Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

moncikyta
9. jan 2012

@romcag sikula 🙂 jaj ja varit dnes nemusim tak az tak super 🙂 ..no ja naraz uz teraz viac aj 300 uz sa zlepsujem, jasne ze ty pri malej toho moc nenarobis mozno ked pride tatik domov 🙂 ..no presne na to aby som si to zapisala ze kolko a kolko kalorii a kolko na rotane a tak ze co som vlastne robila 🙂 tak ja uz ho mam dlhsie doma tak vies pokrocujem rychlejsie 🙂 zachilku ma predbehnes ani nebudes vediet ako 🙂

moncikyta
9. jan 2012

@minuskad niet za co 🙂 jaj no ale ked bol novy asi ta bavil nie? 🙂 teda ja mam stepper od soboty tak vies ako ten osial 🙂 a aby som zhodila ked uz mi mm splnil sen ze ho budem mat doma 🙂

minuskad
9. jan 2012

bavil ma 3 dni :D je to strasna nuda, na neporovnanie odnaozajstneho bicyklovania . stepper niekedy davno sme mali, ale zlomili sa tie pllastove veci naktorych stojis 😢
to ma viac bavilo, lebo som aj nieco citila. na biku krutis a krutis az ti je z toho zle 😀

jarka28
9. jan 2012

Ahojte...ja som po nocnej totalne K.O. pospala som si hodinu a pol a letela pre Davidka do skolky...este jedna dneska a potom zasa tyzden volno,chvalabohu....dneska som sa nastartovala a mam rastlinny den,mala som len celozrnne pecivo so zeleninkou,na obed si dam ryzu so zeleninkou a na veceru asi tiez....nic sa mi nechce vymyslat...uvidime ako sa zadari,u mna je najhorsie ze by som vyjedala same kraviny sladkosti cipsiky atd.....no musim si klepnut po prstoch trosku.....a hlavne by som mala zacat vela pit vodicky,lebo ja tak 2 pohare denne a konec.....musim sa prinutit....... 😅

romcag
9. jan 2012

@moncikyta no ja už aj navarené mám, aj mm je doma, malá nechcela spať, som si lahla k nej a normálne som si hodku a pol pospala, trošku pošlapala a teraz sa môžem najesť, oneskorený obed.. mňam dám si kuracie mäsko s čalamádkou.. a večer nejaký zeleninový šalátik ešte.. ja sa teda tiež snažím steppovať, mm že mato omrzí hneď, tak mám ho len druhý deň, neni to, že by to bolo nejaké moc záživné, ale tak spotím sa trošku pri ňom aten pocit že pre seba niečo robím je faaaakt super 🙂

madalena188
9. jan 2012

@minuskad ta ja zatial stagnujem..ale nedietujem, kedze kojim..ale dnes uz len musli s jogurtom do vecera a za malou dojest veceru :D
a koooopec caju

borabora666
9. jan 2012

ahojte babulky...ja som troska na vazkach.neviem ci zacat delenu stravu,alebo 90dnovku....kedysi v 17 som delenou stravou schudla za mesiac 12kg a uz som to nenabrala nazpet az do tehotenstiev..s 90dnovkou viem schudnut rovnako rychlo,ale kila idu nazpet....kolko viete mesacne schudnut s delenou????me sa viac paci,lebo viem kombinovat syr a masko....

romcag
9. jan 2012

halloo halloooo.. poprosila by som nejakú dobrú dušu aby mi naordinovala čo môžem zajtra papať, keď mám rastlinky 🙂 ďakujeeem 🙂

ninimini
9. jan 2012

@borabora666 ahoj 90 dnovú som držala asi 4x a nechcem vždy sa mi sprotivý ovocie a končím to sa nedá vydržat a kg idú rýhlo hore čo stratíš to naberieš aj s úrokmi 😀 pri delenej si možeš dat smotanu alebo tatársku pri 90 nie!!! a tam je tá chyba ked prestaneš musíš si sledovat skoro všetko inak to ide hore a my tu držíme len od januára tak uvidíme aké budú výsledky po mesiaci 😀

ninimini
9. jan 2012

@romcag ranajky: celozrnné pečivo rastlinné maslo a bud si na to dáš med alebo zeleninu podla toho čo budeš kombinovat
obed: ak máš kombináciu so zeleninou: tak si možeš urobit napr.halušky s cibulkou alebo zemiakové lokše,placky aj
ak kombinueš s ovocím tak makové slížiky napr.
večera taká istá alebo čo ta napadne🙂
neviem čo máš rada

claudica
9. jan 2012

@borabora666 ahoj... 😀 ja ju robím týždeň, skúsim toto... 90-dňovku som vydržala iba raz, potom som to zakaždým vzdala. Zatiaľ mám za týždeň dole 90 dkg... nie je to bohviečo, ale poteší. A nemám naordinované dni, mám rastlinný alebo živočíšny kedy a ako chcem, lepšie sa prispôsobím aj doma varením atď...

borabora666
9. jan 2012

Okey babulky,dakujem,presvedcili ste ma🙂 odzajtra idem po rokoch nazpet na delenu stravu😉 a zacnem zvieratkami a dam si leco s vajcom.potrebujem schudnut este 17,5kg do leta najlepsie,takze ak mozem,budem vas tu otravovat castejsie,lepe sa chudne,ked v tom niesom sama

borabora666
9. jan 2012

@claudica jeee vitaj stara znama🙂

romcag
9. jan 2012

@ninimini ďakujeeem, si poklad 😵 😵 😵 tak idem kuk čo máme a pošlem mm do obchodu 😉 ešte raz díky 🙂
@borabora666 ahooooj 😵 😵 do leta 17,5? To by veru aj mne do vtedy úúúplne stačilo, aj keď celkovo by ma aj viac veru potešilo, ale vždy lepšie ako teraz 🙂 tak ťa vítam medzi nami a nech sa darí a kilečká idú dole.. ja tu sm furt, ma to tu normálne motivuje, keď nechýba odhodlanosť, myslím, že to nejak pôjdeee 🙂
@moncikyta taaaak už mám aj ja za sebou 1000cku, som happy, tak sa mi to podarilo, možno ešte dám stovečku, ale aj s 1000ckou som spokojná, nemusím zas hneď preháňať, predsa len pri mojej váhe to žiadna sranda nie je 😠

borabora666
9. jan 2012

@romcag a ty mas aku vahu??na fotke aspon po tvari vyzeras stihlo...ja som tiez na konikovi furt,lebo predavam vecicky zo sekaca,tak stale nakukujem a mm je na montazach od dneska tak mam cas sem tam priskocit a co to popisat...ja tiez potrebujem motivaciu inych babuliek k chudnutiu ..takze tu tiez budem stale 🙂

romcag
9. jan 2012

@borabora666 nooo to ja len na niektorých fotkách a fakt len do tváre, pred týždňom v nedelu, po sviatkoch ke´d som skočila na váhu, že 90kíl, no čo ti poviem, otras.. ale tak prvý týždeň sa mi darilo a včera večer na váhe 86,7 celkom spokojnosť, do leta by mi úplne stačilo na tých 70 😀 😀 vôbec niesom náročná, čo? Ale niekedy v budúcnosti by som sa rada vrátila na svoju pôvodnú 60tku, už som to tu x-krát písala, ale musím napísať znovu, som strašne znechutená zo seba, že som to takto ďaleko až nechala zájsť.. teraz sa musím takto trápiť.. ale tak zatiaľ ma to baví 😉

borabora666
9. jan 2012

@romcag tak ja sa budem trapit s tebou...ja som mala stale 80tku,cize ja chcem este 10kg pod svoju vahu...takze mne to pojde tazsie,ale tvoj ubytok za tyzden ma uplne nabudil...tesim sa az zajtra zacne....najradsej bysom zacala uz dnes 😀

romcag
9. jan 2012

@borabora666 ty máš 80kg? Dobre som pochopila? No ja som úplne sladké vyradila a pečivo s chlebom bielym, čo pre mňa obäta jak hovado, ale tak stojí to za to zatiaľ, aj keď to podľa mňa nikde nevidno, ale tak hneď sa lepšie cítim 🙂 a však môžeš aj dneska, ja som si tiež povedala, že začínam v nedelu večer a od vtedy sa držím 🙂

borabora666
9. jan 2012

@romcag nie nie,ja mam 87,5kg....ale moja normalna vaha pred porodami a dlhe roky bola 80kg...ja mam dost tazke kosti a mohutnou panskou postavu zial..nic moc zenske na mna nieje..takze odhadom pri 70kg budem stihla celkom....mne stale nikdo neveri moju vahu

romcag
9. jan 2012

@borabora666 tak to sme na tom váhovo tak isto, nooo môžeme sa teda spolu do toho pustiť, ja akurát večeriam, mňaaam 🙂 aj ke´d ešte nemám moc chuť, ale nechcem po 18tej jesť 🙂

romcag
9. jan 2012

baby ostalo mi mäsko z kuriatka, tak som nakrájala, s paradajkou, paprikom a uhorkou, že šalátik na večeru, usmieval sa na mňa však ananás tak som ho nakrájala do toho a mňaaam, to je vám fajnovkaa.. aj keď mäsko sa nemá z ovocím podľa dnešných zistení, ale je to supeer

borabora666
9. jan 2012

@romcag tak to je super 🙂 tak ja idem do toho od zajtra nacisto.....🙂 inak aj ja ,ked som ju kedysi drzala vynechala som pecivo aj chlieb...celkovo muku,okrem cestovin teda....a vecerala som tiez okolo 1átej naposledy...a boloto sice v auguste(vela zeleninky a ovocia) ale islo dole 12kg a ani neviem ako.... 🙂

romcag
9. jan 2012

@borabora666 ja som zatiaľ nikdy nevydržala držať, vždy mi to vydržalo tak deň - dva a dosť, síce nikdy som nejak ani nemala extra problémy s váhou, v celku som spokojná bola.. až keď som sa dala s mm do kopy, tak ot prišlo, a po pôrode.. no ani nvravím, ale som rok po pôrode a vážim pomaly toľko ako keď som šla rodiť, akooo strach a hrôza :-/ no ale však hádam nejak pozhadzujem 🙂

moncikyta
9. jan 2012

@romcag jeeej ty si aka sikula ze uz 1000 to nejako zaostavam 🙂 my sme momentalne sami doma tak neviem ale Samko by spal a nejako sam nevie zaspat tak asi cvicit nebudem :( ..ale drzim sa este si uvarim jeden cajik a bude mi dobre 🙂 a ak sa dokopem tak dam brusaky slovnik na zapisovanie som si kupila 🙂

borabora666
9. jan 2012

@romcag neboooj,do leta daleko..to zvladneme.....akoze aj u mna je tak,ze laska prechadza zaludkom...cize ak mam muze doma,tak katastrofa,len mu vyvaram same dobrotky a zeriem s nim,ale hadam sa mi to uz konecne podari odolat....ked som bola na 90dnovke,nikdy sa mi to nepodarilo.....tady je viacej moznosti kombinovat..tak dufam to aj pojde

moncikyta
9. jan 2012

@minuskad no to si neviem predstavit asi by ma to tiez nebavilo, stepper sa mi zda praktickejsi aj preto ze ho schovas aj pod postel 🙂 a pri telke sa to da a maly kuka co robim a chce ist za mnou 🙂 ale dala som slub mm tak ho len tak neodlozim 🙂 a vydrzim 🙂

sisi1103
9. jan 2012

borabora666 ak si na vážkach,rozhodne odporúčam delenú stravu.celé roky som sa motala v rôznych diétach,kým som sa rozhodla pre delenú stravu a ...za 6 týždňov som schudla 9,8kg... na váhu 54kg. to bolo pred 16 mesiacmi a dnes úplne samozrejme a automaticky fungujem na delenej strave,už si ani neviem predstaviť iné stravovanie.takže vrele odporúčam!

rosa197
9. jan 2012

@romcag Ja som dnes nepapala do tretej...Keď mám v hlave, že nejem, tak ani chuť nemám..🙂 Potom som si dala polievku, mäskovú, takú, nedelnajšiu, aj so seleninkou 😀 Dúúfam, ze taká sa môže... potom neskôr, som si dala chudé mäsko s kačičky ..😀 A potom mi strááášne chutilo sladké, tak som si dala asi 3 mesiačiky pomaranču...Viem že sa to nesmie, ale lepšie ako nejaká maškrta, nie? 😀 stepperovať budem dnes, ale až okolo deviatej...keď pôjdem spať...😀
Inak, včera som sa vážila, aaa 67kg...-1kg za týždeň...to je pre mňa veru úspech 😀 mne idú kilá stráášne pomaly dole...Ale lepšie toto, ako nič 😀

minuskad
9. jan 2012

@rosa197 ja som prave 😀 dozumbovala

rosa197
9. jan 2012

@minuskad áách tak to je super 😀 Ja sa neviem prinútiť cvičit..Prídem unavená zo školy..☹ No večer budem snááď ešte stepperovať 😝