Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

rosa197
24. feb 2012

áááááách žienky, tak vám všetkým zááávidíím, že máte pevnú vôlu, že viete deliť, a že vám idú kilečká tak lááhko dole ☹ ...ja nie a nie sa uvedomiť!!! 😀 naštvaná som na seba, a strašne! 😀
Každý deň si poviem, že už od zajtrá idem naostro deliť! a stále, keď uvidím niečo, čo by som nemala papať, poviem si, že doteraz som toho toolko zjedla, a toto jedno mi už neuškodí... 😠 😠
Vôbec neviem byť na seba prísna... JA by som ani tak nemusela deliť, len nejesť sladké! a to je to najhoršie... a nejesť chleba a viac piť! ..moje najväčšie problémy 😀 ☹ 🙄 IDe leto, a keĎ si predstaváím, kolko pekných tričiek som videla v obchodoch .... a že na to, aby som ich mhla nosiť, mi stačí dať dole... minimálne 5kg ... aby mi tak brucho neviselo... a aj tak! ..😀 to nejde... Baby, prinúúúútte ma! 😀 😀 😀 😀

ywula
24. feb 2012

@rosa197 no podľa mňa nikdy nebudeš v diete úspešná, ak si budeš stále zakazovať sladké...ja mám ten istý problém...som sladkožravá....ale pri delenej strave si doprajem...sú tam chutné veci...len treba chcieť variť, študovať recepty a skúšať...keď si doprajem nejaké kúpené sladkosti, či slanosti, tak jedine do tej druhej popludní, nikdy nie večer....chlebíka by som sa tiež nevzdala, ale prišla som na to, že tmavý chlieb, slnečnicový sú tak fantastické, že joj...len si ho už teda nedám s kravským masielkom, ale len s rastlinnou ramou./ooo aká je zo mňa zrazu odborníčka.... 🙂/
@zabka88 joooj tak test nebol kolajničkový....som rada...aj by sme chceli babo, ale mám ešte nejaké zdravotné veci pred sebou, dve operácie...tak by som nebola rada, ak by som ich musela zas odložiť kvôli tehu...a inak si neviem predstaviť na tie kilá čo mám, znova pribrať...to by bol masaker... 😖 takže, to je ďalšia moja motivácia, keď budú kilečka menšie, tak bude aj druhé bábo... 😀 😀 😀
ženy, tak ráno som to len s jogurtom nezvládla, tak som si ešte dala variť jedno vajíčko a zjedla som ho s paradajkou a dvoma kolesami šunčečky...ale aspoň nemám stále hlad....idem teraz prevetrať malú v kočáry...pozrieť svokrušu, dúfam, že nevyloží sladkosti na stôl....a keď mi opäť povie, že som schudla, tak ju asi vybozkávam... 🙂
potom si dám tu brokolicu, dúfam, že mi mamina nechala... 🙂 vraj je super

rosa197
24. feb 2012

@ywula No, lenže keď už papaám, čierny chlebím, mňam, lúbim taký😀 ...tak sis tále spomeniem, že doma máme aj čerstvý, biely, chrumkavá kôrka 😀 😀 😀 ...na všetko mám výýhovorky, ja viem 😀 😀 ..Ale už musím 😀 zakázať si sladkosti 😀 biele pečivo... na začiatkok aspoň toto 😀

zabka88
24. feb 2012

@rosa197 moja , riešenie - kúp si jedno z tých najsuprovejších tričiek ! vystav si ho niekde kde ho budeš mať na očiach a každý tretí deň oskúšaj - uvidíš aká motivácia sa vzdať faldičiek raz a navždy 😀 na mna zázračne pôsobí tá " jar" za oknom, mám brutálnu chuť sa hýbať, ísť behať, byciklovať a hlavne neprejedať sa!!

rosa197
24. feb 2012

@zabka88 Inak to nevidím 😀 ... Inak, dnes je vonku celkom pekne, aspoň u nás... ajja mám chuť ísť behať...ale nemám kde, bývam na dedine... dá sa tu u nás pri rieke, lenže to je taká "skratka" medzo 2dedinami, a tadial doosť často chodia bezdomovci a tak, tak sa celkom bojím... a kade? po uličkách??? 😀 ..to nieje bohvie čo 😝

zabka88
24. feb 2012

@rosa197 to je škoda ☹ a nejaké ihrisko pre deti nemáte, že by si si robila kolečka okolo? napr. skoro ráno alebo večer keď nikde nikoho.. ja behavam (jar, leto) za panelakom , mame tam ihrisko. ludia mi nevadia, nech si čumia ked chcu, ja mam z toho i tak dobrý pocit 😀

fleury
24. feb 2012

Ahojte
tak moj manzel od nedele dal dole kilo a pol 🙂 My dnes na veceru rizoto s dusenymi sampinonmi so zeleninkou, mnam mnam

fleury
24. feb 2012

@monikka22 a ty ktoru delenu drzis podla Haya ci Korinkovej?

fleury
24. feb 2012

@rosa197 ja som sa tiez obavala, ci dokazem nejest sladkosti a islo to omnoho lahsie ako som si myslela 😀

rosa197
24. feb 2012

@zabka88 veru nemáme ...nič! ☹ ...No niečo vymyslím...možno by som si mohla ísť večer so psom, po tme zabehať pár kolečiek, my máme tak ulicu, že do kola 😀 😀 😀

@fleury ja som sa už veľa krát pokúšala...vydržalo to max. týždeň ..☹ 😀 ..no snáĎ sa teraz už presvečím... od MArca! 😀 😀 Od JAri do leta 😀 😀

ywula
24. feb 2012

@rosa197 a na dedine si hlavne za čudáka, keď behávaš...u nás máme jedného staršieho pána...ten beháva každý deň či leto či zima...a samozrejme, nikto nevidí, že je na svoj vek v dobrej forme, každý vi ☹ dí ooo haha každý večer ide jak balamuta, behá, čudák..... 😉 a ja by som aj tak behávať nemohla začať hneď...to by som si dodžubkala kolená...pri mojej váhe

rosa197
24. feb 2012

@ywula No presne... keby začnem behávať, na druhý de´by celá dedina vedela, že behávam 😀 😀 😀 ... Koľko vlastne vážiš??? ak teda smiem vedieť 😉

ywula
24. feb 2012

@rosa197 ooo no moja...krásnych 92....začala som s delenkou keď som mala 95...a kričala som strachom, že budem mať tri cifričky na váhe... ☹ a ty?

ywula
24. feb 2012

ženy, na čo by som si mohla natrieť rybaciu nátierku?....dám si ju s kravským maslom...a čo ...dám si ju na palec????dnes to mali decká v škôlke...neter ju dojedala po ceste domov...a ja som slintala...

zabka88
24. feb 2012

@ywula a musis natierat? nemôžeš si da len tak zeleninovy salatik k tomu?

zabka88
24. feb 2012

@ywula ešte ma napadlo, žeby si si ňou mohla naplniť rajčiny a zapiecť 🙂 teda podla toho čo si do tej pomazanky vsetko dala...

yukki
24. feb 2012

@ywula daj na uhorku a predstav si že to rohlik.....

ninimini
24. feb 2012

@yukki
@zabka88
@ywula
@rosa197 ja som dnes nejaká unavená a naliatá dúfam že to naozaj nebude tehu ale len mrška príde mala by dorazit v utorok asi upracem pred bránou aby trafila ja som dnes mala tarhonu mnam a zajtra hmmmmm to budú asi nudle🙂)))

ninimini
24. feb 2012

@yukki si ma pobavila s tou uhorkou 😀 😀 😀

ywula
24. feb 2012

@yukki no nepotrebujem to prispôsobiť tvarovo...skôr tak chuťovo,...ale tak kašlem na nátierku...dám si čistého tuniačika so zeleninkou...🙂 😀
zajtra raslinky....tie zvieracie dni ma nejak nechytajú....sa idem zošalieť...
baby čo budete jesť?

fleury
24. feb 2012

@rosa197 mna to drzi zatial druhy tyzden 😀 😀 treba kupit nohavice o 2 cisla mensie a motivacia pride rychlo 😀

@ninimini zeby tehu? aspon by si nemusela dietovat 😀

fleury
24. feb 2012

baby a kavu pijete bez mlieka?

yukki
24. feb 2012

@fleury ja so smotanou lebo tú mám písanú v neutrálnej skupine... 😝

fleury
24. feb 2012

@yukki ja mam pisanu v zivocisnej 😠 rozmyslala som nad sojovym mliekom

ywula
24. feb 2012

@fleury v živočíšny s mliečkom a v rastlinný so sojovým 😉

yukki
24. feb 2012

... a v ovocný s kokosovým.....

ywula
24. feb 2012

@yukki ovocné neuznávam 🙂 🙂 🙂 možno raz...ale momentálne by som sa musela zakopať... 🙄

rosa197
24. feb 2012

@ywula Ahá...takže ťa odradilo od papania 3ciferné číslo na váhe 🙂 ... JA mám 67kg ..☹ ☹ No hrôôôza!!

fleury
24. feb 2012

@rosa197 a aku mas vysku?

rosa197
24. feb 2012

@fleury Hmmm cca 164cm.... K mojej výške by som mala vážiť...max 60kg...