Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

larmimi
11. aug 2012

@kinna vies co ja momentalne druhy tyzden nedelim a to pol kg co som schudla mam dole 😵 😵 stale a to jem aj sladkosti.....dnes mame grilovacku tak od zajtra zaciiinam 🙂
@evelin82 tak to mame podobnu vahu ja mam rano na lacno 67,5kg....tusim ze aj v tehotenstve jedna baba delila a nic, spytaj sa tych laktacnych poradkyn (ci ako sa to nazyva) 😅 😅 budu vediet urcite
@fleury to vies, som nedockava, ale prikazem si raz za tyzden 🙂

baby , vcera som sa bavila s kamoskou jej dcera nemoze mlieko ona jej dava to bezlaktozove...urcite chuti lepsie ako to sojove ja proste nemozem ☹ myslite ze sa moze v rastinny den ??

larmimi
11. aug 2012

baby chutnali ste niekedy ? http://www.biologika.sk/e-produkt-991-31-ryzova...
idem si odtial nieco poobjednavat...u nas na okolo ziadny takyto obchod nehrozi 😒

fleury
11. aug 2012

@larmimi ee, toto som este neskusala

larmimi
12. aug 2012

@fleury vyskusam a dam vediet

henrieta16
14. aug 2012

Ahojte dievčatá, ktorá by mi poradila s delenou stravou? Nikdy som ju neskúšala a chcela by som schudnúť kilečká po pôrode. Už som o tom veľa prečítala, ale potrebovala by som poradiť, ako si naordinovať dni, lebo som z toho trošku "jeleň" 😀 Dakujem 🙂

zgurkaa
16. aug 2012

@henrieta16 zacni tymto https://www.modrykonik.sk/forum/tema/chudneme-p..., po mesiaci to je klasicka delena strava a za mesiac sa ti precisti organizmus 😉

henrieta16
16. aug 2012

@zgurkaa jeej, dakujem, počula som o tomto programe, ale nie som si istá, či zvládnem striktné dodržiavanie jedálnička podľa nej. Skúšam delenú stravu. Ale už som videla knihu od nej v lekárni, rozmýšľam, že si ju kúpim 😵 skúšala si to už?

zgurkaa
16. aug 2012

@henrieta16 kniha sa da stiahnut z netu. Ano zacala som vo februari a teraz som na delenej strave, uz mi to ani nepride, ze by som sa mala stravovat inak 😵

henrieta16
16. aug 2012

Nie som si istá, či dobre rozumiem tej delenej strave, ešte som sa do toho poriadne nedostala. Dneska som to skúšala, no neviem, či dobre. 😀 uvidím, ak mi to pôjde... 😝 a podarilo sa ti schudnúť delenou stravou? 🙂 Som zvedavá 😀

barcelona94901
18. aug 2012

- dalšie kilčo 😀

larmimi
18. aug 2012

babyyyy vcera som bola vonku do pol tretej rana, mala som 4 male piva a 1,5kg dole 😀

ywula
19. aug 2012

@janine6623 môžeš, pri delenej papáš všetko...ja sa snažím aj teraz...som v siedmom mesiaci tehotenstva...ani lekár mi na to nepovedal nič, vraj je to v pohode, hlavne to musí byť pestré.....nie som teraz poctiva v dodržiavaní, ale je to fajn....pri kojení sa chystám už poctivo....držíme palce

fleury
21. aug 2012

@ywula uz viete ci chlapcek ci dievcatko?

fleury
21. aug 2012

a @pukica zjavne nedeli!!! 😀

pukica
22. aug 2012

@fleury 😝 uhadla si,a tak skoro ani nebude ☹ ja s anejak nedokazem vratit do starych kolaji,pre mna leto nie je na chudnutie 😝 ale hned ako bude chladnejsie,tak sa vrhnem na delenku,aj ked rozmyslam nad tym detoxom najprv,co sem niektora babena dala typ... ale na prd je to ze fort je nieco preco to nejde,cochvila MANZELOVE(neviem si na to zvyknut 😀 ) narodky,potom strejdovci oslavuju v septembri 50u v oktobri ja narodky.... aaaaaaaaaaaaa ale jednoznacne potrebujem chladne dni na donutenie sa robit nieco so sebou... zatial je to so mnou s vahou ok,nepribudlo,ale som furt nejaka napuchnuta 😖 a ty moja?tebe to enbodaj ide aj nadalej? :-O

fleury
23. aug 2012

@pukica no delim, ako kedy, ale vacsinou sa dari 😀 😅 jaj, no oslavy su najhorsie pokusenia, svadby ani nehovorim 😀 a svadobna cesta nebudeee? 🙂

fleury
23. aug 2012

v kauflande je teraz akcia na alfa bio natierky, maju za 37c 😉

ywula
24. aug 2012

@fleury no nevieme stále...najbližší ultrazvuk v 30. týždni...tak sa možno odhalí...škvŕňo malé...🙂

ria_zuzolova
24. aug 2012

@larmimi Nevyznám sa v delenej strave, ale bezlaktózové mlieko môžeš považovať za obyčajné kravské mlieko. Akurát že má laktózu, čiže mliečny cukor, rozloženú na jednoduché cukry. Určite nie je rastlinné. 😉

A mimochodom, rada by som sa pridala, vždy som chcela vyskúšať delenú stravu, len nie a nie si nájsť ten čas, aby som to poriadne naštudovala. 😅

poki10
28. aug 2012

ahojte baby, idem si sem pre pár odpovedí ohladom delenej stravy. momentalne drzim 90 dnovu rozlis. dietu, ale nechcem ju drzat plnych 90 dni, lebo o chvilku som na cielovej vahe, takze rada by som potom presla na delenu stravu.
mozu sa v delenej strave kombinovat rozne bielkoviny? alebo je to aj tu tak, ze nesmiem napr. mäso a syr spolu? a netreba ranajkovat iba ovocie? dakujem moc za odpovede 🙂

yukki
29. aug 2012

@poki10 myslím, že netreba raňajkovať len ovocie a bielkoviny sa kombinovať môžu. Nesmú sa sacharidy-grule ryža cestoviny-s živ.bielkovinami-mäsom. Viac nájdeš pár strán dozadu, už tu bolo spomenuté niekoľko linkov, ja môžem zas len ten jeden dať, podľa ktorého sa starvujem ja http://schudnut-ako.meu.zoznam.sk/news/jedalny-...

katarina95
3. sep 2012

Ahojte mohol by mi niekto poradiť prosím. Pred týždňom a pol som začala s delenou stravou, aj som chudla skoro 2 kilá ale začal ma pobolievať žalúdok môže to byť s delenej stravy?

yukki
3. sep 2012

@katarina95 a nehladuješ náhodou miestami? Z toho by ťa mohol... delenú žalúdok strávi oveľa ľahšie a rýchlejšie ako nedelenú...tak je možno často prázdny...

katarina95
3. sep 2012

@yukki asi to bude ozaj s toho že žalúdok to rýchlo strávi a potom som hladná ale potom sa už snažím nejesť. Asi v tom robím chybu

fleury
3. sep 2012

@yukki ty furt delis?

yukki
3. sep 2012

@fleury ta ja už doživotne.

ninimini
8. sep 2012

@ywula ahoj tak čo už vieš čo to bude

fleury
10. sep 2012

@ninimini jej, tiez ma to teraz napadlo, ze sa to spytam co cakaju!!! 😀 😅 🙂

fleury
10. sep 2012

@ninimini a ty ako chudnes, chudnes? 🙂

ninimini
10. sep 2012

@fleury teraz mám pauzu idem na operáciu potom pokračujem a už hádam bez prehreškov🙂)