Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
17. okt 2013

@cencula sojove mlieko, muka, mozes bez vajec alebo tam daj zltko

pukica
17. okt 2013

@ixi ty si tusim chcela nejaky recept fajny,tak pridavam,tieto placky su mnaaaaam http://www.receptar.sk/index.php?ID=6&SubID=2&r... a ako som otvorila po dlhej dobe tento link sledujem ze na lavo je vlastne kolonka delena strava a recepty,to som nevedela,takze aj ja sa budem inspirovat a daco odtial vyskusam 🙂
@fleury mnaaaam palacinky,niekedy si asi aj ja spravim,ja som na dnes robila sosovicovy privarok z lupanej sosovice so zemiakom a mlieko som skusala kokosove,je to mnaaaaaaaaaaam,este som si chcela sojove sliziky spravit do toho no to mi uz nevydalo nevydrzala soooom a zjedla privarok 😀

fleury
17. okt 2013

@pukica jeej, nasa klasika, placky s kapustou!! 😀 urobim cez vikend!

ixi
17. okt 2013

@pukica dakujem vyskusam

fleury
18. okt 2013

bre ranko

vcera som mala na veceru rastlinnu tresku, co si budeme hovorit, gurmansky zazitok to nebol, ale zelenina to zachranila 😀

pukica
19. okt 2013

@fleury 😀 iank ked sme pri treskoidnych veciach,teda majoneza a tatarka... ta lidlacka majoneza aj tatarka su robene len zo zltok,teda to je pisane v zlozeni,tak by sa to mohlo aj v rastlinkac,hm?co myslis?akoze je tam v tatarke aj cukor...ale zas tolko ho tam nemoze byt zeby to nejak brutalne ohrozilo stravovanie a ked neviem u nas nikde zohnat sojovu majonezu ci tatraku tak by som to mohla,ci? babo rad 🙂

fleury
20. okt 2013

@pukica aka znacka to je? hned zajtra kupim 😀 ked je tam ozaj len zltok, tak kludne aj v rastlinach podla mna 🤐 inak sojovu tatarsku (sojolka) teraz zacalo predavat tesco, tak mrkni ked tam budes

pukica
20. okt 2013

@fleury ta nevim aka znacka ale ta ich tatarka je to,zeleny vrchnak to ma,naschval som si to kukla a vazne len zltka pisu,v helmanske je cele vajce... omrkni to,len dufam ze som si to neprestudovala zle a ze ma tu v najblizsich dnoch neschladis 😀 ja som zatial v nasom tescu nasla len nejaky cucoriedkovy jogurt sojovy ale majonezu sojovu nie ☹ neviem ci nemame ubohe tesco alebo sa to len ku nam nedostalo este...

fleury
21. okt 2013

@pukica u nas v tescu tiez nemali velky vyber, ale teraz to nejako pomenili, alfabio ma velky regal a uz tam maju aj tu sojovu tatarku, ktoru som nevedela nikde v okoli kupit. Ok, kupim tu tatarku a snad ta neschladim 😀 nieco sa mi mari, ze sme uz niekedy v minulosti riesili v tejto teme aj hellmannsku light, ze je delena, ale teda podla zlozenia nie je ani nahodou.

ixi
21. okt 2013

cavte kocky kolko ste uz dali dole?

ixi
22. okt 2013

ahojte kocky tak ako? rano som mala jogurt na obed zatial zeleninovo vlockova polievka druhe som este navymyslela lebo muzovi som robila segedin tak neviem co by som jedla ja? asi si uvarim len zemiaky a spravim dajaky salat alebo ryzu a vy co papkate? a vecera este daleko 😀

ixi
22. okt 2013

@fleury rastlinu tresku??? a normalnu by si nemohla?

fleury
22. okt 2013

@ixi mohla, ale nie s pecivom 🙂

fleury
22. okt 2013

@ixi ja sa nevazim 🤐 mne staci, ked zapnem vsetky nohavice pred tehu a pomaly sa k tomuto cielu uz prepracovavam 😀

ixi
22. okt 2013

@fleury ja sa tiez zatial nevazim 😉 to je super ze sa ti dari to ma tesi 😀

ixi
22. okt 2013

@fleury no hej ale dalo by sa zo zeleninkoou 😵

biancaneve
22. okt 2013

@frapper ahoj, chcem sa spýtať či ešte pokračuješ v delenej.a s akými výsledkami..totižto pred pár rokmi som držala tiež delenú, a presne ako ty, veľm pomaly sa mi to rozbiehalo, baby-kolegyne okolo mňa pochudli za rovnaké obdobie aj 14kg, museli kúpiť nové oblečenie a ja až oveľa neskôr...teraz som zase na delenej ale aj s cvičením 3x týždenne, tak uvidím aké budú výsledky..na kilá som vtedy ani moc neschudla len na objem o 2 konfekčné veľkosti...

fleury
22. okt 2013

@ixi to jo, ale ja radsej tresku s rozkom, ked jem bez peciva tak mi je tazko na zaludku

@pukica takze tatarka z lidlu kupena, no vyzera to tak, ze ju mozes veselo jest 😀

pukica
22. okt 2013

@fleury och si ma potesilaaaaaaa,takze tatarka aj majoneza ok aaaaaaaaaaa super 🙂

cez vikend budem mat obrovskeeee zhresenie,oslavujem okruhle narodeniny a to bez nejakych restov nebolo ono 😝 ale este v piatok sa odvazim a pomeriam,ale cosik je urcite dole tak sa vytesujeeeeem 🙂

fleury
22. okt 2013

@pukica potom hod narodeninove menu, nech slintame 😀

pukica
22. okt 2013

@fleury nooo chystam sa na fazulovu polievku a udenym kolenom,syrova a mrkvova pomazanka,tvarohovy kolac a pizzove rozky a splachneme to nejakym fernetom,slivkou,becherom,pivom alebo vinom 🙂 😀

fleury
22. okt 2013

@pukica mozem prist? 😀

ixi
22. okt 2013

@pukica uz teraz by som si dala 😝 😲 😀

ixi
22. okt 2013

zajtra co papkate 😵

pukica
22. okt 2013

@fleury jasneee sadaj na vlak a dogulaj sa ujde sa ti urcite ;)
@ixi ked som to pisala,slinky som z tazka prehltala 😀

ja mam zajtra este zemiakovy paprikas na obed,na ranajky sojove parky a na veceru uvidim,mozno hranolky s kecupom 🙂 a ted som si dva dni pochutnavala na bublanine zo spaldovej muky :_)

ixi
23. okt 2013

ahojte koceny 😵 😵 😵
@pukica no hranolky su dobra rada to ma ani nenapadlo 😅

pukica
23. okt 2013

@ixi 🙂 zeeeee,a trocha oleja si myslim ze nikomu neublizi a i tak si ich davam napr ja na servitku nech prebytok vycuca alebo popripade sa daju aj v rure robit 🙂

ixi
23. okt 2013

@pukica a skusala si zelerove? tie mozes aj k mesu

pukica
23. okt 2013

@ixi raz som skusala,no tie mi nerezali... zeler ma strasne vyraznu chut a nejak mi to nesadlo 🙂

ixi
23. okt 2013

@pukica ja som to jedla ked som mala detox podla macingovej ale ja nemam teraz cas si presne daco pripravovat