Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

yukki
25. apr 2012

@pukica šak prípadne do cieľovej váhy ostaň na tej prísnejšej, svojej......overenej. A potom možno si kus povoľ pokombinuj...ja neviem, vravím, že toto všetko sú veci, ktoré som si len prečítala, napokon doktor, čo mi doporučil delenú stravu vravel furt Jesť ako jedli naši predkovia-jednoduché jedlá...

fleury
25. apr 2012

@pukica vazne? u nas zase mali tie kelove zavitky dobry ohlas 🙂 aj mala praskala ako diva 😀

fleury
25. apr 2012

@yukki mne dr vravela to iste

pukica
25. apr 2012

@yukki vidis to,poriesim to tak 😉 a pak pospekulujem
@fleury no priatelovi to chutilo ja som mozno vyfasovala nejaky blby list 😒 ale viac to veru robit nebudem 😝

fleury
25. apr 2012

@pukica ja som ich nechala vo vriacej vode trochu dlhsie, mozno preto neboli take horke

liat
25. apr 2012

ahojte, pridavam sa aj ja. som na tejto diete tyzden. zatial ani deko. okrem toho cvicim 2x tyzdenne zumbu. a od buduceho tyzdna idem aj plavat 1x tyzdenne. drzala som tuto dietu asi pred 4 rokmi a islo to krasne dolu ale samozrejme aj som vela cvicila. dnes rano vajicko, na obed aljaska treska so salatom, olovrant -hrst orechov, vecera opät rybka. co mate dnes vy? zajtra by som chcela robit jablkovu strudlu, uz ste ju niekto robili? nemozem posypat ani hnedym cukrom???? neviem cim to osladit aby mi to aj mm zjedol

liat
25. apr 2012

teraz ma napadlo ze co vsetko take listkove cesto obsahuje?

yukki
25. apr 2012

@liat medom.

liat
25. apr 2012

baby co poviete na sladke v zivocisnej skupine kysla smotana so skoricou a medom? v pohode?

a co sladke v rastlinnej bud bebe dobre rano /rano/ alebo susene marhule? alebo co slivkove gule?

yukki
25. apr 2012

Ja som práve našla slivky v bielkovinovej skupine. Med v uhlohydrátoch, kyslú smotanu neutrál.... 😀 😀 😀 😀 ja si robím sladké ryžový chlebík s maslom a medom. Alebo jogurt s medom a vločkami.

liat
25. apr 2012

@yukki a co si myslis o listkovom ceste????

yukki
25. apr 2012

podľa mňa v pohode, čo ja viem...narvala by som doň nejaké orechy s medom alebo sladké sypké jablká...ne? so škoricou....alebo tvaroh, ten je neutrál s medom...hm...dalo by sa kadečo

liat
25. apr 2012

@yukki no ja len ci tam nie je nabuchene aj muka, aj mlieko, aj vajce aj neviem co. idem mrknut do obchodu

liat
25. apr 2012

@liat super je ze kysla smotana je neutral / i ked som si nie tym velmi ista/ lebo ta sa hodi do vsetkeho jedla. mnaaaaam

yukki
25. apr 2012

v kuchárskej knihe je múka, voda, prach do pečiva, maslo a žĺtky. Takže Ok...a v obchodnom neviem...

liat
25. apr 2012

@yukki same éčka 🙂 ale inak v poho rastlinna

fleury
25. apr 2012

@yukki slivky v bielkovinovej? 😕

fleury
25. apr 2012

my dnes rezanky s tvarohom 🙂

@liat vitaj a snad tu vydrzis co najdlhsie 🙂 u mna ide vaha pekne dolu aj bez cieleneho cvicenia, co ma nesmierne tesi 😀

liat
25. apr 2012

@fleury vdaka, aspon sa mam s kym delit 🙂 a snad aj ziskam nove recepty

yukki
25. apr 2012

@fleury hej, takmer všetko ovocie je tam, okrem sladkých jabĺk a banánov, datlí a fíg a sušených plodov-tie sú v sacharidovej gr....tu píšu

fleury
25. apr 2012

@liat urcite ziskas! 🙂 mne tu baby poradili uz mnohokrat s delenim aj receptami

liat
25. apr 2012

@fleury tak super, co ides zajtra jest? ja idem robit makovu strudlu s medom a cesnekovu polievku

yukki
25. apr 2012

http://schudnut-ako.meu.zoznam.sk/news/jedalny-... áno, to je to isté a v te nemeckej knihe veľmi podobné tomuto

fleury
25. apr 2012

@liat este netusim, uvidim rano, mm dovliekol domov kopec pomazanok 😀 tak asi budeme tie likvidovat

fleury
25. apr 2012

@yukki tak to mi dost spestri jedalnicek! 😀 korenie, kecup a horcicu beru ako neutral? co rozumies pod kombinovat menej?

liat
25. apr 2012

@fleury ake? ake mozem? s cim to jes?

yukki
25. apr 2012

@fleury čo ja viem...tak hlboko sa nad tým až nezamýšľam že menje alebo viac...môže sa a dosť. Ja to už nejako nesledujem, jednoducho sa podľa toho chovám a dobre.

fleury
25. apr 2012

@liat alfa bio, sojove, z tejto temy som sa o nich dozvedela 🙂 najlepsiu cenu najdes v kauflande, ale maju ich skoro vsade, aspon u nas. Jem to s chlebom a zeleninou, skus, fakt su dobre!

fleury
25. apr 2012

@yukki a co to korenie a kecup..neutral, ze?