Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
28. mar 2012

@fleury jejda,dakujem krasne za super stranku,takze nadmerna konzumacia ovocia tiez nie je buh vi co,taaakze zajtrajsi vyber maska je super a to som rozmyslala o este jednom ovocnom dni 😝 no to teda nieeeeeee 🙂 idem pokukat co este pisu na tj stranke este raz diky 😉

fleury
28. mar 2012

@pukica za malo 😉

viera22
29. mar 2012

ahojte babulky.....tak mne kilečka zatiaľ idú dolu dnes mám tretí deň tu dukan dietu ale zaberak je to lebo na začiatku nič len bielkoviny ...... uvidíme no vidržím tie prvé dni ako mám a časom keď budem môcť už všetko tak si to budem pekne deliť......a čo vy ide vám to....🙂

fleury
29. mar 2012

@viera22 vsetky tu odbiehate ku konkurencii 😀

fleury
29. mar 2012

@pukica jej, nova fotecka, super! 😎 😉

ninimini
29. mar 2012

@viera22 dala si sa na dukana🙂) super držím palce🙂)

ninimini
29. mar 2012

veru aj mne sa páči 🙂)
@pukica

fleury
29. mar 2012

@ninimini a ty co nove? 🙂

pukica
29. mar 2012

@ninimini
@fleury dakujenm baby,tak vianocne obdobie je fuct,presla som na jarny out fit 🙂 aaaa neboj,ja nikam prechadzat nebudem,sa nenecham zlikvidovat dukanom,to by osm nezvladla 😀 spravit svojmu telu 😝

fleury
29. mar 2012

@pukica 😀 moja rec, ja by som to tiez nezvladla 😅

viera22
29. mar 2012

@fleury no skúšam čo sa dá ale neboj nič čoskoro sa vrátim ja som stále pri vás tu mi je dobre len trochu iné jem ale len zopár dní neboj nič....potrebujem stráááááášne veľa kíl dať dolu a z delenou to išlo strašne pomaly

viera22
29. mar 2012

@ninimini ďakujem ......... dúfam, že vidržím ........... sa mi páči, že za deň kilo dolu alebo pol kila to poteší no uvidím do utorka mám čisto bielkovinový deň tak sa to celkom dá len kto vie čo potom 🙂

fleury
29. mar 2012

@viera22 jasne, chapem 😉

pukica
29. mar 2012

taaaak dzifcence ja sa na dva dni lucim,ideme do BA super vlacikom na vyletiiik,som zvedava nakolko sa mi podari dodrzat delenu stravu 😝 hlasim sa v sobotu veceeeer

fleury
29. mar 2012

@pukica uzi si to! 😎

adamko05
30. mar 2012

ahojte
snažím sa bojovať... len kg sa i nejak zastavili 😠 😝 , ale zdá sa mi, že nejaké cm sa "vytratili", troška na veciach cítim... tak ešte zabojujem...
dnes som nestihla nič iné na obed urobiť, len vajíčkový šalát 😝 tak zblajznem ten...

pekný, aj ked upršaný, piatok 😉

fleury
30. mar 2012

@adamko05 u nas sice neprsi, ale fuci strasne 😠

my dnes rybka na masle so zeleninou 🙂

ywula
30. mar 2012

ahojte dievčatá....tak máme to potvrdené...🙂....bábo je v poriadku...predpokladaný termín 13. november...takže...juchúúú.....bola som v takom strese, že som sa zabudla opýtať na delenú....vyhodil sa mi totiž herpes...tak som skôr riešila toto...mám strach....aby to niečo nepoškodilo mimču...ale vraj by to malo byť ok... 😎

viera22
30. mar 2012

@ywula jéééj moja krásna tak to blahoželám ešte raz som šťastná že ste obidvaja v poriadku ..... 🙂 🙂 dúfam že ten herpes raz dva zmizne a bude dobre...držkaj sa mi

fleury
30. mar 2012

@ywula dobre spravy! 😎

ninimini
30. mar 2012

@ywula no super gratulujem ked sa narodí 11.11 bude ako moj mm

minuskad
31. mar 2012

babulky ako sa mate??? 🙂 gratulujem kazdej , ze dodrziavate pekne svoje rezimceky. ja som momentalne na liecbe, pekne papam duphastonik, z ktoreho sa vraj pribera 😀 mne je to uz taaak suma fuk, ze az :D ale snazim sa nepapat velmi kombinovane a nejest sladke a zatial astronomicke hodnoty mojej vahy sli dole 😲 teda kilo a pol no 😀

vidim tu, tehulkuuu, gratulujeeem 🙂

fleury
31. mar 2012

kde ste vsetky??
@pukica uz si doma?

my dnes sojovy gulas s knedlikom 🙂

pukica
1. apr 2012

@fleury dobre ranko,hej uz sme boli doma,vcera vecer sme dosli,no k pc som sa nedostala 🙂
delenka samozrejme sla na vikend na dovolenku 😀 takze som neposluchala 😅
a dnes som tak nevyspataaaa ze sa mi ani nechce rozmyslat co delene navarit 😖 takze neviem vobec co budeme jest,no mam tak pocit z delit budem az od zajtra

fleury
1. apr 2012

@pukica a co ste robili v BA? 🙂

pukica
1. apr 2012

@fleury boli sme u kamosky na navsteve,kuknut moju srdcovku teda ikeu a v sobotu u dalsej kamosky,obe maju rovnako stare deturence tak sa troska pohrali,popistali a my sme povegetili 🙂

fleury
1. apr 2012

@pukica takze pohodovy vikend za tebou! 🙂 aj si nieco kupila v ikei?

ninimini
2. apr 2012

tak čo babulky ako vám to ide

ninimini
2. apr 2012

@romcag kde si
@ywula a ty čo ako sa máš netrápia to nevolnosti

yukki
2. apr 2012

Tak ja po dvoch mesiacoch zhruba...nie príliš prísnej delenej stravy uznávam, že je to skvelý životný štýl! Ale teda ja kľudne kombinujem sacharidy (rohlíky, zemiaky.../ s tučnými bielkovinami-tučné syry, bryndza, sem tam slanina, kravské maslo....a kopa zeleniny ku všetkému...a v jeden deň kľudne všetko dokopy ale aspoň s takým hodinovým odstupom....teda akože zemiaky s bryndzou...o hodinu jogurt...o hodinu pomaranč abo kus syra...a tak