Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

radmilap
19. mar 2013

@zabka88 ked mam zivocisny den-so zeleninou
rastlinny den-bud ovocie,alebo zelenina,nikdy nie v jeden den aj ovocie aj zelenina,pri ranajkach sa rozhodnem,ze aky bude
A ten olej by mal byt olivovy,ale ked nemam,dam aj slnecnicovy

radmilap
19. mar 2013

@fleury ako robis ten karfiol,dostavam nan chutky 🙂

zabka88
19. mar 2013

@radmilap aha, ja som to pochopila predtym naopak.. takže zivocisny len so zeleninou, rastinny bud ovocie alebo zelenina.. super 🙂

radmilap
19. mar 2013

@radmilap toto bol preklep 😀

radmilap
19. mar 2013

@zabka88 super,pochopila si,ja niekedy pisem ako analfabet 😀

ywula
19. mar 2013

@fleury no ak môžem živočíchov, dám si doň syr, a keď mám rastlinky mám rada k šalátu hrianku s cesnakom...🙂

ywula
19. mar 2013

@ywula a veľmi dobrý šalát je s kapustou (čínska, obyčajná, hocjaká),...dávam doň mrkvu strúhanú, cibuľku, jogurt...veľmi chutný, taký kyslejší...

ywula
20. mar 2013

ako ženičky...čo dnes papáte....ja na raňajky muslli s ovocím, kávu, obed zeleninová polivka...večer niečo živočíšne...asi rybku

fleury
20. mar 2013

@ywula taky salat chuti aj mne, teraz celkom casto pouzivam jogurt s cesnakom ako dressing, ta cinska kapusta je fajna, mne chuti.

my dnes palacinky 😎

fleury
20. mar 2013

@radmilap klasika, na plech poukladam zemiaky, na ne obvareny karfiol, korenim podla chute a zalejem kyslou smotanou 🙂

radmilap
20. mar 2013

@fleury no ale to potom je delena,ked zmiesam zeleninu so smotanou?nejde mi to dokopy 😉

fleury
20. mar 2013

@radmilap jj, kysla smotana je v neutralnej skupine 😉 korinkova to ma inak, ale ja nejdem podla nej

radmilap
20. mar 2013

ja dnes na ranajky rozok celozrny s paradajkou a uhorkou a obed granadir,som sa ho objedla 😀 a na veceru zeleninovy salatik...Teraz si dam este kavu a tak...

radmilap
20. mar 2013

@fleury aha,vies co ja ani neviem podla koho idem,ja nemam ziadnu knihu,len co som vsetko vycitala na nete,takze asi tak...

fleury
20. mar 2013

@radmilap ja to mam tiez z netu vycitane, ved kazdy si vyberie co mu vyhovuje a povazuje to za spravne

zabka88
20. mar 2013

baby pomoc.. puding môžem chapať ako živočisnu? či nie?

radmilap
20. mar 2013

@fleury no to mas pravdu 🙂 ked schudnem,kolko mam pradsavzate,tak potom si to uz nejako pomenim a zjednoduhsim... 🙂

fleury
20. mar 2013

@zabka88 aky puding mas na mysli, sackovy?

zabka88
20. mar 2013

@fleury hej.. alebo taky zo zlateho klasu...

radmilap
20. mar 2013

@zabka88 no to neviem,ale ja by som ho skor zaradila medzi rastlinnu skupinu a urobila by som si ho so sojovym mliekom.Hlavne si citaj zlozenie a len tie zlozky co obsahuje si zarad do akej skupiny patria a na miesto cukru si tam pridaj fruktozu,ta je neutral.

radmilap
20. mar 2013

baby a cesnak je neutral,ci zelenina?

radmilap
20. mar 2013

no koceny teraz som na zlatom klase aj na pudingu vycitala,ze obsahuje kukuricny skrob a kedze kukurica patri do rastlinnej,tak to asi bude tak ako som pisala,ze urobit so soj.mliekom.Normalne to vyskusam.Prihodte este nejake napady na nieco mnam...

fleury
20. mar 2013

@zabka88 tak to zivocich nebude

fleury
21. mar 2013

my dnes zemiakove placky s kyslou kapustou 😎

blizi sa velka noc, budete delit? 😀

ywula
21. mar 2013

@fleury u mňa to je skôr...blíži sa víkend, budem deliť???...🙂
aaale tak posnažím sa, dopoludnia my to ide stopercentne, horšie je to popoludní.

cencula
21. mar 2013

ywula a večer je to katastrofa a baby ako sa vám darí?

radmilap
21. mar 2013

no ja dnes som skoro nic nedala do ust az teraz zeleninovy salat s mozzarelou.Mala som behacky a vybavovacky a teraz som si sadla.A Velka noc,no neviem,ale velkonocny pondelok asi nie,lebo dcerka ma oslavu,bude mat 2 rocky,takze asi si doprajem a od utorka budem pokracovat dalej.Ja to celkom zvladam,hlavne ak sa da ist vonku,tak sme aj doobeda aj poobeda a na jedlo nemyslim,zapojime aj bazen a zumbu,takze sa to nejako da ,horsie je ked nie je co robit a clovek len rozmysla,co by zjedol,aby schudol 😀

radmilap
21. mar 2013

@cencula nevesaj hlavu a bojuj,vecer si daj dzban caju alebo vodu a ked mas chut jest,tak sa nalej vodou a zaplni ti to zaludok a tak ho oklames a casom si zvyknes a uz to take tazke po veceroch nebude...

cencula
21. mar 2013

ja som bola strašne dlho na dukanovej tak mám mierny chaos v delenej strave, stále si držím tabulku pred sebou, len večer je to katastrofa, ale zajtra mám dostať svoje dni, tak mi je o to ťažšie. ☹ ☹ ☹ takže každý den začínam, ale už sa polepším, keby som dala dole 10kg bola by som šťastná, ak dám aj 6kg tak to bude super. ako sa vám, darí? ja mám tabulku na delenú stravu kde je rastlinná skupina, živočíšna a ovocie zeleninam, ja neutrálnu skupinu nepoznám. tak hor sa znova

radmilap
21. mar 2013

@cencula ja som dostala dnes,takze ta chapem vcera som mala rastlinny den a vecer som si este dala celozrny rozok s medom,nemohla som vydrzat a to inak po 18-tej uz nejem,len pijem vodu a cej.ja mam tiez taku,len + ta neutralna skupina,tam je olej,horcica atd.Ja chcem tiez takych 6 dat dole a ak bude viac,tak sa neurazim. 😉