Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

adamko05
13. mar 2012

aaaa, už som si dnes v Bille aj tú čokoládku kupila 😀 😝

ywula
13. mar 2012

no že som si to tu nepozrela skôr...bola som v tescu...a kúpila by som si tú milku....joj...práve môj ocko rozbalil čoko...tak som sa pobrala preč...aby ma to nelákalo...juj...no zajtra si asi skúsim tie langoše... 🙂

pukica
13. mar 2012

@fleury prvom rade sa chcem podakovat za gratulacie,oslava bude az v sobotu,tak ak by ste naaahodou chceli nejake to foto,nahodim 😉

som tu par dni nebola kedze som v sobotu bola vo volebnej komisii,kokos do rana do pol 6tej sme tam trcali,pospala som dve hodky a sla parketovat,ze skapata som bola to je pravda svata... 😒 no a ze som nedodrziavala delenku je tiez pravda,aj ked od rana do obeda som bola na rastlinkach no obed som nemala enem to co nam doniesli no a odolaj reznu v chlebku aaaaaaaaaa mnam
no a v nedelu som bola tak zdechla ze som musela jest nedelenu stravu a dobre mi to padlo,ale od vcera si uz veru davam pozor bo v sobotu to bude opat pestre 😝

fleury
13. mar 2012

@pukica jasneee, potom hod nejake fotecky 🙂

fleury
13. mar 2012

@pukica ake menu planujes na sobotu?

pukica
13. mar 2012

@fleury okik nahodim fotos ;) no menu max nedelene,bude ten gyros salat co som tu davala link a samo aj s kukurickou 😝 pizzove rozky,juhoslovanske slane plnene kolace,tortu budem piect,kamosky mi asi spravia zemiakove pagace a svokra asi este kolac,no nie je iste no a na pitie nejake zbrndy neako a vinecko pivecko a nejake palenuo ;) a ma byt krasne slnecno tak nam to hadam vyjde a bude super 🙂

fleury
13. mar 2012

@pukica same fajnoty 🙂 az mi slina vybehla 😀

pukica
13. mar 2012

@fleury nie ze zacne iskrit klavesnica 😀 no po sobote sa budem musiet neskutocne krotit a davat si pozor
aby sli kilecka dole a nie hore,bo mam taky divny pocit ze stojim...ale neva musim si verit a pojde to dole 😉 teda dufam 😅

fleury
13. mar 2012

@pukica 😀 najblizsi tyzden sa netreba ani vazit 😀 🙂

pukica
13. mar 2012

@fleury ver ze sa ani necystam 😀 ja sa radsej vzdy budem po mesiaci vazit 😉 zajtra mam ovocny den,troska ocisty 🙂 potom rastlinky a v sobotu seeetko dokopy 😝

fleury
13. mar 2012

@pukica ja som este cisto ovocny nemala 🙂 vaw a to vydrzis mesiac sa nepostavit na vahu?! 😅

pukica
13. mar 2012

@fleury ja si raz za tyzden dam cistoovocny den,priatel minuly tyzden struhal frajera ze bude tahat so mnou ovocny den no vdrzal do obeda,to sa este najedol no ale olovrant uz bolo riadne nalozeny tanier no nie ovocny 😝 vzdal to,ja to vydrzim v pohode,aj ked som sa veru obavala...
a k vahe...hej vydrzim,bo mam pocit ze by som sa frustrovala keby som nevidela zmenu kazdy druhy den,ci kazdy tyzdne,takto si o raz za mesiac zmeriam a je 🙂

fleury
13. mar 2012

@pukica mudro! vsak naco sa stresovat kazdy den 🙂 skusim aj ja niekedy ovocny, ale tiez nepredpokladam, ze manzel vydrzi so mnou cely den 😀

pukica
14. mar 2012

dobre ranko babenky 🙂

ze aku fajnotku som si rano spravila,odstavila som si dve mandarinky,co vzerali ako pomaranc 😀 a zmixovala som tu stavu s bananom,ze aky drink?mnaaaaam na obed si dam to iste len pridam este jablko a mozno kivi uuu manam 🙂

zabka88
14. mar 2012

caute babule, ako sa vám darí? u mna nateraz kríza keďže mám mrchu ani sa nesnažím mať chute pod kontrolou 😖
@ninimini moja, ako s tvojou krizou? už lepšie?
@minuskad mrzí ma to moja, držím palčeky a myslím silno nateba ..

pukica
14. mar 2012

@adamko05 nemohla by si odfotit tu cokoladku?nech viem co mam hladat v obchode 😅
@zabka88
@ninimini coto ze krizujete?? ☹
@minuskad drz sa silnooo vstko bude dobre 😉

ninimini
14. mar 2012

@zabka88 no tak ja neviem či len ja mám ten pocit alebo tá delená na mne nejak nefunguje ☹

adamko05
14. mar 2012

@ninimini tiež som zvedavá, ako bude na mne fungovať

@pukica mám vybité baterky 😅 , ale je to klasická fialová Milka ako keby, len medzi dia som ju našla v Bille, kuknem link na nete, počkaj

adamko05
14. mar 2012

@pukica myslím, že toto je ona, lebo ju mám v práci http://www.zlacnene.sk/detail/dia-milka-cokolad...

adamko05
14. mar 2012

baby, a ako často jete??
dajte mi nejaké dva dni, že čo ste papali... o ktorej cca.. ak sa vám niektorej chce, vdaka 😉

zabka88
14. mar 2012

@ninimini prečo máš ten pocit? nejdú dole ani centíky? možno len tvoje telo potrebuje viac času..
na mna by to aj fungovalo keby som nemala toľko prehreškov.. 😖

fleury
14. mar 2012

Ahojte

my dnes asi placky dame, ostal aj grandir zo vcera, ale nemam chut

@pukica a nie si hladna len tolko papat na obed? 🙂

fleury
14. mar 2012

inak v nedelu bude mesiac co s mm delime poctivo 🙂

@monikka22 a ty ako? sme zacinali spolu 🙂

adamko05
14. mar 2012

@fleury to je super, keď ste na to dvaja... ja musím sebe odoberať, a ostatní si doma "mastia brušká" 😝 😀

fleury
14. mar 2012

@adamko05 no veru, vo dvojici sa to lahsie tiahne 🙂 inak by som mesiac urcite nevydrzala 😀

ninimini
14. mar 2012

@zabka88 ja ani neviem už som sa dlho nemerala ale váha vobec nič nič ☹ ☹

pukica
14. mar 2012

@fleury taaak dva banany tri kivi tri mandarinky a jedno jablko bol obed,ale zjedla som z toho mixu len polovicu,nevladala som 😝 ale musim sa priznat ze som dnes porusila ovocny den,sme boli na navsteve a po pohariu vinka som doma neodolala hranolkam s kecupom 😒
a ako vyzeraju vase cifry s manzelom po mesiaci? 🙂
@adamko05 dakujeeeem,ono inak ked som ti napisala spravu mi trklo ze si to mvozem vygooglit aj sama 😀 a este sa smiem opytat na cenu?bo tam bola nejaka sialena pisana 😲 a ja som si dnes jaksik zabudla kuk v obchode tu cokoladu,no sak co by som ju aj kukala ked som bola ovocna,tak som po nom neposkulovala 😝

fleury
14. mar 2012

@pukica dam vediet v nedelu, sama som zvedava, mm sa sice vazi kazdy den 😀 ale ja tak raz za tyzden 🙂

ninimini
15. mar 2012

@fleury všaksineporušila nič 🙂)
@pukica
@adamko05
@zabka88 dobré ránko ja dnes zemiakové placky už včera vsom ich robila

adamko05
15. mar 2012

@ninimini
@pukica
dobré ráno
ja zo včera hrášková polievka a neviem čo iné, možno zemiaky, ale možno aj nič
a na ráno jablková štrudla ku káve - orechy, jablká, med, líst. cesto, v rastlinky, môžem??

čokoláda stála dačo cez euro, 1,30 - 1,45 (no dooosť)... neviem presne