rosa197 áááno

rosa197
6. jan 2012

@ninimini Juchúú juchúú 😀 TAkže sa to začínam učiť...Dúfam, že v nedeľu bude aspoň kilečko dole...A ak nie, tak nevadí...Hádam neskloním hlavu, a budem s vami pokračovať dalej 😀

ninimini
6. jan 2012

@romcag inak ak by ste chceli možem vám dat typ na živočíšny začiatok
ranajky: runka,syr zrolujte to trubičky k tomu si dáte zeleninu a ak chcete aj vajíčko na tvrdo ale si z vajíčka urobte pomazánku t.j vajcia na tvrdo,rastlinné maslo,uhorka,cibulka,korenie a to si dajte do plátka šunky je to výborné a brošku bieleho jogurtu ešte do tej pomazánky
obed: masko lubovolné a zeleninka
medzitým: syr,šunka,cotecheese ale jogurt
a večer. znovu masko z obeda a zeleninka 😀

madalena188
6. jan 2012

@romcag ja viem ze nie...ja len tak napisala.. 🙂 ale teraz este nemozem dietovat..stale kojim... a chut do jedla ...neskutocna...

madalena188
6. jan 2012

...dievčatá...ale my vôbec nie sme tlsté...my len máme k našej váhe malú výšku... 😀

ninimini
6. jan 2012

@madalena188 tak sa pridáš až ked dokojíš 😀 ja tu ešte určite budem 😀

ninimini
6. jan 2012

@madalena188 krásne si to povedala 😀 😀

rosa197
6. jan 2012

@madalena188
@ninimini
@romcag Babule, nebojte sa , a tu budem s vami do konca 🙂 Mne idú kilá strašne pomaly dole, tak tá, čo za 6mesiacov zhodí 20kg, ja len 5kg ..☹ TAkže, my tu pobudneme o čosi dlhšie 🙂

madalena188
6. jan 2012

jj...uvidime..mne by stacilo menej zrat...a nepotrebovala by som ani dietu...uvidime co bude...ci budem vobec moct a stihat varit si sama pre seba a pre deti inak..pre hlopa inak...jooooj...

minuskad
6. jan 2012

@madalena188 hm a nestaci len par trikov ? ze varit pre vsetkych len zdravsie varianty. miesto slnecnicoveho oleja olivovy, menej vyprazat atd.... ked nepotrebujes ani dietu 🙂 alebo naavarit a ty nemusis zjest cely chod ale si to rozdelit, ze ked je maso ryzou tak teraz zjem masko a potom do svojej ryze si dovaris zeleninku a mas rizoto atd.
ja zial jem uplne ine veci ako drahy, cize ja varit sebe aj jemu budem musiet a to este ani detinemame 😀

moncikyta
6. jan 2012

@romcag ani nie len bol po tych sviatkoch upistany ked bol aj tato dlho doma inac zvyknuty ze sme sami ale uz sa to lepsi hoci v noci nejako nespavame ale co uz 🙂 ...no ja idem zajtra hadam ho este budu mat za 35eur sme ho kdesi minule videli ak ho najdem tak napisem ze kde lebo pravdu povediac si uz nepamatam 🙂 ..no ja hadam budem na nom cvicit mam ako priklad znamu co mlada baba vazi 110kil a nevadi jej to nic so sebou nerobi tak mne tych mojich par kil vadi musim ich dat dole 🙂 teraz tu bola navsteva tak som robila chlebiky a take veci a odolavam a nic si nedavam do konca na obed som robila palacinky a ani jednu som si nedala 🙂 som hrda na seba 🙂

minuskad
6. jan 2012

baby z rana co som robila plnenu kapustu, mi ostala kapusta aj masko.
kebyze urobim masko s kapustou ale aj s kyslou, to sa smie nie??? mam zivocisny den 🙂
@moncikyta
@madalena188

moncikyta
6. jan 2012

@minuskad podla mna sa zelenina moze pridat a ci je kysla ci nie by sa mohla v kazdom pripade je to zdrave daj si 🙂

kytykenka
6. jan 2012

ahojte supwr tema od pondelk zacinam s vami 😀 teraz mam kapustovu tukozravu dietu a v pondelok idem s vami ... len mi musite napisat co papat lebo ja neviem co sa moze pri delenej

minuskad
6. jan 2012

babule no, dnes ze ako zivocich, pride kamoska a prinesie stedrak 😀
dala somsi jeden kusok no :D nech sa nepohneva, tymto mojimvtipnym poonimanim priberem to kilo, co slo dole 😅 😅

romcag
6. jan 2012

@ninimini ďakujeeeem, ja tebe tiež 🙂 určite to pôjde pekne dole, teda dúfam, že sa to nezastaví a pôjde bo by ma šibloo .. čítam živočíšny dník.. a mňaaam, normálne si ho zajtra aj urobím, pôjdem podľa delenej, jupíííí 🙂 vyzerá to výborne 🙂 ďakujem 🙂
@madalena188 noo veru, ty sa moc ešte obmedzovať nemôžeš, asi tak skôr zdravo papkať a pôjde to popri kojení isto dole 🙂 veru, pridáš sa keď dokojíš, ja sa tu tiež isto ešte budem zdržiavať, tieto nadbytočné kilá tak rýchlo nezhodím 😒
@moncikyta a to od narodenia nespinkávate dobre, či nejaké zlomové obdobie? Za 35 éčok? Tak to dobrá cena 😝 možno by som aj mm ukecala 😀 nooo mne tiež moje kilá vadia 😢 ma mrzí, že som to nezačlaa skôr riešiť ☹ ale tak. snáď nikdy nie je neskoro.. moje dnešné stravovanie bolo dosť oničom, achh.. síce žiadne prehrešky, ale málo som jedla ☹

romcag
6. jan 2012

Dnešok hodnotím ako dosť čudný deň 😒 joooj, som sama na seba naštvaná, bo som jedla len raňajky, celozrnú buchutu, potom polku mandarinky, trošku obeda a to je všetko.. doobeda som s malou bola, varila a tak, to som ako tak stíhala jesť, poobede, keď mm s práce došiel, sme šli do teca na nákup, sme prišli o 5, potom prišla švagrinka s mm a malým, tak sme ponávštevovali, obejdnali si pizzu.. musím sa pochváliť.. ja som odolala, ani som neochutnaa 🙂 jupííííííí... len ma štve, že som fakt málo jedla.. no nevadí, zajtra sa polepším.. ideme na 30tku kamoške, už teraz mám z toho zvláštny pocit, všade jedlo, zákusky, asi torta - no najmä tej neviem ako sa vyhnem ☹ som odhodlaná, že si nedám, len mi to blbé bude 😒